Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC ( Çiftler Grubu ) Günübirlik Çubuk Karagöl Gezisi 21.07.2013

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Arkadaşlar genelde çiftler olarak ve genel olarak küçük hacim motosikletlerle yapmış olduğumuz gezi ve kamp aktivitelerimizin devamı gelecek. Küçük cc tercih ediyoruz ancak büyük cc motosiklete sahip ama bizim hız limitlerimize uyabilecek tüm çiftleri ve arkadaşları da grubumuzun tanışma toplantılarına bekleriz. zaten büyük cc sahibi arkadaşlarımız da mevcut (seçkin ve hakan )

Forumda da duyurduğumuz üzere dün gölbaşında toplandık çay çekirdek sohbet derken saat 12 oıldu bugün için plan yaptık yeni arkadaşlarla tanıştık ve sabah 4 motosiklet olarak yola çıktık. Her şey çok eğlenceli ve keyifliydi. Bu şekilde ortak bir paydada buluşabileceğimiz arkadaşları tanışmalarımıza ve gezilerimize bekleriz

Fotoğrafların herşeyi anlattığını düşünüyorum. Gölde günübirlik geziler yapabilir, trekking ve tırmanış yapabilirsiniz. Bunun yanında balık avı olanağı da mevcut. Buz gibi akan bir pınar var, doğal kaynak suyu. Ufak tefek ihtiyaçlarınız için bir büfe ve tertemiz tuvaletler de cabası. Top oynanabilecek alan piknik masaları hamak kurabileceğiniz bol miktarda ağaç. Daha ne olsun. Dalından vişne ve elma da cabası... Geze geze bir buçuk saatte ulaşık, çubuktan sonra oldukça virajlı tırmanışlı ama bol manzaralı köy yollarından ulaşılıyor (yol asfalt)

Seçkin arkadaşımızın Fazer 40.000'i devirdiği için bu anı ölümsüzleştirmek istedi. 40bin kere maşallah süper makina Kendisinın eşi bugün aramızda olamadı ama ilerki gezilerimizde ve kamplarımızda onu da misafir edeceğiz inşallah. Bu arada diğer çiftimiz emre ve merveye de geldikleri için teşekürler umarım güzel vakit geçirmişlerdir.

Hürkan gene tüm gününü balık avlama stratejileri üzerine geçirdi ancak bir kaç yosun parçası hariç malesef muvaffak olamadı Ancak göl çok acayip inanılmaz derin (krater gölü). Kendisi gerekli açıklamayı yapacaktır :D

Bayramda yine Salda gölü veya Bolu Akçakoca şeklinde bir kamp düşüncemiz var. Önümüzdeki buluşmalarda bunu da kesinleştireceğiz.

Herkese iyi forumlar...

fabrisio, EGE YELI, rm125 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Gerçekten çok eğlendim ve dinlendim. Harika bir gezi oldu. Herkese teşekkürler.
    forevermore bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    güzel ,çok güzel bir gezi,paylaşım için teşekkürler.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Maşallah Ankara grubu çok aktif son zamanlar

MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Öncelikle tüm katılımcılara teşekürler.Umut fotoğrafların inan harika , eline objektifine sağlık. Balık mevzuuna gelince Kara Göl e gittik sanıyordum fakat Kuru Göl e gitmişiz neyse sağlık olsun. Bu nedenle balık tutamadım gölü kurutmuşlar daha yeni balık aşılanmış.Neyse birdaha ki seneye kadar kalabalık bir gurup olur isek kamp a gideriz ozaman bütün ekibe alabalık ziyafeti çektireceğim.
    Yeni arkadaşlarımız vardı ekibin yeni üyeleri.Emre ateş mangal ve çay işlerini sağolsun halletti.Ersinde bana yoldaşlık etti olta atmamda büyük yardımları oldu.Ebru da sağolsun solucan ve çekirge desteğini eksik etmedi.Herkeze teşekür ediyorum.Burdan eşime de teşekürler, sağolsun hamaktan nerdeyse hiç kalkmadı. Kalktığında da bütün olta keyfimi perişan etti Şaka biyana o da sağolsun öğle yemeği işinde ebruya ve emrenin hanımına destek oldu.
    Neyse gene çok konustum ben susayım artık. Fotoğrafların dili yeter bence, tabi bakmak ile görmek farklıdır 'görebilene, !
    fabrisio bunu beğendi.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    valla gene süper çiftler toplantısı ankara ya gelirsem size takılmak isterim
    paylaşım için teşekkürler.tekerinize sağlık

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gene süper çiftler toplantısı ankara ya gelirsem size takılmak isterim
    paylaşım için teşekkürler.tekerinize sağlık
    Serkan yolun düşerse bekleriz.Bakarsın bizim yolumuz düşer otaraflara.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    Teşekkürler mutlaka beklerim.benim tek başıma 2500km lik bir planım var sezon sonu ekim gibi,fakat hanım dan vize çıkarmı bilemiyorum olmadı arabayla çıkıcam.gelirsem mutlaka haber veririm.görüşmek dileğiyle gezilerinizi takipteyim

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    dostlar güzel gezi devamını dilerim.

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Güzel ve eğlenceli bir gezi olmuş gezileriniz ve birlikteliğiniz daim olsun arkadaşlar Allah cümlemize kazasız belasız geziler nasip etsin...

