Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

6. Geleneksel Motosiklet.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi Fotoğraflar Duygu Düşünceler

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şenol Abi video için çok teşekkürler emeğine sağlık...
    Yahu Özer,bu Şenol ısrarla niye göbeklerimizi çekmiş
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    http://youtu.be/Qrrte9VpIi8" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    http://youtu.be/Qrrte9VpIi8

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

benim bir suçum yok lafa tuttunuz kamera kontrolünü yitirmişim ))
    motoseyyah bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    şenol abi kendimi göremedim bi yutupta meşhur olamadım hangi vidodayım ben çözemedim...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi kendimi göremedim bi yutupta meşhur olamadım hangi vidodayım ben çözemedim...
    Varsın varsın 3. dakikaya bak.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gece facede ve sitede yazılan okuduğum tüm yorumlardan sonra çok düşündüm
    hem yaşadıklarım hem bana yapılan haksız ithamlardan (benim düşünceme göre ) sonra ne yaparsam yapayım kimseye yaranamadığımı gördüğüm için
    uzun bir süre gezi organizasyon vs. yapmama kararı aldım herkese hayırlı forumlar
    böyle bir düşünceye kapılıp üzüldüğüne üzüldüm doğrusu alper..

haykıra haykıra bağıra çağıra söylüyorum yeri geldiğince , facebookta ne konuşulmuş neler söylenmiş bilmem ama o gün o atmosferi soluyan bir arkadaşınız olarak az çok seni üzen durumları tahmin edebiliyorum

aslında herkez düşünse ve kendini birazcık olsun senin yerine koyabilse belkide şu an düşündüğün şeyi düşünmeyecek hiç olmazsa
    bu kadar canını sıkmayacaksın ama tabi bu o kadar imkansız bir şeyki bu sitede hiç bir yetki, etki ve foksiyonu olmayan sıradan üye bir kardeşin olarak senin durumunu aslında oldukça iyi anlıyorum ,

kimseye yaranamazsın , altımıza kırmızı halıda sersen , gideceğimiz güzergah yolunu asfaltta döşetsen, yinede bir şeyler bulunup ortaya konur ve adamın canını sıkarlar,

fırında ekmek yaparım biri gelir çok kızarmış olsun der, diğeri aynı ekmeğe yanık der, laf söyler düğünde org çalarım abi çiftetelliyi süper çalıyorsun aynen böyle devam et der, öbürü çıkar oradan , kardeşim kandıra çiftetellisi çalsana der, biri çal der biri kes der, biri uzun olsun erdirsin der, diğeri kalın olsun gerdirsin der,

yani der oğlu derler

kaldıki 150 kişininde hepsinden olumlu bir yanıt almayı beklemek hayal bence senin öncelikle bunu bilmen gerekir burada bir yönetici olarak , onun için pes etmek yok

o seni bu düşünceye sevkeden insanlar ,böyle bir gezi organizesi yapsınlar ,bizde katılalım bakalım nasıl oluyormuş ?

ulen 150-160 kişinin sorumluluğunun ne olduğunu bir idrak etsinler önce , ben istanbul gelişinizi görmedim bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum çünkü çok kalabalık geldiniz , ve kalabalık ne kadar çoksa , nerde çokluk , orda mokluk hesabına döner, dönmüştür , dönecektirde ,

3 haziran geleneksel yuvacık gezisi başlığı açıldı , kardeşim 4/4 lük hiç bir şey olmaz çünkü ortam kalabalık , aksilikler olur , gurup sürüşlerinde sıkıntılar kurallara uymayanlar olur illaki olur , kaza olur keder olur ,

bunlar konuşuldu edildi , katılımcılarada kuralına göre katılmak düşer , ama bir arkadaşımızda kalkıp ben kaskımı takmadan yola çıktım demez! ben apaçiyim demez ! ancak çamur atlır, yorum yapılır! bu iş gönül işi gelen gelir gelmeyen gelmez , o kadar insana nasıl özel muamele çekersin , nasıl ilgilenirsin ?

aslında merak ettim facebook taki nelere canının sıkıldığını buradan ezbere yazıyorum ama , şu meret feyside kullanamıyorum be kardeşim girmiyorum ondan dolayı , bence yine söylüyorum , böyle düşünmüş olmana üzüldüm doğrusu,

gönül herşeyin en iyisinin olmasını istiyor ama hayatta öyle be kardeşim hep istediğimiz rüzgar istediğimiz yöndenmi esiyor arada kasırgalar çıkmıyormu?

boşverrrrr takma kafana kepten başka
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varsın varsın 3. dakikaya bak.
    nasıl göremedim saol abi bende dedimki serdar abinin göbeği çıktı videoya. benim fit vucudum kameralara çıkmadı die...
    motoseyyah bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen baştan sona izliyormusun pamığım videoları ?

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen baştan sona izliyormusun pamığım videoları ?
    az ileri alıyorum ondan şekerlemem.. yakalayamamışım kendimi bu arada şenol abiçok teşekkürler..

