Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

II. Uluslararası Yatağan Motosiklet Festivali motokurt un deklanşöründen

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Uploaded with ImageShack.us

Sevgili motokurt izleyicileri 6-9 Eylül 2012 tarihleri arası Yatağan belediyesinin " Hiçbir motosiklet gurubundan destek almadan" düzenlemiş olduğu II . Uluslararası STRATONIKEIA Yatağan motosiklet festivali tek kelimeyle mükemmel bir organizasyondu

Bu etkinkiği düzenleyen işlerinden fırsat buldukça festival boyunca bizi yanlız bırakmayan belediye başkanı sayın Hasan Haşmet IŞIK beye ,bütün katılımcılarla tek tek ilgilenen katılımcıları memnun etmek için ellerinden geleni ardlarına koymayan Belediye Meclis üyesi sayın İsmail GÖKTEPE beyin benliğinde isimlerini sayamadığım organizasyonda emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Gezi turları, Kamp alanı,Tuvaletlerin temizliği,24 saat sıcak duş, kısacası tek kelimeyle mükemmel bir ortamdı, Tabii katılımcılarda gerçekten nezi insanlardı

Uploaded with ImageShack.us Festival alanına ilk geldiğimde karşılayan arkadaşlar giriş kaydımı yapar yapmaz hemen bir şişe soğuk su, Festival tişörtü kimlik kartı ve anahtarlık vererek çadır yeri gösterdiler
    Hadi şimdi fotoğraflarla festivali izliyelim

Uploaded with ImageShack.us Hemen arkadaşlarla tanışıp kaynaştık. Şaka bir kenarada motokurt olarakta bayağı tanınmış olduğumu farkettim. Tabii birazda havaya girdim Yakup arkadaşımızın yanında oturan motorucu dede 150 lik scootr la festival festival gezen bir motorcuymuş

zenon, babaduru, onurpark ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Erhan abi yine kısmet olmadı beraber gitmek. bi dahakine inşallah.

TLGYLDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Çok güzel bir alan ve resimlerden de belli çok temiz ve bakımlı benım hosuma gitti kacırdığıma uzuldum sımdıden ınsallah seneye burada ve tum katılamayan motor sevdası dostlarımla orada bulusmak adına...
    “Bazen ilk görüşte bilirsin, o artık senin olacaktır hayalinde hep o vardır işte AŞK budur İKİTEKERDİR:...

Motosikleti
    Sevgili arkadaşlar şimdilik yorum yazmayın, fotoğraflarda kopukluk olmasın...! Daha yükleyeceğim yüze yakın fotoğraf var şu an bir sorun oluştu şimdilik yüklyemiyorum sorunu giderir gidermez fotoğrafları yükleyeceğim o zaman yorumlarınızı bekliyorum şimdilik hoşçakalın
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Daha yayınlanacak 95 harika fotoğraf var ama benim fotoğraf yayınlama kotam dolmuş onun için yayınlıyamıyorum ( bu konu hakkında çözüm üretebilecek arkadaş varsa bilgilerinden yararlanmak isterim hoşçakalın)

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yayınlanacak 95 harika fotoğraf var ama benim fotoğraf yayınlama kotam dolmuş onun için yayınlıyamıyorum ( bu konu hakkında çözüm üretebilecek arkadaş varsa bilgilerinden yararlanmak isterim hoşçakalın)
    http://postimage.org/
    Burayı deneyin efenim,çoklu yüklemede yapabiliyorsunuz.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan abi resimlerini facebook atın. chorme tarayıcısıyla resmin üzerine gelip sağ tıklayın resmin url kopyala deyin. Sonra forumda cevap yaz kısmındaki image botonundan resimlerinizi ekleyebilirsiniz. Yardımcı oladabildiysem ne mutlu.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)