Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gürcistan-BATUM Motosiklet Festivali Rezaleti ve Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi yapmışsınız.Festival haricinde güzel kareler de çekmişsiniz.Elleriniz ayaklarınıza sağlık.
    ''Esirci'' nikli sevgili İlhan Bey'de gelecekti.Karşılaştınız mı?
    Esenlikler dilerim.
    Dönüşte gümrük kapısında tanıştık kendisi ile.Gündüzleri kamp alanında bulunmadığım için,ancak dönüşte tanışmak nasip oldu
    speedy2 bunu beğendi.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Bendeki fotograflarda bunlar. Bu arada photobuckette yüklenilen fotografların sondan başa dogru link verme sorununun çözümü hakkında bilgisi olan var mı? Fotoğraflar sondan başa dogru listeleniyor

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birazda gerçeklerden bahsedelim mi ?

oraya gelen motorcuların % 90 ının festival falan umrunda değildi. umurlarnda olan şey önce gürcü kadınlara masaj yaptırmak sonra otellerdeki gazinolara inip kumar oynamak daha sonra diskoda içip eğlenip birer ikişer fahişeri alıp odalarına çıkmaktı.

bizim gibi saf %10 luk arkadaşlar ise yok festival şöle yok festival böle geyikleri çeviriyorlar, ortada motosiklet değil kumar ve fuhuş festivali vardı.

çadır alanında gece 4.30 a kadar oturduk muhabbet ettik amam diğer motorcu arkadaşlar barum merkezinden getirdikleri kadınları düdüklemekle meşgullerdi tuvalate gidip gelirken bir çok çadırdan iniltiler geliyordu ve bu benim midemi bulandırdı.

allahtan benimgibi 3-5 arkadaş bulduk muhabbet çevirdikte daha bir çekilir hale geldi çadır alanı.
    hayda kampta böle işlerde mi mu oldu? ne safım hic farkına varmadım.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı barış52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayda kampta böle işlerde mi mu oldu? ne safım hic farkına varmadım.
    o iniltilerden bir kaçını bende duydum sabah hava aydınlanırkende merkeze turlar düzenlendi kamp alanında sarışın kızları götürüyorlardı

MeTaL_MoRguE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-r 1300 Hayabusa
    Öncelikle Artvin Motosiklet Klübü'nün bu festivalle hiçbir alakası ve sorumluluğu yoktur, sadece bir kaç kişi kendilerine görev biçip Artvin adını kullanmışlardır.
    Biz Artvin'li motosiklet binicileri sadece kendi festivalimizden sorumluyuz. Tabi ki Gürcistan sınırımız olduğu için uzaktan gelen dostlarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duyduk ama bu kadar
    Bu fiyaskoda en büyük sorumlu tutulucak kişi Bayar Şahin'dir.
    Festival alanına çıkmadan gördüğümüz motorcularla yaptığımız kısa sohbetlerde bize kesinlikle festival alanına gitmememizi tavsiye ettiler, bizde çıkmadık. Benden önce giden babam ve Artvin'li 3-4 motor binicisi de çadırları toplayıp 30TL iadelerini almışlar.
    JET 53 ile çıkış sırasında karşılaştık bir selamlaşmıştık hatırlarsanız. 4 değil 5 Hayabusa vardı ama ben festivale uğramadığım için görünmedim HIZ 93
    ''her şey zehirdir,mühim olan dozdur.'' kızıldereli atasözü
    Alttan Motorgaçli Çifttekersel Dengelik Götürgeci.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı MeTaL_MoRguE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Artvin Motosiklet Klübü'nün bu festivalle hiçbir alakası ve sorumluluğu yoktur, sadece bir kaç kişi kendilerine görev biçip Artvin adını kullanmışlardır.
    Biz Artvin'li motosiklet binicileri sadece kendi festivalimizden sorumluyuz. Tabi ki Gürcistan sınırımız olduğu için uzaktan gelen dostlarımıza yardımcı olmaktan mutluluk duyduk ama bu kadar
    Bu fiyaskoda en büyük sorumlu tutulucak kişi Bayar Şahin'dir.
    Festival alanına çıkmadan gördüğümüz motorcularla yaptığımız kısa sohbetlerde bize kesinlikle festival alanına gitmememizi tavsiye ettiler, bizde çıkmadık. Benden önce giden babam ve Artvin'li 3-4 motor binicisi de çadırları toplayıp 30TL iadelerini almışlar.
    JET 53 ile çıkış sırasında karşılaştık bir selamlaşmıştık hatırlarsanız. 4 değil 5 Hayabusa vardı ama ben festivale uğramadığım için görünmedim HIZ 93
    çıkışta mavi farlı hayabusa gördüm..o muydun?
    Youtube: YOL AVCISI

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet; O hayabusaydı. Selamlastık Cıkısta
    Ayrıca Fotoğraflar 3 sayfada yer almaktadır; tek tek bakınız arkadaslar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

OpTiMuM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Burakcığım dediğin gibi Artvin Motosiklet Kulubünün Organizasyonla hiçbir alakası yoktur. Yalnız gelen arkadaşlara yardımcı olmak için orada bulunduk. Şahsım adına elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım ve oldumda. Orada olan Artvinlilerden hangisinin Artvin Motosiklet Kulubünün, organizasyonu gerçekleştirdiğini kime ne zaman söylemiştir öğrenmek istiyorum. Bölgemize gelen motosikletçi dostlara yardımcı olarak bokmu yedik merak ediyorum.
    1nci Batum Festivalinde Artvin Motosiklet Kulübünden Ahmet VARAN, Ekrem ÖZTÜRK, Suat ÇELİK ve ben organizasyonun içerisindeydik. İlk Festival hakkında eleştirileriniz varsa, evet Muhattabı biziz. Lakin son iki festivalin organizasyonu ile alakamız yoktur.

Sevgiler... Çağlar ÖNEN

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Çağlar Abi ; Sen elinden gelenın fazlasını yaptın zaten
    Yardımcı oldun girişten itibaren; Fakat orada Bu organizasyonu Artvin liler düzenledi diyen de coktu.
    Bu arada Bizim İzin Kagıtları karısmıstı; cıkısta baya uğrastım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

OpTiMuM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağlar Abi ; Sen elinden gelenın fazlasını yaptın zaten
    Yardımcı oldun girişten itibaren; Fakat orada Bu organizasyonu Artvin liler düzenledi diyen de coktu.
    Bu arada Bizim İzin Kagıtları karısmıstı; cıkısta baya uğrastım
    Evet 1ncisini biz düzenlediğimiz için üzerimize yapıştı biraz.
    Gece DJ için herkezi tek tek gezdim bu arada Artvin Motosiklet Kulübünün organizasyonla ilgisi olmadığını da söyledim hatta Gökhan ve sende oradaydınız. Neyse Bu konuyu fazla uzatmayalım.Gerekli açıklamaları yaptık sanırım...
    Bu arada kusura bakmayın ben de Cumartesi günü dönmek zorunda kaldım.

33mersin33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -kamp alanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta..(sahilden içeride)
    -fiyatlar çok uçuk..kahvaltı 14 lira ve inanın etmez o kadar..
    -yiyecek hiç birşey sunulmadı..yanında yiyeceği olmayan aç kaldı..gece 12 de acıktınız diyelim hiç bir şey yok..30 km lik yola çıkıp merkeze inmek gerekiyor..
    -sabah kahvaltısı haricinde çay yoktu..kahvaltıdaki çayıda sebildeki ILIK suyla ve sallama çayla içtik..
    -hediye olarak 5-6 tane sticker verdiler..hepsi gürcistan bayrağı..birde transparan tişort verdiler çok ince..ertesi gün yırtılmaya başladı omuzlardan..boyun anahtarlığı vermediler..buff vermediler..
    -giriş kişi başı 30 TL..yani artçımız için de para vermek zorunda kaldık..hatta bu yüzden kamp alanını terkeden klüpler oldu..festivalin ikinci günü çadır sayısı yarıya indi..
    -kamp alanında her şeyden ücret aldılar..(wc ve duş hariç)
    -duş kabinleri vardı, kabinlere elektrik kablosu geliyordu fakat sıcak su yoktu..
    -3 gece 4 gün kaldım..bu süre içerisinde yetkili kişi veya kişileri 2-3 kez anca görmüşümdür..ilgi alaka sıfır..
    -yayınladıkları festival programınıuygulamadılar..programa göre ilk gün gezilecek yerler gezilmedi....
    -kamp alanında hiç bir aktivite yapılmadı..
    -akşamları redbullun müzik arabası geldi 1 saat cd çaldı gitti..birde organizatör gelip sormuştu herkese saat kaça kadar müzik olsun istersiniz diye..sabaha kadar olsun isterim demiştim

kısacası BATUM MOTOSİKLET FESTİVALİ tam bir REZALETTİ! bence seneye yapmasınlar..yapsalar bile yakın çevre dışından gelecek olacağını sanmıyorum..gidenlerde festival etkinliklerine katılmazlar..şahsen ben öyle yapmayı dü,şünüyorum..seneye de festival yaparlarsa gideceğim fakat etkinliklere katılmayacagım..sadece gece uyumak için ugrarım alana..onun dışında Batumda geçiriririm zamanımı...çünkü BATUM çok güzeldi çok beğendim..özellikelr akşamları;)

şimdilik aklıma gelenler bunlar..geldikçe yazarım eleştirilerimi
    Bu arkadaşımızın yazdıklarının her kelimesi doğru. Benim yazmak istediklerimi o yazmış be sebeple benim tekrar yazmama gerek yok. Ben Mersinden kalktım ve 1300 km yol yaparak eşimle birlikte geldim. Yazılana göre bizleri hudut kapısında karşılıyacaklar ve kamp alanına eskortlu gidecektik. ancak hiç kimse bizi karşılamadı kamp alanını ararken karanlık oldu kaybolduk gece 22.30 sıralarında zorla kamp alanını bulduk kapıya geldiğimizde ilk işleri bizden giriş ücreti olarak 60 TL istemek oldu. Kaybolmanın verdiği stresle sinirlendim kampı bulmak için 100 TL taksi ücreti ödediğimi ve bana 40 TL geri vermelerini isteyince artçımdan para almadılar. Buradan ve her yazdığım siteden bayar turu şiddetle kınadığımı protosto ettiğimi bayar turun yapmış olduğu hiçbir etkinliğe gidilmemesi gerektiğini yazacağım.
    cakalaz bunu beğendi.
    YAMAHA X MAX 250

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ya MT den bir sürü abimiz gelmiş, Nedense tanısamadık kendileriyle
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Gökhan;2789915 photobuckette yüklenilen fotografların sondan başa dogru link verme sorununun çözümü hakkında bilgisi olan var mı? Fotoğraflar sondan başa dogru listeleniyor
    [/QUOTE]

bunun çözümü bende Gökhan saatlerce kurcalamıştım photobucketti bunun için gelince uygulamalı gösteririm
    bu arada söylenilenlere göre gelemediğime hiç pişman olmadım neyse en azından gezmiş oldunuz
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Gezdik Tabi Yusuf;
    Eylülde bir Batum Gezisi Düşünüyoruz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    14 eylülde batuma yolcuyuz
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her türlü organizasyona acıgım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada photobuckette yüklenilen fotografların sondan başa dogru link verme sorununun çözümü hakkında bilgisi olan var mı? Fotoğraflar sondan başa dogru listeleniyor
    Fotograf ve video yükleme sekmesinin hemen sağ üstünde ''Bulk Uploader'' seçeneği ile yüklersen sırasına göre yüklenir Gökhan'cım.
    Sırasıyla..:
    -Bulk Uploader'e tıkla,
    -Açılan sayfada sol sütunda fotograflarının olduğu klasöre git (Açılması biraz sürebilir)
    -Tabloda klasördeki fotograflar görünür. Heme sol üstte yer alan ''Select All'' sekmesiyle fotografları tut.
    -Alt sağdaki ''Upload''sekmesiyle fotografları yüklemeye başla.
    Klasördeki tüm fotografları tek seferde ve sırasıyla yükleyebilirsin.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    alo beyler ayıp oluyor durun motoru toplayayım bende geleyım gorcuyaya))
    ,
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotograf ve video yükleme sekmesinin hemen sağ üstünde ''Bulk Uploader'' seçeneği ile yüklersen sırasına göre yüklenir Gökhan'cım.
    Sırasıyla..:
    -Bulk Uploader'e tıkla,
    -Açılan sayfada sol sütunda fotograflarının olduğu klasöre git (Açılması biraz sürebilir)
    -Tabloda klasördeki fotograflar görünür. Heme sol üstte yer alan ''Select All'' sekmesiyle fotografları tut.
    -Alt sağdaki ''Upload''sekmesiyle fotografları yüklemeye başla.
    Klasördeki tüm fotografları tek seferde ve sırasıyla yükleyebilirsin.
    Bende yüz yüze size soracaktım :D

her seferinde excelde sıralamayı ters çeviriyordum :D

benim rapora buradan bakabilirsiniz arkadaşlar

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    sayın dogu karadenizli arkadaslar bu seneden artık gecti bendende seneye de böle kendiniz bi gezi düzenlerseniz batuma ve extra adam isterseniz yanınızda haberim olsun ordudan katılırım sizlere tabi öncesinde bide tanısma buluşması ayarlarsak cok daha iyi olur trabzonda mesela. motora yaptıgım yatırımdan sonra deli gibi gezmek istiyorum. hakkını vermem lazım festival rezaletti ama kafa dengi 3-5 kişinin yapacagı gezinin cok zevkli olacagını düşünüyorum batuma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)