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ahh ahhh demekten elinize tekerlerinize saglik demekten baska
    bi si denmez.sanirim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasiz belasiz guzel bir gundu. Alper arkadasima organizasyondaki hassasiyetinden dolayi tesekkur ederim.
    Ben iki seye deginmek istyorum,
    1.plakalarini kapatip seyahat edenler,
    2.gurup suruslerini hala ogrenmeyenler, lutfen kendimiz gelistirelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Seni leventten sonra goremedim ?
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw köfte star bende seni göremedim.......
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topragğam sen gelmesen bile o otoyol ayrımında herkese el sallaman bile yeter be aga süpersin....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

şimdi geldim ben erken çıkarıuz dedim ama uyumuş kalmışım saat 4 te çıktık çok yorgunum baş ağrısından bi zevk alamadım desem yeridir..

neyse yinede çok güzel bi geziydi katılan herkese teşekkür ederim ....

Değerli dostlar ben 08.30 da nöbetten çıktım hemen BP Levente geldim mavi Honda Aktivayla sizleri uğurladım Yapı Kredi Plazanın o köşede el salladım sonrası eve istirahate gittim..makara olsun diye güzel geziydi diye yazdım...selam ve sevgilerle...nasip olmadı yani...

..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli dostlar ben 08.30 da nöbetten çıktım hemen BP Levente geldim mavi Honda Aktivayla sizleri uğurladım Yapı Kredi Plazanın o köşede el salladım sonrası eve istirahate gittim..makara olsun diye güzel geziydi diye yazdım...selam ve sevgilerle...nasip olmadı yani...

..
    kandırıkçı topaç

Motosikleti

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kandırıkçı topaç
    Olm benim gangam has odabaşım artık Ahmet K...dağılın len serseriler...

dümbelek Fatih54..Gobra İrfan..ebutekir...Düdük Mezit sen falan 2.plandasınız gari...

Efendimiz Ahmet Q...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Olm benim gangam has odabaşım artık Ahmet K...dağılın len serseriler...

dümbelek Fatih54..Gobra İrfan..ebutekir...Düdük Mezit sen falan 2.plandasınız gari...

Efendimiz Ahmet Q...
    senin gibim düzenbaz bi adam görmedim... ganga sana iş buldum.. kiralık taraftar ol... nasılsa ücretsiz yapıyon bu işi.. bari gelir elde et..

Motosikleti
    piç ettin valla gezi topacını ganga...moddd yokmuuuu...

ben güçlünün ve kazananın yanındayım aga kusura bakma...siz zayıfsınız...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Dün Alperin açtığı ve devamında Ahmetin olayının olduğu bir konu vardı. Ne oldu o okunya patladı mı?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Alperin açtığı ve devamında Ahmetin olayının olduğu bir konu vardı. Ne oldu o okunya patladı mı?
    bir bulabilsem

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selamlar. Bu videoda benden.
    Not:Yüksek cozunurlukte saatlerce bekleyip birkaç kez yukledim ama hep hata verdi, ondan orta kalite yukledim. Video baslarda bitti gibi olursa az ileri sarin sonra duzeliyor.

Alper_tim bunu beğendi.
    HONDA Hayat ONDA

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Özer,bu Şenol ısrarla niye göbeklerimizi çekmiş
    Uzun vede güzel bir çalışma olmuş.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alperin haklı olduğu taraflar var kesinlikle sorumluluk almak çok zor bir iş ve eleştirileri hep siz alıyorsunuz buda haksızlığın danizkası....zaten bende farkına vardığım haksızlıklara her zaman müdahale etmişimdir ve ederim de...sinirlilik anında gerginlik anlarında insanlar hatalar yapabilirler buda normaldir önemli olan yapılan hatanın tekrarlanmaması ve farkına varılması...özellikle bir şey rica edeceğim arkadaşlar neysek o olduğumuzu ortaya koyalım başka kimliğe gerek duymayalım ...
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bu tarz etkinliklerde dostları bir arada tutmak bence daha iyi olur düşüncesindeyiz.kim kimi tanıyor belli degil bir türlü organize olamadık bakıyorum hayla.tesista sagolsun O kadar motorcunun gelecegini biliyor hep dagıttı milleti.ben kendi adıma çogu arkadaşı son anda giderken fark ettim.
    önden giden grup oldugumuzdan arkadan gelenlerin nasıl yolculuk yaptıgını videolardan görme şansım oldu Alper'in dediği kadar var hayla aramızda apache'ler bulunmakta ve azalacağını sanmıyorum.
    grup sürüşünde arkadaşlar birbirlerine çok yakın mesafede yolculuk ediyor Allah'tan kazasız belasız eve dönüş olmuş sevindim.
    daha öncede demiştim bu gezide'de yazmıştım daha fazla gruplara ayrılmakta fayda var risk olayını minimuma indirmek için.

ne diyeyim İnsanları bir araya toplamak zor iş,zaten kalabalık olarak pek nadir toplanıyoruz bu gidişle onuda göremeyecek çogu arkadaşlar öyle görünüyor.
    İnsanları üzmemek,kırmamak lazım şu yalan dünyada onu bilir onu tavsiye ederim.
    mezit ve Alper_tim bunu beğendiler.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)