Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motokurt un deklanşöründen 1. Köyceğiz motosiklet festivali (motokurt-kabataşlı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Ağlamak istemiyorum
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Niye ? köyceğiz festivaline katılamadın diye mi ?eğer öyleyse 6 / 9 eylül arası yatağan motosiklet festivali var orya katılabilirsin
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağlamak istemiyorum
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Tesekkurler..

Motosikleti
    6../..9 Eylül arası Yatağan motosiklet festivalindeydim motosiklet net. ten tanıştığımız çok arkadaşla yüz yüze tanışma imkanımız oldu festival, ortam çok mükemmeldi yakında fotoları yayınlıyacağım herşey gönlünüzce olsun
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekeriniz her daim düz bassın..........
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    erhan abi kocaman yüreğine sağlık senin..maşallahın var abi.inan sana imrenerek bakıyor ve gezi raporlarını bir solukta okuyorum..daha nice gezilerde ve km lerde seni yollarda ve gezilerde görmek dileğiyle..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Teşekkürler sevgili ilker senin gibi izleyicilerim olduktan sonra bana karada durmak yok ilginiz alakanızdan çok mutlu olduğumuda söylemeden geçemiyeceğim herşey gönlünce olsun inşallah birgün biryerde karşılaşır tanışırız sevgili kardeşim az sonra yatağan festivalini yayınlıyacağım şimdilik hoşçakal
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan abi kocaman yüreğine sağlık senin..maşallahın var abi.inan sana imrenerek bakıyor ve gezi raporlarını bir solukta okuyorum..daha nice gezilerde ve km lerde seni yollarda ve gezilerde görmek dileğiyle..

zongoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Memleketimdeki festivale gidememek çok kötü oldu özellikle ilk festival benim içinde çok önemliydi fakat zaman sıkıntı oldu. Umarım seneye Muğla festivallerine katılırım.
    "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    vaktim yoktu gelemedim. Dün geldım ama festival yoktu.f54 fatihle geldik. Şelaleye girdik, çiçek baba dağına çıktık falan. Bizimkisi doğa ziyaretiydi. 3 saat uykuyla yola çıktım. 12 saat gezdim. Akşam eve gelir gelmez gene nöbete geldim. Geçe gene uyumadım. Mutlumuyum? Evet mutluyum. Uykusuz kalsamda dostum onca yolu benim için gelmiş. Gezdirmeden olmaz. Köyceğiz çok güzel. Doğası harika. Gırişte toparlar var. Oraya girmeden 5 km kadar geride değirmen deresi şelalesi, ağla köyünden yukarı çıkılan çiçekbaba dağı zirvesi, sultaniye kaplıcaları, ekincik koyu, dalyan, iztuzu, çamur banyosu mükemmel.

Motosikleti
    İnşallah birdahaki sene daha mükemmel bir organizasyonla köyceğizde daha mükemmel bir festival yapılacağını tahmin ediyorum
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaktim yoktu gelemedim. Dün geldım ama festival yoktu.f54 fatihle geldik. Şelaleye girdik, çiçek baba dağına çıktık falan. Bizimkisi doğa ziyaretiydi. 3 saat uykuyla yola çıktım. 12 saat gezdim. Akşam eve gelir gelmez gene nöbete geldim. Geçe gene uyumadım. Mutlumuyum? Evet mutluyum. Uykusuz kalsamda dostum onca yolu benim için gelmiş. Gezdirmeden olmaz. Köyceğiz çok güzel. Doğası harika. Gırişte toparlar var. Oraya girmeden 5 km kadar geride değirmen deresi şelalesi, ağla köyünden yukarı çıkılan çiçekbaba dağı zirvesi, sultaniye kaplıcaları, ekincik koyu, dalyan, iztuzu, çamur banyosu mükemmel.

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Uzun zamandır forumu fazla inceleyemediğimden paylaşımınızı yeni gördüm,o tarihte Karadeniz bölgesinde olduğumdan katılamamıştım paylaşımınız sayesinde oraları da görmüş olduk,teşekkürler.
    Bu arada İzmir'e geldiğimde görüşemedik,umarım başka bir zaman görüşüp tanışırız.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    kısmet olursa bu hafta sonu ben,motokurt ve deka Gümüldürde olacağız.

Motosikleti
    cbf 150
    Öncelikle tekirinize sağlık güzel vakit geçirmişsiniz.Umarım benimde emekliyim televizyon karşısında kumandayla diyilde böyle sizinki gibi motosiklet üzerinde geçer
    Birde eyer izniniz olursa Erhan abi burdan sizin aracılığınızla Yalçın abiye tekrar teşekkür edeyim.Niye derseniz ben artçımla birlikte İstanbuldan EMOK'a giderken artçımın ayağını geriye ittirmesinden ve egzosa deymesinden dolayı çadırımız resmen kül olmuştu ve kamp alanında kara-kara düşünürken Yalçın abi imdadımıza yetişti şans erseri ondada yedek bir çadır vardı hiç tereddüt etmeden çıkarıp vermişti.Bence bu motorcu dayanışmasına güzel bir örnek olur.(Tekrar Teşekkür Ederim Yalçın Abi )

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Teşekkürler Tekteker ranç o
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekeriniz her daim düz bassın..........

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    aşk olsun Erhan abi bi çamur banyosuna götürmedin beniii

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Hüseyinciğim hevesini yaza sakla,sağlık olursa herşey olur

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    inşallah abiciğim, sizle birlikte çok güzel bir gezi oldu bu sefer bizde motorla geleceğiz, ama çamur banyosuna birlikte gidelim

Motosikleti
    Memnuniyetle sevgili kardeşim havalar ısınır ısınmaz hazır ol ama merak ettim Çamur banyosumu yoksa müdaimlerimi ilgini çekti pek anlayamadım
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah abiciğim, sizle birlikte çok güzel bir gezi oldu bu sefer bizde motorla geleceğiz, ama çamur banyosuna birlikte gidelim

Motosikleti
    Sevgili arkadaşlar YouTube ta " MOTOKURT'UN OBJEKTİFİNDEN KARELER " Yazıp Tıklarsanız benim CBR 250 R ileyapmış olduğum İZMİR - GÜRÇİSTAN gezisinin fotoğraflarını müzik eşliğinde video olarak zevkle izliyebilirsiniz şimdiden iyi seyirler ( yorum yazmayı unutmayın ) hoşçakalın ...motokurt

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)