Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

alanyadan balıkesir erdek festivaline

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar bir kaç gün önceden kütahyadaki ahmet abi ile eskişehirdeki festivale gitme kararı verdik bunu ıspartadaki meriç arkadaşımlada konuştum bende izin alırsam gideyim dedi ok dedim ancak eskişehirdeki festival kendi aralarında olacağı az kişi gelecek flan haberi alınca vaz geçtik ve balıkesir erdeğe gitme kararı verdik bize biraz uzun ve yorucu olacaktı ancak uzun yolları seven biri olarak vız gelir dedik ve 29 haziran cuma günü çıktık yola tabiki alanyadan ıspartaya kadar tek gittim

işte rotamız;

ve motorumuz hazır çıkıyoruz yola

ve km mizide çekelim 235 km yol yaptım tek kontak

acele etmemden dolayı 800 km lik yol beni bekliyor sonuç da ıspartaya kadar hiç durmadan gittim ve vardığım anca meriçin motoruyla iki salcano kardeşi kavuşturduk

ve ilk durağımız ısparta keçiborlu afyon sandıklı arasında bir petrolde yaptık

ve ikinci molamızda gene bir petrolde ve kütahya afyon arasında yaptık

ve sonunda kütahya ya vardık ve ahmet abinin salcanosu ile 3 kardeşi birleştirdik hasret gidersinler demi

ahmet abinin evindeyiz

gidiş dönüş rotasına bakıyoruz yüz yüzeyken nerlerden gitsek diye

ve 491 km olmuş ve komple depoları dolduruyoruz normalde daha benzin vardı ama deneme yapmak için doldurdum bende ve 48 tl aldı

gezimiz baya bir gecikmeli olarak devam etti biz 2 gibi vardık kütahyaya ancak ahmet abinin çalışmasından dolayı mesainin bitmesini bekledik ardından yemek flan ekstra işler derken 7:30 u geçti çıkmamız ve koyulduk yola ve ilk mola yerinden

ve baya bir gittikten sonra polis çevirmesine giriyoruz kontrol amaçlı durdurdular

ve tabiki resim çekiniyoruz

artık gece 12 civarı oldu ve bursa çıkışında çevre yolunun bitmesinden sonra mola veriyoruz

ahmet abi doping alıyor kendine

sonunda vardık ve çadırımızı kurduk gece 2 civarında vardık festivale

festival yerine pek sevmedim dar ve ufak kalmış :(

hemen meriç telefona sarılıyor

artık festivalden kareler

sabah 7:30 da ayaktaydım yatamadım nedense mericide uyutmadım kalk dedim ne işin varda yatıyon ben ayaktayken sana yatmak yanaşır mı dedik ve uyandırdım garibi ne güzelde uyuyacaktı tabi onu 8:30 gibi uyandırdım ben 1 saat dolaştım biraz etrafı ve kahvaltı menüsü simit

ve festivalden görüntülere devam

ve sonunda ahmet abi uyanıyor maşallah iyi uyudu

ve tabiki geldiğim km yi çekiyorum 820 km olmuş

ve korteje çıkıyoruz ben dedim meriç senle gelem giderken resim çekerim 3 motor çıkmaaya gerek yok ve iyikide çıkmamışım artçı olmak böyle kortejlerde daha iyi oluyor

arkadaşlar yarışlar devam ederken kafamız atıyor buradan direk 800 km tekrar yolumuz var zaten ve pazar günüde meriç arkadaş işe başlayacağından yetişemeyiz yetişsek bile yorucu olur diyerekten manisaya gitme kararı alıyoruz cumartesi 6 civarında babası orda hem onuda görmüş olacak meriç çıkıyoruz ve varıyoruz manisaya yollarda hiç durmuyoruz bas bas gidiyoruz aslında o yönden pek resim yok yollarda manisadan da sabah 7 de çıkıyoz yola ve ilk mola yeri sandıklı ve motormun karnbı açıkmış kütahyadan beri benzin almadım bu arada rekorada imza attım bu gezide 100 km de 2,1 litre yaktı motor 670 km gittim ve 59 lira yakıt aldı toplamda 62-63 lira alıyor full boş demekki tam bitene kadar gitseydim 710-720 yapacaktı

491 de almıştım 161 oldu yani 1161-491=670 km

ve mola vermeden basıyoruz ıspartaya 60 km kala son mola veriyoruz

ve ıspartadan ayrıldım meriç kardeşimden ve alanyaya kendim geldim yine tek kontak ancak yollar aşırı sıcak baya terletti beni ve 698 km oldu

toplamda 1700 km yol yaptım kendi adıma arkadaşlar ve pek resim yok yollardan kusura bakmayın inş. bir dahakilere daha güzel resimşlerle sizlerle beraber olcam k.ib. a.e.olun hayırlı güzel sürüşler dilerim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    seneye kısmet olursa bende gelirim yaşamak lazım bu havayı
    fat280 bunu beğendi.
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    emegine sağlık maşaallah baya km yapışsın
    fat280 bunu beğendi.
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seneye kısmet olursa bende gelirim yaşamak lazım bu havayı
    inş. abi

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emegine sağlık maşaallah baya km yapışsın
    sağol abi teşekkürler vaktim olsa geziyi uzatacak daha çok kmler yapacaktımda izin kısıtlı anca 3 gün izinliydim hayırlısı

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ellerinize sağlık. Bizim motorları bayağı yormuşsunuz.
    fat280 bunu beğendi.
    __To Be Or NoT tO be__

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Emeğine tekerine sağlık.Oldukça uzun yol tepmişsin ,motorun hem çok az yakmış hem de dayanıklıymış,
    Paylaşım için teşekkürler.
    fat280 bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Tekerinize sağlık güzel gezi olmuş kazasız sürüşler. o kadar kmye Maşallah darısı bizim motorun başına
    fat280 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık. Bizim motorları bayağı yormuşsunuz.
    sağol abi aynen çok yol tepdiler ama yormadan 80-90 arası genelde geldik

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine tekerine sağlık.Oldukça uzun yol tepmişsin ,motorun hem çok az yakmış hem de dayanıklıymış,
    Paylaşım için teşekkürler.
    sağol abi teşekkürler sonuç da yamaha ybrnin çakması aynı motor olunca yolda bir şey olcak diye korkmuyorum alıyorum anahtarı benzini koyup çıkıyorum

Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerinize sağlık güzel gezi olmuş kazasız sürüşler. o kadar kmye Maşallah darısı bizim motorun başına
    sağol abi aynen size de Allah nasip etsin inş. nice uzun kmler

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    işte motor aşkı diye buna derim bu motorla bukadar yol valla bravo kardeşim.
    3 arkadaş epey eyşenceli geçmişe benziyor yolculuk.gezilerinin devamı dileği ile tekerine sağlık.

depo üstü çantayı nereden aldın kullanışlı mı?hacmi yeterli oluyor mu?ben de amayı düşünüyorum da o yüzden
    fat280 bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Balıkesir'in bir ilçesinde olmama rağmen çalısdığım üzere gelemedim çok üzüldüm seneye allah nasip ederse geleceğim.
    fat280 bunu beğendi.
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Manisa da nereye geldiniz. Gezi cok iyi olmus..
    fat280 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gayet güzel bir gezi oldu.Fatih e ve ahmet abiye teşekkür ediyorum.Bu salcano ile ilk uzun yolum.Geziden döndüğümde söylediğim tek şey iyiki bu motosikleti almışım oldu.Şiddetle tavsiye ediyorum
    fat280 bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    fatihim tekerine sağlık.. vallahi bravo.. kelimeler kifayetsiz kaldı... adamın dibisin ulem... aferin sana.. harbi motorcu seni
    fat280 bunu beğendi.

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    fatih im yine çok güzel bir gezi yapmışsın kazasız belasız gidip gelmene çok sevindim allah tekerine taş değdirmesin bu arada salcanocuları topluyorsun etrafına
    fat280 bunu beğendi.
    Rüzgarı ruhunda hisset

imirgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Güzel gezi yapmışsın ellerine sağlık.ilerde belki beraber gezi yaparız..
    fat280 bunu beğendi.
    "Koruma ekipmanlarım tam sıra kısmette varsa motosiklet satın almak."

