Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150 ile neler yapılır ? :) piyanist_irf objektifinden

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide fotoğrafların boyutunu düşürseydin de kolayca açılsaydı,pc yi kilitlemeseydi iyiydi de
    kanka sende biraz kendini sıkıştırsanda , artık kendine iyi bir pc alsan hoşuna giden resimleri gönül rahatlığıyla gerçek piksellerinde arka plan yapmanın dadına varsan deyommm

ulen ne hayınsın yavvv kendin gezemiyon çamur at izi kalsın değelmi ? aramızda bir deniz var oda 40 dakka sürüyo atla gel be gulüm beraber resim çekilelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende zannetim ki
    hah Irfan cbfden hamur makinasi yapti.
    Depodan bugdayi atiyon,egzozdan hamur olarak cikiyor.
    Konuyu sen acinca beklenti yukseliyor haliyle.
    I-ihhh olmamis.
    ilkay abi el insaf mübarek , bırakta şu garip gezmeninde tadına varsın

cbf den hamur karma makinasımı ???? hiç fena fikir değil hani olurmu? ahhaaa ahaaa tamam buldummmmm

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı 33mersin33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan bey sizin gezilerinizi ilgiyle takip ediyorum. ayrıca zekanız ve becerinizle yapmış olduğunuz işleride merak ve hayranlıkla izliyorum.
    teşekkür ederim üstadım mersine bolca selam ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Alıntı AYHAN ERBAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş Karamürsel'den girip Altınova'dan çıktın heralde senin yerinde olsam Sermayeciğede ugrardım..
    olmaz ayhan abi neden olmaz ? çünkü oraları beraber gezeceğiz yani burasıda olmasa görüşemeyeceğiz iyimi ): ayrıca senin doğayı sevdiğini iyi bilirim ,

geçenlerde birini sanırım sana benzettim kafasında kasketi vardı senmiydin ? motoru arkadan gördüm kornaya bastım ama uzadı karamürselden yalova yönüne doğru scoter di

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan çok güzel yerler gezmişsin,o derelerde balık yakalanmazmı,bir tel. e bakar. Zaten bu sıralar nefes almadan koşuşturuyorum bi soluk almak iyi gelecek.
    serdar abi bak samimi söylüyorum aynı duyguları bende yaşadım , lakin insanlar işinde gücünde düşüncesiyle sabahın 08:30 da kendimi vurdum dağa bayıra bekleyemedim , ama belliki sende kurtlanmışsın bi delmece yapsakmı , iyi kaçar hani ?

öperim ellerinden abim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfanım mucidim,hem kendini hem cbf'ini gezdirmişsin emeğine sağlık.

Doğa gibisi yok valla,resimlere bakınca bile insanın içi açılıyor ...
    bazen çok lazım be cem abi , hakkaten yoksa sıyırırsın trigeri allah korusun
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavvvv ahmadım ninja törtılım sakalım yokki dinlemiyorsun beni sana biraz daha takıl dedim yaz yağmuru gelip geçecek , benim cep telefonu yanılmaz dedim

o nasıl yağmurdu öyle misket büyükküğünde damlalar düşüyordu tahmin ediyorum sen karamürsel ışıklarını çıkamadan karamürseli terkedemeden yakalamıştır yolda , valla kanki kusura bakma da halini söylemene gerek yok sıcak odamın penceresinden senin gidişini hayal ede ede koptum gülmekten yani , kuru yerin kaldımı ?

yapardık bir nesgayfe daha yağmuru izlerdik sen kendin kaşındın kendi düşen ağlamaz , allahtan hava ılımandı yoksa seni o şekilde yollamazdoım havanın patlayacağı 5 dakka önceden belli etti kendini neyse bundan sora dinlersin pampişinin sözünü ohhhh canıma değsin
    sakalın olmadığı için dinlemedik seni sen müsait olduğun bir gün rotayı çiz 3-5 motor takılırız peşine.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga süper yaa benimde ihtiyacım var hava almaya....
    valla önder gelirsen iliklerine kadar rahatlarsın kurban akşama evin yolunu zor tutturursun sitres namına bir meret kalmaz kafanda garntili, ohhh beeeee dersin de,

aga benimde ihtiyacım var demeyle omuyor , gözü kara olacaksın ,işini ayarlayıp verecen kırbacı , atacaksın kendini tabiat ananın kollarına

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çok güzel gezi. ne kadar benzin yaktı?

bir de resimlerde cbfnin arka römork demiri tek tekercilerin arkaya taktıkları demir parça gibi olmuş . tekteker İrfan abi .
    teşekkür ederim ne kadar yaktı derken kaale değecek bir miktar yakmadı kapak ağzına kadar doldurdum en üst çizgiden 2 çizgi eksildi tahminimce 12 liralık filandır ,

arka römork bağlantı demirleri benzeyebilir lakin bu güne dek tek teker yapmayı hiç denemedim kıyamam ben cıbıfıma baskı balataları uff olur , ağlar sora

