Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara Küçük CC ( Çiftler Grubu ) Günübirlik Çubuk Karagöl Gezisi 21.07.2013

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse bakımı yapıldı motorun ve gene kaşıntı başladı bende.Acaba nereye gitsek ?

Millet ne yesek diye düşünür bende nereye gitsem diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Bu arada bugun inazumayı yakınen inceleme fırsatım oldu kaliteli ve güzel motor lakin önü cok basık o biraz beni kastı ama aynı zamanda bütçeme uyan en ideal motor da o gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Abi birde tüm fotoğraflar eşsiz ve harika fakat bu fotoğraf Nobel Ödülü alır yani Umut süper fotoğraf dostum.Perspektifine zeval gelmeye dostum

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...nj.jpg</a></a>
    Hürkan inazuma candır canandır ama şimdi eldekiler de gayet işimizi görüyor Öndeki basıklık güzel tur camları ile çözülebiliyor. Nihayetinde 125lik motor değil cam çok aşırı etkilemiyor performansı.

Ben şahsen dün bakımdan sonra çok daha bi keyifle biniyorum. Seninki de daha bir düzene girmiştir. Bu arada bagal lastikleri zincir spreyi ve filelerin siparişlerini verdim. Hadi haftasonu için karar verelim de ben de malzemeleri tedarik edeyim :D
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Dostum ben daha pek yol yapmadım toplasan 2 km anca ondan pek fazla fark göremedim.Lakin 20 km kadar yol yaptıktan sonra basmaya başlıyacağım ozaman anlarım neler oldugunu.Daha erken yağ değişimi sonra sanki motor u ilk cıkartmışsın gibi cok yavaş gitmek ve motoru dinlemek gerek.Bu arada servisten memnun kaldım baya ilgililer o nedenle bahşiş bile verdim.(Normalde Adetim Değildir )
    Dostum aslında dun hanımla konustum durumlar el vermiyor fakat yol yapasımda yok değil hani.Bu sebeple bi sorgun kampı yapalım lakin bayramda Akçakoca planı bize braz uzak görünüyor.Olmadı iki günlük bir çamkoru daha yaparız veya ne bileyim 7 göller flan yaparız.Bi şekilde hallederiz.Sen mazeme siparişi butçene göre ver.İndirdik.com güzel bir sitedir ve teflonlu ince matler 11,90 baya uygun cep testeresi 12,90 o da fena değil.Çadır a gelince hafifliğine ve kapalı haliyle ebatına özen göster.Bir çift de şu üstü plastik içi bez olan inşaat eldivenlerinden temin edersen süper olur.Bu eldiven her motorda birtane bulunmalı bence malum su sıkıntısı cekilen yerlerde işlerimizi o eldivenle kolayca halledebiliriz.Uyku tulumunda olabildiğince hafif ve az yer kaplayan bişey olsun zaten cok sert havalarda kamp yapmıyoruz.
    Birde ispirto ocağı satın alalım ama bunu ortak olarak ödeyelim.Tüm kamp katılanları ortak ödesin.Hatta kamp testeresini de dahil edelim içine ve ortak ödiyelim.Benim önerim bunlar sizlerin fikirlerinide duyalım bence ve sonra ortak bir paydada bulusalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Bak bu benim aldığım çadır fakat daha kullanmadım nasıldır bilmem.Uygun fiyatı hafifliği ve az yer kaplaması beni cezbetti.

http://www.tekzen.com.tr/urun/frt-30...kisilik-835428

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Bunlarda alkol ocağı linkleri.Birbak istrsen fiyatlarına bakmadım sadece örnek sen arastırma sana ait

http://urun.gittigidiyor.com/spor/va...ocagi-81957948

http://www.buzulkamp.com/Spirit-Burner,PR-3651.html

Sanırım en ideali bu.
    http://www.atlaskamp.com/simon-ispirto-ocagi-55308/

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Buda cep testeresi.
    http://www.indirdik.com/Pratik-Cep-T...ocket-Chainsaw
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    Güzel gezi olmuş.İlk baştaki fotolarda Fazer görünce arkadaşların küçük cc anlayışı biraz farklı galiba dedim Bu arada gölde balık varmıydı?

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı red-kit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş.İlk baştaki fotolarda Fazer görünce arkadaşların küçük cc anlayışı biraz farklı galiba dedim Bu arada gölde balık varmıydı?
    Malesef emre sadece yüzeyde görünen gümüş balıkları harici bişey yoktu.Gurubumuzda buyuk motorlar var hatta artmaya başladı büyük motor sayımız o nedenle iki guruba bölünerek gidicez.Kücük motorlar önceden cıkıcak büyük motorlar bizden yarım veya birsaat sonra hareket edicek.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef emre sadece yüzeyde görünen gümüş balıkları harici bişey yoktu.Gurubumuzda buyuk motorlar var hatta artmaya başladı büyük motor sayımız o nedenle iki guruba bölünerek gidicez.Kücük motorlar önceden cıkıcak büyük motorlar bizden yarım veya birsaat sonra hareket edicek.
    kıyı olta balıkçılığı sabır isteyen bir uğraş gerçekten geçen sene 5 saate bi balık tutamadık.Grup da iki teker olsunda yola çıkmanın bi çaresi bulunuyor elbet.Hayırlı sürüşler dilerim.

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    süper
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı EGE YELI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper
    Teşekürler Hüsnü Bey , Lakin öyle uzaklardan çok güzel demekle olmuyor sizleri nezaman aramızda görücez?

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    slm arkadaslar sorgun a ne zaman kacacaksınız ben bılıyorum ıkı kere gıttım cok guzel bır yer katılmak ısterım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

su ocaklar pahalı geldı 3 lıraya ıspırto yakıtlı olanlar var ıs gorur boyut bıraz buyuk ama fıyat uygun :D

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı KAYA018 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar sorgun a ne zaman kacacaksınız ben bılıyorum ıkı kere gıttım cok guzel bır yer katılmak ısterım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

su ocaklar pahalı geldı 3 lıraya ıspırto yakıtlı olanlar var ıs gorur boyut bıraz buyuk ama fıyat uygun :D
    Kaya biz de seninle tanışmak isteriz. Yarın yola çıkıp yarın akşam kalıp pazar dönmeyi planlıyoruz zaten konusunu açtık. Eğer müsaitsen akşam sır cafedeki buluşmamıza gelebilir misin tanışmış plan yapmış oluruz

Ben şimdi decathlona gider eksik malzeme var onlara bakacağım. Bu arada ispirto ocağını grubumuzun iftiharı hürkan el emeğiyle imal ediyor. Yani umarım etti
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı KAYA018 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kaya konuyla ilgili etkinlik duyuruları bölümünde başlıgımız var oraya bakarisen ayrıntılara ulasabilirsin.Bu aksam saat 19:00 itibariyle orada olacağız aksam 22:00 veya 23:00 sularına kadar oradaoluruz sen veya gelmek isteyen başka kişilerde gelebilir.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    mesajı yanlış yere yazmışız ya la

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)