Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Egelim 43 Tatilde Bölüm:2 Kütahya-Erdek (Erdek festivali) Gezisi (980 km)

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Eveet arkadaşlar gelelim tatilin ikinci bölümüne baktıkki zaman müsait Fat280- ve Raps09 ile anlaşarak 3 Salcano bi Erdek yapalım dedik Planlanan vakit gelip çatmadan önce benim motorun üzerinde gelen lastikleri artık değiştirmem gerekiyordu ve doğruca Yamaha servisinin yolunu tutup 200 gayme ödeyerek bir takım Pirelli MT 65 alarak taktırdım karakızımın ayaklarına

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Eee lastiklerde değiştiğine göre Erdeğe hazır karakızım

Vee beklenen an Fat280(Fatih)Alanyadan çıkıyorve Rapsy09(Meriç) ile Ispartada buluşup geliyorlar yanıma 3 Salcano kardeşte kavuşmuş oluyor böylece

Eee misafirler uzun yoldan geldi serinletmek ve aynı anda doyurmak lazım nasıl olcak peki bu iş tabiki karpuz peynir ekmek ile

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    ve akşam üzeri evde asıl ziyafet

Uploaded with ImageShack.us
    Yemekten sonra gençler gözünü yola dikiyor ben her ne kadarda kalalım yarın erkenden çıkalım gece sürmeyelim desemde dinletemiyorum kendimi ee nede olsa genç bunlar kanları kaynıyor baksanıza gözler rotada
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/rotaerdekplan.jpg/][/URL
    Sağolsun Meriç kardeşim benim motora saatimi pratik bi şekilde montajını yapıverdi

Bende hazırlanıp geçte olsa çıkıyoruz yola mecburen gece sürüşü yapıcaz

İlk molamız İnönü yakınları Ömür Köftecisi

İnegöl-Bursa arası ikinci mecburi molamız Trafik ekipleri rutin kontrol için durduruyor bizi bendeki yorgunluk nasıl belli ama gençler kabul etse hemen oradaki yeşil alana çadırı kurup yatıvercem

Polis abimizde motorcuymuş sanırım KTM enduro sahibiymiş onunlada bi hatıra fotosu çekiyoruz hemen

Bursa çıkışı çevre yolu bitimi 3.molamız

Saat 12 yi çoktan geçti yeni güne yollarda girdik ve benim doping yapmam lazım

ve hazırız yola devam

Son molamız Bandırma yakınları dinlenme tesisleri

Sonunda gece saat 02 civarları Erdekte festival alanındayız hemen çadırları kuruyoruz

Festival alanı çok dar ve ufaktı neredeyse yer bulamıyorduk çadır kurmak için ama çadırı kurduktan sonra o yorgunluğun üzerine ne uyudum be yafs Gençler erken kalkmış ve ben uyanır uyanmaz yüzüme patlayan flaşlar

Bende ne fotojenikmişim beehh

Sabah kahvaltısı ve çay keyfi

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Kahvaltıdan sonra festival alanında kısa bi gezinti

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Gezinti sonrası deniz keyfi

Deniz keyfine Ümmet abi ve Bursa Endurodan Nihatla devam ediyoruz

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Denizden çıktıktan sonra Korteje katılıyoruz

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Erdek belediye başkanı ve 10 Riders Klüp başkanının konuşmalarından sonra festival alanına geri dönüyoruz

Gençler festival alanında kalıp oyunları izlemeyi yeğliyor

Bense akşamki Hayko konserine kadar sahilde biraz serinleyip Erdeği dolaşmaya karar veriyorum

Erdek çok şirin bir yer

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Gezerken acıktığımı hissedince Hüseyin amcanın kumru evini fark ediyorum ve kendime güzel bi kumru ziyafeti çekiyorum

Kumru ve ayran ayrılmaz ikili çok nefisti

Karnımı doyurup gezintime devam ederken bi park dikkatimi çekiyor

Adeta açık hava müzesi kıvamında

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    ve denizin muhteşem görüntüsüne kaptırıyorum kendimi

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Denizi seyrederken başımı kaldırıp yukarı doğru baktığımda kale benzeri bi yapı görüyorum ve çıkıp Erdeğe tepeden kuşbakışı bakmayı istiyorum bir anda

Kalenin en tepesinde bi eğlence mekanı varmış Kaya Disco sonradan öğrendiğime göre ise Türkiyenin en büyük diskoteğiymiş burası

Buradan manzara mükemmel

Sonra daha yükseğe çıkmak istiyorum fakat yol yok ama karakızım "Fark etmez sahip icabıhalinde of roaddada giderim" der gibi bakınca vuruyoruz toprak yola ve buyrun Salcoyla off road denemeleri

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Karakızım asfalttaki hünerini off roaddada sergiliyor ve en tepeye zirveye kadar ulaşıyoruz

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Zirvede manzara gerçekten muhteşem

Ben buralarda off road ve manzara peşindeyken gençler telefon edip bu gece kalmayacaklarını ve dönüşe geçeceklerini bildiriyolar telefonda onlara hayırlı yolculuklar dileyerek zirveden aşağı inip Erdeği turlamaya kaldığım yerden devam ediyorum.Erdek limanı

Marina 1 çay bahçesi güneşin batışını çay keyfi eşliğinde izliyorum burada

Motoru çay bahçesi önüne bırakıp yaya olarak gezintime devam ederken kulağıma tak tuk tak tuk sesler gelince birde bakıyorumki meğer bu sevimli ayıcık dibekte kahve dövermiş

Gün batımı (Grub vaktinde) kara kızım ve ben

Festival alanına geri dönüyorum

ohoo hazırlıklar çoktan başlamış bile

vee beklenen adam Haykoooooooooo resimler için şimdiden özür diliyorum telefonum gece iğrenç çekiyor

By egelimm at 2012-07-17

By egelimm at 2012-07-17
    Muhteşem konserden sonra biten yorucu bir gün ve yatağa dönüş ve sonrası süpper bi uyku

Ertesi sabah kalkar kalkmaz başlıyorum toplanmaya

ve hazırız yola

Ama önce Ümmet abi ve Nihat la rıhtımda kahvaltı

Kahvaltıdan sonra Ümmet abiyi Avşa adasına gitmek üzere gemiye uğurluyoruz ve biz rıhtımda Nihatla dalıyoruz tatlı bi sohbete taakii öğleye kadar öğle üzeri anca çıkıyoruz yola Nihatla Bursaya kadar beraber sürcez

Güçte olsa Karacabeye varıyoruz Rüzgar dövdü bizi resmen dönüşte

Burada karakız acıktığının sinyalini veriyor ve yedeğe geçiyorum ilk opetten karnını iyice doyuruyorum karakızın

ee bakıyoruzki bizde acıkmışız (Rüzgarda sürmek acıktırmış olsa gerek) o zaman doğru Karacabeyde güzel bi çorbacıya

By egelimm at 2012-07-17
    Çorbada yemede yanında yat cinsinden hani işkembe bol taneli ve sarımsaklı ve üzeri tereyağlı

By egelimm at 2012-07-17
    Çorbaları içip karnımızı doyurduktan sonra yandaki kahvede çay içerken Üzerimdeki MT yeleğinden beni tanıyan sitemizin işçi isimli üyesi Fatih kardeşimiz geliyor yanımıza tanışıp koyu bi sohbete dalıyoruz

Hoşsohbete ve ısmarladığı çaylar için Fatih kardeşime teşekkür edip Karacabeyden çıkıyoruz yola oooo saat 6 olmuş epey de yolumuz var Bursaya kadar mola vermeden devam Bursada Nihat kardeşim ayrılıyor ve ben İnegöle kadar mola vermeden devam ediyorum İnegölde bi opet istasyonunda kısa bi mola

Daha sonra Bozüyük yakınlarına kadar devam Bozüyük yakınlarında Park mutfakta çay molası

Burada içtiğim sıcacık bi çay çok iyi geldi yorgunluğumu aldı resmen

Tesis tertemiz ışıl ışıl maşallah

Salco beni çağırıyor "Hadi abi yollar bizi bekler"

ve Kütahyam akşam 22 civarı giriyorum

Uploaded with ImageShack.us
    Ertesi günü evde dinlenerek geçirdikten sonra Alanya macerası başlıyor izlemeye devam edin dostlar görüşmek üzere
    babaduru, DALGIC_800, esirci ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    güzel bir gezi olmuş başka ne denirki elinize ayağınıza sağlık tekerinize taş değmesin zaman olsada bizde gezsek
    egelim 43 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi lastiklerin hayırlı uğurlu olsun. Benim 2005 tede var aynısından. Yol tutuşunu beyendim fakat yaşta biraz kayma yapıyor iyi tutunmuyor gibi geldi bana.

Abi güneş gözlüğüyle denizde ne işin var?
    güzel geziyon be abim. Allah kaza bela vermesin inşallah.
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş başka ne denirki elinize ayağınıza sağlık tekerinize taş değmesin zaman olsada bizde gezsek
    Teşekkür ederim İrfan kardeş evet seninde söylediğin gibi tüm mesele vakit az birazda nakit ikisini bi araya sık getirsekte hep beraber gezsek keşke

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi lastiklerin hayırlı uğurlu olsun. Benim 2005 tede var aynısından. Yol tutuşunu beyendim fakat yaşta biraz kayma yapıyor iyi tutunmuyor gibi geldi bana.

Abi güneş gözlüğüyle denizde ne işin var?
    güzel geziyon be abim. Allah kaza bela vermesin inşallah.
    Lastikler den çok memnunum ama henüz yaş yağmur görmedi tabiki Güneş gözlüğünü gözümde unutmuşum denize girerken koyacak yerde bulamadım öyle karizmatik karzimatik takıldım artık denizde Ademcim napiim Geçen sene 2004 YBR yi sildim durdum öyle vakit ve nakit yoksunluğundan be kardeş bu sene öcünü alıyom sanki geçen yılın iyi dileklerin için teşekkürler cümlemize kaza bela vermesin inş. Rabbim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi gözlüklerini beyendim ray ban mı? Satılıkmı? abi ben güneş gözlüğü kullanamıyom. Bikere aldım ömrümde, bikaç kere taktım, baktım çok karizmatik oluyom, attım.