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Alıntı pynst_ercan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla irfan yardırmışsın yine.ama bizim hiç haberimiz olmadı bu geziden yahuuuuu :-) olsa bizde katılırdık yaniii.:-) yine de çok güzel kareler yakalamışsın harikaaaaa...
    piyanistim aranjörüm yime beni şimdi sabahın 08:30 unda kalkabilirsen geleceksinde , o saatte ercanı uyandırabilirmiyim düşünüyorum kanka bir anlık bir karardı gözüm karardı ama çok istiyorsan doyamadım yeminle yarın gazlayalım ,müsaitsen

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş,süper bir gezi olmuş.o erikler,o kirazlar,o manzaralar.tekerine sağlık.CBF te yetiyor ama sana artık bir enduro almak lazım. ADANA'dan selam olsun.
    bora abi profil resmini değişip kendi fotonu koymuş olduğun çok güzel olmuş ilk defa seni görmek nasib oldu , güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim , enduro konusunda hemfikiriz lakin biraz zaman,

bakalım imkanlar ve o günün kararları beni nereye sürükler bilemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sarı çizmeli irfan ağa....
    ulem ramço böle diyeceğinizi biliyordum meteden cesaret aldım ne yapayım nasıl vaziyet toparladınmı biraz , 3 hazirana yuvacığa geldiğine göre motor rodajdan çıkmıştır

amannn çıksın ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın abim sarı çizmeli irfan ağa. sarı çizmeleri mete han usta sana devretmiş herhalde
    tiz vakitte yanına gelmeyi planlayan arkadaşlar var buralarda. gizli fanların var demedi deme. sağlığına sıhhatine iki tekerine sağlık
    işin şakası sarı çizmesi ağası bir yana , estağfurullah o nasıl sözdür gelmek isteyene her daim ikram edecek acı bir kahvem vardır , edeple gelen lutufla döner başım gözüm üzerine her daim beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan kardeşim, tekerine sağlık, imrendim desem yalan olmaz. Tek gezerken insan bazen gerçekten herhangi bi grupla gezmekten daha da özgür hissediyor kendini. Sosyal olmak ihtiyaç ama, insan bazen yalnızlığıda özlüyor. Fotoğraflar harika. Bu arada çizmeler eşliğinde Mete tahtını asana devretmiş gibi bi şekil oluşmuş Kendisinede buradan selam ediyorum.
    ethemcim iyi niyetlerin için sağolasın şekerim , lakin senide beklerim yani olmuyo böyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan helal olsun CBF150'nin hakkını vermişsin.Altında CBF150 olunca doğa insanı çağırıyo.Mıknatıs gibi çekiyo.Bu motor dağ motoru değil ama dağa sürdün mü gitmem demiyo.Bu motor uzun yol motoru değil ama bastın mı gitmem demiyo.Çok güzel melez bir motor.Bizim gibi çok uzaklara uzayamıyacak kadar meşgul insanlar için 1 numara motor.Ama ben ne yaptım kaşındım gittim sattım.CC büyültecez ya 5 tane motor değiştirdim.Bi türlü huzuru bulamadığım gibi bir de bir sürü maddi zarar ettim.Motora tövbe ettim.Ama belli olmaz birader motor almak istiyo.CBF150 almaya ikna edersem arasıra kaçırıp bende gezerim.
    gezdiğim coğrafya ve yol itibari ile konu başlığındanda hissettiğiniz gibi gerçekten cbf bu yolların üstadı, tabi sürülmüş tarladan , balçık çamurdan bahsetmiyorum en azından şikayet etmiyor gitmeyeceğim demiyor , ben inanıyorumki ön çamurluğu söküp cross lastiği takarsan onada yok demez

inşallah sizin için hayırlısı olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakalın olmadığı için dinlemedik seni sen müsait olduğun bir gün rotayı çiz 3-5 motor takılırız peşine.
    valla ahmedim iyi olur iyi olurda rotayı ben çizince 3-5 motorla kalırmı acep ? bu resimlerden sonra hiç sanmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abim yüreğine tekerine deklanşörüne sağlık süper ya bayıldım mis gibi doğa o derenin içine motoru nası soktun paçalarımı sıvadın dicektim o fevkalade renkte çizmeler anlattı Devamını bekliyoruz abi

Abi buda benim geçen hafta arkadaşlarla doğa gezimiz sen göremedin heralde

http://www.motosiklet.net/forum/etki...05-2012-a.html

hep sizin başınızın altından çıkıyor bu gezi işleri zaten veriyorsunuz gazı, ayarı sonra vuruyoruz kendimizi dağa taşa sağolasın memedim yusufa selam

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum 10 numara gezi olmuş. Valla bende imrendim. Tam adre nedir? Haritada işaretleme şansın varmı? Nasıl gidilir? google map , koordinatlar lütfen
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    yahu İrfanım olmadı oralardan bir evmi tutsak bana ve birkaç İstanbulluya,hafta sonları kaçsakta gelsekmi
    gelsekta yeter yav deyip dönmesek oralarda kalsakmı
    ne etsek bilemedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    irfan eline ayağına sağlık,güzel gezmişsin,bizleri de mahrum etmemişsin

Motosikleti
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orkaı görünen yılan king kobra cinsindemi yoksa. güzl gezi irfan kardeş eline kamerana saglık gelecekler listesıne benıde yaz belkı bır ara bızde ugrarız yanına uzak muzak ama bellimi olurr

her zaman beklerim çok güzel olur gerçekten sanırım hava sıcaklarından yeni yeni nasibini almış bir engerekti yılan gibi kaçtı beni görünce

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 10 numara gezi olmuş. Valla bende imrendim. Tam adre nedir? Haritada işaretleme şansın varmı? Nasıl gidilir? google map , koordinatlar lütfen
    haritada işeretleyemedim fakat gördüğün karamürsel ve köylerinin tamamı diyebilirim hatta biraz abartırsak yalova sınırlarınıda zorlamak zor değil

nasıl gidilir ? sorusuna gelince karamürsel i buluyorsunuz bana heber ediyorsunuz gerisine karışmıyorsunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu İrfanım olmadı oralardan bir evmi tutsak bana ve birkaç İstanbulluya,hafta sonları kaçsakta gelsekmi
    gelsekta yeter yav deyip dönmesek oralarda kalsakmı
    ne etsek bilemedim
    her türlü uyar gürol abi sıkıntı yok , kandırma beni şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan eline ayağına sağlık,güzel gezmişsin,bizleri de mahrum etmemişsin
    teşekkür ederim savaş abi , sende bayağı soğudun buralardan sanırım çok sık göremiyoruz seni aramızda abi .... hani haddime düşmesede olmuyo böyle

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haftaya inşallah veya sonraki hafta eşimle orada olacaz..
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya inşallah veya sonraki hafta eşimle orada olacaz..
    her zaman beklerim nasip kısmet diyelim vaktim müsait olursa sizlere yardımcı olmayı isterim selametle

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Ellerinize sağlık ,fotolar ve geziniz güzelmiş...
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Sevgili kardeşim mest ettin resimlerinle,ellerine sağlık,özellikle çileklere ve nerede bulduysan o semaver çayına bayıldım.

İrfan çok güzel yerler gezmişsin,o derelerde balık yakalanmazmı,bir tel. e bakar. Zaten bu sıralar nefes almadan koşuşturuyorum bi soluk almak iyi gelecek.
    serdar abi bak samimi söylüyorum aynı duyguları bende yaşadım , lakin insanlar işinde gücünde düşüncesiyle sabahın 08:30 da kendimi vurdum dağa bayıra bekleyemedim , ama belliki sende kurtlanmışsın bi delmece yapsakmı , iyi kaçar hani ?

öperim ellerinden abim .[COLOR="Silver"]
    Beni unutmazsınız umarım,

Motosikleti
    SYM 250
    İrfan yakın zamanda yaparız bi organizasyon geçen hafta iznikte kampta idik karavan arkasında da motor vardı 2 gün kaldık gece işe motorla gidip geldim.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı esirci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim mest ettin resimlerinle,ellerine sağlık,özellikle çileklere ve nerede bulduysan o semaver çayına bayıldım.

Dostum aldın ybr 250 yi foruma da girmiyorsun pek. Çok geziyorsun galiba
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kanka senin motir 1000 gayme uzakta şekerim param olsa yeminle senin için alacağım
    sorma aradığından beri aklım orda... vallahidüşünmen yeter. kankam..

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Dostum aldın ybr 250 yi foruma da girmiyorsun pek. Çok geziyorsun galiba
    Keşke dediğin gibi olsa Serdar'cım,dolu dolu bi gezi yapabilmiş değilim henüz.bi festival yapmak lazım.)

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sevgili irfan abim. Ben sadece bakmakla yetinebiliyorum. Malesef güzel gezilerimi paylaşamıyorum. Facemde var. Sen bi bak adres alimadem1@hotmail.com isteyen bakabilir. Paylaşamamamın nedeni bilgisayarım yok. 25 nisan tarihli gezi rotam bodrum,milas, ören, köyceğiz, çiçekbaba dağı tırmanış, zirve, inis, yeşillik yer ağla köyü ve dönüş. İrfan abi resimleri indirib burda benim adıma paylaşabilirsen şu bodrumun en mutlu adamı olacağım. Eğer zahmet olmazsa. Çok güzel manzaralar var. Yapmazsanda canın sağolsun. Facem herkese açıktır bu arada.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Keşke dediğin gibi olsa Serdar'cım,dolu dolu bi gezi yapabilmiş değilim henüz.bi festival yapmak lazım.)
    Yaparız bi festival üstadım. Bu arada Yuvacık'a geliyorsun herhalde.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    İrfan güzel yerler gezmişsin. Manzara mükemmel de o tabiatın içinde doğal ateşi yakarak et, tavuk, sucuk mangal yapıp yemeden çay demleyip içmeden bu işin resmiyeti olmaz vallahi.
    Mesela komando olarak askerlik yaptığım için hazır yanmış olan ateşin yanına gelmiş kısmetin kaçmasına üzüldüm. Bir insanı doyururmuşta yoksa.

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Senin açtığın bütün konuları dikkatle inceliyorum abi ben ya neden böyle bilmiyorum ama sanırım kafamız uyuşuyo seninle Eline yüreğine sağlık Allah kaza bela vermesin
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti

seni ne zaman unutuk ilhan abi aşkolsun semaver çayının rengini çekmedim canınız çekmesin diye lakin temiz havada iyi gidiyor mübarek beyaaaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Alıntı AYHAN ERBAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan yakın zamanda yaparız bi organizasyon geçen hafta iznikte kampta idik karavan arkasında da motor vardı 2 gün kaldık gece işe motorla gidip geldim.

yaparız ayhan abi sen takipçi ol yeter, bu arada senin tel bende yok özelden yollarmısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma aradığından beri aklım orda... vallahidüşünmen yeter. kankam..
    nasip pamığım inşallah hayırlısı olur senin için de yaz bitmeden kavuşsan barimmm

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili irfan abim. Ben sadece bakmakla yetinebiliyorum. Malesef güzel gezilerimi paylaşamıyorum. Facemde var. Sen bi bak adres alimadem1@hotmail.com isteyen bakabilir. Paylaşamamamın nedeni bilgisayarım yok. 25 nisan tarihli gezi rotam bodrum,milas, ören, köyceğiz, çiçekbaba dağı tırmanış, zirve, inis, yeşillik yer ağla köyü ve dönüş. İrfan abi resimleri indirib burda benim adıma paylaşabilirsen şu bodrumun en mutlu adamı olacağım. Eğer zahmet olmazsa. Çok güzel manzaralar var. Yapmazsanda canın sağolsun. Facem herkese açıktır bu arada.
    anladım ademcim sizin oraları buralardan hem mevsimi hem coğrafyası yönünden çok çok daha güzeldir hiç şüphem yok lakin burada gönül dostlarıyla bir araya geldiğimizde yer mekan farketmiyor ortam güzelleşiveriyor
    ben facebookta pek vakit geçirmiyorum hatta hiç girmiyorum dersem yeri var bana çok karmaşık geliyor sağlık olsun resimlerin kinkini buraya yapıştırırmısın zor olmazsa malum mobilden işkence gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan güzel yerler gezmişsin. Manzara mükemmel de o tabiatın içinde doğal ateşi yakarak et, tavuk, sucuk mangal yapıp yemeden çay demleyip içmeden bu işin resmiyeti olmaz vallahi.
    Mesela komando olarak askerlik yaptığım için hazır yanmış olan ateşin yanına gelmiş kısmetin kaçmasına üzüldüm. Bir insanı doyururmuşta yoksa.
    teşekkür ederim osman abi ateşin yanından elman geçerken hızlı geçti yakalayamadım, gerçiii karnım toktu ama yusuf bırakmadı tutup yakalayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------

Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin açtığın bütün konuları dikkatle inceliyorum abi ben ya neden böyle bilmiyorum ama sanırım kafamız uyuşuyo seninle Eline yüreğine sağlık Allah kaza bela vermesin
    teşekkür ederim efecim eksik olma kardeşim burada açtığım konuların içerik kalitesine dikat ediyorum ,paylaşmayı seviyorum, bunu yaparken bildiklerimi paylaşıyor,bilmediklerimi öğreniyorum sonuçta öğrenmenin yaşı yok , onun dışında sanırım beni seven dostlarım çok yönlü uğraşlarıma tanık oldukları için seviyorlar en önemlisi kalp gözü ,herkezi öezellikle mt üyesi , her arkadaşımı dostum görmem olsa gerek çoook derin mevzuuu karıştırmayalım fazla

sağol güzel düşüncelerin için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)