Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Nur topu gibi bi scoterla sezonu açtık haydi hayırlısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yaklaşık 1 yıldır şehir içinde kullanmak üzere eşiminde kullanabileceği şöyle ufak tefek vergisiz bi scoter alma projem vardı imkanlar anca bu zamana elverdi daha önceden adamakıllı scoter deneyimim olmadığı için sıfır almaya cesaret edemedim onun için ikinci el almaya karar verdim İzmirden bulduk nasibimizi gittik gördük aldık geldik burdan sonrasını resimler anlatsın artık

Motoru aldığım galerinin sahibi Ali kardeşime ikramları için teşekkürler bu arada yedik içtik sağolsun

işlemler bitip motoru teslim aldıktan sonra ilk iş bir scoter kaskı alıp depoyu fulledikten sonra vuruyorum kendimi İzmir caddelerine :p

Uploaded with ImageShack.us

Basmane tren garının tam karşısında Meşhur Aliulvi kahvesinde gezi arası çay molası :p

ee motoru aldıkta Kütahyaya nasıl gelicek otobüslere soruyoruz ilk önce

Nazlanıp astronomik rakamlar istemeleri üzerine kararımı veriyorum binerek giderim ben buna aga diye :D

o sırada Manisadan Meriç kardeşim arıyor sağolsun ve diyorki İzmire kadar gelmişin aga uğra görüşelim hem motora bakalım hem bi yemek yiyelim kırmıyorum kendisini ve istikamet Manisa ee motorumuz var artık özgürüz :D yaklaşık 35 dakika sonra Manisadayız

Morris şinasi devlet hastanesi önünde buluşmak üzere bekliyorum Meriçi

Gelir gelmezde teslim ediyorum dümeni ona kılavuz kaptan hesabı :D

doğru eve gidiyoruz yemek hazır diyor Meriç

Normalde plan o gece Meriç kardeşimde misafir olup ertesi gün yola devam etmekti ama ertesi sabah gündüz göreve geleceğim haberini alınca motoru Meriçte bırakıp trenle dönme kararı alıyorum ve tren biletimi almak üzere Meriçle istasyona gidiyoruz

dönüşte biraz Manisa sokaklarını turlayıp Manisadaki diğer bi kardeşimiz olan İzzet arıyor bizi çay içmeye mekanına çağırıyor kırmıyoruz onuda

çaylar içilip sohbetler edildikten sonra eve dönüp motorun plakasını söküyoruz çünkü plaka değişikliği için eski plaka lazım sağolsun Meriç kardeşim elimi bile sürdürmüyor teknik işlere :p

sonrasındada tren garına bırakıp uğurluyor beni Meriç

trende uyunan yarımyamalak bi uykuyla ertesi gün göreve geldim bu kötü oldu işte :(

aradan tam 1 hafta geçtikten sonra yarım kalan yolculuğu tamamlamak üzere bu kez tam techizat tekrar biniyorum trene doğru Manisaya :D bu arada plaka değişikliğide tamam motorumuzun

Meriç kardeşim gene karşılıyor beni eve geçiyoruz ohoo kahvaltı hazır

Motora ise çok iyi bakmış sağolsun silmiş temizlemiş bakımlarını yapmış hatta kendi YBR sinin üzerindeki örtüyü bile benim motora örtmüş teşekkürler Meriç kardeşim

Bu arada onlardada bi taşınma telaşı vardı fakat akşam göreve yetişeceğimden dolayı yardım edemedim kendilerine onun içinde özür diliyorum tekrar buradan :(

hava kapalı olsada yolcu yolunda gerek deyip tam techizat kuşanıp başlıyoruz hazırlığa

ve hazırız yollar bizi bekler ;)

Manisa içinden bi izlenim yaklaşan mesir macunu şenliklerinden dolayı olsa gerek her yer cıvıl cıvıl :o

Manisa çıkışında motorumuzun karnını doyurup çıkıyoruz artık yola

Fotoğraf çektiğimi gören benzinci arkadaş sebebini sorduğunda gezi notu olarak internette yayınlacağımı duyunca güzel bi poz verip tekrar çekmemi istiyor kırmıyorum bende

bu arada km kontrol :o

Birazda scotercıların kralı Ümmet abi tarzında kareler paylaşalım :p

ilk durağımız Turgutlu

ikinci durak Ahmetli

Üçüncü durak ve ilk mola yerimiz Salihli

maşallah bahar değil baya baya yaz gelmiş buralara 10 numara memleket vesselam

hava düzelipte yağmura yakalanma endişeside kalmayınca Salli içinde turluyorum biraz

