Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hayat gezince güzel -8-

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bu gün 1 mayıs resmi tatili fırsat bilip yılın ilk motor gezisi için düştüm yollara istikamet Kütahya sabah saat 8:00 da yola çıktım. Anne ve Babama ziyaret ve kütahyanın gezilecek yerlerini kısada olsa daha önce görmeyen arkadaşlarımıza görsel olarak anlatmak ,işte resimler

Yollar yeni yapıldı asfalt güzel hızım ortalama 90-100 bazen 110 km

Yoldan görüntüler

Motor değil ben susadım, sabah sabah suda buz gibiymiş

photo hosting sites

TÜRK BAYRAKLI Damla stickler nasıl yakışmış ama, onları yapıştırdıktan sonra çakmakla ıstıp iyice yapıştırdım .çakmakğı çok tutmadığın sürece zarar vermiyor

Karşı dağın eteğinde görünen porsuk barajı

Yolda çevirmeye takıldım ,kendi kendime dedim acaba RADAR varmıydı geçtiğim yerlerde,ALLAH’tan evrak kontrolü dediler de rahatladım,polis memuruna dedimki ne zaman kütahyaya gelsem hep çeviriyorsunuz,o da fenamı işte biraz dinlenirsin, adam hazır cevap,eyvallah dedik sonra yola devam

Kütahyadayız, burası meşhur gemiyan sokağı kütahyanın tarihi evleri ve konakların bulunduğu sokaklar. Şimdilerde otel , restaurant ,müze ve turizme açık bir şekilde işletiliyor

Osmanlı döneminden kalan ulu camii ve asırlık çınar ağaçları

Kütahyanın en önemli simgelerinden çinili çeşmesi ,aslında yeri burası değildi eskiden bulundu yer şu andaki yerine 100m yakınında idi

free pic

İstikamet Kütahya kalesi

İşte Kütahya kalesi tüm heybetiyle karşımızda göründü

Kale eski Romalılardan kalma ,şimdilerde seyir tepesi ve bir çay bahçesi var birde döner gazinosu

Döner gazino surun arkasında şimdilerde restorasyon çalışması varmış içeriye giremiyoruz

Şehir arkamda hava güzel, manzara güzel, hayat gezince güzel

picture share

Tarihi Şengül hamamı, benim 20 li yaşlarımda hamam olarak işletiliyordu, şimdi kütahyada çıkarılan madenler burada segileniyormuş , maden müzesi olmuş

Burası dönenler camii ,bu caminin özelliği içerisinde 13 tane mezar bulunması ve ayrıca tam ortasında su kuyusu bulunuyor

Şehriden görüntüler

İşte kütahyanın en meşhur yeri VAZO su,1 mayıs mitingi varmış polis hemen beni uzaklaştırıyor, aceleyle çekilen birkaç resim

Saat kulesi ,yanında çay bahçeleri var

Mimarisi ile değişik bir camii yanında kartal heykeli

Burasıda uçak müzesi hava tugayı elindeki eski uçakları müze olarak tasarlayıp halka açmış güzelde olmuş

free upload pictures

Sitede EGELİM43 nikli Arkadaşım Ahmet, garda güvenlik görevlisi oda bir motor sevdalısı ,görüntüdeki iki motorda onun,cbf150 benim

Çiniciler çarşısı ,kütahyanın en meşhur olanı bu çinisi

Çiniciler çarşısında ne olur tabiî ki çini ,burada öyle güzel parçalar varki, buralara yolunuz düşerse mutlaka uğramanızı tavsiye ederim

upload a picture

Buda şehrin yeni otogarı değişik bir mimarisi var

Burası benim ilk çalıştığım fabrika ,kütahyada hangi gence sorsanız buranın tozunu mutlaka yutmuştur

Geze geze dönüşe geçiyorum

Buralara bahar gelmiş doğa canlanmış çiçekler ,böcekler ortam harika

pic upload

Porsuk çayının kubağaları ve aynı zamanda daimi sakinleri

Burada biraz dinlendikten sonra yolumu orman yoluna çeviriyorum ,hedef firig vadisi

