Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

DENİZLİ MT Salda Gölü Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bunların üzerine dicek bişey yok Okay sana kazasız belasız sürüşler dilerim. Kimseden özür dilemene veya birşey yapmana gerek yok. Dicek birşey yok zaten herşey açık ve nettir. İyi akşamlar...

yok bilader size hayatta başarılar diliyorum 7 yıllık mt üyeliğime son veriyorum .... ne bundan sonra uğraşmak nede polemiğe girmek istiyorum herkes hakettiği gibi yaşar ... er yada geç gerçekler ortaya çıkar ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    ayiptir yahu, tamam bunsitenin yoneticileri bilmiyordur dogrudur ama grupta hepimiz biliyoruz senin deyiminle o malum sitenin kurulmasinda kimin istekli oldugunu ya da ön ayak oldugunu, zaman icinde motosiklet.net e rakip olsun diye kendin kurdurdun siteyi, ve nedense kendini bi baskan yapma cabasi icine girdin, sonra da planlar tutmadi ve simdi burda camur atmaca mi oynuyorsun, yakismiyo be.
    qld ve zongoku bunu beğendiler.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bilader size hayatta başarılar diliyorum 7 yıllık mt üyeliğime son veriyorum .... ne bundan sonra uğraşmak nede polemiğe girmek istiyorum herkes hakettiği gibi yaşar ... er yada geç gerçekler ortaya çıkar ...
    En doğrusunu yapıyosun arkadaşım tekerine taş değmesin ortaya çıkarmış. Kardeşim bizim sitemizin kurulmasıyla ilgili Öndere yazdığın ilk mesajlar duruyo ve onlar gerekli yerde duruyo sen neyin ortaya çıkcanı sanıyosun hala. Herkes yanlış bi sen doğrusun.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    En doğrusunu yapıyosun arkadaşım tekerine taş değmesin ortaya çıkarmış. Kardeşim bizim sitemizin kurulmasıyla ilgili Öndere yazdığın ilk mesajlar duruyo ve onlar gerekli yerde duruyo sen neyin ortaya çıkcanı sanıyosun hala. Herkes yanlış bi sen doğrusun.
    +1 ;))))))))

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

madem kartlar açık oynuycaz, herkes kozunu döker yere, kimin elinde ne var, kim ne yapmış çıkar ortaya, insanlarin bazi olaylar ya da durumlar karsisinda sessiz kalmasi onlarin haksizligini degil efendiligini gosterir.
    BLACK_ICE, qld ve zongoku bunu beğendiler.

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    aga güzel gezi olmuş bizim manisa mt grubundan hiç ses seda yok benden habersiz gizli gizli gezi yapıyorlar galiba )

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı red-kit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga güzel gezi olmuş bizim manisa mt grubundan hiç ses seda yok benden habersiz gizli gizli gezi yapıyorlar galiba )
    Sağol Emre kardeşim her zaman bekleriz gezilere Yakında Nazilli Mt ile tanışma var nasip olursa Manisa Mt ile de yaparız. Zaten grupta Manisalı çok arkadaş var. Teşekkürler
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Sağol Emre kardeşim her zaman bekleriz gezilere Yakında Nazilli Mt ile tanışma var nasip olursa Manisa Mt ile de yaparız. Zaten grupta Manisalı çok arkadaş var. Teşekkürler
    biri manisali dedi sanirim buyrun benim, aga harbiden bigün izim o taraflara da cikip gitsek ya

Motosikleti
    Hyundai-mover
    umarım bir tanışma düzenlesek iyi olur.bu arada nazilli mt ile tanışam ne zaman?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:44 ----------

Alıntı ms90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri manisali dedi sanirim buyrun benim, aga harbiden bigün izim o taraflara da cikip gitsek ya
    havalar düzelince gelin bu taraflara herzaman kapımızı açık Manisa merkezdenmisiniz?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Gidelim tabi aga red-kit (Emre) benim skygo yu aldığım arkadaş Valla ben her zaman giderim aga siz gidelim diyin tamamdır

Motosikleti
    umarım bir tanışma düzenlesek iyi olur.bu arada nazilli mt ile tanışam ne zaman?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:44 ----------

havalar düzelince gelin bu taraflara herzaman kapımızı açık Manisa merkezdenmisiniz?
    yok kardesim Manisa Turgutlu, yani nam-i diger kasabaliyim ;)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30

Nazilli Mt ile bu hafta sonu tanışabiliriz kardeşim. Ben sana cepten de mesaj atarım senin ordan Nazilli Buldan taraflarına gelme imkanın olur mu?

