Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gümüş Atmaca bu haftasonu kendini ispatladı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Merhaba arkadaşlar,

Bu haftasonu Babaannem ve dedemi memlekete gitmeden son bir kez görmek için Bodrum'dan Aydın'a gittim.Bu gidişim CB'den sonra Wolf ile ilk artçılı uzun yol tecrübem olacağından merak içerisindeydim.Cumartesi öğlene kadar mesaiyi bitirip öğleden sonra izin aldıktan sonra bastık marşa.Arkadaşımın 2 çanta ders kitabı vardı ve bende 1 günlük gittiğimden birşey almadım.Arkadaşımın tüm kitaplarını 2 çantaya, elbiseleride top case ve heybeye doldurduk.Yaklaşık +-200 kilo bindirdik canavara.

Yolculuğumuz direk karşı rüzgarla başladıysada Wolf konforundan ödün vermeden üstesinden gayet güzel

Yatağan'da kısa bir çay molası verdik.

Çine girişinde harika baraj manzarasına közde çay buldum ama yolcum huysuzluk edip manzaranın ve çayın keyfini çıkartmadı içimde kalmadı değil

3 saatin sonunda Sultanhisar'a vardık.Otobüsler aynı yolu 3,5 saatte geliyorlar 2 mola ile.

Yazın geldiği nereden belli, buyrun cenaze namazına

Bu sabah 109 kilo ben, 100 kilo kardeşim ananemizde ziyaret etmek için 47+47 Km Nazilli ilçesine bir gidip geldik.Depoyu ölçüm için ağzına kadar doldurmuştum, tekrar doldurdum.

343 Km ye 49 TL =100 km de 2,99Litre=0,143 kuruş.Bu dombili ile , yük ile +-200 kilo ile tüketimi.

Yarın mesai var hali ile hemen geri döndüm.Dönerken Milas'ta CElal Abi ye uğramamak olmaz tabi, bir çayını içip hoş sohbetimizi eksik etmedik.
    Canavar çok keyifli gidiyor maşşallah, benim için komforun öncelikli olduğunu bu alette öğrendim.

Dönerken birde tek kişi ölçüm yapmak istedim.Bodrum'da benzinliğe girdiğimde tam 514 Km olmuştu.514-343=171 Km 24 Tl de buradan aldım.100 km de 2,92 kmde tam 14 kuruşa denk getirdik yine.Demek rahat durmamışız

125 likte komfor arayanlar Salcano Wolfu bir incelesin derim.Belki aydınlatıcı olur diye paylaşmak istedim, iyi forumlar.
    erro, serdar1547, tezer ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ben şu an sıfır satışlarını ve servislerini yapıyorum ve bir yıldır şikayet almadım YBR nin artısı var bu makinede ;)
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    vay 100 km de 2.99 litremi? Yanlışmı okudum? Benim nasıl motor sürdüğümü biliyosun murat. 2.9 max yakıt. Ne yaparsan yap 3 demez. Ben dip gaz son limitlerde kullanıyorum. 85 kiloyum. Sen daha ağırsın ondan olabilir. Neyse. Güzel gezmişsin gene. Bi ara kapışalım

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay 100 km de 2.99 litremi? Yanlışmı okudum? Benim nasıl motor sürdüğümü biliyosun murat. 2.9 max yakıt. Ne yaparsan yap 3 demez. Ben dip gaz son limitlerde kullanıyorum. 85 kiloyum. Sen daha ağırsın ondan olabilir. Neyse. Güzel gezmişsin gene. Bi ara kapışalım
    Abi hep ters rüzgara geldim ondan olabilir.Birde aldığım günden beri uslu süremedim egsoz sesi beni tahrik mi ne ediyor anlayamadım .Yanlız gelirken pis yapıştırdım.Özellikle Çine ve Yatağan rampalarında, Milas'a inilen yolda 120 ye dayadım aşağı kadar.Madem aynı yakıyoruz bunada senin karbüratörden mi taksak ney
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bakıyomda keyfini sürüyosun Salconun hep böyle keyifli paylaşımlar yapman dileğiyle
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    Bilgilendirmeler için çok sağolun güzel tecrübeler bunlar.Peki yüksek devirlerde titreşim nasıl?bir sorum daha olacak,uzun yolda motor ısındıkça motor yağı inceldiği için mesela dur kalklarda vites değişimlerinde hiç vurdurma oldu mu motorda? saygılarımla kazasız sürüşler dilerim.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    titreşim ne düşük devirde var nede en yüksek devirde. Titreşim yok. Vites ısınınca değişmiyor.yumuşak geçişler herdaim kolay geçiyor.
    Murat benim karburatör ybr karburatörü ama yan sanayisi galiba. Güzel performans veriyor ama.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Anlatımlarının, sunumun hastasıyım Murat, sıkı takipçinim Aile ziyaretini keyifli bi geziye dönüştürüp aktarmışsın, helal olsun
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    gene güzel gezmişsin murat.
    wolf ilginç bir motor , bizde 3 kişi toplam 225kg binip uzun yol yaptık benim wolfle. gidiyor alet.
    hiç durmadan dipgazda gitsen de 100km/3.2lt yakıtı geçmiyor. bizzat denedim.
    normal kullanımda 2.75lt civarı yakıyorum ben. yüklü motorla ama
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel tur olmuş..
    keyifli kareler ve bilgilendirme için teşekkürler adaş.

