Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4550 km türkiye gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    şuralar nereler bi adını sanını güzergahını yazsaydın keşke...gitmiş kadar olamadık maalesef

tebrik ederim uzun ve yorucu olmuşa benziyor...başlamak cesaret gerektirir...darısı daha güzellerine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuralar nereler bi adını sanını güzergahını yazsaydın keşke...gitmiş kadar olamadık maalesef

tebrik ederim uzun ve yorucu olmuşa benziyor...başlamak cesaret gerektirir...darısı daha güzellerine

http://i1364.photobucket.com/albums/...psf3b8a9dc.jpg
    artvin erzurum arası

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel gezmişsin
    cbf te hakkını vermiş...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Çok güzel gezi tebrikler lakin fotoğraf zengini olduğu kadar anlatım fakiri keşke anlatıma biraz daha önem verseydiniz 2013 yılının şu ana kadar gördüğüm en harika gezisini yapmışsınız lakin anlatım yok eğer fotoların altına güzel ve akıcı bir anlatım yapılsaydı MTyi zangır zangır sallıcak bir gezi topiciği olurdu

Paylaşım için teşekkürler resimler harika

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    senin adına çok başarılı bir gezi olmuş.hem tecrübeni arttırmış hemde motorunu daha iyi tanımışsın.paylaşım için teşekkürler.eline-yüreğine sağlık.ADANA'dan selam olsun.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    çok güzel geziler..mükemmel

paylaşım için tşkler

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    güzel bir gezi olmuş tebrikler başarınızdan dolayı ihşallah bir gün bize de nasip olur

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin adına çok başarılı bir gezi olmuş.hem tecrübeni arttırmış hemde motorunu daha iyi tanımışsın.paylaşım için teşekkürler.eline-yüreğine sağlık.ADANA'dan selam olsun.
    herkeze teşekkür ediyorum bu arada adana çok sıcak bi yermiş ama kebap harikaydı

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    güzel bi gezi olmuş benımde hayalımde böyle bi gezi var bakalım kısmet
    hocam bu turun malıyetı aşağı yukarı nedır bılgılendırırmısın benım gıbı gıtmeyi düşünen arkadaşlar fikir sahıbı olsun.

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi gezi olmuş benımde hayalımde böyle bi gezi var bakalım kısmet
    hocam bu turun malıyetı aşağı yukarı nedır bılgılendırırmısın benım gıbı gıtmeyi düşünen arkadaşlar fikir sahıbı olsun.
    teşekkürler benim ki şöyle oldu benzine 1000 tl civarı bir para gitti karadenizde full kalıcak insan vardı orda pek bişi harcamadım gürcistan,erzurum,gaziantep otelde kaldım ondan sonrası orda burda yatarak :D geçti yiyecek içeçek de dersek toplam 1500 tl gibi cüzzi bir rakam çıkıyor:d

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    vallahi süper olmuş,fena halde iştahlandım.emeğinize cbf e sağlık,bodruma geldiğinde görüşebilseymişiz keşke.diğer sefere mutlaka bekliyorum.

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bi gezi olmuş baya cesurca cok yoruldugun kesin ben sarp sınır kapısına kadar gitmiştim trabzondaki fotoları görünce o yagmur aklıma geldi hepmi yagar orda arkadaş bende acayip ıslanmıştım
    bu yaz bende cıkmak istiyorum ama hatun illa arabayla gitelim memlekete diyor cok özledim uzun yolu.fotolar bir nevze içimi ferahlattı gürcistanı merak ediyordum gördüm sayende düşük cc ile uzun yol olayına karşıyım esasında.erzurum yoları güzelmiş artık tr dışına cıkarsın paylaşım için saol.
    abi sorma yaa samsundan itibaren hep yağmurdu gürcistanda öyleydi.onumuzdeki yaz yunanistan düşünüyorum bakalım çok teşşekkür ederim

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi süper olmuş,fena halde iştahlandım.emeğinize cbf e sağlık,bodruma geldiğinde görüşebilseymişiz keşke.diğer sefere mutlaka bekliyorum.
    çok teşşekkür ederim muhakkak gelicem.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Öncelikle tebrik ediyorum gerçekten iyi gezmişsiniz. Anladığım kadarıyla çok yoğun bir gezi olmuş ama. Günlük ortalama yaptığınız km fazla olmuş gibi ki bu da geziyi biraz daha zor yapıyor. küçük cc büyük km'ler tekrar tebrik ediyorum

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gökay tebrik ediyorum. Başka söyleyecek bişey bulamıyorum.

mtr2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Çok güzel bir gezi olmuş, oldukça hoş vakit geçirdiğinizden eminim. CBF 150 ile gerçekleştirdiğiniz bu büyük tur, bakımlı bir CBF'nin ne derece güçlü olabileceğinin de bir göstergesi... Son karelerde her ne kadar yorgun görünseniz de tatlı bir yorgunluk olduğu için önemsiz diyebiliriz. Cesaretinizi ve azminizi görerek, tebrik ediyor, nice uzun yollar, turlar diliyorum...

Alıntı ilka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökay tebrik ediyorum. Başka söyleyecek bişey bulamıyorum.
    muzaffer abim çok teşekkür ederim elazığda ısmarladığın ballı kaymak olmasaydı bu yolu bitiremezdim :D

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

Alıntı mtr2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş, oldukça hoş vakit geçirdiğinizden eminim. CBF 150 ile gerçekleştirdiğiniz bu büyük tur, bakımlı bir CBF'nin ne derece güçlü olabileceğinin de bir göstergesi... Son karelerde her ne kadar yorgun görünseniz de tatlı bir yorgunluk olduğu için önemsiz diyebiliriz. Cesaretinizi ve azminizi görerek, tebrik ediyor, nice uzun yollar, turlar diliyorum...
    çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için umarım herkes birgün istedigi büyük rotaları yapma imkanı bulur.

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Afiyet şeker olsun abim, nasip olurda gelirsen eğer yine ısmarlarım...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Mükemmel gezi olmuş. Resimlere bakarken ben yoruldum 4550 km

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Durup durup fotoğraf çekmek gercekten sabır işi. Emeğine tekerine sağlık. Bizide bunca şehirde gezdirmiş kadar oldun. Hepimizi imrendindir..

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durup durup fotoğraf çekmek gercekten sabır işi. Emeğine tekerine sağlık. Bizide bunca şehirde gezdirmiş kadar oldun. Hepimizi imrendindir..
    çok teşşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)