Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

26.03.2006 Adana ç.m.s.k Tarsus Off Road Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    FUUT İNAN SENİ YÜKSEK SESLE ANDIM BÜTÜN ABİLER ARKADAŞLAR SAHİT "AMA YEMEĞİN SONUN DA" ŞİMDİ ÇIKAR GELİR ERTESİ GÜNDE PİRZOLALARI SORAR DEDİM. CANIM BİZİ SENSİZ BIRAKMA BAK SENSİZ ISLANDI ARKADAŞLARIMIZ

FUAR DÖNÜŞÜ ESSAHLI BİR GEZİ YAPALIM BU HAFTA RADAR ARACI KIÇIMIZA TAKILDI 70 KM HIZI GEÇEMEDİK MOTORLU AVUKAT BU İŞİ SEN ORGANİZE ET BEN RACİNG CİLERİ FİŞEKLERİM YUSUF ABİDE CHOOPERLERİ HAVA DA AÇIK OLURSA SESİ TE VANDAN GELİR UMARIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    adem abi sen hava bozunca bmw ile devam etmişsin anlaşılan bide bu xx i kim aldı model kaç sende zaten 1000 rr vardı osman abinin motoru kimde kafam karıştı bi açık et hele abi

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    sayın adana ekibi 1 nisanda adanadayım sizlerle tanış olmak isterim...ya bu hafta gelir diye bekledik siz haber dahi alamadık birde sizin kulüpte sanki bir organizasyon eksikliyi var gibi gördüm kimileri habersiz kalıyor nedendir umarım yanılıyorumdur...e 8 yaşındaki küçük için yazıyorum tebrik ederim benim yegen 7 yaşında ve 200 lük cros kullanıyor oda cekirdekten yetişme tanışmanızı isterim...gezi ok güzel olmuş sincap motorlu avukat kılınçbalıgı bizim künefeye karşılık intikam alıyorsunuz ha )) neden yalan söylegeyim agzım sulandı...ama ebn hoşu küçük motorcuydu... bu msj ona iletirseniz mutlu olurum bizimkinin adı mustafa (musti).canım benim hep kıyafetle dolaş motorda abilerine örnek ol biraz aferim sana tebrikler.
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be yusuf kardeş kebap ha valla karnımda aç kokuyu burdan aldım valla

bu arada dikkatimi iki şey çekti biri motorların başında motora bakanlar etkinliği izleyenlerden çok ...sizin ne hakkınız var kardeşim etkinliğe olan ilgiyi dağıtmaya bu yüzden motorlar yasaklanmalı...

bide küçük crossçu... çok beğendim ileride işallah iyi bir motorcu olacak...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    valla en güzele yemeklerdi be

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı
    adem abi sen hava bozunca bmw ile devam etmişsin anlaşılan bide bu xx i kim aldı model kaç sende zaten 1000 rr vardı osman abinin motoru kimde kafam karıştı bi açık et hele abi
    abiş 1100 xx 2006 model bekliyoruz osmanın motoru satlık 1100xx gelince kim binecek karar vereceğiz osman 1000rr tav eğer beğenmezse ben binerim yani 600 gidiyor elimizde 1000rr ve 1100xx kalacak

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    FUUT İNAN SENİ YÜKSEK SESLE ANDIM BÜTÜN ABİLER ARKADAŞLAR SAHİT "AMA YEMEĞİN SONUN DA" ŞİMDİ ÇIKAR GELİR ERTESİ GÜNDE PİRZOLALARI SORAR DEDİM. CANIM BİZİ SENSİZ BIRAKMA BAK SENSİZ ISLANDI ARKADAŞLARIMIZ

Abi ne yapayım motorum bakımda alacağım olsun
    Bi bakımada iyiki gelmedim çünkü kesin hasta olurdum

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı merih adlı üyeden alıntı
    sayın adana ekibi 1 nisanda adanadayım sizlerle tanış olmak isterim...ya bu hafta gelir diye bekledik siz haber dahi alamadık birde sizin kulüpte sanki bir organizasyon eksikliyi var gibi gördüm kimileri habersiz kalıyor nedendir umarım yanılıyorumdur...e 8 yaşındaki küçük için yazıyorum tebrik ederim benim yegen 7 yaşında ve 200 lük cros kullanıyor oda cekirdekten yetişme tanışmanızı isterim...gezi ok güzel olmuş sincap motorlu avukat kılınçbalıgı bizim künefeye karşılık intikam alıyorsunuz ha )) neden yalan söylegeyim agzım sulandı...ama ebn hoşu küçük motorcuydu... bu msj ona iletirseniz mutlu olurum bizimkinin adı mustafa (musti).canım benim hep kıyafetle dolaş motorda abilerine örnek ol biraz aferim sana tebrikler.
    sevgili merih organizasyonda bir problemimizin olduğunu zannetmiyorum pazar günü herhangi bir proğramımız yoktu aslında dostlar kulüpte bir araya gelince ortaya bir gezi çıktı kulübe gelen herkesin herşeyden haberi vardır gelmeyene yada hariçten toplanana diyeceğim yok ama gelip bizlede tanışsalar çok seveceklerine eminim bizler bünyelerde bağımlılık yapıyoruz sende göreceksin umarım unutmadan çoğumuz 1 nisanda istanbuldayız ona göre sonra gerisi nerde diye sorma yada istanbulda buluşalım kendine iyi bak görüşmek üzere

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200

ael320

adem abi ben 1 nisanda adanada olacam askerlik sınavım var (subaylık).bizim ekip istanbulda ama benim zealsun sıtantında slayt gösterimim olacak orada yerime izlerseniz sevinirim ama fuarda olamamak beni üzüyor hatta yakıyor derim.abi sizdegil motorcu kanındaki DNA ların üzerindeki gen dizilişleri bagımlılık yapan tiptendir.araştırdım ispatladım ilk ıspatı nette olan dostlar
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı merih adlı üyeden alıntı
    adem abi ben 1 nisanda adanada olacam askerlik sınavım var (subaylık).bizim ekip istanbulda ama benim zealsun sıtantında slayt gösterimim olacak orada yerime izlerseniz sevinirim ama fuarda olamamak beni üzüyor hatta yakıyor derim.abi sizdegil motorcu kanındaki DNA ların üzerindeki gen dizilişleri bagımlılık yapan tiptendir.araştırdım ispatladım ilk ıspatı nette olan dostlar
    ABİM CANIM KARDEŞİM BENİM MOTORLARIMIZ NE KADAR YIRTICI VEDE GADDAR GÖRÜNSEDE İŞTE BİZ BÖYLEYİZ "DUYĞUSAL" VEDE SEVECEN EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE "ALLAHA EMANET OL"

Motosikleti
    BMW R50
    Wallaha ben burdayım öyle fuar filan gidemeyoz biz

Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    bu arada dikkatimi iki şey çekti biri motorların başında motora bakanlar etkinliği izleyenlerden çok ...sizin ne hakkınız var kardeşim etkinliğe olan ilgiyi dağıtmaya bu yüzden motorlar yasaklanmalı...
    Abi adamlar ne yapsın alet baktırıyo asfalt ağlıyor bea

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    ne kadar güzel adanalı motorcu arkadaşlarımız.aksiyona devam.sizleri destekliyoruz
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    kılıçbalıı abi sana olmamış racing ama turan abiye yakışmış motor yere yapışmış. tam racing olmuş
    Hayat, hâyâl..

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı Fuut adlı üyeden alıntı
    Wallaha ben burdayım öyle fuar filan gidemeyoz biz
    Sana söz orda pirzola falan yemicez sadece bakıp geleceğiz tamammı?

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Arkadaşlar Gezilerimizin büyük bir kısmını içeren ilk ÇMSK gezi CD si tamamlanmıştır. bu akşam 20:00 da klupte olcam izlemek isteyen arkadaşlar gelebilirler.
    live to ride, ride to live

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı nightwatcher adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Gezilerimizin büyük bir kısmını içeren ilk ÇMSK gezi CD si tamamlanmıştır. bu akşam 20:00 da klupte olcam izlemek isteyen arkadaşlar gelebilirler.
    Sana hayranım recep ciğim hiç erinmeden sıkılmadan bu işlere koşturuyorsun ellerine sağlık akşam orda olacağım "İnşaallah"

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    @ael320

Abi her resmi benim makine ile çekmedim. Senin çocuğun resimleri Yusuf abini makinsinde. Ben sadece bendeki resimleri ekledim abi.

Görüşmek üzere.
    HASAN MERHABA ANA SAYFAYA REKLAM GİRMEK İSTEYEN BİR DOSTUM VAR MOTOSİKLET CAMİASINDAN. KİMLE GÖRÜŞMEK GEREKİYOR: BİLGİLENDİRİRMİSİN BENİ?

Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    Sana söz orda pirzola falan yemicez sadece bakıp geleceğiz tamammı?
    Sadece bakacağını sanmıyorum ben

Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı nightwatcher adlı üyeden alıntı
    Allahıma şükürler olsun bitirdin ayrıca beni de bitirdin bea

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler