Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ceyhan motosiklet grubu Kahramanmaraş ofroad kampında idi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Selam arkadaşlar İki hafta önceden planladığımız Kahramanmaraş ofroad festivaline 13-14 Nisan tarihlerinde Ceyhan ekibi olarak gittik, gördük,yaşadık yani o heyacanı ve bol bol resim çektik gerek kamp alanı,gerek parkurlar bazı aksaklıklara rağmen iyiydi,sanırım motsiklet grupları pek ilgi göstermemişti çünkü pek gelen olmadı bizim dışımızda biz sadece iki tane kros motosiklet gördük onlarda tarsustan katılmışlardı,sağlık olsun.Ama kamp alanı çok güzel bir yer olmasına rağmen zemin olarak güzel değil idi,tuvalet ve su yoktu.İnşallah ilerideki zamanda daha iyileri olur inşallah,her şeye rağmen eğlendik,gezdik,yol yapmış olduk,uzatmadan resimleri atayım.

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

tezer, babaduru, 35emre35 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Ellerine sağlık Mustafa'm.
    Güzel bir etkinliğe imza atmışsınız.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    BMW 1150 GS

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık Mustafa'm.
    Güzel bir etkinliğe imza atmışsınız.
    Sıtkı abim çok teşekkür ederim.
    Senin kadar güzel rapor hazırlayamıyorum.İdare et be abim.
    Gözlerim sizleri aramadı desem yalan olur özlettiniz sizleri.
    Arkadaşlar geri kalan resimleri yarın atarım artık yorgunluktan bittim gari.
    35emre35 ve eraysckra bunu beğendiler.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Diğer gezilere göre az beslenmişsiniz ,

Güzel bir etkinlik olmuş, adınıza sevinirken kendi adıma üzüldüğümü belirtmek isterim,

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıtkı abim çok teşekkür ederim.
    Senin kadar güzel rapor hazırlayamıyorum.İdare et be abim.
    Gözlerim sizleri aramadı desem yalan olur özlettiniz sizleri.
    Arkadaşlar geri kalan resimleri yarın atarım artık yorgunluktan bittim gari.
    Ne demek Mustaf'm. Ne güzel rapor olmuş işte.
    Maalesef haberimiz yoktu bu etkinlikten. Bize de iyi bir fırsat olurdu, gelirdik.
    Sağlık olsun. Artık başka zaman diyelim.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hep beraber eğlendiğinize ve iyi vakit geçirmenize sevindim.dostlar hep birarada.gayet güzel olmuş.artık çarşamba günü anılarınızı dinleriz.paylaşım için teşekkürler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep beraber eğlendiğinize ve iyi vakit geçirmenize sevindim.dostlar hep birarada.gayet güzel olmuş.artık çarşamba günü anılarınızı dinleriz.paylaşım için teşekkürler.
    Tabiki Bora abi kritiğini yaparız Çarşamba günü.

---------- Post added at 08:16 ---------- Previous post was at 08:14 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer gezilere göre az beslenmişsiniz ,

Güzel bir etkinlik olmuş, adınıza sevinirken kendi adıma üzüldüğümü belirtmek isterim,
    Oğuz kardeşim yok yok en ufak ayrıntıyı bile atlamadık evvel allah.Yanımızda Özden vardı yemeklerde en ufak eksiklik yoktu sadece canınız çekmesin diye atmadım ama akşam fırsat bulursam atacağım geri kalan resimleri.

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece iki tane kros motosiklet gördük onlarda tarsustan katılmışlardı,sağlık olsun.
    Abi ben neyle geldim Mobiletle mi

Fazla kalamadım sizlerle, zeytinbeli kampında daha fazla zaman geçiririz artık

eraysckra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    guzel resimler

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Mustafa hocam,
    Açık büfe kahvaltıdan işletmeci kesin zarar etmiştir.
    Güzel bir kamp yeriymiş. Ama su ve Wc. olmaması kötüymüş.
    Eğlenmiş olmanıza sevindim.

Mustafa hocam,
    Fotoğraftaki masa katlanır hale geldiğinde motorda gidiyormu?
    Yada kim nasıl getirdi?
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Mustafa abi o domatesi ağzına atan arkadaşla beni mutlaka tanıştırmalısın. Nerde ne zaman olursa beni mutlaka ara onunla bi yemek yemem lazım karşılıklı
    PULSAR NS 200

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Alıntı kayasertac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben neyle geldim Mobiletle mi

Fazla kalamadım sizlerle, zeytinbeli kampında daha fazla zaman geçiririz artık
    Sertaç kardeşim özür dilerim haklısın.Seninde Kros motosiklet ile geldiğini unuttum valla.

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa hocam,
    Açık büfe kahvaltıdan işletmeci kesin zarar etmiştir.
    Güzel bir kamp yeriymiş. Ama su ve Wc. olmaması kötüymüş.
    Eğlenmiş olmanıza sevindim.

Mustafa hocam,
    Fotoğraftaki masa katlanır hale geldiğinde motorda gidiyormu?
    Yada kim nasıl getirdi?
    Evet Yusuf abi zaten işletmeci mümkünse bi daha gelmeyin dedi.
    Katlanır masayı Hasan arkadaşım getirmişti evet motosiklet ile getirdi hemde çantasında

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa abi o domatesi ağzına atan arkadaşla beni mutlaka tanıştırmalısın. Nerde ne zaman olursa beni mutlaka ara onunla bi yemek yemem lazım karşılıklı
    Hakan kardeşim hiç aklıma gelmemişti valla sizi en kısa zamanda buluşturup kapıştırmam lazım ama Özden o kadar yemekten sonra üstünede seni de yer haberin olsun.Bu adamın doyduğunu bu alemde gören olmadı haberin olsun.

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

Bu arada resimlerin devamını atmaya devam ediyorum.İyi seyirler

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    abi cok güzel bi gezi olmuş tekerize saglık yaw ama ben hiç cross motoru göremedim ....
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    merhaba ceyhanlı doslarım, güzel bir kamp yapmışsınız, bu vesile ile çoktandır görmediğim doslarıda bir arada resimlerde görmüş oldum. ellerinize sağlık.
    lastromantıc kardeş, o domatez yiyen arkadaşımızın adı özdendir. çok sevimli ve,de çok sempati bir arkadaşımızdır. ama aynı masada onunla oturup yemek yersen vallahi ac kalırsın.
    mustafa abi, burak hocam, özdenim, o açık büfe kahvatıya çok güldüm çünkü siz orayı silip süpürürken işletme sahibi sizi görüp ne ecel teri dökmüştür. açık büfeyi koyduğuna koyacağına bin pişman olmuştur.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    BMW 1150 GS

Ve sevgili dostlar burası son nokta herkesin karnı doydu özden hariç o hiç doymaz,rahatlamış dikkat ediyorsanız herkeste bir mahmurluk,ayrıca bu kadar yemekten sonra yolumuz üzeri Osmaniye'de simit ve şalgam ama resim çekmeyi unuttum valla
    speed_dream bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Tekerinize saglik. Cok iyi bir gezi ve bi okadar saglam grubunuz var.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerinize saglik. Cok iyi bir gezi ve bi okadar saglam grubunuz var.
    Teşekkürler dostum eyvallah.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ceyhanlı doslarım, güzel bir kamp yapmışsınız, bu vesile ile çoktandır görmediğim doslarıda bir arada resimlerde görmüş oldum. ellerinize sağlık.
    lastromantıc kardeş, o domatez yiyen arkadaşımızın adı özdendir. çok sevimli ve,de çok sempati bir arkadaşımızdır. ama aynı masada onunla oturup yemek yersen vallahi ac kalırsın.
    mustafa abi, burak hocam, özdenim, o açık büfe kahvatıya çok güldüm çünkü siz orayı silip süpürürken işletme sahibi sizi görüp ne ecel teri dökmüştür. açık büfeyi koyduğuna koyacağına bin pişman olmuştur.
    Gürsel'im yiğidim aynen öyle,işletme sahibi giderken mümkünse bi daha gelmeyin dedi.Adamın sağlığı bozuldu bu kadar iri yarı insanları görüp,ben bugün zarar ettim diye düşünmüş,ayriyeten bu sene fitre zekatta veremiyeceğim dedi.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    hoş geldiniz ve iyikide geldiniz sizleri alanda gördüm mavi bandit vardı bende sellektör yaptımö ama kamp kurduğunuz yeri bulamadım sizi bi gelirken bide giderken gördüm şahsen tanışıp fazlaca muhabbetimiz olmadığı için sizi durdurmak istemedim yolda ama ahmet abiyi görmüş olsa ididm kesin durdurudum onunla bir iki defa karşılaştık çünki sizleri de sanal dan paylaşımları nız ile tanıyorum ama dediğim gibi çadır kurduğunuz yeri aradım bulamadım cumartesi akşamı mersinli of rood cularla beraberdim gece 11 e kadar ve o iki kros da tarsustan vedat abi ve buyuk babanın motorları idi keşke gelirken bi bilgilendirme yabsa ididiniz de sizinle ilgilen mek isterdik bu konuda daha öncede size serzenişlerim olmuştur maraşta mt den dostlar olduğunu biliniz

VE BELİRTEYİM YEMEK YEDİĞİNİZ TURAC LA BENİM ARAM 50 METRE
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kazasız belasız nice gezilere...
    Yolunuz açık olsun, tekeriniz düz bassın
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)