Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KERPE özel gezi fotoğraflarım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

200 küsür resim var ama bazılarını seçipyollayacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bukadar foto eklerken hiç sıkılmadınmı yahu ))

Onca tatil yaptın dinlendin tüm gün foto eklerken yıne yoruldum )

Güzel gezi olmuş Emeğine sağlık
    Daha nice geziler inş

Motosikleti
    HERO HUNK

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

arkadaşlar kerpe çok güzel küçük bodrum diyorlar doga çadır kampı var kerpenin içinde merkez cami yanı hem hazır çadırlar geniş ferah 4 kişilik ayakta içine giriyorsun 4 kişilik çadır içinde yatakları var ayrıca üstünde gölgelik sundurms var ayrıca her çadıra ait 4 kişilik üstü kapalı kamelya var 4 kişilik çadırları 50 TL kendi çadırını götürene çadır yeri 30TL ama ben motosiklet netciler için pazarlık yaptım sizlere indirim var kendi çadırınızla giderseniz 20TL ayrıca kampın 24 saat sıcak su duşu ve tuvaleti var çamaşır makinası buzdolapları mevcut mangal veriyorlar bu hizmetler içinde isteyen yiyeceğini dışardan almak serbest şok ve 101 market ile kasap manav var sıkıntı yok istanbuldan 150KM izmit paralı yolu kullanarak kandıra çıkışından çıkıp kandırayı geçince kerpe ye sapın kerpenin merkezinde doga kamp yeri sahibi ali bey resimlerde hanımınla resmini çektiğim adam çok muhterem babacan insan cep telefonlarını yazıyorum 05372477430

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

ayrıca veleybol sahası, kamp ateşi yakma yeri. cafe kısmı okey tavla kağıt oyunları beleş çok iyi vakit geçireceğinize eminim internet vaylıs baglantısı var...... belki ben bu hafta sonu gene gitmeyi düşünüyorum dün geldim gitmek isteyen olursa beni arasın 05357480431 ayrıca kayalıklardan balık tutan var balık bol istavrit bol çıkıyor gelmek isteyen oltasınıda getirirse iyi olur sayesinde balık yeriz....

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Kucuk bodrum iyi guldum aksam aksam.

Hafta ici bir gun galiba o fotolar zira pazar gunu mahser yeri gibi oluyor. Dun bizde forumdan ismaille orada bir arkadasimizin yanina gidip donduk hatta forodaki yerin onunden gecmistik tiris tiris.keske haberimiz olsaydi.

Motosikleti
    HERO HUNK
    bu hafta sonu cumartesi gene kerpeye gidmek istemekteyim gelecek olan varsa yazsın beraber gideriz....

merlin34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Geziniz çok güzel geçmiş.İyi gezmeler bende motoru büyüttüm inşallah irtibata gececegım sızınle.Cadırı oradan kıralamak nıyetındeyım.Motora bıraz alışayım cıkacagım yola.
    Honda FES 250 Foresight İle artık uzun yollar kısalacak...

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    çok güzel bir gezi olmuş,kaldığınız kampingin ismi neydi? bende kerpe kefken tarafına gitmeyi planlıyorum
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)