Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kafkasyaya bir sonbahar turu - Azerbaycan,Resimli

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Motor galiba bizim burda 150 mr olarak satılan motor.Benzin fiyatlarında bi göz dolması yaşadım.resimler güzel.Film başarılı elinize tekerinize sağlık.Bu arada Geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AvanakKurye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zontes Panther 164cc
    Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor galiba bizim burda 150 mr olarak satılan motor.Benzin fiyatlarında bi göz dolması yaşadım.resimler güzel.Film başarılı elinize tekerinize sağlık.Bu arada Geçmiş olsun
    evet doğru,motor Türkiyede Mondial Vulture modeli ile aynı,ama kalitesini söylüye bilmerim
    Bende Bağımlısıyım,ama uyuşdurucu değil , Motor.....

Motosikleti
    İki teker olsun da..
    Hocam fotograflar gerçekten çok guzel.Hatta sandal ile motosikletinin oldugu fotografı masaüstü yaptım Gezi de en az fotograflar kadar iyi, haydi kazasız belasız ;)
    [B][COLOR="#000000"]Motorcuya kız verilmez
    Motorcuyla arkadaş olunmaz
    Motorcuyla yola çıkılmaz[/COLOR][/B]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kiralık motor bulabilmek mümkünmü Azerbaycanda
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Güzel gezi, elinize sağlık.

Motosikletinizin markası modeli nedir öyle ?? (profilinizden gördüm ama nette bilgi bulamadım). Cahillik işte, ilk defa görüyorum. Nereden buldunuz o motoru ?? Çok güzelmiş
    #sürenadam

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Güzel gezi olmus TÜRKIYEDENAZERBAYCANA Selamlar
    AvanakKurye bunu beğendi.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Süperr resimler , süper bir gezi.Uzün süredir gördüğüm en güzel gezi fotoğrafları.
    Kardeş ülke Azerbaycana selam olsun.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Klavyene ve fotoğraf makinene sağlık..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hazardan daha fazla fotoğraf bekliyorum,özellikle gün doğumu saatlerinde

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    görüyorumki kardeş ülkeden yapılan bu paylaşımlar arkadaşları heycanlandırmış . fotoğraflar iç anadoluyu andırıyor. çorak toprak çok gibi sanki ama oralarıda görmek lazım buda sayenizde oluyor . benim annemde kafakasyalı ama onlar kuzeyden karadenize kıyı memeleketlerini fotolardan görüyorum yağıştandır heralde çok yeşil. azerbaycan karasal bir iklime sahip gibi hazar denizinin bir etkisi olmuyormu acaba ? ben azerbaycanı yeşillikleri bol biryer dğiye bilirdim. paylaşım için teşekkürler.
    bu efe mut'lu

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    anladığım kadarıyla Türkiye'den daha ucuz bir ülke her yönü ile bizim burada kullandığımız sahibinden.com gibi araç satışı yapılabilen bi adres var mı merak ettim girip bakmak isterim. Bu arada çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflar harika ben de yerel bir gazete de çalışıyorum ne yalan söyleyeyim harika buldum fotoğraflarını bu resim tekniği hakkında ve fotoğraf makinen hakkında bilgi verirsen çok sevinirim. Kardeş ülkeye selam....
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Guzel gezi. Eline saglik.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili avanakkurye Öncelikle Türkçeye gösterdiğin hassasiyetten dolayı teşekkür ederim , hani ya Türkiye de ki Türklerde senin yarın kadar bu güzelim dile hakim olabilseler ... Hoşgörüne sığınarak bir kaç eleştiride bulunacağım 1-Fotoğraflarda hiç yüzün görünmüyor ," Oysa yüzünü görüp tanımak isterdik". Fotoğraf çekerken hiç ışığı arkana almamışsın , küçükte olsa bir sehpa kullanarak (3/1) kısmında sende fotoğrafa dahil olabilirdin , Fotoğraf çekerken kompozisyon oluşturmaya dikkat edersen fotoğrafların daha beğeni kazanır, bir daha ki gezilerinde bunlara dikkat edersen zannedersem daha iyi olur , genede bizi Can Azerbaycan Topraklarında gezdirdiğin için çok teşekkür ederim daha güzel gezilerini izlemek üzere şimdilik hoşçakal herşey gönlünce olsun (motokurt)
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Zontes Panther 164cc
    Alıntı Roe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam fotograflar gerçekten çok guzel.Hatta sandal ile motosikletinin oldugu fotografı masaüstü yaptım Gezi de en az fotograflar kadar iyi, haydi kazasız belasız ;)
    çok tşk ederim,benim gezilerim içerisinde en kisası bu olsada bende bu gezimi çok seviyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kiralık motor bulabilmek mümkünmü Azerbaycanda
    Kiralik araba bulmak kolay olsada,burda kiralik motor bulmak çok zor yani yaygin değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi, elinize sağlık.