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Fatih arkadaşım tekerine ve yüreğine sağlık.
    Biz Çanakkale' liyiz ancak gerek maddiyat gerekse iş-güç olmasından bu gezilere vakit ayıramıyoruz.
    Sen taa alanya dan kalk gel, Helal olsun valla..
    Yolun açık tekerin düz bassın. Ha bu arada aldıracaksın bana bir salcano
    fat280 bunu beğendi.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte motor aşkı diye buna derim bu motorla bukadar yol valla bravo kardeşim.
    3 arkadaş epey eyşenceli geçmişe benziyor yolculuk.gezilerinin devamı dileği ile tekerine sağlık.

depo üstü çantayı nereden aldın kullanışlı mı?hacmi yeterli oluyor mu?ben de amayı düşünüyorum da o yüzden
    sağol abi teşekkür ederim evet bizim açımızdan eğlenceliydi baya depo sütüne gelirsek ben 2 el aldım bir motorcudan kask mont depo üstü flan toplu aldım ama internetde baktım 70-75 e vardı bu tip de

Alıntı 10SuzAsLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balıkesir'in bir ilçesinde olmama rağmen çalısdığım üzere gelemedim çok üzüldüm seneye allah nasip ederse geleceğim.
    bende manavgata gidememiştim hastalandığımdan banada 55 km idi kısmet meselesi

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa da nereye geldiniz. Gezi cok iyi olmus..
    manisa merkezdeydik meriçin babası var merkezde

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel bir gezi oldu.Fatih e ve ahmet abiye teşekkür ediyorum.Bu salcano ile ilk uzun yolum.Geziden döndüğümde söylediğim tek şey iyiki bu motosikleti almışım oldu.Şiddetle tavsiye ediyorum
    o meriç hoş geldin senin adına çok iyi oldu ya hem motoru açtın uzun yolda hemide baya alışmış oldun inş. daha çok gezeriz

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatihim tekerine sağlık.. vallahi bravo.. kelimeler kifayetsiz kaldı... adamın dibisin ulem... aferin sana.. harbi motorcu seni
    teşekkürler koray abi elimizden geldiğince işte bu hafta sonuda sakaryaya gelek diyorduk ama giden arkadaş bulamadım ahmet abide alanyaya geldi tatile onla gidelim dedim yangeyle gelince alanya ya olmadı bizim iş inş. bir dahakine gelicem isiznle tanışmak için

Alıntı kartal07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih im yine çok güzel bir gezi yapmışsın kazasız belasız gidip gelmene çok sevindim allah tekerine taş değdirmesin bu arada salcanocuları topluyorsun etrafına
    sağol salih abi güzelce gidip geldik teşekkür ederim cümlemize evet salcanocuları topluyom bende ne edem salcano kardeşliği diye grup oluşturcam

Alıntı imirgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi yapmışsın ellerine sağlık.ilerde belki beraber gezi yaparız..
    teşekkür ederim muhammed kardeş inş. inş. beraberde gezeriz bazen sizin o tarafada gelmeyi düşünüyorumda işte mersin yolundan gelesim gelmiyor

Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih arkadaşım tekerine ve yüreğine sağlık.
    Biz Çanakkale' liyiz ancak gerek maddiyat gerekse iş-güç olmasından bu gezilere vakit ayıramıyoruz.
    Sen taa alanya dan kalk gel, Helal olsun valla..
    Yolun açık tekerin düz bassın. Ha bu arada aldıracaksın bana bir salcano
    teşekkürler aslında benimde pek maddiayt iyi değil kazancım motora gidiyor desem olur gezmeyi seviyorum motor azda yakınca gidem dedim bende ilk festivale gidişim normalde festivallere gitmem kendi kendimize takılırız motora gelince alabilirsin işini görür ama önce dene her insan beğenmeyebilir

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Hadi bunlar da benden olsun

fat280 ve ysn17 bunu beğendiler.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    özcan1980 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ooo fatih yolların tozunu attırmışsın helal olsun sana gez bakam nereye kadar
    fat280 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)