Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankaradan Bolu Abant'a orta soluklu bir gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Dün Ankarada olmamın ve Ankarada havanın güzel olmasını da fırsat bilerek biraz uzak biryerlere gitmek istedim.Aklıma çevre illerden Bolu geldi.Haritalardan önce yedigöller gözüme çarpmıştı ama yolda güzergahı biraz daha uzatarak Abanta çıkma kararı aldık.Bu arada adım Tayfun Arkadaşımda Mesut.Şaka maka bende ilk kez bir artçıyla bu kadar uzun bir yol yapacaktım.Yola çıkmadan evvel artçıma gerekli tembihleri yapıp arkamda patates çuvalı gibi oturmasını söyledim.Biraz geçte olsa yola koyulduk.Yemek işini de Boluda halletmeye karar verdik.

Ve vurduk yola.Resimleri karışık yükledim Bu yüzden resimlerin üzerine yazmaya çalıştım.

Bakmayın benzinin az göründüğüne Geredeye bu benzinle vardık ve daha yedek depoya bile geçmemiştim.

Yol boyunca kamera Arkadaşım Mesut'un elindeydi.Ve yol boyunca çok güzel manzaralarla karşılaştık.

İlk molamızı bu yol kenarındaki şirin köy manzarasının önünde verdik.Gerçekten insanın ömrüne ömür katacak yerler...

Bir süre sonra sadece böyle ahşap evlerden oluşan bir köyün yanından geçtik.Gerçekten çok güzeldi...

Ve artık Gerededeyiz.Motora benzin bize WC lazım nede olsa.

Artık yola devam.Yol boyunc bunun gibi irili ufaklı göletler vardı.Hareket halindeyken resim çekmek daha bir zor.

Bu ineklerin oluşturduğu resmi de çekmeden edemedik doğrusu...

Uzaktan çok güzel görünen bir başka göl.Yolda gördüğüm Gölcük tabelası orayamı gidiyordu acaba?

Boluya geldik sayılır artık karnımızı doyurma zamanı.

Ve sonunda Boludayız.İlk işimiz nerde ve ne yiyeceğimize karar vermek.

Garip olmuş olabilir ama Boluda Erzurum Cağ kebabı yedik.Hem açlığın tahammül edilemez baskısı hemde dayanılmaz cağ kebabı kokusu bizi ona doğru yöneltti.

Bundan sonra sizleri Abant gölünde çektiğim resimlerle başbaşa bırakıyorum Elimde o kadar çok resim var ki hangilerini yayımlayacağımı karar veremedim.

Artık dönüş vakti geldi Saat 18:00 gibi yola çıktık Karanlığa kalacağımız belli.En çok sevdiğim şeylerden biri de gece yolculuğu.Yollar sakin ve virajlar boşken motor sürmenin keyfi bir başka oluyor.

Bu son pozumuzu Kızılcahamamda verdik.Canımız çay istedi aslında ama saat zaten geç olmuştu.Ben gece 9 gibi evimdeydim.Arkadaşım benden ayrıldıktan sonra Keçiörene kadar daha yolu vardı.Onu arabasına uğurladım Kendisinin ilk motosiklet yolculuğu olmakla birlikte yüzünde gülücük sırtındada biraz yorgunluk vardı Nede olsa 400 km gibi bir yolu artçı olarak tepmişti.Tahmin ediyorum bir kere motorsiklet havası aldı ya artık bundan kurtulamaz.Gezimi sonuna kadar incelediğiniz için herkese teşekkürler.Bütün tekerlerin düz basması dileğiyle.

KeaSH-07, dgsnozr, rs_guven ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dekarator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet minsk honda titan planet3 xtz NX 250 DOMİN
    Güzel bir gezi olmuş resimlerde harika.
    tezer bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Önümüzdeki zaman diliminde de ben gideceğim..
    İyi güzel gezi olmuş.. Tekerine sağlık
    tezer bunu beğendi.

banak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110 i
    güzel bir gezi bende düzce ankara arası bi yolculuk yapmayı düşünüyorum
    tezer bunu beğendi.

Motosikleti
    ARORA AR180-19
    gezi güzel,resimler de güzel...ben 200 cc lik motora arkaya artçı bulamıyorum yorulurum diye korkuyor herkes,artçı arkadaşı ayriyetten kutluyorum,ikinize de helal olsun
    tezer bunu beğendi.

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Paylasim icin tesekürler güzel gezmissin
    tezer bunu beğendi.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Güzel bir gezi olmuş..
    Dün ben de Abant'a gitmeyi planlıyordum da yol arkadaşı bulamadım, Düzce'den çıkıp Samandere, Sinekli Yaylası güzergahından (orman yolu) gitmeyi düşündüğüm için yalnız gitmek istemedim
    tezer bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    hava tam açıkken gitmişsiniz bugün süper yağmur vardı ;)

bol temiz hava aldıysanız sizden iyisi yok ;)
    tezer bunu beğendi.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Güzel gezi olmuş.Ben burdan üşeniyorum abanta
    tezer bunu beğendi.
    HONDA

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş.Ben burdan üşeniyorum abanta
    insanoğlu elindekinin kıymetini bilmez tabi erişilmesi zor olan kıymetlidir

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    helal olsun valla,cbfle 20 km üstü yolda artçı aldığım zaman mırın kırın ediyorum siz okadar yol yapmışsınız helal olsun valla işte 1 günde iyi gezmişsiniz
    tezer bunu beğendi.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    helal olsun güzel gezi.aslında abant ortak buluşma noktası olabilir.istanbul ankara bolu adapazarı düzce bartın zonguldak vs.ankaradan abanta gelecek arkadaşlara birde 2. güzergah olan sincan ayaş beypazarı nallıhan mudurnu ve abant yaparlarsa tarihi ipek yolundan geçmiş olacaklar 2.güzegahta saydığım ilçelerde emin olun bir çok güzellik görmüş olacaksınız.ve bir nallıhanlı olarak herdaim çaya beklerim.saygılar.
    tezer bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun güzel gezi.aslında abant ortak buluşma noktası olabilir.istanbul ankara bolu adapazarı düzce bartın zonguldak vs.ankaradan abanta gelecek arkadaşlara birde 2. güzergah olan sincan ayaş beypazarı nallıhan mudurnu ve abant yaparlarsa tarihi ipek yolundan geçmiş olacaklar 2.güzegahta saydığım ilçelerde emin olun bir çok güzellik görmüş olacaksınız.ve bir nallıhanlı olarak herdaim çaya beklerim.saygılar.
    Çok teşekkürler.Dediğiniz güzergahıda inceledim aslında önümüzdeki haftalarda o güzergahtanda yolculuk planlıyorum.Çay teklifiniz içinde teşekkürler.İnşallah uğramak nasib olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun valla,cbfle 20 km üstü yolda artçı aldığım zaman mırın kırın ediyorum siz okadar yol yapmışsınız helal olsun valla işte 1 günde iyi gezmişsiniz
    Çok teşekkürler Artçı almakta zor zanaat.Arkada kıpırdadığı müddetçe yolda geziyorsunuz.Ben artçıdan pek rahatsız olmadım ama artçım biraz yoruldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava tam açıkken gitmişsiniz bugün süper yağmur vardı ;)

bol temiz hava aldıysanız sizden iyisi yok ;)
    Hava durumunu sürekli takip ediyorum Hazır Ankaradayken çevrede gezilecek her yeri göreyim istiyorum.Bu arada sanada hayırlı olsun yeni motorun güzelmiş Güle güle bin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş..
    Dün ben de Abant'a gitmeyi planlıyordum da yol arkadaşı bulamadım, Düzce'den çıkıp Samandere, Sinekli Yaylası güzergahından (orman yolu) gitmeyi düşündüğüm için yalnız gitmek istemedim
    Arkadaş olmadan yola çıkmak biraz risklidir.Ama artçım olmasaydı bende gözümü karartmış yola çıkacaktım.Ama hayat yerinde duracak kadar kısa değil.Gönlünüzden geçeni yapın derim.Saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı SERDAR1547-2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi güzel,resimler de güzel...ben 200 cc lik motora arkaya artçı bulamıyorum yorulurum diye korkuyor herkes,artçı arkadaşı ayriyetten kutluyorum,ikinize de helal olsun
    Teşekkürler Valla benim artçım daha önce motora binmediği için geldi.Ama en azından motor havası aldı ve sanırım kendine motor alacak.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    nisan son hafta ben de bi kaçamak yapabilirim. ilham kaynağı oldu bana...o taraflara doğru gidebilirim...

güzel gezi devamını bekleriz...
    tezer bunu beğendi.

Merhaba, bu tarz geziler yapmak amacıyla bir scooter alacagım, agility city 125 ayda keeway outlook 150 düşünüyorum, gezi yapan birileri olarak yorumlarınızı alabilirmiyim, geziler artçıyla(motorda ikinci kişiye artçı dendiğini yeni öğrendim olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)