Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Manisa spil dağına günübirlik tek başına bir gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi içime su serptin çok güzel bir gezi olmuş ..12 yılım geçti manisada ve gerek tırmanış olarak gerekse araçla kaç kere çıktım hatırlamıyorum ..Şİmdi ne güzeldir oralar .. Ama turgutalp'i unutmuşsun abi keşke orada şömine başında bir çay keyfi yapsaydın sucuklu yumurtasıda meşhurdur ayrıca
    Halbuki Turgutalpe de gidecektim ama yalnız olduğum için bir de geç olunca gidemedim.Gerçekten bir kayıp.Teşekkürler
    DALGIC_800 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    kabataşlı eline sağlık fotoların sayesinde biraz da olsa şehir karmaşasından çıkardın bizi,bu tür paylaşımları hiç kaçırmam,çünkü severim gezmeyi,bu yaz bir yurt dışı gezisi düşünüyorum kısmet olursa paylaşırım,saygılar..
    kabataşlı bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Güzel gezi olmus... elinize saglık
    kabataşlı bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben fotoğrafları yeterince beğendim, bu soğuk günlerde biraz olsun içim açıldı...

Ayrıca yürekli bir gezi olmuş
    kabataşlı bunu beğendi.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili kabataşlıya hayranım kafasına taktığı geziyi yapmadan rahat edmiyor adam . Arkadaşlar kabataşlı Sipil sipil diye diye başımın etini yemişti....
    Kabataşlı galiba ihtiyarladı, bundan bir ay evvel yine bizim kabataşlının sipil krizi tutmuştu, Otobanın bornova çıkışında buluştuk , Önüne pencere camı gibi bir cam Taktığı "köylü motoru" diye tabir edilen bir motorla geldi ,( Honda Transalp ı garajda yıkayıp, silip, sevip saklıyor)
    Kabataşlıya ; Benim motor için " bak kabataşlı bu motor öyle çoluk çocuk motoru değil .! süper spor hızlı bir motor , bu motorla bu havada ne giyersen giy uzun yol gidilmez dediydimsede anlatamadım Tamam bir şartla giderim dedim Ben senin önünde koskoca penceresi olan motoru alıyım sen benim CBR yi sür Kaynaklara gidelim eğer orya gidersen tamam ordan dönüp sipile gideriz dedim ve motorları değiştik ben kaynaklara gelene kadar kabataşlı arkamdan kaybolduğu için üç dört kere durup bekledim tın tın kaynaklara geldi yavaş yavaş gelmesine rağmen soğuktan seninkinin konuşma mecali kalmamış gelir gelmez "valla haklıymışsın dondum dondum dediğini unuttu galiba anlaşılan Yinede canigönülden tebrik ediyorum sevgili ekürimi güzel bir gezi yapmış karlı, sisli, dumanlı dağlarda dolaş YANLIZ KURT gibi...... Maşallah adamın kanı kaynıyor
    MOTOSEYYAH arkadaşımıza bizi unutmadığı tap ettiği için çok teşekkürederim .. 35emre35 diyeceğim tek bir şey var bak bravoo " kabataşlı duy ...! bak emre ne yazmış CBR ile maçada yemez , maça papazıda bu tip motorlarla bu havalarda uzun yol yapılmayacağını biliyor
    Not : Sisli ve dumanlı havayı kim sever ? Acaba sevgili ekürim evrimemi uğradı ? Hep yanlız ,karlı, sisli, dumanlı dağlarda tek başına geziyor..
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    abi bir de kızak alsaydın yanına onun'lada kayar dın vallaha çok güzel olurdu
    soğuk ama güzel bir gezi olmuş emeğine sağlık
    kabataşlı bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda TA
    Gerçekten de CBR tipi motorlar soğuk havada kullanmaya müsait değil.
    Cepheden gelen soğuk havayı ne yaparsanız yapın durduramıyorsunuz.Siperlik şart oluyor.
    Motokurt bu yüzden biraz haklı daaaaa,madem soğuğu, sisi, pusu sevmiyorsun,neden kendine motokurt diyorsun kardeşim?
    Madem sıcağı seviyorsun Motokedi de o zaman,sırtına da kedi resmi yaptır tamammı

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Yücel abi süper gezi olmuş. Paylaşım için teşekkür ediyorum.
    kabataşlı bunu beğendi.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Bu güzel geziyi fotoğraflayıp bizleri de ortak ettiğin için teşekkürler Yücel bey,ellerine sağlık.
    kabataşlı bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Harika bir manzara hele Manisa nın kuş bakışı görüntüsü süper fakat hava kötü yollar kötü tek başınıza sipil dağı gibi bir yere çıkıyorsunuz sanki biraz tehlikeli ve riskli bir gezi Allah korusun istenmedik bir durum olsa sakat yanii

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    abi güzel gezi olmuş.bende manisadayım eğer gezi düzenlersen katılmak isterim mesafe fark etmez :D
    kabataşlı bunu beğendi.

motonoyedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir gezi olmuş.kışın ayrı bir güzel spil dağı ama asıl yazın gitmek lazım.çamların arasından virajlı yollarda yol almak harika oluyor.
    kabataşlı bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı poyraz1879 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir manzara hele Manisa nın kuş bakışı görüntüsü süper fakat hava kötü yollar kötü tek başınıza sipil dağı gibi bir yere çıkıyorsunuz sanki biraz tehlikeli ve riskli bir gezi Allah korusun istenmedik bir durum olsa sakat yanii
    Gerçekten riskli,bugüne kadar pek birşey olmadı,ama olmayacak diye bir şey yok,bundan sonraki bu tür gezilere yalnız gitmeyeceğim,bir kaza olsa sonu kötü olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)