Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

27 / 28 Temmuz Sorgun Kampımız (Küçük CC Çiftler Grubu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Evet bu sefer katılım biraz düşüktü malesef sadece ben kız arkadaşım, hürkan ve eşi olarak toplamda4 kişi kampımız gerçekleştirdik, 300kmye yakın yol yaptık, çok eğlendik dinlendik... Buyurun fotoğraflarımız ve hikayeleri ;)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    selamlar benim gibi face olmayanlar bakamıyacak

MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar benim gibi face olmayanlar bakamıyacak
    Atarız bikaç fotoğraf sıkma canını
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    honda CB125e
    Burada genel bir sorgun cıkışı vadi manzarası var.

Burada kamp ekibimiz den kareler yer alıyor

Burada da dönüş yolundan bir kaç kare yer alıyor lakin cep telefonu cekimi bu fotolar o nedenle pek net değil.

Bunlarda motorlarımız

BENDEN BUKADAR UMUT DA MUSAİT OLDUGUNDA BİRKAÇ RESİM PAYLAŞACAKTIR.
    serkanbitez ve cenkito bunu beğendiler.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    honda CB125e
    namk bunu beğendi.

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    gene güzel gezmişsiniz,bizde sıcakta çalışmaya devam
    şu sezon bitince müsait oldukça sürcem,güzel egemin kıyılarına doğru gari

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    çok güzel valla, nice gezilere.
    MuZiP_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda CB125e
    Birde şu av malzemesine kavuşabilirsem abicim artık tam survival kamp envanterini tamamlanış olucam

http://www.youtube.com/watch?v=0EMUtiI58hI

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Güzel gezi olmuş. Çiftlerin gezilerini seviyorum.
    En kısa zamanda izdivaça katılıp, yol arkadaşı bulmam lazım.
    Ev yok, Araba yok, 2.000 TL maaş da yok ama motoru üstüne yaparım
    cenkito bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    gezilerinizn daimi olmasını dilerim ama biraz daha karedeniz tarafına yönlenirseniz görsel olarak daha tatmin olursunuz...içanadolu' nun çorak toprak ve bitki örtüsü pek cazip değil açıkçası...memleket işte atsan atılmıyo satsan satılmıyo

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş. Çiftlerin gezilerini seviyorum.
    En kısa zamanda izdivaça katılıp, yol arkadaşı bulmam lazım.
    Ev yok, Araba yok, 2.000 TL maaş da yok ama motoru üstüne yaparım
    Teşekürler tolga , çift olmana gerek yok uyumlu ve sabırlı bir insan isen sorun yok buyur gel sende. Mekan belli bayramda ÇAMKORU doğayla bayramlaşmaya gidiyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezilerinizn daimi olmasını dilerim ama biraz daha karedeniz tarafına yönlenirseniz görsel olarak daha tatmin olursunuz...içanadolu' nun çorak toprak ve bitki örtüsü pek cazip değil açıkçası...memleket işte atsan atılmıyo satsan satılmıyo
    Erro teşekür ederiz , ama düşük CC motorlarla seyahat ediyoruz biliyorsunuz.Bu da bizim için ,150 veya 200 km ile sınırlı kalmamız anlamına geliyor.Biliyorum dünyayı dolasanlarda var,lakin ben keyif adamıyım totomu da seviyorum 150 km de bile 2 gun ağrıyor 300 km gitsek ne olur düsünemiyorum.Bu nedenle bu sene böyle geçecek gibi ama seneye büyütme planlarımız var.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erro teşekür ederiz , ama düşük CC motorlarla seyahat ediyoruz biliyorsunuz.Bu da bizim için ,150 veya 200 km ile sınırlı kalmamız anlamına geliyor.Biliyorum dünyayı dolasanlarda var,lakin ben keyif adamıyım totomu da seviyorum 150 km de bile 2 gun ağrıyor 300 km gitsek ne olur düsünemiyorum.Bu nedenle bu sene böyle geçecek gibi ama seneye büyütme planlarımız var.
    cennet gibi bolu var yanıbaşınızda gidip çorak araziye takılıyosunuz...al sana 200 km de süper bi yer...sarıalan yaylası...biraz incelersen bi çok yer var dediğin mesafelerde..

