Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

DENİZLİ MT Salda Gölü Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    10.03.2013 Pazar günü Salda gölüne güzel bir gezi düzenledik. Tüm arkadaşlara Teşekkür ederim. Fotoğraf çok olduğu için yorum yapamadım hepsine. Kazasız belasız sürüşler herkese...

[COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    güzel gezi ve kaynaşma maşallah her telden model ve marka motor var. Tekerinize taş değmesin.
    zongoku bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    gezi güzel olmuş ama resimlerle beraber yazı da olsa iyi olurdu,okumamız gelişirdi...
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Güzel bi gezi, tebrikler
    zongoku bunu beğendi.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Üç yıl önce burada bir hafta kampta kalmıştım,Salda gölü dünyanın üçüncü berrak gölü,çok da derin,güzel gezi yapmışsınız,göl manzaralı resimlere biraz daha ağırlık verseydiniz çok daha iyi olurdu,paylaşımınız için teşekkürler.
    Yusuf Ziya ve zongoku bunu beğendiler.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi ve kaynaşma maşallah her telden model ve marka motor var. Tekerinize taş değmesin.
    Teşekkürler çok şükür grupta sıkıntı yok herkez çok iyi Kazasız belasız sürüşler

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi güzel olmuş ama resimlerle beraber yazı da olsa iyi olurdu,okumamız gelişirdi...
    Teşekkürler başta belirttiğim gibi çok fazla resim olduğu için hepsine açıklama yapmaya üşendim Kazasız belasız sürüşler

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bi gezi, tebrikler
    Teşekkür ederiz sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üç yıl önce burada bir hafta kampta kalmıştım,Salda gölü dünyanın üçüncü berrak gölü,çok da derin,güzel gezi yapmışsınız,göl manzaralı resimlere biraz daha ağırlık verseydiniz çok daha iyi olurdu,paylaşımınız için teşekkürler.
    Haklısınız biz asıl gezi olayını unutup motorlara sardık biraz muhabbeti ve resimleri. Aslında çok güzel manzara vardı. Nasip olursa bir dahakine daha detaylı paylaşırız. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Teşekkürler...
    ScaLa bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Biraz daha tecrübe kazanayım, sizlerle geziye çıkmak benim için büyük bir keyif olur
    zongoku bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Biraz daha tecrübe kazanayım, sizlerle geziye çıkmak benim için büyük bir keyif olur
    İnşallah yardımcı olabilcemiz birşey varsa her zaman destek oluruz. Hatta bekleriz bigün eksik konularda yardımcı olmaya çalışırız. Sonuçta hepimizin her zaman tecrübe edinmesi gereken durumlar var paylaşarak öğrenmişte oluruz.
    ScaLa bunu beğendi.

Motosikleti
    İnşallah, nasip olursa tanışırız tabii. Şimdilik şehir dışına çıkma yetisini kendimde göremiyorum, ama yakın zamanda şehir içinde bir toplanma ve benzeri bir aktivite olursa katılmak tabii isterim
    zongoku bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    İnşallah, nasip olursa tanışırız tabii. Şimdilik şehir dışına çıkma yetisini kendimde göremiyorum, ama yakın zamanda şehir içinde bir toplanma ve benzeri bir aktivite olursa katılmak tabii isterim
    Her zaman bekleriz kazasız belasız sürüşler dilerim...
    ScaLa bunu beğendi.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    DENİZLİ MT helal olsun , ekipde bi kişi bile korumasız gezmiyor, tebrikler, alkışlar
    zongoku bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DENİZLİ MT helal olsun , ekipde bi kişi bile korumasız gezmiyor, tebrikler, alkışlar
    Sağol Mehmet abi çok şükür o konuda bilinçli herkes Herkes birbirine örnek oluyo sonuçta

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bu geziyle denizli mt nin hiç bir alaksı vs yoktur . zamanında motosiklet.net yeleği ile gelmeyi bile yasaklamıştınız nolduda motosiklet netde denizli mt gezisi diye yayınlıyorsunuz

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu geziyle denizli mt nin hiç bir alaksı vs yoktur . zamanında motosiklet.net yeleği ile gelmeyi bile yasaklamıştınız nolduda motosiklet netde denizli mt gezisi diye yayınlıyorsunuz
    gruptan neden atıldığını bi düşün tart aklında, ondan sonra gel burada bizim gezilerimize laf et !

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Okay insanları kendi kafanda kurduğun yalan yanlış bilgilerle yönlendirme istersen. Senin başlattığın birşeyi biz devam ettiriyoruz. Kendi satıcılığını ve işgüzarlığını bizlere mal etme. Fotoğrafları incelediysen iki grubunda amblemleri motorda vardır. Ramazanın cbf i ve benim motorumu inceleyebilirsin. Sitede ileri gelenlerle kurduğun muhabbetlerle insanları bu siteden uzaklaştırabileceği sanıyosan yanılıyosun. Gerekli bilgiler yöneticilerede verildi merak etme. Sabah olunca telefonla ararsın beni banlatmak için

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bu sitenin bazı kuralları vardır başka sitenin reklamını linkini vermek naşka sitenein logosunu avatarda kullanmak yasaktır .

banlanan kişi yada üyeye gerkekli cevabı banlayan kişi sebebi ile yazar kimse kimseyi telefon açıp banlatmaz durumu izah eder kurallara aykırı ise uyarılır sonra devam ediyorsa banlanır .

guruptan çıkarttığım kişi toplu sürüş kurallarına aykırı davranıp beni ve ekbi bir kaç defa tehlikeye attı yanımda durdu ben durunca argo laflar söyleyip çekip gitti ne yapmamı bekliyodun haklısın dememi mi .

mesutcan en son yazdığın mesaj ne zaman bilm,iyorum ama bu şekilde yapman ayıp bişey guruptan atılma olsa ben her gün motosiklet.net de olmazdım ben motosiklet.net denizli mt için çıktım çünkü her geleni o malum gurubun malum sayfasının ismini veriliyor diye çıktım başka bir forum başka bir site olayı farklı yelekler farklı logolar bana aykırı geldiği için restleştim gerekirse yine restleşirim kimseye bişeyimiz yok ben burda yeni üye kazandırmaya çalışırken zongoku paylaşım yapıyor denizli mt diye hangi forumun hangi sayfasında takılıyosanız lütfen o sitenin o forumun sayfasında paylaşım yapın .

kimse kimsenin çokluğunu arkasına alıp haklı gibi gözükmeye çalışmasın .

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    bu sitenin bazı kuralları vardır başka sitenin reklamını linkini vermek naşka sitenein logosunu avatarda kullanmak yasaktır .

banlanan kişi yada üyeye gerkekli cevabı banlayan kişi sebebi ile yazar kimse kimseyi telefon açıp banlatmaz durumu izah eder kurallara aykırı ise uyarılır sonra devam ediyorsa banlanır .

guruptan çıkarttığım kişi toplu sürüş kurallarına aykırı davranıp beni ve ekbi bir kaç defa tehlikeye attı yanımda durdu ben durunca argo laflar söyleyip çekip gitti ne yapmamı bekliyodun haklısın dememi mi .

mesutcan en son yazdığın mesaj ne zaman bilm,iyorum ama bu şekilde yapman ayıp bişey guruptan atılma olsa ben her gün motosiklet.net de olmazdım ben motosiklet.net denizli mt için çıktım çünkü her geleni o malum gurubun malum sayfasının ismini veriliyor diye çıktım başka bir forum başka bir site olayı farklı yelekler farklı logolar bana aykırı geldiği için restleştim gerekirse yine restleşirim kimseye bişeyimiz yok ben burda yeni üye kazandırmaya çalışırken zongoku paylaşım yapıyor denizli mt diye hangi forumun hangi sayfasında takılıyosanız lütfen o sitenin o forumun sayfasında paylaşım yapın .

kimse kimsenin çokluğunu arkasına alıp haklı gibi gözükmeye çalışmasın .
    Kimsenin kimseden destek aldığı veya arkasına saklandığı yoktur. Madem ki bu şekilde düşünüryodun o zaman zamanında kurulmasını istediğin gruba destek çıkıcaktın veya kurulmasını istemicektin. Sen kendi söylediklerinle çelişen birisin bu yüzden kimsenin sana birşey anlatmasına gerek yok. Bir toplulukta 30 kişi aynı düşünüp bir kişi farklı düşünüyosa üstelik bu düşünceyide kendi ortaya atıp desteklemiyosa problemin nerde ve kimde olduğu açık ve nettir. Lütfen paylaşımlarımıza karışma. Biz kendi grubumuzada motosiklet.net ailesine de destek çıkan insanlarız. Lütfen insanların hevesle yaptığı paylaşımlara kendi özel düşüncelerini dahil etme.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    paylaşılan konuda reklam yok bişey yok, + olsada seni ilgilendirmez, yöneticiler var. bi şikayetin varsa paylaşımın sol alt köşesinde report tuşu var tıkla derdini orada anlat. konuları kirletmeye, konuları baltalamaya hiç bi hakkın yok. he bu arada asıl ayıp senin yaptığındır. önce başka site kurduruyorsun, sonra istediğin olmadı diye çirkeflik yapıyosun oda yetmezmiş gibi buradaki yöneticilere iki yüzlülük yapıp gruptaki arkadaşlarımızı şikayet edip banlatıyosun. hadi söyle bakayım ben mi ayıp ediyorum ????
    zongoku bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimsenin kimseden destek aldığı veya arkasına saklandığı yoktur. Madem ki bu şekilde düşünüryodun o zaman zamanında kurulmasını istediğin gruba destek çıkıcaktın veya kurulmasını istemicektin. Sen kendi söylediklerinle çelişen birisin bu yüzden kimsenin sana birşey anlatmasına gerek yok. Bir toplulukta 30 kişi aynı düşünüp bir kişi farklı düşünüyosa üstelik bu düşünceyide kendi ortaya atıp desteklemiyosa problemin nerde ve kimde olduğu açık ve nettir. Lütfen paylaşımlarımıza karışma. Biz kendi grubumuzada motosiklet.net ailesine de destek çıkan insanlarız. Lütfen insanların hevesle yaptığı paylaşımlara kendi özel düşüncelerini dahil etme.
    peki bilader kusura bakma dediklerinde haklısın özürdilerim . İstediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz bunu benim de demeye hakkım yok gerçi .

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı qld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşılan konuda reklam yok bişey yok, + olsada seni ilgilendirmez, yöneticiler var. bi şikayetin varsa paylaşımın sol alt köşesinde report tuşu var tıkla derdini orada anlat. konuları kirletmeye, konuları baltalamaya hiç bi hakkın yok. he bu arada asıl ayıp senin yaptığındır. önce başka site kurduruyorsun, sonra istediğin olmadı diye çirkeflik yapıyosun oda yetmezmiş gibi buradaki yöneticilere iki yüzlülük yapıp gruptaki arkadaşlarımızı şikayet edip banlatıyosun. hadi söyle bakayım ben mi ayıp ediyorum ????
    Sanırım bunların üzerine dicek bişey yok Okay sana kazasız belasız sürüşler dilerim. Kimseden özür dilemene veya birşey yapmana gerek yok. Dicek birşey yok zaten herşey açık ve nettir. İyi akşamlar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)