Firig vadisi girişi

m.ö. 8-12 yy kral Midas buralarda yaşamış

image hosting sites

Buralara gelirken yollar sebebi ile birazda enduro yaptım .cbf 150 her yola gidiyor öğrenmiş oldum

Çobana soruyorum köpeğin saldırırmı benim köpeğim akıllıdır saldırmaz diyor ama ben yinede temkinli geçiyorum

Sabuncupınar, bu kasaba adını eskiden sabun icat edilmeden önce burada kazılarak çıkarılan KİL yani şimdiki toz deterjana benzeyen görünümde ama köpürmeyen birtoz ,adınada baş kili diyorlar eskiden köylere deve lerle götürüp satarlarmış

picture share

İnşallah masamıza sucuk olarak gelmez

Annesini kaybetmiş onu arıyor

İnanın gezilesi görülesi yerler ,doğa öyle harikaki anlatamam

Şu küçücük derede bile balıklar var

Ormancılar kesim yapıyorlar sesleri geliyor ama kendileri görünmüyor

köylü dayıya soruyorum yarışalımmı ,oda sen 100m önden başla diyor,yoksa ben seni geçerim diyor

Dinlenmek gezmenin yarısıdır değimli?

Derede balık tutan arkadaşlar resim çektiğimi görünce biraz huylanıyorlar ,şimdilerde av yasağı var tabi

free screen capture software

Ormanın içerisinde terk edilmiş iki taş evden birisi ,güzel manzara

Heryerde piknikçiler var ,bu gün 1 mayıs resmi tatilya ondan herhalde

burasıda gökçe kısık köyü mağaraları

Artık eve dönüyorum ,baya bi yoruldum

Ve evdeyim,kazasız belasız bitiriyorum. darısı yeni gezilere bu benim 2013 yılı ilk gezim yazılarımda hatam olduysa af ola .bir dahaki gezim nasip olursa 1,5 ay sonra o biraz uzun olacak .hepinize saygılar. –hayat gezince güzel-

free screen capture
    harun27, dr.asc, Emreerol ve 31 diğerleri bunu beğendiler..
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    tebrikler güzel gezi
    mesut hoca bunu beğendi.
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Güzel bir gezi olmuş, paylasim icin tesekkurler. bu arada Kuzucukta çok tatlı çıkmış
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Abi Tebrik ediyorum Bu kadar Resimi nasıl üşenmeden tek tek yükleyip atmışsın helal olsun vallaha
    Gezide çok Güzel olmuş Irmaklar, dağlar,bayırlar,ormanlar ,şehir güzel gezi olmuş tekerin düz bassın
    mesut hoca bunu beğendi.
    Sado