http://goo.gl/maps/uVgSQ

Motosikleti
    honda CB125e
    ERRO ;Bir ,çorak alan dediğin sorgun milli parkı.Karşımızda sorgun gölü tepemizde asırlık ağaçlar eşliğinde kamp yaptık.
    İki ,fotoğraf yazılarını dikkatli okur isen orası sorgun cıkışı ben gelirken cep telefonumla cektim Umut arkadaşımda karadenizdeki ağaçları aratmıyacak ağaçlar ve göl resimlerini görebilirsin.
    Üç, birşeyin güzel olması için yeşil olması gerekmez.Eğer öyle olsa idi , Çölleri ve Afrikayı ziyaret eden turist sayısı Yağmur ormanlarını ziyaret edenlerden daha fazla olmazdı.
    Dört, ve en önemli madde bu bence ; mühim olan güzellikler içinde güzellik görmek değil ,yokluk içinde güzel şeyler bulmaktır.(yani orman da herkez güzel şeyler bulur sen kurakyerde de o güzellikleri yaşaya biliyorsan,bence başarı budur..)
    Beş, dünyanın en güzel fortoğraf karelerinin başını çöller ve kutup manzaraları ceker.Bak ikisinde de hayat yok derler fakat belkide en güzel yerler oralar.

Hadi kal sağlıcakla, sen az düşün bakalım.

Motosikleti
    Çorak arazi mi? Yapmayın yahu bildiğin yayladaydık Ağaçlar göller keyifliydi gayet. Ama Bolu da harika o konuda haklısınız...

Bakamayan arkadaşlar için faceteki fotoğraflardan burda da paylaşalım;

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen az düşün bakalım.
    beni düşünmeye sevkettiğin ve izin verdiğin için öncelikle çok müteşekkir oldum. Herkesin güzellik anlayışı elbette farklı...ama genel kanı ve insan arayışı bunun üzerine olduğu için yeşil tavsiye ettim. Ama soyadının farkına varsaydım çorak arazilerin de sevilebildiğinin farkına varabilirdim.

güney afrika, çöl ve yağmur ormanları ziyaretçi sayılarını bizlerle paylaşırsan çok sevinirim. kaynağını merak ettim doğrusu. Dediğin gibiyse bu sayı afrika ve çöllerinin yağmur ormanlarından daha büyük ve daha kolay erişilebilir olduğundan olabilir mi acaba?

dünya nın en güzel fotoğraf karelerinin neler olduğunu bizlerle de paylaşıp sanatçı kimliğini ön plana alarak bizleri aydınlattığın için tekrar teşekkürler..biraz düşününce en güzel manzaların onlar olduğuna ikna oldum.

dört ve en önemli maddende belirttiğin gibi başarıyı yakaldıysanız, başarılarınızın devamını dilerim. tavsiye vermek yerine halt yemek düşer bu saatten sonra...

ek olarak hitaben nick imi büyük harflerle yazman, bazı kelimeleri vurgulaman dolayısıyla biraz agresifleştiğini gördüm. bunun üzerine yine yeşil tavsiyemi tekrarlıyorum.

not: bahsettiğin umut arkadaştaki fotoları göremedim iş yerinde engelli nereye link verdiysen...ama sorgun milli parkı diye google da görsel aratınca sonuç hiç pek iç açıcı değil

Motosikleti

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Hürkan,

cc ve eş durumu v.b. olgularla ayrışmanız yeterince iticiyken Ankara MT gurubunun en aklı selim üyelerinden birine verdiğin cevapların tonu ile hepten durumu tatsızlaştırıyor ve kendini Ankara MT gurubundan soyutluyorsun. Ankara MT gurubunda cc ve eş durumu ayrımı yapılmamaktadır. Motor hacmimize veya eşlerimize saygı göstermeyecek adamları zaten gurubumuzda barındırmamaktayız . Bu güne değin eşlerimiz veya kız arkadaşlarımızla , 125 cc den 1200 cc ye kadar değişik hacimdeki motorlar ile beraber pekçok gezi yaptık ve hiçbir sorun yaşamadık.

En kısa sürede bir araya gelerek bu durumu çözüme bağlamayı öneriyorum.

Sevgilerimle
    erro ve eftall bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda CB125e
    Başka söze gerek yok fotoğraflar anlatıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Biz Ankara MT gurubu değiliz.
    İlk foruma girdiğimde bunun bir zorunluluk oldugunu zannedip MT Ankara eklemiştim başlıgıma sonra tekrarlanmadı bu.
    Erro ya evet kızdım bunu da acık beyan edeyim,bunu yaptıgı yorum a baktıgınızda kendinizde anlarsınız.
    Çift ve cc nin itici gelme sebebini anlıyorum cunki ayrım olarak görüyorsunuz,ama bizim gezi fotoğraflarında 1200 cc de var 600 cc de,eşli gelende var eşsiz gelende.

