Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çayeli-> Samsun-> Ankara Toplam 1000km

Motovento
    REKLAM ALANI
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Merhaba arkadaşlar;
    Yaklaşık 3 haftadır Enduro, Touring ve Sport Touring tarzlarından birini almak için sahibiden.com dan çıkmaz olmuştum. 13 Haziran 2012 Çarşamba mesai çıkışı favorilerime eklediğim Capanord, V-Strom ve Honda Nt 700 Deuville motorlarının sahiplerini teker teker aradım. En sonunda aklıma yatan Deuville için Çayeli'ndeki Mehmet Abi ile 22:30 a kadar pazarlık ettim. Pazarlık tamam olunca Ankara -> Rize için bilet telaşı sardı beni. Zorda olsa bulduk bileti.
    14 saat süren yolculuk sonrası yeni motorumun satışını aldım.

By fkarakas at 2012-06-17

14 haziran saat 16:30 gibi Çayeli'den Samsun'a teker çevirdim.

Aksilik buya telefonum şarjı bitti, güzelim manzaralar sadece benim hafızamda saklı kaldı

Saat 20:45 sularında Samsun'a ulaştım.

Samsun'dan birkaç kare

17 Haziran günü artık Samsun'dan ayrılma vakti geldi. Önce Samsun çıkışı motorumuzun karnını bir doyuralım. Tüm yol boyunca hesaplamalarıma göre 4.6lit./100 km yakıt tüketimi oldu.

Merzifonda kısa bir ihtiyaç ve çay molası. Eşimde çok memnun motordan. Bizim HYO GV 650 alınmasın ama....

Çorum üzeri Ankara'ya gelmek sıkıcı olur diye Ilgaz üzeri gelmeye karar verdim. Osmancık yolundan kareler..

Tosya'da yemek ve ihtiyaç molası. Çorba ve karnıyarık tercih ettim. Yemek sonrası 3 bardak çay süper oldu....

Ilgaz'dan Çankırı'ya dönünce rampa ve çok ser virajlar var. İlgisini çeken arkadaşlar olabilir. Yaz olmasına rağmen rüzgar çok esiyor ve motoru itmeye çalışıyor.

Çankırı'dan sonra Şabanözü istikametine dönüyorum. Manzara süper virajlar çoooook keskin. Viraja yatmak neymiş anlıyorsunuz. 1-2 km zikzak virajlar var.

cbf 150, fat280, babaçi ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    çok güzel bir gezi olmuş güzel kareler
    tekerine sağlık
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    hem iş hem eğlence olmuş ne güzel yapmışsınız darısı bana (hanımmm gel bak adam ne yapmış eşinide almış taaaa nerelere motor almaya gitmiş sende benimle markete bile gelmiyorsun )
    fusuy364 ve _ŞEVKET_ bunu beğendiler.
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun yeni motorunuz.yakıtı çok iyi, az yakmış. bu arada gezi güzel olmuş.paylaşım için teşekkürler
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    güzel bir gezi olmuş elinize sağlık motorunuzda hayırlı olsun güle güle kullanın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

sheqlche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ykanuni windy s 125-yamaha xmax 250
    öncellikle yeni motorunuzz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim yolculukta çok keyeifli ve eğlenceli geçmiş anladığım kadarıyla bu güzel geziyi biz motor severlerle paylaştığınız için teşekkürler tekeriniz her daim düz bassın

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    marka model konusunda hızlı geçişler yaşıyorsunuz,umarım gönlünüzdeki motoru bulmuşsunuzdur bu sefer.hayırlı olsun
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    YENİ MOTORUNUZ HAYIRLI OLSUN KAZASIZ SÜRÜŞLER.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yeni motor hayırlı olsun güzel seçim
    benimde ilerleyen zamanlarda düşündügüm motosiklet'ler arasında bulunmakta ,ama bmw k1200lt veya gt daha agır basıyor gibi görünüyor,zaman nasıl olsa daha var belki daha kullanışlı ve fonksiyonel motorlar çıkar piyasaya.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dostum,tebrik ediyorum,motorunu güle güle kullan.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Vay çayelinde NT 700 mü vardı yahu. Motoru garajdan çıkarmıyordu herhalde

Tebrikler. Tam yol motosikleti almışsın.. Kazasız belasız kullanman dilegiyle.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    çok güzel gezi olmuş.çubuk da 2 senem geçti.hatta ehliyetimi ordan almıştım..çook istedim A2 ile beraber almayı ama babam izin vermemişti.bu ay sonuna nasipmiş çubukda olsaydım hala mutlaka beraber takılırdık.sanırım cubukda teksin MT de ..

saygılar
    birGarip..

