Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nemrut dağı gezisi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    geçmiş olsun.tez zamanda iyileşirsiniz umarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun,guzel bir gezi olmus, simdi nasilsiniz, biran once eski sagligina kavusursunuz, tpehan beldesinden sonraki fotografta, nemrut 19km (altinda hangi dilde yaziyor 19)
    çin ce veya japonca yazıyor ikiside biri birinin aynı olduğundan hangisi bilemiyorum[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.tez zamanda iyileşirsiniz umarım.
    Teşekkür ederim yörük çok şükür iyiyim, omuzumda birazcık sıkıntı var oda sorun değil, zaten bugün bir Gaziantep'e gezi yaptım sıkıntı yok şükür...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer senin motoru bu gün Gaziantep'de Radyo amatörlüğü için sınav yapılan okulun kapısında gördüm,ama rastlaşamadık, 73's TA5ASA
    Evet sınav için gelmiştim, keşke rastlaşabilseydik nasip, haziran 8 de Mersine bir gezim var büyük ihtimalle o bölgeden geçecem inşallah görüşürüz.

ytczm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun..

Müze kart çıkarın arkadaşlar, öğretmenlere öğrencilere indrimli yıllık 15 lira. İndirimsiz hali ise 30 lira. 15 lira verip aldım 7-8 aydır bir çok yere ücretsiz girdim.. Kart olmadan geçmek istesem 150 yi bulmuştu.. Aklınızda bulunsun.
    ilka bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)