Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul - Çanakkale 320 km.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş 17 Mayıstan beri sesleniyorum. ( http://www.motosiklet.net/forum/etki...en-var-mi.html ) keşke önceden iletişimimiz olsaydı da beraber gazlasaydık ne güzel olurdu...
    Sitede yeni olmasaydım görürdüm aslında Ama işte malum yeni olunca pek bilemiyorum nerde ne var , neyse sağlık olsun ne edelim :D Artık çanakkaleden biryerlere gideriz organizasyon hazırlayıp .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim makinayla bi uzun yol yapma niyetim var ama daha kısmet olmadı
    en kısa zamanda bende bi istanbul-ayvalık ve ya istanbul-çanakkale yapasım var.
    maşalklah tekerinize sağlık...
    Eray üstad sen benle baya ilgilenmiştin destro alıcağım zaman tekrar teşekkürler. Walla birlikte yolculuk yapmayı bende isterim yanımda bir destro ile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    bir kaç yerde war polis gelibolu girişinde arasıra çevirme yapıyor kesan giriş ve çıkışında genelde polis war

Can yoldaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    Selam Arkadaşlar,Nasip olursa arkadaşlar 30 haziran da bizde 4 arkadaş o yollarda olacağız.eskişehir,bandırma lapseki,gelibolu,keşandan kapıkuleden bulgaristan üzeri,yunanistan.eğer katılmak isteyen arkadaşlar olursa.bu güzekahların birinde buluşup bize katılabilirler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    köfte yediğin yer aydık değil,aydık tesislerinin yanındaki yayoba yayoba da durmuşsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler