Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dağlarda Bir Kayboluş Denemesi/STR250

Motovento
    REKLAM ALANI
    ytczm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karların yerden kalkmasını fırsat bilerek aylardır buzda motor sürmenin verdiği tarifi eşsiz o gıcık duyguyu bir an önce üzerimden atmak için zıplayıp hoplamaya, uçmaya , deşarj olmaya ihtiyacım vardı Bir yandan da uçsuz bucaksız ovalar, taş evler, otlayan hayvanlar, karlı dağlar onları fotoğraflamam için beni beklerdi. Eh hal böyle olunca ben de makinem ve motorum ile düştüm yollara...

İşte öyle bir günden geriye kalan fotoğraflar aşağıdakiler. Aslında bir Orta Asya gezisini geride bırakıp, ve bu başlığı o geziyi paylaşmak, anılarımı anlatmak üzere açmış olmayı çok isterdim. Ama öyle değil.. Üzerinde fazla yazılıp çizilecek bir şey de yok, o yüzden bu sefer sadece seyredin

Bu arada başlıktaki gibi bi ara ciddi anlamda kayboldum, dümdüz bir engebeli araziden başka bir şey yoktu. Bu ufak ayrıntıyı da geçtikten sonra fotoğraflarla bütünleşmeniz için hiç bir engel kalmadığını belirtiyor, Kars Kent Ormanı'nda Bir Gün tadındaki diğer bir paylaşımla sizleri baş başa bırakıyorum..

Diğer gezilerim, ve paylaşımlar için ;

ikitekergunlukleri.blogspot.com
    [Turan], YÖRÜK, EGE YELI ve 18 diğerleri bunu beğendiler..
    www.2tekergunlukleri.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    25 Fotoğrafın 21inde motosikletin var Hatıra fotoğrafı niteliğinde.

Bölgeyi tanıtan fotolar ve bilgiler eksik.

Paylaşım için teşekkürler.

Resimler olağan üstü netlikte, Panaromik çekimlerde var, bilgi etiketlemesi iyi olur idi her fotonun üstüne bu forumdaş bir gün bir kare yakalayıp, dünyaca meşhur dergilerde yayınlatacak ahanda buraya yazıyom.

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Hakikaten epey ıssız yerlermiş.Bölge çok enteresan geldi.Çevre ile ilgili biraz daha bilgi olsaymış gerçekten çok güzel olacakmış.Yine de emeğinize sağlık gezi için çok teşekkürler.

Arkadaşlar haklısınız bilgi konusunda, pardon Normalde gittiğim her noktayı yazarım(bkn. Doğu Karadeniz Gezim) ama bu sefer dalgınlığıma geldi ;)

Kars-Sarıkamış yolunun 14.km'sinde asfalttan çıktım sağ tarafa vurdum kendimi, daha sonrası yukarıda gördüğünüz gibi

Daha sonrasında da geldiğim 14 km'yi Kars'a doğru dağlardan almaya çalıştım.

Yani bütün bilgi bu kadar

Yorumlarınız için de teşekkür ederim.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Çok güzel fotoğraflar çok beğendim, ellerine sağlık. Arkadaşların ve senin de dediğin gibi gidip görülen ve fotoğrafları çekilen yerler hakkında bilgi de olsa süper olurmuş.

Bende gezi fotolarında motosikletin kadrajda olduğu fotoları daha çok beğenirim. Senin fotoların çoğu da öyle olduğundan hepsi çok hoşuma gitti.

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel fotoğraflar çok beğendim, ellerine sağlık. Arkadaşların ve senin de dediğin gibi gidip görülen ve fotoğrafları çekilen yerler hakkında bilgi de olsa süper olurmuş.

Bende gezi fotolarında motosikletin kadrajda olduğu fotoları daha çok beğenirim. Senin fotoların çoğu da öyle olduğundan hepsi çok hoşuma gitti.
    Teşekkürler sağ olun..
    Tenere abisi gelene kadar o benim biricik modelim, fotolarda olmazsa olmaz
    Orko_ye bunu beğendi.
    www.2tekergunlukleri.com

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika resimler ellerine sağlık.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika resimler ellerine sağlık.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Eyw teşekkürler hocam
    www.2tekergunlukleri.com

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Daha memleketime (kars) motosiklet ile gitmişliğim yok. Zaten pekte motosiklet görmedim bizim oralarda. Ancak sizin sayenizde kendim gezmiş gibi oldum, elinize sağlık fotoğraflar çok güzel.

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha memleketime (kars) motosiklet ile gitmişliğim yok. Zaten pekte motosiklet görmedim bizim oralarda. Ancak sizin sayenizde kendim gezmiş gibi oldum, elinize sağlık fotoğraflar çok güzel.
    Sağ olun teşekkürler, Kars ile ilgili diğer gezileri fotoğrafları blogumda bulabilirsiniz ;)

Selamlar
    www.2tekergunlukleri.com

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım paylaşmayın şöyle resimler kaç defa diyeceğiz. Gidebilen var gidemeyen var Kıskanıyoruz, ayıboluyo ama

Resimler şahane, ellerine ayaklarına, lastiklerine, gidonuna, deklanşörüne basan parmaklarına sağlık hocam

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    sen bu işi biliyorsun dostum...tebrikler

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu işi biliyorsun dostum...tebrikler
    Teşekkürler

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım paylaşmayın şöyle resimler kaç defa diyeceğiz. Gidebilen var gidemeyen var Kıskanıyoruz, ayıboluyo ama

Resimler şahane, ellerine ayaklarına, lastiklerine, gidonuna, deklanşörüne basan parmaklarına sağlık hocam
    Eyw hocam çok teşekkür

Her zaman diyorum, herkes olduğu bölgeyi değerlendirsin. Yalovadasın sanırım, bence süper bir bölge, aşagı in ege, doğuya git bolu / yedi göller, yukarı çık şile ağva vs vs
    www.2tekergunlukleri.com

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    gezini dikkali bir şekilde inceledim,bütün samimiyetimle söylüyorum gezilesi ve görülesi yerler,çok harika fotolar ,emeğine ve yüreğine sağlık,bende seninle oradaymışım gibi hissetim, bende orada olsaydım bende aynı resimleri çekerdim her halde,paylaşım için teşekkürler. saygılar genç motorcu!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kartpostal misali,şahane kareler. Hem tekerinize,hem deklanşörünüze sağlık

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezini dikkali bir şekilde inceledim,bütün samimiyetimle söylüyorum gezilesi ve görülesi yerler,çok harika fotolar ,emeğine ve yüreğine sağlık,bende seninle oradaymışım gibi hissetim, bende orada olsaydım bende aynı resimleri çekerdim her halde,paylaşım için teşekkürler. saygılar genç motorcu!!!
    Ülkemizin her köşesi cennet, her yerin kendine has güzellikleri var. Bunu doğuya gelince daha iyi idrak ettim ve öğrendim.

Tanıtmak/paylaşmak/öğretmek/kısa bir tura çıkarmak ve öğrenmek için gidiyor,çekiyor,yazıyor ve paylaşıyorum. Kısa bir tura çıkarıp sevdirdiysem ne mutlu !

Tavsiye ederim : iki-teker-gunlukleri-savsat-artvin-karagol-macahel
    www.2tekergunlukleri.com

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı ytczm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizin her köşesi cennet, her yerin kendine has güzellikleri var. Bunu doğuya gelince daha iyi idrak ettim ve öğrendim.

Tanıtmak/paylaşmak/öğretmek/kısa bir tura çıkarmak ve öğrenmek için gidiyor,çekiyor,yazıyor ve paylaşıyorum. Kısa bir tura çıkarıp sevdirdiysem ne mutlu !

Tavsiye ederim : iki-teker-gunlukleri-savsat-artvin-karagol-macahel
    ben onuda inceledim dostum,karadenizde o karagölde çadırda kalman büyük cesaretti ,ben motorcuyu duruşundan anlarım,sakın ha gaz veriyor sanma,bu sözleri çok samimi,bende 8 hazirandan itibaren ilk defa uzun mesafeli bir tura çıkacağım,1000-1500 km civarı, tek başıma ve çadırda kalacağım,en iyi arkadaşım motorum ve tiripotum 6-7 gün,senin gezilerini her paylaşımında takipedeceğim,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben onuda inceledim dostum,karadenizde o karagölde çadırda kalman büyük cesaretti ,ben motorcuyu duruşundan anlarım,sakın ha gaz veriyor sanma,bu sözleri çok samimi,bende 8 hazirandan itibaren ilk defa uzun mesafeli bir tura çıkacağım,1000-1500 km civarı, tek başıma ve çadırda kalacağım,en iyi arkadaşım motorum ve tiripotum 6-7 gün,senin gezilerini her paylaşımında takipedeceğim,saygılar...
    Turunda bol anılar ve fotoğraflar dilerim. Solo geziler bi farklıdır. Çadır,motor,foto mak müthiş üçlü... Tadını çıkart hocam ;)

Saygılar bizden...
    www.2tekergunlukleri.com

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kartpostal misali,şahane kareler. Hem tekerinize,hem deklanşörünüze sağlık
    Teşekkürler Uğur Bey, sağ olun
    www.2tekergunlukleri.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)