Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

4550 km türkiye gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHcm52olZ6wmquSzaj L06fO5co
    Herkeze merhabalar arkadaşlar yaklasık bir senedir yapmıs oldugum planımı 29 haziran çıkışlı 15 temmuz dönüşlü olarak faaliyete geçireceğim.Motorum cbf 150 daha once bodrum,izmir olarak uzun yol tecrubem var.Bu yola inşallah bi arkadaşımla çıkacagım ondada cbf 150 var ama onun kı kesin degil ben her durumda bu yola çıkacagım.Bu durumla ilgili yorumlarınızı yasadıgınız tecrubeleri bekliyorum.

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:41 ----------

fotoyu düzgün yükleyemedim sanırım
    memduhb, ethemm76, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili GKY rotan belli olmuyor, sana bu gezinde kazasız belasız yolculuklar diliyorum, şayet rotanda Elazığ varsa mutlaka beklerim...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    böyle daha iyi :D

ilka bey çok teşekkür ederim.Sanırım diyarbakırı eleyip yonumuzu elazıg malatya olarak değiştirebiliriz.Öyle yaparsak muhakkak size haber verecegim iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haydı hayırlısı bakalım yolun acık olsun hocam .

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    N'den K'ya kadar katılabilirim Temmuzun 1i veya 2 si cıkmayı dusunuyorum ben de

cbr1907 biz inşallah 29 haziranda saat 10 gibi çıkacagız ilk olarak karadeniz sonra dogu sonra güney:D katılmak istersen boluda buluşabiliriz. murat0642 çok teşekkür ederim.

zehir0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ ELİTE100 KANUNİ WİNDY S 150
    yolunuz açık olsun iyi seyirler.erzurum karlıova bingöl diyarbakır yolu sıkıntılı bu yolları gündüz geçmenizi tavsiye edrm.aracımla giderken zorlanmıştım..

Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilka bey çok teşekkür ederim.Sanırım diyarbakırı eleyip yonumuzu elazıg malatya olarak değiştirebiliriz.Öyle yaparsak muhakkak size haber verecegim iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.
    Ben teşekkür ederim, Telefonum 0532 262 10 49

not aldım görüşmek üzere inşallah.
    Alıntı ilka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben teşekkür ederim, Telefonum 0532 262 10 49

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

Alıntı zehir0101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolunuz açık olsun iyi seyirler.erzurum karlıova bingöl diyarbakır yolu sıkıntılı bu yolları gündüz geçmenizi tavsiye edrm.aracımla giderken zorlanmıştım..
    nasıl bir zorlanma yol durumu mu yoksa başka birşey mi nedense herkez olumsuz bakıyo o bölgedeki şürüşümüze?

not aldım görüşmek üzere inşallah.

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

nasıl bir zorlanma yol durumu mu yoksa başka birşey mi nedense herkez olumsuz bakıyo o bölgedeki şürüşümüze?

zehir0101 in dediği doğru, 2 yıl öncesine kadar bu bölgelerde gece yol gitmek çok tehlikeli idi malum terör meselesi ayrıca rakım yüksek olduğundan çok soğuk olur, çok şükür şimdi terör olayı yok rahat rahat gidersin ancak bu bölgelerimizde hava soğuk olduğundan ekipmanlarının iyi olması gerekir. Yollar hakkında sormak istediğin bir konu olursa tlf. yazmıştım çekinmeden sorabilirsin... Kazasız belasız yolculuklar dilerim...
    designer79 bunu beğendi.

zehir0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ ELİTE100 KANUNİ WİNDY S 150
    işimiz icabı adanadan erzuruma 2 yıl önce 3 ay bayunca erzuruma gedip gelmiştik bingöl karlıova çat yolu çok bozuktu ve arabanın jantları yamulmuştu.bingölden sonra erzuruma kadar petrol yok bilginize..

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    cbr1907 biz inşallah 29 haziranda saat 10 gibi çıkacagız ilk olarak karadeniz sonra dogu sonra güney:D katılmak istersen boluda buluşabiliriz. murat0642 çok teşekkür ederim.
    Ben balıkesirden antalyaya doğru planlıyordum sizi yakaladığım yerde ama önce karadeniz yapıcakmıssınız katılamam maalesef 1 hafta gibi bir vaktim olacak zaten

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    bende buna benzer bır gezı yapacam keşke izinım denk gelseydı bende aranıza katılırdım 6 ağustosta ile 7 eylul arası izine cıkıcam malesef :(

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    cbf 150 ile bu kadar uzun olmasa bile 1500 km seviyelerinde bi turum olmuştu, sen cbf i üzmezsen o seni asla üzmüyor, güzel bi gezi olmasını dilerim. Ortalama seyir hızını 80-100 km-h tan aralığından daha yüksek tutmamanı tavsiye ederim. Hatta 80-90 km-h aralığı 10 numara olur. Kazasız belasız güzel bir gezi olmasını dilerim.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.bu cumartesi gece 12 de allah nasip ederse yola çıkıyoruz ilk hedef trabzon.

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:25 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 ile bu kadar uzun olmasa bile 1500 km seviyelerinde bi turum olmuştu, sen cbf i üzmezsen o seni asla üzmüyor, güzel bi gezi olmasını dilerim. Ortalama seyir hızını 80-100 km-h tan aralığından daha yüksek tutmamanı tavsiye ederim. Hatta 80-90 km-h aralığı 10 numara olur. Kazasız belasız güzel bir gezi olmasını dilerim.
    sağol ethem zaten yan çanta ve arka çanta full dolu olacak buda biraz zorlicak motoru cbf 150 bunu başarır inanıyorum.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Helal olsun size. CBF'e büyük misyon yüklemişsiniz. İpne Honda biraz sponsor olsun size :D
    soycan ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun size. CBF'e büyük misyon yüklemişsiniz. İpne Honda biraz sponsor olsun size :D
    haha valla bakalım sağlam bi gezi raporu ile neden olmasın başka bir geziye.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hayırlı yolculuklar dilerim ne diyem başka . Cbf ile iyi bir yol
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı yolculuklar dilerim ne diyem başka . Cbf ile iyi bir yol
    teşekkür ederim tek korkum zincir oring zinciri koparmış bi adam olarak tarihe geçtim sanırım.o yuzden yedek zincir de aldım zincir hariç bu motorun her turlu yola gidecegine eminim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)