Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kısa Koşu Sındırgı Gezisi Çıtır (550) Km

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçtiğimiz hafta sonu yapılan 10 Rıder's ın düzenlediği Balıkesir Sındırgı Emendere Motosiklet Festivaline katılmaya karar verdim eğer şartlar ve durum uygun olsaydı Emendere'den Balıkesir'e oradanda Çanakkale'ye doğru uzanacaktım ama elimde olmayan nedenlerden dolayı Sındırgıyla sınırlı kalan gezimi sizle paylaşmaya karar verdim bende

Yolculuğa benim ve benle beraber tüm motosiklet camiasının çok sevdiği tanınmış bir isimle başladık Motorize Gezgin Ümmet Perkitan la

sabah erkenden hazırlanıp düştük yollara

Kütahyanın en meşhur çorbacısında paça çorbasıyla kahvaltımızı ettik önce

ardında biz benzinlikte sabah çayımızı yudumlarken motorlarımızda karnını doyurmakla meşguldu 65 TL lik benzin aldı benim obur kerata

Ümmet abi yeni motorunu benzinlik personeline tanıtırken Mondial Bufalo 250 cc enjeksiyonlu güzel bi alet

çıkış kilometremiz 22717 km

ve yaklaşık 70 km lik sürüşün ardından ilk molamızı ilçemiz Çavdarhisarda dostumuz motosiklet tamircisi Süleyman GÖKTAŞ ın dükkanında veriyoruz

Sıcak bastırmaya başladı mola için durunca en ufak gölge bile harika geliyor insana

Süleyman kardeşimin ısmarladığı çaylar ve buzz gibi Çavdarhisar suyunu içip kendimize geldikten sonra akşama Sındırgıda görüşmek üzere vedalaşıp yola devam ediyoruz

ikinci molamız ise gene Kütahyamızın güzide ve yemyeşil bir ilçesi Simavda

burada eşimin yolluk olarak hazırladığı tarçınlı keki benzinlik çalışanlarının ısmarladıkları çaylarla afiyetle yedikten sonra yola devam

Ümmet abi hedef tayini yapıyor ilk hedefimiz Sındırgı ileriii

Yolda bi kaplumbağaya rastlıyorum vızır vızır işleyen ana yoldan karşıdan karşıya geçme derdinde kıyamayıp durdum ve karşıya geçirdim tosbağacığı

vee sonunda Sındırgıya vardık

Festival alanına varıp kaydımızı yaptırdıktan sonra

kamp düzenini alıp çadırımı kurdum hemen

bunlarda festival alanından görüntüler

mekan çok güzel doğanın içerisinde saklı kalmış bi cennet adeta zaten gizli cennet te deniyormuş buraya

ee birde festival hatırası alalım dedik havuza girmeden az önce

işte burasıda havuz hemen attım kendimi serin suya

tekrar belirteyim mekan 10 numara 5 yıldızdı yemyeşil cennetvari bi yerdi

havuzdan sonra çimlere yayıldık dostlarla muhabbete koyulduk

Bu arada hava baya bi kapandı ve bizleri bir ya yağmur yağarsa endişesi sardı öyle ya çadırlar yazlık belki su alır endişesi ile Sındırgıya çadırın üzerine sermeye naylon almak için gittim tekrar buda Sındırgı merkezden bi görüntü

aldığım naylonu çadırımın üzerine geçirip endişeye mahal bırakmıyorum artık yağarsa yağsın

Bu arada havuz başında akşam verilecek olan konserler için hazırlıklar başlıyor eğlenceye az kaldı yani

akşam yemeğimizi de ilginç bi masada (bi Murat 124ün üzerinde ) yedik (yemek festival boyunca ücretsizdi)

Yemekten sonra eğlence dj partisiyle başladı

ardında Nüans grubunun konseriyle devam etti

Nüans sahneden indikten sonra ise eğlence tam gaz devam Temas grubu sahne aldı

Sonrasında DJ Orçun tekrar sahneye çıktı

ve millet koptu kendini havuza atan atanaydı

Çılgınca eğlenceyle geçen gecenin sabahında sabah kahvaltımızı ettikten sonra gene havuz sefası vardı

Öğleden sonra ise festivalin resmi açılışı yapıldı Balıkesir ve Sındırgı Belediye başkanlarının konuşmasından sonra 10.yıl marşı eşliğinde herkes elinde bayraklarla alanı doldurdu çok muhteşem bi manzaraydı

açılıştan sonra çeşitli oyunlar düzenlendi halat çekme ve rodeo yarışlarına katıldım

akşam saat 18:00 de ise kortej vardı ve gördüğüm en muhteşem kortejdi bence

Sındırgı halkıda ellerinde bayraklarla bizlerin fotolarını çekerek ilgilerini hiç eksik etmediler sağolsunlar

Köpeğiyle bile gelen vardı korteje

kortej ilçe merkezine geldiğinde ise belediye başkanı çaylar benden diyerek hepimizi merkezde bulunan çay bahçesine davet etti motorları olduğu yerde bırakarak geçtik çay içmeye

o kalabalığın içinde yıllardır görüşmediğim lise arkadaşımla karşılaştım iyimi kafamda kask olduğu halde o tanımış beni oda polis olmuş ve Sındırgıda görevliymiş onlada hasret giderdik çay bahçesinde

kortejden sonra Emendereye festival alanına geri dönüyorum tekrar festival görüntüleri bu sefer motosikletler

işte size bir transalp çetesi

Amerikan tarzı bi HarleyDavidson

Yanındada bi yıldız Dragstar

veee her devrin motoru Jawa clasic 250 namı diğer Gara cava

akşam eğlenceler gene tam gaz devam etti

ta karşıdaki dağın tepesine bile atmış imzasını 10 Riders

en güzelide bu olsa gerek düğün tarihini motosiklet festivali zamanına denk getiren bi çiftin gelin motoru

eğlenceye veda edip yatıp uyumak üzere çadırıma dönüyorum ee her güzellğin bi sonu vardır dönüş sabaha

---DEVAMI GELECEK---
    erro, ramizan83, EGE YELI ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    ahmet abi dün yani 30.haziran pazar günü kalkan rampasından yanımızdan geçtin saat 17:45'de(arabayla köy festivalinden geliyorduk)

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Abi yine iyi gezmişsin helal sana Mete pandası görmesin çekemez valla )) tekerine sağlık
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Ahmet abi hastayım şu gezilerinin ve anlatımının...
    transalp çetesi de muhteşemmiş...

volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    tebrikler güzel gezi olmuş

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bir ara motosiklet.net sinbo yelegiyle gördüm sizi.başka'da görmedim.baya eğlenceli bir hafta sonuydu.festival yapmayı düşünenler örnek alsın biraz.

Motosikleti
    Alıntı schnitzel_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi dün yani 30.haziran pazar günü kalkan rampasından yanımızdan geçtin saat 17:45'de(arabayla köy festivalinden geliyorduk)
    Kalkan rampası neresiki

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yine iyi gezmişsin helal sana Mete pandası görmesin çekemez valla )) tekerine sağlık
    Eyvallah Önder sağolasın napalım Panda çekemezse anten taksın artıkın

Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi hastayım şu gezilerinin ve anlatımının...
    transalp çetesi de muhteşemmiş...
    Sağolasın Hüseyin teşekkürler

Alıntı volkanocak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler güzel gezi olmuş
    Teşekkür ederim

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara motosiklet.net sinbo yelegiyle gördüm sizi.başka'da görmedim.baya eğlenceli bir hafta sonuydu.festival yapmayı düşünenler örnek alsın biraz.
    Keşke gelseydiniz yanıma tanışsaydık neyse artık bi dahaki sefere diyelim bu sefer görürseniz tanışalım ama

Festival hakkında evet her şey mükemmeldi 10 Rıders bu işi biliyor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Çekemem dabi hem zoruma hem boruma gider kaaamil jackal_31 topraam

gece çıkan gruplar dikkatimi çekti festivalde...nüans..temas falan 3.grup ise herhalde et ete değcek grubu olur sabaha doğru artık

iyiz gezmişin paşam ekürinide bulmuşun valla tebrikler...

Motosikleti
    Ertesi sabah dönüş hazırlıklarına başladık derlendik toparlandık çadır komşum İzmirli Keremle birlikte

Komşum Kerem ve BMW si

toparlandıktan sonra hemen çıkmak istemedim yola mekan o kadar güzelki tekrar indim aşağıya doğru Rıza Çakıcı kardeşimle namı-diğer yani sitedeki nickiyle Aydın MT den Deliefe ile sohbet ettik biraz kendisi facede yazmıştı bize karpuz keseceğidi dediki nereye gidiyon daha karpuz kesecektim ee dedim bende hade kesde yiyek kesti karpuzu afiyetle yedik

Deliefe Rıza ve ben Egelim43 Demir Efe

Edremit Körfez Motosiklet grubundan Mustafa Eskici abimizde katıldı bize CBF 150 si ile Karadeniz Turundan gelip katılmışlar festivale

Deliefenin CBF 150

ve her ne kadar ayrılmak istemesemde veda ediyorum bu güzel mekana son bir veda görüntüsü

Dönüş yolculuğumda çok güzeldi yol boyu manzara harikaydı

Simav yakınları

nefes aldıkça çam kokusu geliyor burnunuza

Buradan sonra vakit artık akşama yaklaştığı için fazla durmayıp yola devam ettim ve akşam üzeri gün inmeden evime kavuştum yolda çektiğim bi kaç kare resim ise makinanın hafıza kartının azizliğinden olsa gerek çıkmadı her neyse

Çok güzel bi hafta sonu süper bi dinlenme eğlenme tatil imkanı sunduğu için buradan 10 Rıders motosiklet klubüne ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum

vakit ayırıp okuduğunuz içinse sizlere ayrıca teşekkür ediyorum

bir başka gezide görüşmek üzere esen kalın

---------- Post added at 01:39 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekemem dabi hem zoruma hem boruma gider kaaamil jackal_31 topraam

gece çıkan gruplar dikkatimi çekti festivalde...nüans..temas falan 3.grup ise herhalde et ete değcek grubu olur sabaha doğru artık

iyiz gezmişin paşam ekürinide bulmuşun valla tebrikler...

Len sevimli panda gece ben erken yattım ama dediğin grubunda sahneye çıkması kuvvetle muhtemeldi millet coşupta havuza attktan sonra kendini bu arada senide baya meşhur etmişim buralarda hee hadi gene eyisin ama seni ben sanıyolar orası ayrı festivalde beni gören panda nasılsın diye yanıma geldi facede kütahyada panda görüldü diye başlık atıp senle fotoğraflarımızı yayınlamamdan olsa gerek pandaya ben daha çok mu benziyorum neyim ama herkese doğruyu yani pandanın sen olduğunu anlattım merak etme sen lakabında gözüm yok yani

Ekurimle festival alanına girince vedalaştık seni çok seviyomuş Ramazanda sana iftara geleceğimiş şimdiden hazırlan sen en iyisi
    EGE YELI ve ramizan83 bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Vay demek ünvan gaspınada başladın hemi topraaam ayağımı kaydırcan yani...sen yine sampatiksin beni görseler çatık kaşlı antipatiğim şaşırır millet.. aga sen bana bişey demiştin onu yarın halledem valla aklımdan çıkmış yenge beni paket yapacak ayıp oldu...yok yok ekürinle sen büyük bir sinerji yarattınız..neredeyse nüfusa alcan mirasıda bırakırsın artık neyse işine karışmayak sen gereğini yaparsın...ben nöbetteyim agi birazdan uyku moduna geçicem 07.30 a kadar...uyumadan nöebet bitmiy aga mutluya bi iyilik yapsana benim hatırım için...varsa hakkım hatırım nazım şu adama motorunu emaneten ver..ventoyu...adama çok lazım aga..karacabeyden köye gidip gelmesi lazım 18 km..şimdi aklıma geldi bi değerlendir..koy otobüsün bagajına yolla...nası poroje..hadi bakam iyi geceler..