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Gezi güzel güzel de, fotoğraflar apayrı güzel ve bunca emeğe kocaman bir teşekkür etmek gerek. Gerçekten gece gece güzel bir göz banyosu oldu. Emeğinize sağlık. Tekeriniz düz bassın.
    mesut hoca bunu beğendi.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hocam hayırlı olsun sezon açılışın tatili iyi değerlendirip çok güzel bi gezi yapmışın tebrikler resimler o kadar güzel açıları öyle süper yakalamışınki ben bile (memleketim olduğu halde ) şaşırdım ilk defa görmüş gibi oldum çoğu mekanı bir il anca bu kadar güzel tanıtılabilir helal olsun ee nede olsa Evliya çelebinin hemşehrileriyiz
    mesut hoca bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel bir havada,güzel bir gezi olmuş.oçayırında oturduğunuz derenin yanında birde çadır kurup kafayı dinlemek varmış.teşekkürler.Adana'dan selam olsun.
    mesut hoca bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Herokahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900 2005
    Güzel kareler deklanşörüne ,ellerinize sağlık.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA ANF 125 INNOVA + CRF 250 L
    Çok emek vermişsiniz, güzel fotoğraflar çekmişsiniz. Solo bir geziydi herhalde. Tripod ile tek tek bu kadar çok fotoğraf çekmek takdir edilcek bir çalışma.
    mesut hoca bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Gitmis kadar olduk, tesekkurler ...
    mesut hoca bunu beğendi.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    çok güzel.
    mesut hoca bunu beğendi.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    güzel gezi ve yurdumun güzel yerlerinden bir kaçı daha elinize ve emeğinize sağlık
    mesut hoca bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    SÜPER OLMUŞ ELİNE SAĞLIK YENİ GEZİLERİ BEKLİYORUZ
    mesut hoca bunu beğendi.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Tekerinize sağlık süper bir gezi olmuş
    mesut hoca bunu beğendi.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Tekerinize sağlık güzel bir gezi .. Birde Cbf'e yaptıgınız tur camı,topcase ve lastikler muhteşem duruyor çok oturaklı göstermiş motorunuzu Maşallah ..
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Vaybe Kütahyada ne güzel yerler varmış Anne tarafım Kütahya'lı ama hiç gezmedim bukadar :D Hatta şuanda Kütahya dayım fakat evden otogara gidip geliyorum okadar :D Önceden tanışıyo olsaydık otogara kadar gelmişken uğrardınız yanıma
    mesut hoca bunu beğendi.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    hocam teşekkürler tekerine sağlık iyi gezmişssin. kütahya güzel yer 40 gün kaldım asker olarak herşey güzelde birtek hava durumunu anlayamadım bak güneşli bak yağmurlu
    mesut hoca bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Tebrik ediyorum Bu kadar Resimi nasıl üşenmeden tek tek yükleyip atmışsın helal olsun vallaha
    Gezide çok Güzel olmuş Irmaklar, dağlar,bayırlar,ormanlar ,şehir güzel gezi olmuş tekerin düz bassın
    İşin gerçeği gezmek oldumu, gerisi teferruat, yorumun için teşekkür ederim .saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi güzel güzel de, fotoğraflar apayrı güzel ve bunca emeğe kocaman bir teşekkür etmek gerek. Gerçekten gece gece güzel bir göz banyosu oldu. Emeğinize sağlık. Tekeriniz düz bassın.
    ilginize teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun sezon açılışın tatili iyi değerlendirip çok güzel bi gezi yapmışın tebrikler resimler o kadar güzel açıları öyle süper yakalamışınki ben bile (memleketim olduğu halde ) şaşırdım ilk defa görmüş gibi oldum çoğu mekanı bir il anca bu kadar güzel tanıtılabilir helal olsun ee nede olsa Evliya çelebinin hemşehrileriyiz
    vaaaay hemşerim benim ,gittinmi AYDIN'na en kısa zamanda senin gezi paylaşımınıda bekleriz. yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim . saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir havada,güzel bir gezi olmuş.oçayırında oturduğunuz derenin yanında birde çadır kurup kafayı dinlemek varmış.teşekkürler.Adana'dan selam olsun.
    sizede eskişehirden selam olsun değerli büyüğüm,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

Alıntı LIDYALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok emek vermişsiniz, güzel fotoğraflar çekmişsiniz. Solo bir geziydi herhalde. Tripod ile tek tek bu kadar çok fotoğraf çekmek takdir edilcek bir çalışma.
    genelde solo gezi yapmak daha çok hoşuma gidiyor, tripot benim fotoğrafçım. teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerinize sağlık güzel bir gezi .. Birde Cbf'e yaptıgınız tur camı,topcase ve lastikler muhteşem duruyor çok oturaklı göstermiş motorunuzu Maşallah ..
    emek ve zevk meselesi,cbf 150 beni her yere götürüyor ,yeri geliyor enduro oluyor,yeri geliyor beni başka ufuklara taşıyor. değerli yorumunuza reşekkür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam teşekkürler tekerine sağlık iyi gezmişssin. kütahya güzel yer 40 gün kaldım asker olarak herşey güzelde birtek hava durumunu anlayamadım bak güneşli bak yağmurlu
    kütahya, afyon,eskişehir hepsinin havası aynı .yani güven olmaz,ama yaşadığımız şehri seviyoruz
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    hocam tekeriniz daima dönsün
    yüreğinize sağlık teşekkürler
    mesut hoca bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    bravo. imreniyorum böyle insanlara.
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)