Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

istanbul abant gezimizle sezonu açtık!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24.03.2013 sezonu bolu abantla açtık 5 motor gittik gezdik yedik içtik sabah 7 akşam 7 12saatlik eğlenceli bir açılışa imza attık..
    baş rollerde;
    ysfist.gt250r
    selo9115. tvs apache
    enestürker. cbr125
    sbr. tvs apache
    ve ben çelikatlı. gt250r. biraz resimlendirelim[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG]]http://i48.tinypic.com/3480c5f.jpg[/IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG], bu polis abi çok iyiydi eksiği olan evrağını getirmesin bağlamak zorunda kalmayalım dedi. gerçi eksiğimiz yoktu ama olsaydı hiç görmemezlikten gelecekti.[IMG][/IMG],[IMG][/IMG].. daha var 200adet resim.hepsini birden atamam şimdilik bukadar olsun gene atarız. bu arada sabah giderken yolda sedat57 ve bir arkadaşıylada yolda denk geldik kısa bi ara onlarlada yol aldık.onlarda düzceye gidiyorlarmış. ve abantta bizi karşılayan bolulu arkadaşlarada teşekkürler kısada olsa onlarlada tanıştık orda. şunuda söyleyelim bolu dağı ve abantta baya kar vardı. güneşle beraber eriyen karlar yolları göl etmiş baya banyo yaptık yollarda.
    [IMG][/IMG]
    polo34, BLaCK_j.W.a, tezer ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Çok iyi olmuş.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Abi çok güzel gezi olmuş. Bende şu ehliyeti alıyım da, Allah'ın izniyle her geziye katılıcam inşallah Böyle oturupta resimlere baktıkça içim gidiyor
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yenice evlere girdik .. Abant geziside böylece sona ermiş oldu .. Selo aganın efsaneleri , karda çamurda yapılan mücadele ve Race tadındaki dönüşün ardından güzel bi yolculuğu geride bıraktık .. şükr kazasız belasız arızasız bıtirdik .. Toplamda (benm km sayacıma göre) 560 km yol yaptık .. Bolu dağından itibaren yağış olmasada kar vardı ve yerler ıslaktı .. Abant ta aynı şekilde kar altındaydı .. Harika bi manzara eşliğinde biraz üşüsekte tadını çıkarmayı bildik .. Ekip güzeldi sonuçta .. Tabi bir sürü fotoğraf çektik ,nasipse yarın akşama ayrı topik açıp yayınlıcaz ..
    GEnel olarak hava güzeldi .. sabah buluşup yaptığımız kahvaltıdan sonra iyice güzelleşti .. yolda yeri geldi 80le gittik yeri geldi 120 altına inmedik .. Selo aganın lastiklerin havası yoktu geç farkettik ,motor gitmiyo diye bi sürü söylendik :D Yolda önce Sedatlarla karşılaştık .. Yine bi kamyon bulmuştu mutluydu :D Sonra Abantta Ybrci arkdaşlar tam biz giderken geldiler .. tanıştık muhabbet ettik sağolsunlar sıcak insanlar .. Dönüşte kötü bi trafik kazası gördük .. Allah yardmcıları olsun .. Ve düzceden itibaren REsmen Yarışarak geldik .. (nihat abi ve yusuf arada uzadılar canavarlarıyla tabiki) .. 2 apache ve benım ufaklık kapıştık durduk :D Zaten resimler herşeyi anlatır yüklenince inş .. Son olarak aklımda kalan MAx Speed Denemeleri ..

Selo :132
    Sbr : 134
    Yusufist:174
    çelikatlı(nihat):170
    Benim ufaklık : 148-149 .. Böylece max speedlerimizide öğrenmiş olduk .. Ve uzun yolda gayet rahattı tüm makinalar Diğer etkinliklere daha fazla katılım bekliyoruz ..!! Tekeriniz düz bassın ..
    Kanuni81 bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bu soğukta helal olsun.Millet nerelerden geliyor biz 2 adım yere gitmiyoruz.
    sbr bunu beğendi.
    HONDA