---

bu arada senin lastikler tubeless dimi? hava kaçırma vs. olaylar yaşadın mı hiç wolf'te?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    helal bu haftasonuda yaptın numaranı gene.güzel gezi maşallah
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Teşekkürler,

Titreşim konusu şöyle 12000 devir göstergesi var 11 e kesicisiz girdim 12ye girecek param yok daha .10 dan sonra motor aksamında bir titreşim başlıyor ama bu sürücüye yansımıyor, yinede şişme söz konusu değil ilginç geldi nedense.Vites geçişleri güzel motorun, birde vites pedalı çift başlı bana çirkin geliyordu, ama çok kullanışlı oluyor.
    Rapma aşağı artçı ile 125i gördüm ama hız yapmak isteyen 125 lik almasın, bizimki deneme maksatlı yoksa motor ölmesin diye ara ara basıyorum, hız sınırlarını geçmem genelde.Ben komfor arıyormuşum onu anladım, mutluyum keyifliyim, karlılık hissim hat safhada.Gidonu hafif kendime çekmiştim çok faydasını gördüm.

Novarix, 1 haftada arka 4 ps düşmüş, ön 2 ps.janta macun+lastik yanaklarına ilaç sürmek lazım sanırım.Adem Abinin havası inmeyor.

Paylaşımlarımız büyük bir tehlike ile devam edicek (Tutku virüsü yayıyoruz)
    cesur509 bunu beğendi.

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    Muratçım bitanede bana aldıracaksın, şehiriçinde cbr 250 125'likler kadar kullanışlı olmuyor. Cb'den sonra alsakmı bitane ne yapsak

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Camper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muratçım bitanede bana aldıracaksın, şehiriçinde cbr 250 125'likler kadar kullanışlı olmuyor. Cb'den sonra alsakmı bitane ne yapsak
    Ne diyim İbrahim Abi, 2. eli çok uygun güzel bir motor.Üstünde 10 km gezinmekte fayfa var.Motorun üzerine çıkıp gezmeden almak olmuyor illaki.Ama yeni zamlandı daha da zamlanacak gibi, biraz reklam çalışması yapsalar çokta güzel satar.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Eline sağlık
    Sanırım CB125'ini sattığı için en çok üzüldüğüm zat-ı muhteremsin...
    Tekerin düz bassın.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Milasa uğruyorsun bize selam yok

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı mertoreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milasa uğruyorsun bize selam yok

Merto arkadaş sen hele bir Celal Hocam ile tanış, her pazar bizde iş var, kuduruk insanlarız oturamıyoruz

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Muratcım tekerine sağlık gene güzel bir gezi ve paylaşım yapmışsın , kazasız belasız sürüşler diliyorum
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    super olmus nıce guzel gezılere

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    gezilerini takip ediyorum güzel paylaşımların oluyor,teşekkürler... gerçi ben herkesin gezisini takip ediyorum.
    benim arora tiger 200 de uzun yolda basınca 3 litre civarında yakıyordu ama 135/140 km hızlara ulaşırdı,bakalım yeni makinamız nasıl yakacak?
    dizliğin motora monte ediliyor mu bir de sürüşe her hangi bir dezavantajı var mı?
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)