Otogar karşısı 5 eylül parkında soluklanıyoruz biraz

sonraki durak Kula

ortalama hızımız ise şu şekilde

canını çıkarsak 95 yapıyor zaten garip oda tehlike olarak Salcanonun 140ına eşit zaten :eek:

Uşağa yaklaşırken yeniköy yakınlarında karnının acıktığını bildiriyor göstergesiyle motorum ilk benzinliğe dalıyorum

gene 17 kusür lirayla gönlünü alıyorum ufaklığın :p

uzun yoldan gelip uzun yola gideceğimi öğrenen garson kardeşim çaydan para bile almıyor ne kadar ısrar etsemde sağolsun işte egemin insanı :cool:

çayımızı içtik içimiz ısındı yola devam

tekrar km kontrol tam 154 km getirmiş bizi 17.2 TL lik benzin hımm baya bi iktisatlı sevdim seni vento :p ama Salcano kadarda yakıyosun nasıl olcaksa artık :D

Burdan sonrası bizim mahalle sayılır artık :D

Gedize vardık bile ;)

ihtiyaç molası için benzinlikte duruyoruz motor ve beni gören benzinci abiler hemen çayımızı söylüyorlar sağolsunlar

Çavdarhisar yakınlarında motorum tekrar acıktığını belirtiyor dalıyorum ilk benzinliğe

dolduruyoruz depoyu

son ihtiyaç molasını Kireç bayırı başında veriyorum

ve mutlu son :D memleketteyiz

artık bu tabelanın gerisine geldin ya vento ölsende gam yemeyiz artık

Sabredip okuduğunuz için hepinize teşekkür eder kazasız sürüşler dilerim motor dostları esen kalın

Dip not: Başka forumlardada yayınlanmıştır...
    namk, ilkerabi, 35emre35 ve 19 diğerleri bunu beğendiler..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Abicim hayırlı uğurlu olsun. Detayları yarın okuyacağım şöyle bir resimlere baktım

Saygılar
    birGarip..

Motosikleti
    Saygılar bizden Ramazan iyi bak kendine
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. 2 şey dicem. 1 = sankim altında çok ufak kalmamışmı? 2 kişi nasıl bineceksiniz, kaldıracakmı?
    2= ne kadar çok benzinliğe uğramışsın öyle. Çokmu yakıyor? 100 km de kaç lt? Tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    Sağol Adem şimdi cevaplara geçelim 1= Altımda Salco bilem ufak kalıyor bu ne yapsın zavallı ,pek iki kişi binmeyi düşünmüyoruz 2 kişi binilceği zaman Salco var nasılsa
    2= Yakıtı gayet makul kmde 11.11 kuruş yakıyor fakat depo küçücük 1 avuç deposu var hepi topu 3lt

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bakkala çakkala gitmek için, pazara, malzeme taşımak için, kısa yollar için iyi diyosun yani. tekrar hayırlı olsun. Yanlız bunla bodruma gelmeye kalkma, motora yazık olur

Motosikleti
    Zaten bunun kadrosu ş.içi gidiver geliver motoru aynen dediğin gibi bakkal çakkal pazar market emme uzun yol dedinmi sabır istiyo buradan Ümmet Perkitan abimi tekrar takdir ediyorum bunun aynınla Batuma kadar gitti ya helal olsun hee Bodruma gelmezmi gelir Manisadan gelen orayada gider ama ondan önce bana yazık olur kanımca

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    evet doğrudur. Uzun yol denince wolf çıkar piyasaya.