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    iyi güzel gezi çok güzel yapmışsınız da ben hala şu zihniyeti anlamadım. Polis abi iyiydi. yav adam gorevını yapıyor. Eksik evrakın varsa ehliyetin plakan yoksa o senın sucun. Sucu da polis cezalandırır. Eger ki bi polis ''kardesım bak ehlıyetın yoksa gecme buradan ceza kesmek zorunda kalmayayım'' diye bir cümle veya türevi kullanıyorsa bence o iyilikten cok kotuluk yaratır. iki sokak otede o ehliyetsiz cocuk bi cocuga carparsa bir gence bir bayana bi yaşlıya carparsa polis ne diyecek ? bişey diyemicek cunku gorevını yapmadı. İyilik yaptıgını sanarak kötuluk yaptı. Polisin görevinı kavramak lazım en basta. insanlar görevini yapar kötü olur yapmaz iyi olur. Bu basından sonuna kadar sacmalık baska hıcbırsey degıl. Sözüm sadece gezidekilere veya o yorumu yazan kişiye degil ha sakın yanlıs anlamayın. sözüm herkese.
    emresk bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    bari birkaç tane de gölden manzara koysaydın
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi güzel gezi çok güzel yapmışsınız da ben hala şu zihniyeti anlamadım. Polis abi iyiydi. yav adam gorevını yapıyor. Eksik evrakın varsa ehliyetin plakan yoksa o senın sucun. Sucu da polis cezalandırır. Eger ki bi polis ''kardesım bak ehlıyetın yoksa gecme buradan ceza kesmek zorunda kalmayayım'' diye bir cümle veya türevi kullanıyorsa bence o iyilikten cok kotuluk yaratır. iki sokak otede o ehliyetsiz cocuk bi cocuga carparsa bir gence bir bayana bi yaşlıya carparsa polis ne diyecek ? bişey diyemicek cunku gorevını yapmadı. İyilik yaptıgını sanarak kötuluk yaptı. Polisin görevinı kavramak lazım en basta. insanlar görevini yapar kötü olur yapmaz iyi olur. Bu basından sonuna kadar sacmalık baska hıcbırsey degıl. Sözüm sadece gezidekilere veya o yorumu yazan kişiye degil ha sakın yanlıs anlamayın. sözüm herkese.
    Bak arabanın plakası orda var hocam al plakayı şikayet et , yapsın görevini .. yaptı zaten gösterdik belgeleri kontrol etti gitti .. bu kadar basit .. Bu konuyu tartışıp güzelim topiği kirletmeye gerek yok fikrine saygı duyarız ..
    sbr ve M.balibey bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    polis abi iyiydi derken yanlış anladınız galiba ceza yazmıyor eksikleri es geçiyor manasında yazmadım.alıştığımız artistlerden değil anlamında yazdım. yoksa kötü olsa bize ne iyi olsa bize ne? bi eksiğimiz hatamız yokki. biz güneş gözlüklü artistlere alışık olduğumuzdan bu abi sadece bize biraz sıradışı geldi o maksatla iyiydi dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

[IMG][/IMG] bitane gölden atayım resim. resim çok ama oraya yükle buraya kaydır işi çok uzun sürüyor.
    Yusuf Ziya bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Müsait oldukça yükleyin abi resimleri şenlensin ortam . .. (:

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    selooo alıyonmu varanteroyuu
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaha :D İSmini bi söylese alcakta .. Selo dayı Bitanesin ..!

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    selami kaç para yaktın hacıı 250 ile yetişemedim ya sana
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hesap yaptı brisi 8 kuruş çıktı sonraki 17 kuruş çıktı :DD

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    motor sayısı kadar resim var ama açılış olarak iyi bir gezi olmuş....
    bizim burda da arada bir motorla çevirmeye denk geliyorum,"koca ilçede korumayla motora binen tek kişi sensin,ehliyetin var ya da yok sana ceza yazarsam büyük haksızlık yapmış olurum"dedi polisler ehliyet/ruhsat sormadan devam ettirdiler
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim burda da arada bir motorla çevirmeye denk geliyorum,"koca ilçede korumayla motora binen tek kişi sensin,ehliyetin var ya da yok sana ceza yazarsam büyük haksızlık yapmış olurum"dedi polisler ehliyet/ruhsat sormadan devam ettirdiler
    çok fazla foto var aslında. arkadaşlar müsait olduklarında ekleyecekler.
    TRANSALP XL700

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Haberimiz olmadı, olsaydı BOLU mt üyeleri olarak size refakat etmek isterdik.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Boluya gelipte Bolu MT ye haber vermeyen dostlara selam olsun...Güzel bi gezi olmuş...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam iyi hoş da, memlekette sürücü eğitimi mi var sanki?

türkiyede ehliyet dediğimiz şey para ödenmiş bi karton parçasından başka birşey değil. sürücü kursları araç sürmeyi öğretmiyor arkadaşlar, sadece bi aracı kurum niteliğinde. o ehliyet olsa da olmasa da araç sürmek isteyen kişi aynı yollardan geçerek araç sürüyor. hatta bazı kişiler sözüm ona 'sürücü kursuna' gitmeden pratik yapıyor. kimse araç sürmeyi sürücü kurslarında öğrendiğini iddaa edemez. hatta bazenleri şu cevaba bile rastladığımız oluyor.

-Araç kullanmayı biliyor musun?

-Ehliyetim var ama pratiğim yok pek.

Yani arkadaşlar sözün özü ehliyetli kişi ile ehliyetsiz kişi arasında pek bir fark yok bana göre. Önemli olan kişinin kendini ne kadar geliştirdiği.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakacaz hacı varateroyu iyi bişey denk gelirse kaparız

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaha :D İSmini bi söylese alcakta .. Selo dayı Bitanesin ..!
    eyvallah enesim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı 17 kuruş yaktım full gaz 120 den aşağı düşmedim hatta bazen 132 çıkmışımdır

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler hazırlanıyor malüm 60 70 tane resim kolaymı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boluya gelipte Bolu MT ye haber vermeyen dostlara selam olsun...Güzel bi gezi olmuş...
    dostum aslında haber verdik ama apache topiğinde belki görmemiş olabilirsiniz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)