Motosikleti
    Gözlükler Raybandı evet Ademim fakat nazara geldi sanırsam geldikten sonra sapı kırıldı evde duruyo bakalım yaptırcaz bi ara gezmekten fırsat bulursak tabi

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    erdeğin bütün güzel yerlerini gezmişsiniz tebrik ediyorum festivalciler arasında bu kadar yer gezen ilk sizsiniz

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    güzel bir gezi olmuş abi senin adına tebrik ederim erdektede gerçekten güzel yerler gezmişsin ama benim adıma güzel bir gezi olmamıştı aslında ama olsun baya bir yol yaptım 3 günde
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdeğin bütün güzel yerlerini gezmişsiniz tebrik ediyorum festivalciler arasında bu kadar yer gezen ilk sizsiniz
    Teşekkür ederim e gitmişken biraz gezip etrafı tanımak lazım tabiki
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş abi senin adına tebrik ederim erdektede gerçekten güzel yerler gezmişsin ama benim adıma güzel bir gezi olmamıştı aslında ama olsun baya bir yol yaptım 3 günde
    Senin adınada gezdim Fatihçim merak etme takılmadınızki bana gezseydik beraber neyse bir dahaki sefere diyelim artık

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel bir gezi olmuş,elinize ayağınıza sağlık tekerinize taş değmesin.ADANA'dan selam olsun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş,elinize ayağınıza sağlık tekerinize taş değmesin.ADANA'dan selam olsun.
    Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için sağolun çini porselen başkentinden kebab başkentinede selamlar benden

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Maşallah gece gündüz farketmiyor yol yapıyorsun kardeşim dikkat et kendine,bizi de fazla bekletme esas görüntüleri bekliyoruz.

Motosikleti
    Teşekkür ederim kardeşim sağolasın en kısa zamanda geliyo Alanya bölümü

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ahmet abi hayranım sana iyice gezgin olcan cikican yakında

Tekerine sağlık...abi
    egelim 43 bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    imaj hiçbirşey, motora binip gezmek herşey
    yolunuz herdaim açık olsun....
    egelim 43 bunu beğendi.
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi hayranım sana iyice gezgin olcan cikican yakında

Tekerine sağlık...abi
    Eyvallah kardeşim sağolasın

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imaj hiçbirşey, motora binip gezmek herşey
    yolunuz herdaim açık olsun....
    Sağolasın teşekkürler bu sözüde tuttum yani

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vakit anca bulabildim panpiş..tek tek incelim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

evet bunlarda güzelmiş yav...çay demlediğiniz mangal tarzı şey pek hoşuma gitti bu atada...polızeı abimizin KTM endurosu olduğundan şüpheliyim yalnız...böyle ambianslarda bende de şu var diye sallıyor millet... salkanoyla bu tarz gezilere çıkmak büyük cesaret...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vakit anca bulabildim panpiş..tek tek incelim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

evet bunlarda güzelmiş yav...çay demlediğiniz mangal tarzı şey pek hoşuma gitti bu atada...polızeı abimizin KTM endurosu olduğundan şüpheliyim yalnız...böyle ambianslarda bende de şu var diye sallıyor millet... salkanoyla bu tarz gezilere çıkmak büyük cesaret...
    Kamp ocağı nı Kuşadası migrostan almıştım 15 YTL ye Fatihte Alanyadan gene Migrostan almış Migrostan temin edebelirsin yani lazımsa aynından aga Polis abim KTM var dedi hatta bende gelsemmiki yarın Erdeğe festivale dedi sonrası yime içme kimden deye sordu kendimize ait deyince yaa boşver o zaman dedi Salkoyla en az bi Honda yada Yamaha kadar güven ve huzur içinde çıkıyorum gezilere çok şükür Metehanım törtılım sorun yok yane

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamp ocağı nı Kuşadası migrostan almıştım 15 YTL ye Fatihte Alanyadan gene Migrostan almış Migrostan temin edebelirsin yani lazımsa aynından aga Polis abim KTM var dedi hatta bende gelsemmiki yarın Erdeğe festivale dedi sonrası yime içme kimden deye sordu kendimize ait deyince yaa boşver o zaman dedi Salkoyla en az bi Honda yada Yamaha kadar güven ve huzur içinde çıkıyorum gezilere çok şükür Metehanım törtılım sorun yok yane

şık bişey valla aga....

evrakınız eksik olsa var ya polızeı bi arpasına bakardı...

salcano..hayat onda diyosun yani...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metrodan aldım abi kamp ocağını migrosdan değil yanlış bilgi olmasın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)