Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Akdeniz Ege karışık (Egelim43 buna alışık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Evet arkadaşlar sonunda kıştan beri beklediğim iznime nihayet yarın kavuşuyorum bu çok kısa (10 günlük) iznim boyunca mümkün olduğunca çok nereleri gezerim nerelerden keyif alırım diye kıştan beri kafa yoruyordum hatta izne yaklaştığım şu son bir kaç gün bu telaş dahada arttı hat safhaya ulaştı ve sonunda Fat280 Fatihinde yardımıyla aşağıdaki gibi bi rota planladık toplamda 1964 kmlik (şimdilik artarabilir eksilmez) bu rotayı Fat280 Fatih kardeşimiz ile beraber 10 gün içinde dolaşıp dolaşıp elimizden geldiğince foto çekip günlük olarak sizlerle paylaşmak niyetindeyiz buyrun rotamız egeden başlayıp akdeniz'e girmekte ve tekrar egede (Didimde Özel Adamlar Festde) son bulup aşağıdaki gibidir yarından itibaren başlıyoruz nasipse

"HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bu yana beklıyorduk sizi

Motosikleti
    Mehmetçim çok özür diliyorum dediğim gibi izne çıkacağım son bi kaç gün sancılı bi rota belirleme dönemi yaşadık sonuç olarak bu çıktı ortaya ama o taraflara yeni bi gezi yeni bi rota planlıcam çok yakın zamanda görüşmek üzere

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    kısmetse haziranın 2ci haftası ben gelicem o tarafa görüşmek üzre. Tekeriniz düz bassın

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    planda bodrumda var. Güzel. Hayırlı yolculuklar. Bodruma hangi gün uğrayacaksınız?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem bodrum da ne yapmaya gelsinler ki
    seni tokatlamaya mı

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Takipteyiz abi anca takip ederiz zaten

Motosikleti
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısmetse haziranın 2ci haftası ben gelicem o tarafa görüşmek üzre. Tekeriniz düz bassın
    Haziranın 2. haftası güzel çok büyük bi sürpriz olmazsa Kütahyadayım beklerim kardeşim

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    planda bodrumda var. Güzel. Hayırlı yolculuklar. Bodruma hangi gün uğrayacaksınız?
    Şu an ki plana göre çarşamba ve perşembe akşamı senin yanında olmayı düşünüyoruz Adem ağa

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem bodrum da ne yapmaya gelsinler ki
    seni tokatlamaya mı
    Hele bi Bodruma varakda Ademe bi tokatladak kendimizi Fatih psikolojisi bi düzelsin bakam tokatlamaya değil tokadlanmaya gidiyoz yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ha beni tokatlamaya. sattıracaksınız bana wolfuda

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Başlık süper olmuş abi.. Kazasız belasız güzel bir gezi olur inşallah....
    egelim 43 bunu beğendi.

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz gezin biz burdayız aga Tekeriniz düz bassın

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    güzel bir gezi olacak inş. benim izin derdim yok ahmet abiye uyacağım o nereye ben oraya inş.

Ahmet kazasız belasız hayırlı yolculuklar,güle güle gidin.Ahmet Didim motofest'te kamp yapacakmısın?Ben belli değil ama gelebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Ahmet Tekirdağ M.T. il grubunda Tekirdağa geleceğini yazmışsın, bu taraflara gelirsen ben Şarköy/Müreftedeyim mutlaka ama mutlaka haberim olsun...
    Garip bunu beğendi.

delikanli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2oo9 Kanuni Windy S
    hayırlı kazasız belasız yolculuklar dilerim.ben muğla/köyceğizliyim gzel bi rota çizmişsiniz. eğer bodrum datça arası feribot seferleri başlamış ise bodrumdan datçaya feribot ile geçmenizi tavsiye ederim değişiklik olur.benzin parasıyla aynı feribot parası...tarihleri söyler misiniz tahmini ne zamn başlayacaksınız? nerelerde konaklayacaksınız?

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    helal olsun hemşerim iyi gezmeler ,ALLAH rast getirsin ,kazasız ,belasız git ve sağlıcakla gel ,yolun açık gönlün hoş olsun . saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipteyiz abi anca takip ederiz zaten
    Beni izlemeye devam edin gençler

Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlık süper olmuş abi.. Kazasız belasız güzel bir gezi olur inşallah....
    Sağol kardeşim inşallah gezinin kendiside başlık gibi güzel olacak

Alıntı ozcanaykul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz gezin biz burdayız aga Tekeriniz düz bassın
    Sağol Özcancım aman memlekete mukayyet olun yokluğumda

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olacak inş. benim izin derdim yok ahmet abiye uyacağım o nereye ben oraya inş.
    İnş. Fatih Niyet ettim gezi yapmaya uydum Egelim 43 e de sadece sen zarar etmezsin

