Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

22 Gün,3800km,Gv 250 ile Ege-Akdeniz Çadır,Doğa,Güneş Tatili

Motovento
    REKLAM ALANI
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Bir çok motorcu arkadaşı gaza getirecek güzellikte, gerek foto gerekse açıklamalarıyla örnek bir gezi olmuş... Daha nice gezilere kazasız belasız ve artçınızla çıkmanız dileğiyle...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatım boyunca yapmayı planladığım bir gezi ama her seferinde bir aksaklık yaşadım.
    yanındakinin kıymetini bil.

kazasız belasız nice sürüşler dilerim
    Evet benimde son iki senedir başlangıcını bir bir saydığım bir geziyi tamamladım.Yanımdakini motorumdan çok seviyorum Kıymetlidir kendisi.
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan süper ötesi bir gezi olmuş,kız arkadaşını ve seni tebrik ediyorum..içim gitti ama bakalım biz ne zaman çıkacağız uzun soluklu gezilere..
    Sizde çıkarsınız sadece zaman meselesi maddi tarafı çok düşük çadırda falan kalınca.Umarım daha güzel gezilere eşinle birlikte çıkarsın İlker hocam
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam süper gezi olmuş. Ama itiraf et bazen sen de ulen bu çapırın yerine enduro mu alsam diye düşündün değil mi?

Düşünmüşsün belli girdiğin yollardan Paylaşımın için teşekkür ederim.

Not: Motorun arkasındaki eşya koymak için kullandığınız demiri nerede yaptırdınız? Bana da lazım öle bişey. Eskiden sırt çantamın oturduğu koltuğa artık eşim oturduğundan sırt çantasını başka bir yere almam gerekiyor.
    Tabiki itiraf ediyorum enduro canmış onu anladım,ama cruiser rahatlığını hiç bir şeye değişmem,kamyon gibi yükle allah yükle
    Zaten yolda gördüğüm F800GS'ler F650GS'ler ve Dl650 ler bana kaç gündür sahibinden'e bakmama neden oluyorlar
    Arka demiri hyosungsource'dan sipariş vermek zorunda kaldım,kışın çok aradım bakmadık motorcu,demirci ustası kalmadı,istediğim gibi denk gelmemişti,paraya kıydım Kore'den verdim siparişi,iyi ki almışım bagaj kapasitemi arttırdı,birde Bauhaus'tan bagaj kayışlarından aldım,bagaj lastiğinden çok daha dayanıklı ve daha tansiyonlu.Tavsiye ederim.
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan tam enduro adamı aslında. En son beraber çadır olayına girdiğimizde benim M800'e epey eziyet etmiştik. İkimizede enduromsu bir şey şart.
    O motor ordan geçerdi de geçiremedik,neyse benim motor olsa daha da eziyet ederdim,nıhahaa

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika, tekere sağlık
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi olmuş resimlerde çok güzel konaklama hakkındaki bilgiler hepimizin işine yarayacaktır.Tekerin düz bassın.
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi günlügü daha tşkler paylaşım için tekeriniz düz bassın
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kelimeyle harika...
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık,belli ki güzel ve keyifli bir tatil olmuş,daha güzellerine de gidebilmen dileğiyle.
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ÖZENDİM İnsan önce uyarır resimler, gezi falan süper diye
    Alıntı EGE YELI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gercekten güzel olmus, eline saglik
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşım valla resimlere bakmaktan yoruldum sen bunları yuklemekten yorulmadınmı yaa ama gercekten de harika bir gezi olmuş tekerine taş gelmesin inşallah darısı bizim başımıza hayırlııs ile
    Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan harika bi gezi olmuş.darısı bize diyelim tekerine sağlık..
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerine tekerine sağlık çok güzel bi gezi olmuş cidden resimlerde mükemmel
    Alıntı HULK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok motorcu arkadaşı gaza getirecek güzellikte, gerek foto gerekse açıklamalarıyla örnek bir gezi olmuş... Daha nice gezilere kazasız belasız ve artçınızla çıkmanız dileğiyle...
    Çok teşekkürler beyler,hepimizin tekeri düz bassın (virajlar da hafif yatabilir

U-180 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin

Güzel olmuş...

