Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cbr 250 ile Muğla-Akyaka-Marmaris Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Evet arkdaşlar Cbr ile ilk gezime çıktım bu gezide güzergahım Nazilli-Kavaklıdere-Muğla-Akyaka-Marmaris ve dönüş olacak buyrun resimleruşu

Geceden hazırlandım tabiki her zamanki gibi malum yola sabah erken çıkıcam bana Murat abimde yardım etti saolsun

Uploaded with ImageShack.us

Ve ilk molamı Kavaklıdere'de veriyorum küçük insanları sıcak kanlı bir yer bir çay içip sohbet muhabbet edip yoluma devam ediyorum

İkinci molamı ise Muğla da motorcu bir abim olan Hasan abimin yanında veriyorum saolsun güzel bir kahvaltı ve sohbetten sonra onunlada vedalaşıp yoluma devam ediyorumkaya

Karşınızda sakar rampası ve güzel bir manzara çok duymuştum fakat görmek şimdi naip oldu bu yeri virajlar süper tadına doyum olmuyor

Ve Akyaka ya gelmiş bulunuyorum

Akyaka da kalacağım yer Azmak Apart burası motorcu bir Abimiz olan Özgür abimin apartı Apartın önündeki dere ve Akyaka dan güzel kareler

Özgür abi ile yaptığımız güzel bir sohbetten sonra düşüyorum Marmaris yollarına o kadar güzel bir yol ki insan doyamıyor mis gibi doğa ve güzel bir asfalt
    İşte Marmaris

Dönüşte ise Akçapınar daki eski yola giriorum şu güzelliğe bakın

Akkaya da Meşhur Halil'in yerinde balık yemeden olmaz tabiki de bu mekan suyun sağınızdan solunuzdan aktığı mükemmel bir doğanın içinde o kadar huzur verici bir yemek yiyorsunuzki bitmesini istemiyorsunuz

Gökova orman kampı güneşin batışı

İşte Ümmet abimizin emaktarı oda azmak aparta gelecekti ve ben gezip gelene kadar gelmiş bile

Ümmet abi Özgür abi ve ben

Akşam oldu motorumu güzelce yerine koyduktan sonra aparta girip dinleniyorum

bundan sonra resim çekmedim taki sabaha kadar sabah kalktım hazırlandım Ümmet abi ile çıktık yola ben Bülent abimin yanına gittim o ise yola devam etti malum yol uzun o İskenderun a gidecekmiş

Bülent abi ile yaptığımız güzel bir sohbetten sonra yola çıkıyorum dönüşte hiç resim yok çükü hiç durmadım taki eve gelene kadar buyrun tirpmetremizin son hali

Allah' a şükür bir geziyi daha sağa salim tamamladım İnşallah hep böyle olur hepinizin tekeri düz bassın Allah kazadan beladan korusun...
    F54, busel, regal ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    geçen sene nazilli'ye çok kalabalık olarak kahvaltıya gelmiştik...tanıştık mı seninle...hasan abi , özgür , bülent hepsi de benim arkadaşlarım...bu pazar piknik var ayrıca haberin var mı?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Hayır o zaman Nazilli de değildim ben evet pazar gününden haberim varda ben çalışıyorum malesef :(

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Güzel bir gezi olmuş , gezmişsin bizim buraları Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    sakar rampasında guzel bır kare yakalamıssınız, elınıze saglık
    YAMAHA

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Mehmetalim maşallah gezi show yapıyorsun bu akşam çok güzel hareketler bunlar devamını bekleriz paylaşımın bol olsun

Not: Dışarda sanki kar yağacakmış gibi bi soğuk var resimler hem içimizi ısıttı hem bizi kamçıladı bilesin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ismgokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max
    Marmaris'im bir başka güzel, bir daha ki gelişinizde gelmeden önce haber edin birlikte datça turuna çıkalım veya dönüş yolculugunda belli bir yere kadar eşlik ederim
    mustafaferah bunu beğendi.
    Az ve Öz bilgi fazlası zarar.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    çok güzel bir gezi olmuş .marmaris motosiklet için çok ideal bir bölge
    ismgokce ve mustafaferah bunu beğendiler.
    Mustafa Kemal Atatürk

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Arkadaşım yaşadığınız yerin kıymetini bilin.. Cennet gibi bir yerde yaşıyorsunuz.. Her sene bir çay içmek için bile olsa mutlaka uğrarım Akyaka'ya. Hatta senin de fotoğrafladığın azmak üzerindeki o köprüden zamanında ne levrekler tutmuştum.. Bir de o ağaçlı yolun üzerinde köye yakın çok güzel pide ve tost yapan ancak ismini şimdi hatırlayamadığım bir mekan vardır ki pide ya da tost eşliğinde o "müthiş" ayranlarından da götürmeni şiddetle tavsiye ederim. Çok şanslısınız be kardeşim...
    ismgokce bunu beğendi.
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Mehmet kanki nerelere gittin sen hacı vayy be Muğlalı olmama rağmen sakardan geçmeyeli uzun zaman oldu yollarda çok güzel olmuş virajlar süpermiş yaw Hacı yeni motor yeni heyecan güzel gezi tebrik ederim seni kazasız belasız sürüşler dilerim.

Ayrıca bu Pazar pikniğe bende gidemicem çalıştığımdan Nazilli-Denizli-Muğla çok güzel bir buluşma olcak ama kaçırıyorum malesef Tüm arkadaşlara selamlar...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmetalim maşallah gezi show yapıyorsun bu akşam çok güzel hareketler bunlar devamını bekleriz paylaşımın bol olsun

Not: Dışarda sanki kar yağacakmış gibi bi soğuk var resimler hem içimizi ısıttı hem bizi kamçıladı bilesin
    Teşekkürler abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Alıntı ismgokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmaris'im bir başka güzel, bir daha ki gelişinizde gelmeden önce haber edin birlikte datça turuna çıkalım veya dönüş yolculugunda belli bir yere kadar eşlik ederim
    önümüzdeki hafta bi Fethiye planımız var ama daha tam kesinleşmedi kesinleşirse bi tanışabiliriz aslında

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım yaşadığınız yerin kıymetini bilin.. Cennet gibi bir yerde yaşıyorsunuz.. Her sene bir çay içmek için bile olsa mutlaka uğrarım Akyaka'ya. Hatta senin de fotoğrafladığın azmak üzerindeki o köprüden zamanında ne levrekler tutmuştum.. Bir de o ağaçlı yolun üzerinde köye yakın çok güzel pide ve tost yapan ancak ismini şimdi hatırlayamadığım bir mekan vardır ki pide ya da tost eşliğinde o "müthiş" ayranlarından da götürmeni şiddetle tavsiye ederim. Çok şanslısınız be kardeşim...
    Bidahaki sefere kesinlikle o tostu yicem herkes övüyo çünkü

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet kanki nerelere gittin sen hacı vayy be Muğlalı olmama rağmen sakardan geçmeyeli uzun zaman oldu yollarda çok güzel olmuş virajlar süpermiş yaw Hacı yeni motor yeni heyecan güzel gezi tebrik ederim seni kazasız belasız sürüşler dilerim.

Ayrıca bu Pazar pikniğe bende gidemicem çalıştığımdan Nazilli-Denizli-Muğla çok güzel bir buluşma olcak ama kaçırıyorum malesef Tüm arkadaşlara selamlar...
    Sorma kardeşim yaa bizi bu pazar çalışmaları mahvediyo ya
    mustafaferah bunu beğendi.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    haberim olsaydı muğladan marmarise kadar gelirdim, çok güzel vakit geçirmişsin, nice gezmelere
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    çok güzel bir gezi olmuş ,ağaçlık'lı o yolda motorun resmini çok beğendim,birde ümmet perkitan adam hala geziyor demek helal olsun...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Sorma kardeşim yaa bizi bu pazar çalışmaları mahvediyo ya [/QUOTE]

Aynen kanki ya Pazar çalışmak çok kötü bişey ya
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

AYDINLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx roadracer
    güzel gezi olmus benımde kafamda bi akyaka turu var. bakalım artık ne zman gideriz ne ara bos oluruz.
    Asya 150 T1 - Arora ar 100 7 Kartal - Yuki 150G ÜSTAD - PHANTOM - 150MCX

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Çok güzel bir gezi olmuş, ayrıca Akçapınar'da eski yolda çektiğiniz kareler çok güzel. Elinize sağlık..

Motosikleti
    Alıntı AYDINLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmus benımde kafamda bi akyaka turu var. bakalım artık ne zman gideriz ne ara bos oluruz.
    Kesinlikle gidin mükemmel bir yer

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Alıntı busel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş, ayrıca Akçapınar'da eski yolda çektiğiniz kareler çok güzel. Elinize sağlık..
    siz birde canlı bir şekilde görün orayı insan hayran kalıyo

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Ahh ahh marmariste calistigim gunler geldi aklima, guzel gezi olmus tebrikler. Tam havasi yaz sicaginda daha zor olur o yol.
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle gidin mükemmel bir yer

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

siz birde canlı bir şekilde görün orayı insan hayran kalıyo
    İnşallah..

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    çok güzel gezmişsin kardeşim

ben de Allah nasip ederse yazın muğla taraflarına gezi düşünüyorum akyaka muğlaya mı bağlı?
    bir de bu motorcu arkadaşımızın apartı tam olarak nerede acaba kalacak olursak orada kalalım
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)