Motosikletinizin markası modeli nedir öyle ?? (profilinizden gördüm ama nette bilgi bulamadım). Cahillik işte, ilk defa görüyorum. Nereden buldunuz o motoru ?? Çok güzelmiş
    Resimdeki motorsikletin modeli Azerbeycanda Zontes ZT 150 3A diye geçio, Çin-den Baküye getiriliyor,Harley Davidsonun yetkili mağazası bu modelin satışlarını yapıyor.Burda fiyatı : 1650 manat,sizin parayla 3200- civarinda. Burda çok sevilen bir model,yanı yedek parça ve diğer şeylerinden dolayı.Zaten Azerbeycanda en çok yaygın 3 modelden biri Zontes.Türkiyede Uğur Mondial Vulture diye geçiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüyorumki kardeş ülkeden yapılan bu paylaşımlar arkadaşları heycanlandırmış . fotoğraflar iç anadoluyu andırıyor. çorak toprak çok gibi sanki ama oralarıda görmek lazım buda sayenizde oluyor . benim annemde kafakasyalı ama onlar kuzeyden karadenize kıyı memeleketlerini fotolardan görüyorum yağıştandır heralde çok yeşil. azerbaycan karasal bir iklime sahip gibi hazar denizinin bir etkisi olmuyormu acaba ? ben azerbaycanı yeşillikleri bol biryer dğiye bilirdim. paylaşım için teşekkürler.
    Resimde çorak topraklar.Ama ilk baharda oralar yem yeşil oluyor..Ama genelde o taraflar hep çorak.Azerbeycan çok garip bir coğrafide,bir tarafı çorak toprak,bi tarafı büyük kafkasya dağları bi tarafı güzel ormanlar.genelikle yeşilliklere Büyük ve küçük kafkasya dağları tarafda daha çok görmek mümkün.benim Büyük kafkasyaya yaptığım bir 14 günlük tur var.İnşaAllah yakın haftada paylaşacağım,o zaman tüm arkadaşlarımız Kafkasyanın yeşilliklerinin ve tarihi yerlerinin tanığı olacak.Hazar etrafı çoral araziler daha çok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladığım kadarıyla Türkiye'den daha ucuz bir ülke her yönü ile bizim burada kullandığımız sahibinden.com gibi araç satışı yapılabilen bi adres var mı merak ettim girip bakmak isterim. Bu arada çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflar harika ben de yerel bir gazete de çalışıyorum ne yalan söyleyeyim harika buldum fotoğraflarını bu resim tekniği hakkında ve fotoğraf makinen hakkında bilgi verirsen çok sevinirim. Kardeş ülkeye selam....
    Olumlu fikirleriniz için teşekkür ederim,evet ikinci el ve yeni motorsiklet satış yapılanm siteler var : http://www.h2h.az,www.maxi24.az,www....ww.autoshop.az - bu siteleri açıp motorsiklet katogorisini bulursan baka bilirsin,Azeri Türkçesi kullandığınız Türkçeye benziyor zaten çok zorluk çekeceğini sanmam.
    Ben kendimde sıcak haber muhabiriyim.Protestolar,Kaza,deprem ve benzeri olaylarda Foto muhabirlik ve televizyon Muhabirliyi yapıyorum.İzlediğiniz gezide Fujifilm Finepix SL260 - fotoğraf makinesini kullandım,yukarıdakı bir kaç fotoda (nerdeyse 2-3 tane) Paint NET programını kullandım,diğer resimleri doğal olarak ekledim.
    İşlerinizde başarılar dilerim,komşu ve kardeş ülkeye kucak dolusu selamlar,sevgiler
    makseli bunu beğendi.