Cihan, hayallerimdeki geziyi neredeyse yapmışsın... Anlatırsın detayları sonradan. Sıkıntı yaşamadan döndüğüne sevindim.

Görüşürüz!

Utku

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    Çok güzel bir anlatım ve gezi olmuş Tekerine sağlık ;)

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Yıllar önce (23 yıl kadar) yaptığım rotamın biraz daha teferruatlısını yapmışsınız,hatırıma neler geldi bir bilseniz.
    Her şey 10 numara,paylaşım harika.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    güzel gezi, imrendim valla. ancak tuz gölünden çıkınca umarım motorunuzu basınçlı bol soğuk suyla yıkamışsınızdır
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Muhteşem olmuş imrenerek baktım fotolara , daha nice gezilere, mutluluklar..

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne güzel gezmişsiniz ya canlarım benim...=) selam söyle güzelime benim, ve en yakın zamanda birlikte ayarlayalım keşke birlikte gidebilseydik...ard arda oldu böyle neyse bidahakine=)
    ...

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Aynı turu temmuzda ayında 11 gün 3.200 km olarak ben yapmıştım.
    geçtiğim yerlerden geçmiş, kaldığım yerlerde kalmışsın, benım uğramadığım yerleride görmüşsün, acayip gezmişsin. seni tebrik ediyorum
    O gidilesi yollarda görüşmek üzere.

Rüzgarlar ve dalgalar yetkin gezginlerin herzaman yanındadır...
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    çok heyecanlandım resimleri görünce assosun iskele kısmını bende kesinlikle öneriyorum çok çok güzeldir

süper tur yapmışsın ne diyimki

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı U-180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan, hayallerimdeki geziyi neredeyse yapmışsın... Anlatırsın detayları sonradan. Sıkıntı yaşamadan döndüğüne sevindim.

Görüşürüz!

Utku
    Tabiki Utkucum detaylı konuşuruz,sizin gezide eminim enaz bizimkisi kadar güzel geçmiştir.Görüşürz dostum
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi, imrendim valla. ancak tuz gölünden çıkınca umarım motorunuzu basınçlı bol soğuk suyla yıkamışsınızdır
    Valla sadece zinciri temizleyebildim,ancak bugun tam takım bir temizlik yapabildim,çok tuza girmemiştim sadece kuma fazlaca daldım
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşem olmuş imrenerek baktım fotolara , daha nice gezilere, mutluluklar..
    Alıntı jimpam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel gezmişsiniz ya canlarım benim...=) selam söyle güzelime benim, ve en yakın zamanda birlikte ayarlayalım keşke birlikte gidebilseydik...ard arda oldu böyle neyse bidahakine=)
    Evet beraber ayarlayalım bir sonraki tatili,sağlıklı ve huzurlu olduktan sonra daha çok gezeriz
    Alıntı Rocknrolla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı turu temmuzda ayında 11 gün 3.200 km olarak ben yapmıştım.
    geçtiğim yerlerden geçmiş, kaldığım yerlerde kalmışsın, benım uğramadığım yerleride görmüşsün, acayip gezmişsin. seni tebrik ediyorum
    O gidilesi yollarda görüşmek üzere.