Motosikleti
    Hyundai-mover
    yok kardesim Manisa Turgutlu, yani nam-i diger kasabaliyim ;)
    bende karaoğlanlıda oturmaktayım şuanda manisa yolu üzerinde bilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:58 ----------

Gidelim tabi aga red-kit (Emre) benim skygo yu aldığım arkadaş Valla ben her zaman giderim aga siz gidelim diyin tamamdır
    inşallah en kısa zaman da beklerim.spil de mangal falan yaparız

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    bende karaoğlanlıda oturmaktayım şuanda manisa yolu üzerinde bilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:58 ----------

inşallah en kısa zaman da beklerim.spil de mangal falan yaparız
    Ooo süper aga nasip olursa en yakın zamanda görüşürüz. Kendine iyi bak kardeşim.

Motosikleti
    Hyundai-mover
    inşallah görüşmek üzere kardeşim Allaha emanet ol.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    bu sitenin bazı kuralları vardır başka sitenin reklamını linkini vermek naşka sitenein logosunu avatarda kullanmak yasaktır .

banlanan kişi yada üyeye gerkekli cevabı banlayan kişi sebebi ile yazar kimse kimseyi telefon açıp banlatmaz durumu izah eder kurallara aykırı ise uyarılır sonra devam ediyorsa banlanır .

guruptan çıkarttığım kişi toplu sürüş kurallarına aykırı davranıp beni ve ekbi bir kaç defa tehlikeye attı yanımda durdu ben durunca argo laflar söyleyip çekip gitti ne yapmamı bekliyodun haklısın dememi mi .

mesutcan en son yazdığın mesaj ne zaman bilm,iyorum ama bu şekilde yapman ayıp bişey guruptan atılma olsa ben her gün motosiklet.net de olmazdım ben motosiklet.net denizli mt için çıktım çünkü her geleni o malum gurubun malum sayfasının ismini veriliyor diye çıktım başka bir forum başka bir site olayı farklı yelekler farklı logolar bana aykırı geldiği için restleştim gerekirse yine restleşirim kimseye bişeyimiz yok ben burda yeni üye kazandırmaya çalışırken zongoku paylaşım yapıyor denizli mt diye hangi forumun hangi sayfasında takılıyosanız lütfen o sitenin o forumun sayfasında paylaşım yapın .

kimse kimsenin çokluğunu arkasına alıp haklı gibi gözükmeye çalışmasın .
    okay sen anlamıyorsun hala bişeylere takılıp kalmışsın.orda bana yaptıklarını önder ve resulde biliyor.ama ben ona ramen sana el uzatmasını bildim.sen bu değerli insanların (hilmi,önder,bayram ) değerini bilemedin hepsi bu bilseydin eğer şuan aramızda olurdun keşke adam olsaydında ayrılmasaydın.lütfen olayı döndürüp dolaştırıp bana getirme çünki benle bi alakası yok tamamen seninle alakalı.çünki ben çektim gittim sen genede değerini bilemedin.ve gidince anlaşıldı senden yaka silkip sana bunu söyleyemeyenler.kalbini kırmak istemezdim ama doğrularla yüzleşmelisin.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okay sen anlamıyorsun hala bişeylere takılıp kalmışsın.orda bana yaptıklarını önder ve resulde biliyor.ama ben ona ramen sana el uzatmasını bildim.sen bu değerli insanların (hilmi,önder,bayram ) değerini bilemedin hepsi bu bilseydin eğer şuan aramızda olurdun keşke adam olsaydında ayrılmasaydın.lütfen olayı döndürüp dolaştırıp bana getirme çünki benle bi alakası yok tamamen seninle alakalı.çünki ben çektim gittim sen genede değerini bilemedin.ve gidince anlaşıldı senden yaka silkip sana bunu söyleyemeyenler.kalbini kırmak istemezdim ama doğrularla yüzleşmelisin.
    Arkadaşlar boşuna tartışıp eski olayları yeniden canlandırmayın, birbirinizin de kalbini kırmayın. Fotoğraflarda DENİZLİ MT logolu motosikletler var. Forum kuralları gereği DENİZLİ MT İL Grubu adı altında gezi fotoğrafları paylaşılıyorsak başka bir grubun logosunun başka bir forumda resmedilmesi kurallar gereği yasak olabilir. Olaya kendi grubunuzun açısından bakın. Aramızdan birisi çıkıp kendince bir ekip oluşturup kendi logosunu motorlarına uyguladıktan sonra bizim Mototeknik te yayınlamış olsa bizde haliyle tepkimizi gösterirdik. Örnek verecek olursak Irlıganlı da Okay ile girdiğimiz tartışmada yeleğimizi giyeceksen bu grupda devam et, giymeyeceksen grupdan çıkarsın şeklinde bir cümle kurduk.Ok yaydan çıktı ve söylenecek söz söylendi. Bunun üzerine Okay'ı da böyle bir durum için zor durumda bırakmak bize yakışmaz. Mümkün olduğunca gezilerin fotoğraflarını mototeknik te paylaşalım. Okay ile de şöyle bir konuda anlaştık. Gezi fotoğraflarını motosiklet.net de paylaşmak isteyen arkadaşlar da mototeknik logolu motosikletin logosunu flue bir efekt ile kapatarak fotoğrafları paylaşabilir. Doğrudan Mototeknik in reklamını yapmamak şartıyla.

İstirham ediyorum forumlar arası tartışmayı bırakalım. Motosiklet.net de şahsi olarak takılabilir bilgilerden faydalanabilirsiniz. Her iki forumu da kendimize araç değil, amaç edinelim saygı çerçevesinde.

Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir, ama saygı göstermek zorundadır.
    BLACK_ICE bunu beğendi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar boşuna tartışıp eski olayları yeniden canlandırmayın, birbirinizin de kalbini kırmayın. Fotoğraflarda DENİZLİ MT logolu motosikletler var. Forum kuralları gereği DENİZLİ MT İL Grubu adı altında gezi fotoğrafları paylaşılıyorsak başka bir grubun logosunun başka bir forumda resmedilmesi kurallar gereği yasak olabilir. Olaya kendi grubunuzun açısından bakın. Aramızdan birisi çıkıp kendince bir ekip oluşturup kendi logosunu motorlarına uyguladıktan sonra bizim Mototeknik te yayınlamış olsa bizde haliyle tepkimizi gösterirdik. Örnek verecek olursak Irlıganlı da Okay ile girdiğimiz tartışmada yeleğimizi giyeceksen bu grupda devam et, giymeyeceksen grupdan çıkarsın şeklinde bir cümle kurduk.Ok yaydan çıktı ve söylenecek söz söylendi. Bunun üzerine Okay'ı da böyle bir durum için zor durumda bırakmak bize yakışmaz. Mümkün olduğunca gezilerin fotoğraflarını mototeknik te paylaşalım. Okay ile de şöyle bir konuda anlaştık. Gezi fotoğraflarını motosiklet.net de paylaşmak isteyen arkadaşlar da mototeknik logolu motosikletin logosunu flue bir efekt ile kapatarak fotoğrafları paylaşabilir. Doğrudan Mototeknik in reklamını yapmamak şartıyla.

İstirham ediyorum forumlar arası tartışmayı bırakalım. Motosiklet.net de şahsi olarak takılabilir bilgilerden faydalanabilirsiniz. Her iki forumu da kendimize araç değil, amaç edinelim saygı çerçevesinde.

Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir, ama saygı göstermek zorundadır.
    Aynen kardeşim dediğin gibi buranın yönetimi var ve reklam olursa gerekli uyarıyı ya da gruptan uzaklaştırmayı yapacaktır. Bunu malum şahsın her seferinde bizi gruptan çıkarma gibi kullanıp durması yanlış bir olaydır. Dediğin gibi herkes saygı göstermek zorundadır.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Denizli'de yaşayan bir Nazillili olarak önümüzdeki toplantıda yer almak isterim ama yer ve zaman önemli, inşallah benim için uygun olur

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denizli'de yaşayan bir Nazillili olarak önümüzdeki toplantıda yer almak isterim ama yer ve zaman önemli, inşallah benim için uygun olur
    İnşallah önümüzdeki günlerde bu tartışmalar sona erince gerekli bilgi paylaşılır sanırım. Bu pazarda Nazilli Mt ile buluşma vardı hava duruma göre tabi

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Güzel bir gezi olmuş , yüreğinize sağlık . Paylaşım için teşekkürler
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)