Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MURATLI - ÇORLU(MOTORU BAKIMDAN ALMAYA GİTTİK:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Merhaba arkadaşlar hayrabolu gezisine katılamayan motorum yamaha yzf r125 i bakım için Çorluya bırakmıştım ve haber geldi bende arkadaşları toplayıp çorluya doğru yola çıktık. Çıkarken hava güzeldi sadece rüzgar vardı.
    Ve gezimiz başlar kısa bir foto çekiminden sonra motor üzerinde foto çekemediğimiz için kusura bakmayın...

Müsellim ve Balabanlı köylerini geçtikten sonra Deregündüzlü köyünün yol ayrımında ufak bir mola veriyoruz

Bu moladan sonra yolumuza ara vermeden devam ediyoruz çünkü hava kararmaya ve hafif yağmur başlamıştı.Çorlu içine girip yetkili servise gidene kadar normalde 5 dk lık yolu 15-20 dk da alıyoruz aşırı derecede trafik vardı.Servise vardıktan sonra usta bana yaptıklarını anlatıyor ve motoru gidip depodan alıyoruz. Biraz oyalandıktan sonra yola çıkıyoruz fakat arkadaşların karınları acıkmış diyorum Muratlı da yeriz ama nafile sonunda duruyoruz bir sokakta ama ne sokak sadece yemek dükkanları var.
    Ve dönerlerimizin gelmesini bekliyoruz.

Şenol abimiz...

Motorlarımız karşı kaldırımda hem dinleniyor hem de bizleri bekliyorlar.

Bu arada aynalar serviste driftçi arkadaşımız pazartesi günü taktıracaktı

Yediğimiz yerin bir karesinide alalım

kasklarımız ayrı masaya oturmayı tercih ettiler

Dönerlerimiz bittikten sonra yola çıkıyoruz yine geldiğimiz yola çıkıyoruz.İhtiyaç molası vermek için duruyoruz maden çıkışının o tarafta ve yine fotoğraf makinesi çıkıyor ortaya.Evden arıyorlar neredesiniz diye çabuk olun falan ama foto olmadan olmaz dimi.

AGV li cocuk (:

Geç kalıyoruz diyerek yola devam ediyoruz fakat bulutların arasinda şimşekler çakıyor acele etmeye çalışıyoruz.1 km sonra hafif bir yağmurla karşılaşıyoruz, ilerledikçe yağmur artıyor.En son Balabanlı köyüne girerken şiddetini bayağı arttırıyor.Arkadaşlar arkadan selektör yaparak köyde durmamız gerektiğini söylüyorlar bana uyar diyerek önümüze çıkan ilk bakkala dalıyoruz.

yzf em ile ilk yağmurlu hava sürüşümü yapıyorum normalde yerler ıslak olduğunda dışarı çıkarmadığım motorum çamur içinde...

Muratlı tabelası görünüyor

Oğuz yanımıza bir paket çekirdekle geliyor ve çekirdek eşliğinde yağmuru izliyoruz

Yağmurun dindiğini görünce bizi marketine alan dayıya teşekkür edip oradan ayrılıyoruz.

Ve eve geç kalma baskısıyla durmadan muratlıya geliyoruz...
    Umarım bu sefer yapabilmişimdir kusurlarım varsa affola
    ugrgnr ve Arda_Karaca bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Ah ah yaz gelse de güzel gezilerin fotoğraflarına baksak.Her bakkal tekel yalnız
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Elimizden gelen bu kadar...

nefretxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr-1000 l5 -Honda cbr 250 2013
    O bakkal sırf tekel diye o akşam babamdan bir sürü fırça yedim alkollü alkollü motormu kullanıyorsunuz diye (Babam alkole karşı ).

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)