Motosikleti
    Vento benim yetkim dahilinde değil yengenin vesaiti ganga Salcoda bana lazım o iş biraz yaş yani
    mete_han bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi büyük ihtimal yakında güvenlik işini bırakıp serbest mesleğe geçecem. O zaman bol bol vaktim olacak.inazumayıda hayırlısıyla aldımmı artıkın yollar benim. Tebrik ederim. Gezmeden duramayanlardansın.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    yakışır abime,,, kameran hata vermeye başlamış efe abi çok mu zorluyon ;)

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    süper bir gezi olmuş. Tebrikler. 2-3 yıl önce emok ta oradaydım mükemmel yerler herkese tavsiye ederim...
    Özellikle çörek dedikleri hafif tatlı bir ekmekleri var. Hala tadı damağımdadır...

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    fotolar 10 numara
    sabırsızlıkla gelmesini beklediğim bir etkinlikti ve beklediğime değdi. gerçekten güzel bir festivaldi, seneyede kesinlikle gidilir.

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalkan rampası neresiki
    simav çıkışından(gediz tarafı) ilk başlayan rampalarda...

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    gıpta ettim size
    fotoğraflar için teşekkürler...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ayıp yaw.. bu kadar gezilirmi.. gezebilen var gezemeyen var...

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi büyük ihtimal yakında güvenlik işini bırakıp serbest mesleğe geçecem. O zaman bol bol vaktim olacak.inazumayıda hayırlısıyla aldımmı artıkın yollar benim. Tebrik ederim. Gezmeden duramayanlardansın.
    Serbest mesleğe geçicem serbest serbest gezicem diyosun hee hadi bakalım hakkında hayırlısı Adem teşekkürler yaz oldumu gezmeden duramıyorum napayım tüm kışı bu günlerin hayaliyle geçirdim biliyorsun

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakışır abime,,, kameran hata vermeye başlamış efe abi çok mu zorluyon ;)
    Eyvallah Ramazan sağol evet kamera saçmalamaya başladı çektiğim resimlerin pek çoğu çıkmamış bazılarındada çizikler çıkıyor gerimi götürsem napsam aldığım yere

Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir gezi olmuş. Tebrikler. 2-3 yıl önce emok ta oradaydım mükemmel yerler herkese tavsiye ederim...
    Özellikle çörek dedikleri hafif tatlı bir ekmekleri var. Hala tadı damağımdadır...
    Teşekkürler sağolun

Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar 10 numara
    sabırsızlıkla gelmesini beklediğim bir etkinlikti ve beklediğime değdi. gerçekten güzel bir festivaldi, seneyede kesinlikle gidilir.
    Eyvallah sağolun fotoğraf makinesi sapıtmasaydı daha güzel resimlerde vardı ama neyse elimizdekileriyle yetinicez artık orada karşılaştıkmı sizle

Alıntı schnitzel_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simav çıkışından(gediz tarafı) ilk başlayan rampalarda...
    Tamam şimdi hatırladım orayı

Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gıpta ettim size
    fotoğraflar için teşekkürler...
    Eyvallah sağolun

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp yaw.. bu kadar gezilirmi.. gezebilen var gezemeyen var...
    Gezemeyende fotolarla gezsin diye paylaşıyorum işte Ramazan kendim için bi şey istiyorsam namerdim yani
    ramizan83 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi tekerine,deklanşörüne sağlık. Çok güzel kareler. İnsallah bigün yolun Kocaeli taraflarına düşer tanısmak nasip olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)