benzin fiyatları ne güzel rüya gibi,güzel gezi olmuş.Kısmet olursa gezeceğim oraları eline sağlık

Motosikleti
    Zontes Panther 164cc
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili avanakkurye Öncelikle Türkçeye gösterdiğin hassasiyetten dolayı teşekkür ederim , hani ya Türkiye de ki Türklerde senin yarın kadar bu güzelim dile hakim olabilseler ... Hoşgörüne sığınarak bir kaç eleştiride bulunacağım 1-Fotoğraflarda hiç yüzün görünmüyor ," Oysa yüzünü görüp tanımak isterdik". Fotoğraf çekerken hiç ışığı arkana almamışsın , küçükte olsa bir sehpa kullanarak (3/1) kısmında sende fotoğrafa dahil olabilirdin , Fotoğraf çekerken kompozisyon oluşturmaya dikkat edersen fotoğrafların daha beğeni kazanır, bir daha ki gezilerinde bunlara dikkat edersen zannedersem daha iyi olur , genede bizi Can Azerbaycan Topraklarında gezdirdiğin için çok teşekkür ederim daha güzel gezilerini izlemek üzere şimdilik hoşçakal herşey gönlünce olsun (motokurt)
    Hocam sizi selamlıyorum,neden Hocam ? Bu forumdakı gezi yazılarınız,değerli yorumlarınız ve yaşınız(tecrübenizden) dolayı Hocam diyorum.Eleştirileriniz benim için çok değerli,eleştiri işin kalitesini artıarar.Genellikle Azerbeycanda Türkiyedeki gibi Moto turlar yapmak yaygın değil,Motor kullanmak çok yaygın olmadığı için.Baküde bir çok pahali brend motorsiklet var,ama çoku ölesine baba parasıyla kız tavlamak veya ben kaç binlik motorsiklet aldım -diye övünmek için alıyor.Gerçek motorsiklet tutkunları ve gezi yapanlar parmak sayılacak kadar az.Yani burda benim bakıp,kendime örnek götüreceğim,bir şeyler öğreneceğim kişiler yok.Benim gezi yapmaya ilham veren sizlerin tur yazılarınız(Tüm Arkadaşlarımızın) .Ben bu gezileri iki şey için yapiorum,yani motora binerken iki şey düşünuyorum Motorsikletimden ve Geziden Alacağım Zevk ve Burdakı değerli Türk kardeşlerimle paylaşacağım bir şeyler.Bu Turların hepsini Mayısdan - Ağustosa kadar keçen bir aralıkda yaptım(Yani daha 2 turum var forumda yayımlayacağım) 3 hafta önce maddi durumumla bağlı motorumu satdım.İnşaAllah yazın daha büyük cc-lik bir şey düşünuyorum ve daha büyük ve güzel geziler.Hatta Türkiye ve Gurcistana bile gelmeyi düşünuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Alıntı mahmutkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin fiyatları ne güzel rüya gibi,güzel gezi olmuş.Kısmet olursa gezeceğim oraları eline sağlık
    İnşAllah her zaman bekleriz...

Motosikleti
    Zontes Panther 164cc
    Tüm Arkadaşların Sorularına Cevap Verilmiştir

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Güzel bir gezi, güzel bir paylaşım olmuş. Ellerine sağlık.

Biz Azerbaycan'a gelir miyiz zor biraz ama seni Türkiye'ye bekleriz.

Sağlıcakla kal.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Güzel bir gezi olmuş.
    Fotolar ve açıklayıcı bilgilere teşekkür.
    Tekerin düz bassın..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler