Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gürcistan-BATUM Motosiklet Festivali Rezaleti ve Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    demekki üzülmeye degmezmiş gidemedik diye.

ama hayat gece 12 den sonra başlaması gayet güzel,gitmeye deger hayat güzeldir
    speedy2 bunu beğendi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    valla ben ilk defa katıldıgım icin benim için bi degişiklik oldu yol yordam örendim o nedenle pişmanım diyemicem. tabi festival beklentileri karşılamadı hiç. kamp fotolarına baktımda belki bi yerde kareye dahil olmusumdur diye göremedim bizim tarafı cekmemişssin hiç çakalaz bu arada yarışlarda o sarışın ve çıplak ablacık ile kadir inanır tarzı abimiz 10 numaraydı ya hehe herif 1 saat motorda oturdu kızcagız da 1 saat öle yanında bekledi ayakta:D onların fotolarını cekemedim diye üzülüyodum ama sen cekmişsin süper

sonuc itibariyle festivalden ziyade "ehhhhh" deyip 3 kişi ıkendimizin yaptıgı gezilerden gayet zevk aldım. motorumun cektigi ilgide gayet hoşuma gitti. seneye yapacaklarımdan sora daha cok ilgi cekecegine eminim
    speedy2 bunu beğendi.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bir Dahaki Festvale büyük ihtimalle uzak diyarlardan kimseler katılmayacaktır. Sadece Yakın bölgelerden gelenler olur.
    Fakat BATUM için; gelebilirler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı trazma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gürcü ve batumlu olarak gerçekten çok utanıyorum.Organizasyonu düzenlemeye çalışan Artvin motosiklet klübü ve rezilliğin esas sebebi olan Bayartoura sövmekten bi hal oldum.Güzelim şehri belki de hiç olmayacağı kadar güzel tanıtabileceklerine ne hale soktular.Böyle rezil festival olmaz.Batumda evim vardı festival alanına gidip geliyordum ama festival alanı izci kampı gibi olmuş.Bayartour sahibi Bayar Şahin para peşinde olduğu için festivali düzenleyen olmasına rağmen 2.gün festivali terk edip başka bir yerde konser vermiştir.Kamp alanının bulunduğu yer chxutuneti adında daha çok köylülerin hayvanlarını barındırdığı bir yerdir.Batumda onca alan varken orasını seçmişler.Diğer yandan türk araçlarına hiç saygı göstermeyen batum sürücüleri ve polisleri motosikletli arkadaşlarımıza gösterdikleri saygıdan dolayı teşekkür ediyorum umarım seneye mükemmel bi festival olması dileğiyle.(Batum da hayat gece 12den sonra başlar planlarınızı ona göre yapın )

hayat o saatte başlar ama bundan sonra batuma gidersem gurupla gezmek ve eglenmeye giderim festival için kılımı kıpırdatmam heleki organizasyonda baver turmudur ne karın agrısıysa onun onun imzası olan hiç birseye yaklasmam...
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Gerçekten söylenenlerin eksigi var fazlası yok. Festival alanı konusunda görevlileri fazla suçlayamam(asıl alanda belediye çalışma yapınca yer degiştirmek zorunda kalmışlar) fakat ilgisizlik ve alandaki organizasyonsuzluk hat safhadaydı. Öyleki kendi programlarında belirtikleri bazı faliyetleri dahi gerçekleştirmediler. Bunlara ek olarak görevlilerinde alanı terk etmeleri işin tuzu biberi oldu. Gelen durumu gördükten geri döndü. Hadi biz neysede bu organizasyon için 1200-1500 km den gelenlere acıdım dogrusu. İnsanlar Antalya'dan İzmir'den İstanbul'dan bu organizasyon için gaz açmışlar ama gördükleri manzara Batum'un bir dagında piknik.

Açıkcası Batum Motosiklet Festivali için artık Batum'a gitmeyi düşünmüyorum ama Batum'u görmek için, arkadaşlarla bir araya gelip sohbet etmek için gidebilirim.

Bu arada Batum halkının motosikletlilere ilgisi ve polislerin anlayışı gerçekten hayallerimizin ötesindeydi. Resmen ülkemize dönme konusunda kararsız olmamıza neden oldu

Son olarak festival alanında sıkılıp cumartesi günü dönen arkadaşlar adına çok üzüldüm. Neler kaçırdıklarını bir bilselerdi

Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bir sonraki gezide buluşmak dilegiyle...