Motosikleti
    honda CB125e
    Serkan , Ramazan ve Fatih iyi dilek temennileriniz için biz teşekür ederiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Bu arada bu haftasonu Sorgun kampına ne diyorsunuz?Yada daha yakın biyerde kamplı bir etkinlik önerisi olan varmı ?Malum bayramda uzun bir kamp etkinliğimiz olacak,o etkinlik olana kadar kucuk, bir gecelik bir kamp fenaolmaz hani Bu konudaki görüş ve öneriler itina ile değerlendirilecektir.Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

Bu arada Berkay ve Hakan sizler nerdesiniz ? Bi ses verin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

BİRDE SON MESAJIMDA SEÇKİN ARKADAŞIMIZI SÜRÇÜLİSAN EDEREK ERSİN OLARAK ADLANDIRMIŞIM ÖZÜR O SEÇKİN OLACAK.
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    Sorgun sorgun diye diye aklınıza soktum değil mi? Valla ben varım :D Bi konuşalım senle akşam :D

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorgun sorgun diye diye aklınıza soktum değil mi? Valla ben varım :D Bi konuşalım senle akşam :D
    SEN ŞU CEP TESTERESİNİ ALDA SONRA SORGUN DE AĞAÇDALI KIRMAYA ÇALIŞMAKTAN OMZUM TUTULDU.
    HA BUNU HALLEDERSEN SORGUN KOLAY.YA BU ARADA SEN ÇADIRINI ,HAMAĞINI , MATİNİ FLANDA TEDARİK ETMEDİN DEĞİLMİ!
    BENCE SEN HEPİCİĞİNİ GOOGLE AMCADAN SİPARİŞ ET TEZ ZAMANDA GELSİN UNUTMA EKONOMİK, PRATİK , AZ YER KAPLAYAN URUNLER OLMALI

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Yarın motorumda bakıma giriyor,artık beni tutabilene aşkolsun

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan , Ramazan ve Fatih iyi dilek temennileriniz için biz teşekür ederiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Bu arada bu haftasonu Sorgun kampına ne diyorsunuz?Yada daha yakın biyerde kamplı bir etkinlik önerisi olan varmı ?Malum bayramda uzun bir kamp etkinliğimiz olacak,o etkinlik olana kadar kucuk, bir gecelik bir kamp fenaolmaz hani Bu konudaki görüş ve öneriler itina ile değerlendirilecektir.Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

Bu arada Berkay ve Hakan sizler nerdesiniz ? Bi ses verin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

BİRDE SON MESAJIMDA SEÇKİN ARKADAŞIMIZI SÜRÇÜLİSAN EDEREK ERSİN OLARAK ADLANDIRMIŞIM ÖZÜR O SEÇKİN OLACAK.
    Sorgun dediğiniz yere (neresiyse artık) yine hanımlarla mı gideceksiniz?

Motosikleti
    honda CB125e
    Sorma sebebine bağlı dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Aslında sebebi , sonucu değiştirmiycek biz hemen hemen butun gezilere hanımlarla gitmeyi hedefliyoruz,iş benim başka çarem yok.Malum imzayı attık , bikere evet dedik,nikah memuresi parmağımıza altın kelepçeyi taktı ve bana dönüp ömürboyu müebbet verdi. Artık anca beraber ganca beraber ben nereye hanım oraya.

MOTOSİKLET NASIL ÖZGÜRLÜKSE ,EVLİLİKTE ESARETTİR DOSTUM, Sokrates gibi konuştumha

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorgun dediğiniz yere (neresiyse artık) yine hanımlarla mı gideceksiniz?
    Dilersen yalnız da katılabilirsin dostum. Mesela benim yalnız gelme ihtimalim oldukça yüksek malum kamp ve konaklama işin içine girince
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dilersen yalnız da katılabilirsin dostum. Mesela benim yalnız gelme ihtimalim oldukça yüksek malum kamp ve konaklama işin içine girince
    Seçkin ben belirtmedim çünki defalarca senin yanlız da gelebileceğini söyledik.Tekrardan yinelemek istemedim.Berkay ve Hakan da yanlız gelme durumları olan arkadaşlarımız.Umut zaten bahtsız bedevi,o yanlızlığa mahkum bir arkadaşımız.Yani sıkıntı etme ve lütfen her seferinde bunu belirtmeyelim seni herdaim aramızda görmekten memnun oluruz.Ama biliyorsun senle bu konuyu paylastık önceliğimiz çiftli katılım,sebeplerini sana anlatmıştık.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Bir gün hususi motorum ve kız arkadaşım olursa kesin katılırım bu gruba
    MuZiP_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda CB125e
    Ya bazen düşünüyorumda bizim gurup sadece bendenmi ibaret acaba Benden başka düzenli forum u takib eden yok sanırım.Nerdesiniz çiftler kampı ekibi?

Motosikleti
    honda CB125e
    Neyse bakımı yapıldı motorun ve gene kaşıntı başladı bende.Acaba nereye gitsek ?

Millet ne yesek diye düşünür bende nereye gitsem diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Bu arada bugun inazumayı yakınen inceleme fırsatım oldu kaliteli ve güzel motor lakin önü cok basık o biraz beni kastı ama aynı zamanda bütçeme uyan en ideal motor da o gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Abi birde tüm fotoğraflar eşsiz ve harika fakat bu fotoğraf Nobel Ödülü alır yani Umut süper fotoğraf dostum.Perspektifine zeval gelmeye dostum

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)