Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yaklaşık 700 Kilometrelik İzmir-Marmaris/Marmaris-İzmir Gezim

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay böyle giderse ilerde bacanak olacagız soner bey gelecekteki günlerde forumdan degil arkadan takip ederiz artık tekerin düz bassın dostum.. çantan baya iş görmüş neden aldıgını şimdi daha iyi anladım
    Cemim sen gelirmiydin buralara )). Oluruz bacanak problem değil :D. Çantayı aldık, çokta iş gördü ama gel birde bunu Ece'ye sor :D. Bir ara otele çıkarken bende taktım, diyorum ki iyi ya çok ağır değilmiş :D. Vallahi yalannn. Olm geriye gidiyordum ). Birde motorda asılıyoruz gaza. Kız iyi dayandı valla .

Bak bu pazar buluşuyoruz ona göre, bekliyorum... Kib.
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cemim sen gelirmiydin buralara )). Oluruz bacanak problem değil :D. Çantayı aldık, çokta iş gördü ama gel birde bunu Ece'ye sor :D. Bir ara otele çıkarken bende taktım, diyorum ki iyi ya çok ağır değilmiş :D. Vallahi yalannn. Olm geriye gidiyordum ). Birde motorda asılıyoruz gaza. Kız iyi dayandı valla .

Bak bu pazar buluşuyoruz ona göre, bekliyorum... Kib.
    başka biri olsa inan hayatta dayanamazdı sevmek gerek bu işi ece iyi dayanmış :D konuyu dagıtmayalım pazar gelebilirsem uzun uzun konuşuruz finalleri atlatık derken bütlere kaldık iyimi bütlerle boguşuyorum şimdi

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka biri olsa inan hayatta dayanamazdı sevmek gerek bu işi ece iyi dayanmış :D konuyu dagıtmayalım pazar gelebilirsem uzun uzun konuşuruz finalleri atlatık derken bütlere kaldık iyimi bütlerle boguşuyorum şimdi
    Tamam işte. Bir kaç saat kafanı toparlarsın . Görüşürüz pazar...
    CEM. bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)