Bu arada bendeki fotoğrafları makinadaki bir sorun nedeniyle şunalık ekleyemiyorum. Sorunu çözebilirsem akşam eklerim.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    gökhan senin telefonla çektiğim videoyu atsana youtube a görsünler
    Youtube: YOL AVCISI

Blackrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL700V 2010

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gerçekten gittiğiniz yol eziyet olmuştur...
    ama bende de şöyle bi mantık var arkadaş sakarya da festival var
    kahvaltı duş çay gece elektrik yakacak odun göl kenarı en yakın yerleşim yeri 2 km yakın ne eksik varsa kamp alanında mevcut
    hem festival e gelenlerden ücret te alınmıyor yani sen kalk trabzon dan gel birde senden para alsınlar olacak iş değil yani orada ticaret yapılmıyor bi gönül işi yapılıyor anahtarlık balaklava vs herşey dağıtıldı
    sanırım siz gelmediniz.. insan kendi ülkesindeki festivale katılmaz mı?
    katılmazsa türk müsafir perverliğinden mahrum kalırsınız yani
    ama gürcistana gidiyorsun işi ticarete dökmüşler herşey rezil bi şekilde ne ilgilenen birisi var ortada nede organizatör üzerine birde kişi başı ücret
    ne işin var elin memleketinde gel bizim memlekete istediğin yeri gez gör para isteyende olmaz
    çay çorba da ikram ederler
    uzun lafın kısa sı rezalet çekmessin kendi memleketinde
    biz hafta sonu kamp a gittim iznik gölüne bizim gurubu her gören selam verdi hoşgeldiniz dedi bi eksik varmı diye sordular gözünü seveyim türk insan ı nın
    Blackrose ve Yusuf Ziya bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Blackrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL700V 2010
    katılıyorum...

Türkiye'de gezmediğim onca yer varken kalkıp da (biraz da yakın diye) Batuma gitmek pek akıllıca değildi. Festivalde karşılaştığımız arkadaşların (Tekirdağ gurubuna selamlar) tavsiyesiyle seneye önce Sakarya'daki festivale gitmeyi düşünüyorum. O kadar methetttiler ki, şimdiye kadar katılmayı düşünmediğimize pişman olduk bile :D

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    birde artık memleketim şöförlerine kızmicam cok delice bişiler yapmadıkca gürcü şöförleri gördükten sora. bizimkilerin yine allahı var onların yanında
    speedy2 bunu beğendi.

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    türkye içi hariç dier organizasyonlara kapalyım özellklede bayer tour
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Adana' dan da giden arkadaşlarımız oldu.
    Keyifsiz geçmesine üzüldüm. Ama güzel bir yol deneyimi olmuştur.
    Memleket festivallerini değerlendirmek daha mantıklı demekki.
    Kısmetse hafta sonu Eskişehir' de festivalde olacağım.
    Resimler güzeldi, paylaşım için teşekkürler.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    aynen turkiye festivlleri olursa daha iyi de ben kredımı tukettm) es esde olamam
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Keos Goldwing mi almış
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı barış52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde artık memleketim şöförlerine kızmicam cok delice bişiler yapmadıkca gürcü şöförleri gördükten sora. bizimkilerin yine allahı var onların yanında
    aynen o karanlık kamp yolunda nasıl yakmışlar uzunları geliyorlar adamın üstüne
    birde yarısının tek farları yanmıyor
    arkadaşlardan biri ne kadar çok aşağı inen motosiklet vardı gördünüzmü dedi

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    birazda gerçeklerden bahsedelim mi ?

oraya gelen motorcuların % 90 ının festival falan umrunda değildi. umurlarnda olan şey önce gürcü kadınlara masaj yaptırmak sonra otellerdeki gazinolara inip kumar oynamak daha sonra diskoda içip eğlenip birer ikişer fahişeri alıp odalarına çıkmaktı.

bizim gibi saf %10 luk arkadaşlar ise yok festival şöle yok festival böle geyikleri çeviriyorlar, ortada motosiklet değil kumar ve fuhuş festivali vardı.

çadır alanında gece 4.30 a kadar oturduk muhabbet ettik amam diğer motorcu arkadaşlar barum merkezinden getirdikleri kadınları düdüklemekle meşgullerdi tuvalate gidip gelirken bir çok çadırdan iniltiler geliyordu ve bu benim midemi bulandırdı.

allahtan benimgibi 3-5 arkadaş bulduk muhabbet çevirdikte daha bir çekilir hale geldi çadır alanı.
    Mengu16 bunu beğendi.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Festival bahane yol şahane. Oraya kadar gidipte festival kötüymüş iyiymiş hic umrumda olmazdı kurarım çadırımı keyfime bakarım.. Maksat yol yapalım.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Gitsemmi gitmesemmi diye çekimser kaldığım bi festivaldi giden arkadaşları aradığımda durumun rezalet olduğunu öğrenince iyiki o kadar yolu tepip gitmemişim dedim kendi kendime Batumda aradığını bulamayan arkadaşları Eskişehir festivaline bekleriz arkadaşlar Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsiz, üstelik festival boyunca çay ikramı üstelik girişde ücretsiz NE VARSA MEMLEKETTE VAR
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    aslında fotolar iyi görünüyo...merkezdeki aktivite de canlı gibi...festival alanında aksiyon yok 4 gün naptınız çok merak ettim. ucuz benzinle gürcistanı gezebilirdiniz mümkün olduğunca..bildiğim kadarıyla dağlık bi yer güzel yerleri vardır...

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi

samsunlu bu arkadası tebrik ediyorum..fazer ile zx6 yı geçti...

yollardaki cukurlar yüzünden olana bakın..

Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)