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet kazasız belasız hayırlı yolculuklar,güle güle gidin.Ahmet Didim motofest'te kamp yapacakmısın?Ben belli değil ama gelebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Ahmet Tekirdağ M.T. il grubunda Tekirdağa geleceğini yazmışsın, bu taraflara gelirsen ben Şarköy/Müreftedeyim mutlaka ama mutlaka haberim olsun...
    Abi teşekkür ederim sağolasın Didim motofest muhtemelen son durağımız olacak muhtemelen diyorum çünkü iznimi uzatma ihtimalim var haziran ayı nöbet listesi yazılırken izin uzatma talebim onaylanırsa Didimden Kuşadası Manisa ve İzmire uğrama ihtimalimiz var eğer onay gelmezse ben Didimden döncem Fatih isterse devam edebilir Kuşadası Manisa ve İzmire doğru yada benle Kütahyaya dönüp bi kaç gün içinde benim hafta tatilimde beraberde gezebiliriz o tarafları fakat her halükarda (tabi nasipse) Didime Festivale gelecez abi

Alıntı delikanli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı kazasız belasız yolculuklar dilerim.ben muğla/köyceğizliyim gzel bi rota çizmişsiniz. eğer bodrum datça arası feribot seferleri başlamış ise bodrumdan datçaya feribot ile geçmenizi tavsiye ederim değişiklik olur.benzin parasıyla aynı feribot parası...tarihleri söyler misiniz tahmini ne zamn başlayacaksınız? nerelerde konaklayacaksınız?
    Teşekkürler sağolun bakalım hayırlısı ile o taraflara gelelimde bi hal çaresi düşünürüz müsaitseniz yolumuz oralardan geçtiğinde sizlerle tanışmakda isteriz numaram profilimde yazıyor salı akşamı oralarda olmamız kuvvetle muhtemel

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun hemşerim iyi gezmeler ,ALLAH rast getirsin ,kazasız ,belasız git ve sağlıcakla gel ,yolun açık gönlün hoş olsun . saygılar...
    Amin hocam sağolasın saygılar bizden

Her şeyi hazırladım depomu fulledim motoru (katırı) bile sardım sarmaladım tam yola çıkacakken (benzinlikte) çok sevdiğim bi arkadaşımın babasının vefat haberi geldi arkadaşlar ikindiye müteakip cenazeye katılmak üzere seyahati 1 gün ertelemiş bulunuyorum nasip vardır bundada bir hayır zaten yolculuğun sonu geceye kalacağı için eşimde gönülsüzdü onun gönlünüde almış oluruz böylece

Buyrun benim katırın yola çıkmadan önceki yüklenmiş hali

Burdada yüklerken

Yarın yollardan paylaşımlara devam etmek üzere

---------- Post added at 16:19 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

Az evvel Salcanocu Ramazan Kardeşim (Ramazan 83) ile yapmış olduğumuz görüşme sonucu rotanın Kütahya Alanya arasını biraz modifiye ederek Sandıklı-Isparta üzerinden değilde Akşehir-Seydişehir üzeri olarak değiştirdim Ramazan lada tanışmış olma fırsatı bulacaz böylece ee az evvel dedik ya "her işte vardır bi hayır" deye

İşte son tahlilde rotamızın durumu

bykemik bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Herşeyde bir hayır vardır. Geç olsun güç olmasın

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Gel Gel manisayada gel tekeriniz düz bassın

Fatih abiye dikkat et ilk gezisi askerden sonra 1 ay dönmeyebilir bile

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay genç ... hayırlı yoluluklar olsun...benim gözler kaykılıyor reyiz...

net kafelere düşcek adammıydım beaaa...Allahım kör et beniii...

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar sonunda kıştan beri beklediğim iznime nihayet yarın kavuşuyorum bu çok kısa (10 günlük) iznim boyunca mümkün olduğunca çok nereleri gezerim nerelerden keyif alırım diye kıştan beri kafa yoruyordum hatta izne yaklaştığım şu son bir kaç gün bu telaş dahada arttı hat safhaya ulaştı ve sonunda Fat280 Fatihinde yardımıyla aşağıdaki gibi bi rota planladık toplamda 1964 kmlik (şimdilik artarabilir eksilmez) bu rotayı Fat280 Fatih kardeşimiz ile beraber 10 gün içinde dolaşıp dolaşıp elimizden geldiğince foto çekip günlük olarak sizlerle paylaşmak niyetindeyiz buyrun rotamız egeden başlayıp akdeniz'e girmekte ve tekrar egede (Didimde Özel Adamlar Festde) son bulup aşağıdaki gibidir yarından itibaren başlıyoruz nasipse

http://imageshack.us/a/img845/5880/akdenizrotas.png
    planda izmire nezaman geliyosunuz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)