Neyse konuyu uzatmamıza gerek oldugunu sanmıyorum ben acıklamamı ,fotoğraflarımızla yeterince yaptıgımıza inanıyorum.Saygılar..

Motosikleti
    Arkadaşlar burada tatsız olacak veya itici olacak bir durum yok ki? Dostlarla yapılan bir gezinin fotoğraflarını paylaşmanın neresi itici veya ayrışma olarak algılanıyor? Yukarıda belli ki bir yanlış anlaşılma olmuş. Tabi ki tavsiye verilebilir, ancak hürkan belki de fotoğrafları görmeden "çorak yerlerde takılıyorsunuz" lafına alınmış. Olabilir sanal ortamda mimiklerimizi jestlerimizi belli edememenin sonuçları bunlar. Ben de herkes görüp faydalanabilsin, gitmeyi düşünenlere referans olsun diye fotoları direkt foruma da ekledim.

MT Ankara grubun facebook sayfasında ilan edilen 90-110km gibi hız bantları bize şu motosikletlerimizle uymuyor, ben şahsım adına üstelik bir kaç kez MT Ankara grubuna ait sürüşlere denk geldim ve şu anda bana hitap etmediğine karar verdim. Biz daha çok kamp etkinliği yapıyoruz. Ben yakın zamanda MT Ankara grubunun kamp vs yaptığını görmedim duymadım okumadım varsa yanlış biliyorumdur veya burada alanen ilan edilmiyordur. İlan edilirse tabi ki birlikte de yapılabilir.

Kimsenin ayrıştığı vs yok hepimiz motosiklet sever insanlarız, ancak daha homojen bir arkadaş grubu oluşturmaya çalışmanın ve otobanda veya şehir dışında toplu turlamalar yerine daha outdoor takılmanın neyi rahatsızlık verici ve itici gibi nitelendiriliyor onu anlayamadım... Sanki MT Ankara tayfası içerisinde bir biri ile daha samimi ve kendi aralarında ufak organizasyonlar yapanlar yok mu? Var tabi ki. Eeee sonuç olarak; Konu başlığında içeriğin anlaşılması için o ibareler kullanılıyor yoksa kimsenin "büyük cc gelmesin, tek olan bizle kampa gelmesin" gibi veya "dernek kuralım kulüp kuralım çevre yapalım" gibi bir derdi tasası yok

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Gurubunuzun adı "KÜÇÜK CC ÇİFTLER GURUBU"

Hem böyle bir isim kullanıyor hem de gezilerinizde büyük cc ve eşsiz arkadaşların bulunduğunu beyan ediyorsunuz. Ciddi bir tutatrsızlık sezmekteyim.

Umut kardeşim hangi gezimize katıldın ve hızlar sana yüksek geldi yazarsan sevinirim. Ayrıca facebook sayfasında ilan edilen 90-110 km hız bandı hangi gezi için hangi mesajdadır??? Bunu özellikle yazmanızı istemekteyim yoksa "yalan" söylediğinizi buraya üzülerek yazmak zorunda kalacağım.

-Etkinliklerimizde hız bandı yoktur..
    -Etkinliklerimizde trafik kurallarına %100 uyum söz konusudur.
    -Gurup etkinliklerimiz esnasında 2013 yılı içerisinde herhangi bir kaza yapan veya trafik cezası yiyen arkadaşımız yoktur.
    -Küçük cc li ve eşli dostlar ile birlikte düzenlenmiş etkinliklerde en ufak bir şikayet yoktur. (500 km lik gezilerde dahi).

Ayrışmanız ve gurubunuza "KÜÇÜK CC ÇİFTLER GURUBU" adını vermeniz Ankara MT içerisinde eşlere ve küçük cc lere saygı duyulmadığı imajı yaratmaktadır ki bu büyük bir yanlıştır.

Sorgun göleti defalarca gittiğimiz bir mekan olup ne kadar yeşil olduğu malumumuzdur ancak Erro aynı mesafelerde çok daha yeşil gezi mekanları önerme nezaketini gösterdiğinde verilen tepki dikkat çekici derecede saldırgandır.

Sevgilerimle
    Soykan67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)