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    hayırlı olsun mevlam kem gözlerden korusun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay çayelinde NT 700 mü vardı yahu. Motoru garajdan çıkarmıyordu herhalde

Tebrikler. Tam yol motosikleti almışsın.. Kazasız belasız kullanman dilegiyle.
    Evet varmış Çayeli'nde NT 700 Deauville. Teleferikçi Mehmet Abiden aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mevlam kem gözlerden korusun
    Çok teşekkür ederim tüm iyi dilekleriniz için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Ama gezi sonrası insan yine uzun yol istiyor

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum,tebrik ediyorum,motorunu güle güle kullan.
    Arjantinli69 umarım Allah gönlüne göre verir. Ama anladım ki benim tarzım touringmiş.
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motor hayırlı olsun güzel seçim
    benimde ilerleyen zamanlarda düşündügüm motosiklet'ler arasında bulunmakta ,ama bmw k1200lt veya gt daha agır basıyor gibi görünüyor,zaman nasıl olsa daha var belki daha kullanışlı ve fonksiyonel motorlar çıkar piyasaya.
    Çok Teşekkürler iyi dilekleriniz için.
    Alıntı isg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YENİ MOTORUNUZ HAYIRLI OLSUN KAZASIZ SÜRÜŞLER.
    Evet tespitiniz doğru. Ama bu kez istediğim motoru buldum diyebilirim. Ben şehir içi kullanımı kolay, uzun yola rahat gidebilecek ve artçı konforu arıyordum, sonunda oldu galiba.
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka model konusunda hızlı geçişler yaşıyorsunuz,umarım gönlünüzdeki motoru bulmuşsunuzdur bu sefer.hayırlı olsun
    sheqlche çok teşekkür ederim. Toplu geziler daha zevkli olur kanımca. Resimleri beğenmenize ayrıca mutlu oldum
    Alıntı sheqlche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncellikle yeni motorunuzz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim yolculukta çok keyeifli ve eğlenceli geçmiş anladığım kadarıyla bu güzel geziyi biz motor severlerle paylaştığınız için teşekkürler tekeriniz her daim düz bassın
    Çok teşekkü
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş elinize sağlık motorunuzda hayırlı olsun güle güle kullanın
    fusuy364 yol bilgisayarı olunca refleks gereği gazı açmak insanın içinden gelmiyor. 5. vites 110 - 130 km arasında yol almaya çalıştım. 4000-5000 devir arasında
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni motorunuz.yakıtı çok iyi, az yakmış. bu arada gezi güzel olmuş.paylaşım için teşekkürler
    Eşim sağolsun bana çok destek oluyor bana bu konuda. 30 yaşından sonra motor aşkıma hep destek verdi kendisi
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem iş hem eğlence olmuş ne güzel yapmışsınız darısı bana (hanımmm gel bak adam ne yapmış eşinide almış taaaa nerelere motor almaya gitmiş sende benimle markete bile gelmiyorsun )
    Teşekkür ederim v max
    Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş güzel kareler
    tekerine sağlık

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Rize deyken bi görüşseydik keşke...
    Hayırlı olsun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    oo fatih kısa sürede endroo cu aldun hayırla kullan gv yi ne ettin bunu neye mal ettin güzelde gezi olmuş darısı başımıza

Motosikleti
    HONDA XL650 v Transalp
    öncelikle hayırlı olsun dilerim, bende çok düşündüm NT 700 , çok tavsiye edilen bir makina, ben bütçemi zorlamak istedim ama XL 650 ye kadar çıkarabildim ama pişman değilim çok keyif verici bir makina Transalp de, servisteki ustam hatta bundan sonra NT700 al diyor
    ben bilhassa ABS olması ve shaftlı olmasından dolayı bu makinayı istiyorum yoksa makinamdan çok memnunum, Allah kazasız belasız en güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin.
    ya bu arada ben motosiklet.net e çok kırgınım, bende istiyorum o yeleklerden yelek yoksa en azından stiker da olabilir

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Abi hayirli ugurlu olsun izinden yuruyorum esimle karadeniz turu istiyorum bende ama once motorumu buyutmem lasimmm:-(:-(:-(

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo fatih kısa sürede endroo cu aldun hayırla kullan gv yi ne ettin bunu neye mal ettin güzelde gezi olmuş darısı başımıza
    Kaya abi uzun yol çok zevkli tavsiye ederim. GV 650 duruyor ama satılık ilanı verdim sahibinden.com da.

Alıntı chaosbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun dilerim, bende çok düşündüm NT 700 , çok tavsiye edilen bir makina, ben bütçemi zorlamak istedim ama XL 650 ye kadar çıkarabildim ama pişman değilim çok keyif verici bir makina Transalp de, servisteki ustam hatta bundan sonra NT700 al diyor
    ben bilhassa ABS olması ve shaftlı olmasından dolayı bu makinayı istiyorum yoksa makinamdan çok memnunum, Allah kazasız belasız en güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin.
    ya bu arada ben motosiklet.net e çok kırgınım, bende istiyorum o yeleklerden yelek yoksa en azından stiker da olabilir
    Kesinlikle tavsiye edilebilecek, yakıtı, artçı konforu iyi bir motor. Umarım Allah gönlünüze göre verir.

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayirli ugurlu olsun izinden yuruyorum esimle karadeniz turu istiyorum bende ama once motorumu buyutmem lasimmm:-(:-(:-(
    Kesinlikle karadeniz motorla gezilecek bir yer. Özelikle sahil şeridi muazzam güzel. Ünye'den sonra yola dikkatini verebilmek oldukça zor olabilir )

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rize deyken bi görüşseydik keşke...
    Hayırlı olsun
    Teşekkürler... Tekrar gelebilirim bir ayağım hep Samsun'da )

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    süper bi gezi ve alışveriş hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)