Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pozanto bolkar dağları gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Temmuz ayında yücel teköz ve ben iki günlük gezi yaptık.Hedef Pozantı zirveleri ve karagöl.Bolkar dağlarının zirveleri,iki tane göl var.Karagöl ve çinili göl.İki gün kamp yaptık.İlk gün kara göl kıyısında gerçekten muhteşem bir yer.Geceleri çok soğuk oluyor,temmuzda bile etrafta kar vardı.Her zaman tadbirli gitmek lazım.Benim motor yamaha xt 350,arkadaşınki honda titan.Yaklaşık 750 km yaptık,çok şükür makinalarda hiç sorun çıkmadı.Bol video ve foto var inşallah ekleyebilirim[IMG][/IMG] %202021/DSCN0898.jpg[/IMG]7%202021/DSCN0934.jpg[/IMG]
    sarıdev, gogucu, ramizan83 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yıllardır Tekir Yaylasına gelir giderim bi nasip olmadı şuralara çıkabilmek..2 gün kafa dinlemişsiniz çok güzel olmuş
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

her faninin gidip görmesi gerekli bence

lamos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 ADV
    Harika fotoğraflar.Paylaşım için teşekürler...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    herseferinde söylediğim şeyi yineleyeyim ''doğaya aşığım''
    süper kareler yakalamışsınız emeğinize sağlık, benim çok isteyip de yapamadığım gezi bu.ileride inşallah uygun bir yerde uygun bir motosiklet ile hayallerimi gerçekleştirebilirim
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Süpersiniz Mahmut Abi, ufak bi crossta bana bulalım başlayalım tekrardan dağ bayır gezilerine

motor çok önemli değil.Benim yamaha 94 model ve makinada değişmiş zongshen 250 cc her yere gidebilirim.kısmetse yarın yine gideceğiz ama farklı rotadan.Bu sefer drz 400 le yeni fotolar ve videolar eklerim inşallah

çiftehan maden köyü

gezinizin olduğu yer pozantı bolkar dağları değildir sizin tam olarak gezdiğiniz bölge çinigöl ve karagöl niğdenin ulukışla ilçesine bağlı bolkar dağlarıdır ulukışla sınırlarında kalıyor başlık yanlış açılmış ulukışla bolkar dağları olacak çiftehan maden köyü ve darboğaz kasabası yakınlarındadır burası

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Fotolar ve doğa harika tekerinize sağlık güzel bir gezi olmuş ( gezi tarihi ve yol güzergahı hakkında detaylı bilgi verirseniz çok memnun olurum) şimdiden teşekkürler
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    çok güzel manzaralar var nasip olursa önce Türkiye turu sonra yabancı ülkelere tur yapıcam. Sizlerin sayesinde de böyle yerlerin var olduğunu görüyorum listeme de ekledim buraları. Emeğinize sağlık.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

evet başlık yanlış galiba biz pzantıdan girmiştik,o yüzden yazdım galiba.Nasıl düzeltebiliriz ona bakalım

celiloglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    Alıntı mahmutkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet başlık yanlış galiba biz pzantıdan girmiştik,o yüzden yazdım galiba.Nasıl düzeltebiliriz ona bakalım
    moderatöre mail atın ...

geziniz harika olmuş o gölün kıyısınsında birde balık yapsaymıssınız şu andakı hayallerımı gerçeklestırmıs olurdunuz elinize saglık
    Celil özdemir
    https://www.facebook.com/groups/285722234932863/?fref=ts

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel bir gezi olmuş.harika yerler.yücel kardeşime de selamlar.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Manzaraya bayıldım. Güzel gezi olmuş, tekerinize sağlık
    GKN MOTORS

Evet rota çok güzel ve tabiri caizse burnumuzun dibinde.Bu tür gezileri yapmak için büyük vede pahalı motorlara ihtiyaç yoktur.Bende daha önce v strom vardı böyle gezemiyordum.Drz ve xt 350 çok uygun,Yücel de titan olduğu için xt daha uygun oluyor.Unutmadan titanda zayıf kalıyor ama gidiyor.SElamınızı iletirim Bora bey.Balık mevzusuna gelince ikimizdede çakmak bile yoktu,genellikle konserve türü gıdalar vardı.Balık konservede vardı.

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    elinize sağlık arkadaşlar. yücelim şu titanı bırak artık küçükte olsa 1 kros al.

ne iyi olur aalsa

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Güzel bir gezi olmuş,fotoğraflar adeta kartpostal gibi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

teknoloji güzel şey nikon s 6000 ucuz küçük ve başarılı

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    güzel gezi.. fotolar da güzel de işte, bilmem ne dağları gezisinde çok fazla kendi fotonuz var. dağ, bayır, göl, motosiklet; tamam kendi foton da olsun da, bir tane yeterli.. feysbuk profil resimleri mi, yoksa gezinin resimleri mi, nedir?
    bunu da aşıcaz, bunu da aşıcaz...
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)