Motosikleti
    Aynen con vaynen Ademim Kötaya tabelası geçilceği zaman wolf çıkacak piyasaya haricinde garajda yatıcak missler gibi

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    oncelıkle allah tabanını duz bastırsın gule gule kullanmak nasıp etsın ahmet abı...bodrum a gelse nolur kı adem benım bodrumda gordugum motorların %80 ı scoter ahmet abıde gelınce +1 fazla olur okadarda buyuk sıkıntı olmaz dımı
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelıkle allah tabanını duz bastırsın gule gule kullanmak nasıp etsın ahmet abı...bodrum a gelse nolur kı adem benım bodrumda gordugum motorların %80 ı scoter ahmet abıde gelınce +1 fazla olur okadarda buyuk sıkıntı olmaz dımı
    Amin Mutlu sağolasın Bodrumada gider ufaklık ama Kütahya tabelası geçilince Salcoyu ateşlemek farz gibi bi şey oluyor ama

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X

ahmet abi sizin tabelanın içine etmişler adam orda foto bile çekilmez istemez bu nasıl bir anlayış acaba reklam filanmı yapıyorlar,,,
    bu arada iyi sabır etmişsin hayırlı olsun tekrar yakmıyorla yakıyor arasında bir şey motorun yakıtı dolmuştan ucuza gidersin her yere,
    iyiki yolda bir yerde kalmamışsın benzin bitipte
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    abi güle güle kullan. bende bi aralar tvs vego yla kafayı bozmuştum. her motorcunun içinde skuter aşkı bi yerlerde saklı. sen ortaya çıkarmışsın.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    çok güzel kankam kımıl kımıl janjanlı , tam yengeye gidecek bir alet artık alıştırma turları yaparsınız hayırlı uğurlu olsun kazasız kedersiz inşallah .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Hayirli olsun ahmet
    Agaa bana da bundan lazim bi tane
    mehmet_gemli bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hahahaha ahmet abi cok güzel gezmişşin vallahi 60 Az gelir ama sana yengeye tam olur Kazasız belasız
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    yani motorun hayırlı olsun abicim yine bu yazında olduğu gibi diğer gezilerinide severek takip etttim inşalllah birgün tanışmak nasip olur.
    egelim 43 bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Hayırlı uğurlu olsun
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img29.imageshack.us/img29/8320/dscn1066small.jpg
    ahmet abi sizin tabelanın içine etmişler adam orda foto bile çekilmez istemez bu nasıl bir anlayış acaba reklam filanmı yapıyorlar,,,
    bu arada iyi sabır etmişsin hayırlı olsun tekrar yakmıyorla yakıyor arasında bir şey motorun yakıtı dolmuştan ucuza gidersin her yere,
    iyiki yolda bir yerde kalmamışsın benzin bitipte
    Sağol Ramazan dolmuştan ucuza geleceği kesin birde benim yavru Varadero ş.içinde fazla yıpranıp yorulmayacak ya bunndan iyisi şamda kayısı durumu yani tabelaya gelince her yerde olduğu gibi buradada var bi takım kendini bilmezler ama bizim memleket sanki sahipsiz ilgisiz aga halbuki karayollarıda var burada belediyede

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi güle güle kullan. bende bi aralar tvs vego yla kafayı bozmuştum. her motorcunun içinde skuter aşkı bi yerlerde saklı. sen ortaya çıkarmışsın.
    Teşekkürler Tahsincim sağol scoter candır pratiktir eyidir

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel kankam kımıl kımıl janjanlı , tam yengeye gidecek bir alet artık alıştırma turları yaparsınız hayırlı uğurlu olsun kazasız kedersiz inşallah .
    Sağol ganga böylece evlenirken yengene verdiğim sözlerden birini daha dutmuş oldum evlenmeden önce Yamaha cygnus u vardı onun (abileriyle beraber babası falan) biniyorlardı ona istinaden bende alırız diye söz vermiştim (sanki nikah mehri vermişim aga kafama kakıp duruyodu kurtuldum artıkın)

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun ahmet
    Agaa bana da bundan lazim bi tane
    Sağol sendemi Brütüs istersen satabiliriz

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahaha ahmet abi cok güzel gezmişşin vallahi 60 Az gelir ama sana yengeye tam olur Kazasız belasız
    Sağol datlı aynı senin nick gibi işte tatlıhızda aldım Manisa -Kütahya arası 330 km yi

Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani motorun hayırlı olsun abicim yine bu yazında olduğu gibi diğer gezilerinide severek takip etttim inşalllah birgün tanışmak nasip olur.
    sağolasın kardeşim inşallah bi fırsatını bulursak bende isterim tanışmayı yolda iki tekerle giden herkesle bir gün bi yerde tanışmak dileğiyle

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun
    Sağol teşekkürler kardeş
    ramizan83 bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hayırlı olsun.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)