Rüzgarlar ve dalgalar yetkin gezginlerin herzaman yanındadır...
    Senin gezi fotoğraflarından da ilham aldım,bunu da belirtmek isterim.Motosiklet ruhu içinde doğa tutkusunu da içeriyor
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok heyecanlandım resimleri görünce assosun iskele kısmını bende kesinlikle öneriyorum çok çok güzeldir
    süper tur yapmışsın ne diyimki
    Alıntı onurpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir anlatım ve gezi olmuş Tekerine sağlık ;)
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce (23 yıl kadar) yaptığım rotamın biraz daha teferruatlısını yapmışsınız,hatırıma neler geldi bir bilseniz.Her şey 10 numara,paylaşım harika.
    Çok teşekkürler,beğenmenize sevindim.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Hocam öncelikle tebrik ediyorum fotoğraflar ve anlatım süper olmuş.Bol bol gezmiş büssürü yer görmüşsün ve fotoğraflarla da bizleri oraları gezdirmiş kadar oldun...Daha nice kazasız belasız gezilere...
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Cihanoy çok kıskandım valla
    Beğenmiyecem fotoğraflarını
    Motosikletli Kaplumbağa...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Süper bi gezi olmuş paylaşım ve anlatım ise ayrıca harika emeğine ve tekerine sağlık
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi, tebrik ederim.
    yan çantasız 15 km gittiniz yani) Allahtan kimse almamış ya da atmamış başka yere
    Pim çıkması da ilginç geldi, Allahtan kaza yapmamışsınız. kontrol etmemişmiydiniz hiç somunları
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihanoy çok kıskandım valla
    Beğenmiyecem fotoğraflarını
    Sen beğenme,ama kıskanman geçmeycek,nıhahaa
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bi gezi olmuş paylaşım ve anlatım ise ayrıca harika emeğine ve tekerine sağlık
    Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle tebrik ediyorum fotoğraflar ve anlatım süper olmuş.Bol bol gezmiş büssürü yer görmüşsün ve fotoğraflarla da bizleri oraları gezdirmiş kadar oldun...Daha nice kazasız belasız gezilere...
    Sağolun beyler,darısı sizlere inşallah.
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi, tebrik ederim.
    yan çantasız 15 km gittiniz yani) Allahtan kimse almamış ya da atmamış başka yere
    Pim çıkması da ilginç geldi, Allahtan kaza yapmamışsınız. kontrol etmemişmiydiniz hiç somunları
    Geri döndük bir baktık kamyonun biri sağa çekmiş bizim çantanın içini karıştırıyorlar,''kimlik varmı diye bakıyorduk'' diyorlar dedim verin la çantayı içinde bişey yok,ki gerçekten içinde tabak çanak çaydanlık leş gibi is olmuş tava falan vardı
    Ön dişli kapalı yerde olduğu için açıkcası kontrol etmemiştim tabi bundan sonra kesin kontrol şart

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Her şekilde mükemmel bir paylaşım ellerinize kolarınıza tekelerinize sağlık , kazasız belasız bunuda tamamlamanın verdiği hazzı hiç bir şey veremez herhlde..
    audioslave bunu beğendi.
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    süper bir gezi olmuş,paylaşım ve anlatım ise harika emeğine ve tekerine sağlık.ADANA'dan selam olsun.
    audioslave bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benimki yaşamak ise bu ne.....

ben kendime 5 günden fazla zaman ayıramam...
    audioslave bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Koçum sağlıkla gidip selametle geldiniz en önemlisi o. Ön dişli pimi ciddi işti Lakin senin şans torban her zaman doluydu ordan yırttın (bkz. beşiktaş girişi bariyer hadisesi) Güzergahındaki hemen her yere eşimle gitmişliğimiz vardı yıllardır. Hep de inşallah şuraya da uğramıştırlar dediğim yerlerin fotoğraflarını gördüm. Süper gezi olmuş. Ne yalan söyleyeyim ben de Sercan gibi KISKANDIM. Biz artık işten güçden veletlerden fırsat bulup çıkamıyoruz bu tip tatillere ama fotoğraflara bakınca neleri ıskaladığımızı daha iyi fark ediyorum. İlk fırsatta bir imkan yaratıp tekrar gitmek lazım oralara. Yine de motorla zor Veletleri de yüklenip arabayla gideriz galiba.

Garaj'da görüşelim. Özledik.
    audioslave bunu beğendi.
    Gökhan YAŞDAL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)