Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

27 / 28 Temmuz Sorgun Kampımız (Küçük CC Çiftler Grubu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    *Tercihimizin küçük cc olmasını istiyoruz sürüş uyumu için,fakat bakın bu bir tercihtir.Fakat buyuk cc ile katılan arkadaşlarımıza bir kişiye bile hayır gelemezsin dediğimiz olmamıştır,buda tutarsızlık olarak görülmemeli sadece bu cc nin bir tercih oldugunu , bir temenniden ibaret oldugunu göstermektedir.Adabıyla geldikten sonra isterse at la gelsin herkeze kapımız acıktır.Bikere bu konuda bir hem fikir olalım arkadaşlar.Bu sadece tercihtir sebebide uyumdur.
    * Eş veya çift Meselesi ne gelince , Bu da gezilere farklılık katmak,etkinliklere katılacaklara nasıl bir gurup etkinliği yapacagımızı nasıl bir ekip istediğimi belli etmek amaçlı bir başlıktır.Yani Motorunu haymana bala hattı dolmuşu gibi envay çeşit ayna ile dolduran,üstüne allı bullu ışıklar ses sistemleriyle dolduran,kafasındaki kaskı süsdiye yanında tasıyan daha ergenliğini tamamlıyamamış kimse bu gurupta yer alamaz demenin kibarcası.Bu bir ayrımsa ben öyle motora binen insanları motorcu olarak görmüyor ve ayrım yapıyorum.Siz görmüyorsanız buyrun aranızda barındırın.
    Bu konu burda gayet acık ve net acıklanmıştır , farklı farklı yorumlarla kimse bu konuyu daha fazla uzatmasın,lütfen.
    Erro meselesine gelincede kendi ağzı var konusabilir sanırım ve ben kimin ne konustugunu anlıyacak tecrubede ve yasta bir insanım başkalarının kendi tanıdıgı veya gördüğü kadarıyla bana başkasını anlatmasından da hiç haz almam.Bunda da hem fikir olursak sevinirim.MT Ankara gurubunun üyelerinden değilim olmayıda dusunmuyorum.Bizim tercihlerimiz bizi alakadar eder size uymuyorsa bu gurupta yer almazsınır sorun olmaz.Yorum yapmak ne size nede başkasına duşmez.Benim hiç MT Ankara sunu yapıyor dediğimi gördünmüzmü?Göremezsiniz umrumda değil çünki.O size hitab eden gurup bu ise bana.Onedenle aynı saygıyıda sizden bekliyorum.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Hürkan bey,

MT Ankara gurubunu hiç tanımadığınız yazdıklarınızdan fazlası ile belli olmakta. Olurda bir gün kendileri ile tanışma şerefine nail olursanız bu söylediklerinizi yutmanız oldukça ağır gelecektir.

Saygılarımla

Motosikleti
    honda CB125e
    Elbet birgün bir araya gelinir fakat yutmamı gerektirecek bir sözüm oldugunu düşünmüyorum.Enazından MT Ankara adına,erro ile ilgili eğer yutmamı gerektirecek laflar ettim ve bu insan benim kafamda dusundugumun aksi bi insan ise seve seve yutarım.Bundan da gocunmam.MT Ankara bir ankara gurubudur , ikiteker dostudur bunlar benim için yeterli zaten aksi bir tutum sergilemek de haddim değildir.Bunun dışında gurubun , diğer aşamaları beni alakadar etmiyor.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    90-110 bandı facebookta "ankara motosiklet sevdalıları" isimli grupta okuduğum birşey, şimdi tekrar baktım sizden farklı bir grupsa ben sözümü geri alıyorum.

Lakin, isteyenin istediği dostları ile, istediği ismi koyarak istediği yere gitme özgürlüğünü itici olarak görmek beni üzen şey oldu.

Ha bu sitede MT Ankara hariç bir grup ismi kullanılamaz, organizasyon yapılamazsa, öyle bir kısıtlama varsa, bunu bilmek istiyorum O zaman ayrı. Çünkü ben böyle bir kısıtlama olduğunu görmedim.

