Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bi gezelim dedik Uçan Su Şelalesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya yarın gideceğim umarım yolu bulurum ! Google mapsden bakıcam tekrar senin tarifine göre teşekkürler.
    numaramı özel msjla atıyorum ihtiyac duyarsan yolda ararsın ben tarif ederim sana
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    burası benim köye 10 km uzaklıkta alanyadayım ben ama aslen gündoğmuşluyum çok güzel bir yerdir eski benim gezi resimlerimde var buraların işte o resimler bakmak isteyenler için bende atayım

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/85405-gundogmus-ucan-selale-ve-daglara-dogru.html

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası benim köye 10 km uzaklıkta alanyadayım ben ama aslen gündoğmuşluyum çok güzel bir yerdir eski benim gezi resimlerimde var buraların işte o resimler bakmak isteyenler için bende atayım

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/85405-gundogmus-ucan-selale-ve-daglara-dogru.html
    reklam yap ma la benim konumda hemşo
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

sağolun arkadşlar çok güzel yerler buralar antalyanın batısını %70ni keşf ettim sırada alanya - manavgat tarafları var sizlerin sayesinde böyle cennet yerleri öğreniyorum buün saklıcennet e yola çıkıcaz arkadş ile İnt.de yol tarifini aldım not olarakda yazdım kadir eğer bulamaz isem seni rahatsız ederim kardeşim hayırlı günler herkese

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Güzel bir gezi olmuş gözüm kaldı açıkcası

Motosikleti
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş gözüm kaldı açıkcası
    kış gelsin bende senin memleketi gezeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:16 ----------

Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun arkadşlar çok güzel yerler buralar antalyanın batısını %70ni keşf ettim sırada alanya - manavgat tarafları var sizlerin sayesinde böyle cennet yerleri öğreniyorum buün saklıcennet e yola çıkıcaz arkadş ile İnt.de yol tarifini aldım not olarakda yazdım kadir eğer bulamaz isem seni rahatsız ederim kardeşim hayırlı günler herkese
    ah bu yazıyı sabah 8 den önce yazsaydın ben onlineydim size katılırdım.
    1 senedir bende hiç gitmedim saklıcennete
    40 dakikayla geziyi kacırmısım

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bi gezelim demişiniz iyide etmişiniz hatta paylaşınca olayı koparmışınız teşekkürler emeğinize sağlık iyi geldi gece gece

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi gezelim demişiniz iyide etmişiniz hatta paylaşınca olayı koparmışınız teşekkürler emeğinize sağlık iyi geldi gece gece
    teşekkür ederim yenilerini planlıyoruz bu sefer Allah kısmet ederse atv ile çıkacağız yola

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)