Tekrar ediyorum, benim şahsi amacım, kısa yolculuklar sonrası kafamı dinleyeceğim kamplar yapmak. Sevdiğim dostlarımın arkadaşlarımın yanımda olması. MT Ankara yakın zamanda böyle bir organizasyon yaptı da biz mi iştirak etmedik veya gelip tanışmadık. Zaten uzun süredir motosikletsizdim siteye baksan 2-3 aydır aktif takılıyorum. Burada MT Ankara grubuna veya bu grupta sürüş yapan arkadaşlara, organizasyonlara en küçük hakarette mi bulundum da sanki Ankara MT ile düşmanmışım gibi itham ediliyorum?

Yoktan yere el birliği ile güzel fotoğrafların olduğu bi konuyu alaşağı ettik ya ne diyeyim aferim bize !

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    MT ankara üyeliği diye bişey söz konusu değildir. daha önce takip eettiniz mi bilmiyorum ama içine girdiğiniz oluşumun sistemini öğrenmeniz bu tür üye değilim gibi komik laflar etmenize engel olur...ankara mt isteyen herkesin yazabildiği diğer bütün başlıklar gibi bi başlık...isteyen de yazar buluşma var mı yok mu öğrenir gelir takılır sever sevmez yazar yazmaz...kişileri tanımadan aman dolmuş şöförü benzeri insanlar bizden uzak dursun mantığıyla yaklaşırsan tepki çekersin...kaldı ki yaptığın imla hataları ve cümle düşüklükleri nedeniyle aynısını ben senin için düşünüyorum.

bir diğer mevzu da sana insanlık edip gidebileceğin bi yer gösterdik ama sorgun kendi tarlanmış gibi mesnetsizce savunmaya geçtin...istediğin yere dilediğin kişilerle yanında istediğin kadar cc alarak gidebilirsin arkadaşım.

not: o ilginç şekilde bahsettiğin insanlar bi gün yolda düşersen sırf motorcusun diye sana yardım edebilir, çok büyük faydası dokunabilir ya da bir gün onlara işin düşebilir. aynı tavrını o zaman da göstermeni ümit ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90-110 bandı facebookta "ankara motosiklet sevdalıları" isimli grupta okuduğum birşey, şimdi tekrar baktım sizden farklı bir grupsa ben sözümü geri alıyorum.

Lakin, isteyenin istediği dostları ile, istediği ismi koyarak istediği yere gitme özgürlüğünü itici olarak görmek beni üzen şey oldu.

Ha bu sitede MT Ankara hariç bir grup ismi kullanılamaz, organizasyon yapılamazsa, öyle bir kısıtlama varsa, bunu bilmek istiyorum O zaman ayrı. Çünkü ben böyle bir kısıtlama olduğunu görmedim.

Tekrar ediyorum, benim şahsi amacım, kısa yolculuklar sonrası kafamı dinleyeceğim kamplar yapmak. Sevdiğim dostlarımın arkadaşlarımın yanımda olması. MT Ankara yakın zamanda böyle bir organizasyon yaptı da biz mi iştirak etmedik veya gelip tanışmadık. Zaten uzun süredir motosikletsizdim siteye baksan 2-3 aydır aktif takılıyorum. Burada MT Ankara grubuna veya bu grupta sürüş yapan arkadaşlara, organizasyonlara en küçük hakarette mi bulundum da sanki Ankara MT ile düşmanmışım gibi itham ediliyorum?

Yoktan yere el birliği ile güzel fotoğrafların olduğu bi konuyu alaşağı ettik ya ne diyeyim aferim bize !
    kardeş sana kimse bişey demedi ki, sen niye düşman edilesin şimdi...bu sitede de her isim kullanılabilir her organizasyon yapılabilir...

benim ve okan hoca nın değindiği nokta siz değil bu ayrımcı zihniyet. sizler de bu isimle bu zihniyetin temsilcisi oldunuz bi bakıma ki onu da geçip önerilen alternatif güzergaha küçük cc li ve eşli arkadaşının kemçirmesi...daha açık nasıl ifade edebilirim anlamadım...

Motosikleti
    Sakin olalım ve birbirimizi kırmayalım bence arkadaşlar. Gerekenleri özel mesajla konuşmak daha makul sanki yoksa konu daha da tartışma içeren bir hal alacak gibi.

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    Hürkan abi güzel bir geziniz olmuş.Paylaşım için sağ ol, tekeriz düz bassın.

oocan(Okan Sinan OCAN) tek yorumunla şurayı tartışma meydanına getirdin.Adam ne güzel gezini yapmış.

Ayrışmanız ve gurubunuza "KÜÇÜK CC ÇİFTLER GURUBU" adını vermeniz Ankara MT içerisinde eşlere ve küçük cc lere saygı duyulmadığı imajı yaratmaktadır ki bu büyük bir yanlıştır

bu nasil bir söz böyle onuda anlamadım ama neyi ispat ediyorsun.saygı duyulmadıgını imaje yaratıyormuş.Lafa bak sanki orda küçük cc fitler gurubu degilde alaycı bişe yazıyo

Mümkünse bundan sonra sen yorum yapma be kardeş.Şöyle güzel bir gezinin resmine bakayım dedim.Harbiden batırmışsın.Haa birde bana sorma sen avukatmısın diye.Hee avukatım.

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı nabukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

oocan(Okan Sinan OCAN) tek yorumunla şurayı tartışma meydanına getirdin.Adam ne güzel gezini yapmış.

Ayrışmanız ve gurubunuza "KÜÇÜK CC ÇİFTLER GURUBU" adını vermeniz Ankara MT içerisinde eşlere ve küçük cc lere saygı duyulmadığı imajı yaratmaktadır ki bu büyük bir yanlıştır

bu nasil bir söz böyle onuda anlamadım ama neyi ispat ediyorsun.saygı duyulmadıgını imaje yaratıyormuş.Lafa bak sanki orda küçük cc fitler gurubu degilde alaycı bişe yazıyo

Mümkünse bundan sonra sen yorum yapma be kardeş.Şöyle güzel bir gezinin resmine bakayım dedim.Harbiden batırmışsın.Haa birde bana sorma sen avukatmısın diye.Hee avukatım.

Muhammed yorumların için teşekürlerkardeşim.Zaten yorumları okuyan kişiler kimin ne yönde saptırdıgını konuyu göreceklerdir.Umarım bu konu uzatılmaz daha fazla ve kapanır cunki sayfa amacının dısına cıkmaya başladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT ankara üyeliği diye bişey söz konusu değildir. daha önce takip eettiniz mi bilmiyorum ama içine girdiğiniz oluşumun sistemini öğrenmeniz bu tür üye değilim gibi komik laflar etmenize engel olur...ankara mt isteyen herkesin yazabildiği diğer bütün başlıklar gibi bi başlık...isteyen de yazar buluşma var mı yok mu öğrenir gelir takılır sever sevmez yazar yazmaz...kişileri tanımadan aman dolmuş şöförü benzeri insanlar bizden uzak dursun mantığıyla yaklaşırsan tepki çekersin...kaldı ki yaptığın imla hataları ve cümle düşüklükleri nedeniyle aynısını ben senin için düşünüyorum.

bir diğer mevzu da sana insanlık edip gidebileceğin bi yer gösterdik ama sorgun kendi tarlanmış gibi mesnetsizce savunmaya geçtin...istediğin yere dilediğin kişilerle yanında istediğin kadar cc alarak gidebilirsin arkadaşım.

not: o ilginç şekilde bahsettiğin insanlar bi gün yolda düşersen sırf motorcusun diye sana yardım edebilir, çok büyük faydası dokunabilir ya da bir gün onlara işin düşebilir. aynı tavrını o zaman da göstermeni ümit ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

kardeş sana kimse bişey demedi ki, sen niye düşman edilesin şimdi...bu sitede de her isim kullanılabilir her organizasyon yapılabilir...

benim ve okan hoca nın değindiği nokta siz değil bu ayrımcı zihniyet. sizler de bu isimle bu zihniyetin temsilcisi oldunuz bi bakıma ki onu da geçip önerilen alternatif güzergaha küçük cc li ve eşli arkadaşının kemçirmesi...daha açık nasıl ifade edebilirim anlamadım...
    Erro imla hatalarımı bende farkediyorum ,cümlelerimde düşük evet lise mezunu bir şahsiyetim ve türk dili ve edebiyatı dersimde hep zayıftı.Hatta imla kuralarına da uyamıyorum.Ama filozof da değilim,seni çözemedim anlıyamıyorum.Derdiniz sıkıntınız bizim etkinliklerle ve gurupla nedir onuda anlamadım.Bak rica ediyorumsenin doğrun senin benimdoğrumbenimolsun ve artık şu sayfada amacına hizmet etsin.Amacı dışına cıkmasın,cahil bir kamyoncu olarak senden rica ediyorum.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport

Sevgili Kardeşim,

Meslek değiştirmeni şiddetle öneririm , bu savunmayla dava kazanman mümkün görünmüyor

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    .Haa birde bana sorma sen avukatmısın diye.Hee avukatım.
    soru sorarsa "avukat mısın" diye sormaz "avukatı mısın" diye sorar...ki vereceğin cevap belli de olduğuna göre yaş düzeyini anlayıp sana sarfettiğimiz megabyta acırız... bak bu mesajla bile bir sürü megabyte gitti..

Motosikleti
    honda CB125e
    Enazindan bu davranislarinizla size karsi tutumumda ne derece hakli oldugumu gosterdiniz. .Artik etkinlik ile alakali yaziniz yok ise busayfadan uzakdururmusunuz.

Motosikleti
    honda CB125e
    Umut gene işimize yarıyacağına inandığım bir ürün buldum. Hem az yer kaplıyor hem hafif hemde yakıtı kolay bulunur ve kolay doldurulur cinsten.
    Bu ocaktan ve diğer gösterdiğim ocaktan toplamda iki ocak,bir ocak senin çantada bir ocakta benim çantada olur.Uzun kamplar için pratik ve uzun vadeli pişirme ve ısıtmaya çözüm bulmuş oluruz.Diğeri daha kaba fakat pişirme işlemini gercekleştirmesi daha muhtemel.Bunda ise daha cok ısıtma kahve yapma gibi işlerde işe yarar gibime geliyor.Bu küçük ocak ufak piknik etkinlikleri açık alanda yapacağımız sohbetlrde hattta evde balkonda çayımızı sıcak tutmak için dahi kullanıla bilir.Bu aleti bi değerlendirmeye al bakem

http://urun.gittigidiyor.com/spor/ka...rtusu-88881418

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90-110 bandı facebookta "ankara motosiklet sevdalıları" isimli grupta okuduğum birşey, şimdi tekrar baktım sizden farklı bir grupsa ben sözümü geri alıyorum. [/B]

o grubun kurucusu benim ve bu siteyle hiç bir alakası yoktur.onun için etkinliklerimizi sadece grubumuz sayfasından duyurur ve fotoğraflarını sadece orada paylaşırız.
    bahsi geçen 90-110 hız aralığı gidilecek yolun uzaklığı ile alakalı olarak değişir.örneğin 100km uzaklıktaki bi yola gidiliyorsa maksimum 90km hızla yol alınır.burada bu hız aralığının telaffuz edilmesinin sebebi racing motosikletli arkadaşların hız yapamayacağını hatırlatmak için,ya da acemi arkadaşların tekrar düşünmesini sağlamak için belirtilir.onun dışında da farklı bir sebebi de yoktur.bu limitler söylendi diye de illa bu aralıkta da seyretme zorunluluğumuz yoktur.

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    şaka gibi.. hayırlı işleerrr....

Motosikleti
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o grubun kurucusu benim ve bu siteyle hiç bir alakası yoktur.onun için etkinliklerimizi sadece grubumuz sayfasından duyurur ve fotoğraflarını sadece orada paylaşırız.
    bahsi geçen 90-110 hız aralığı gidilecek yolun uzaklığı ile alakalı olarak değişir.örneğin 100km uzaklıktaki bi yola gidiliyorsa maksimum 90km hızla yol alınır.burada bu hız aralığının telaffuz edilmesinin sebebi racing motosikletli arkadaşların hız yapamayacağını hatırlatmak için,ya da acemi arkadaşların tekrar düşünmesini sağlamak için belirtilir.onun dışında da farklı bir sebebi de yoktur.bu limitler söylendi diye de illa bu aralıkta da seyretme zorunluluğumuz yoktur.
    Bilgilendirme için teşekkürler
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)