Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

29 Nisan Karamürsel Gezisinde Uçan Supermoto!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    o arkadaşın o anki hali tamamen farklı süper motoları görünce içi depreşmiş resmen hadin kapışalım der gibi sonrası malum
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    özellikle ali kemali geçtikten sonra saçmalamış resmen bir o yana bir bu yana, kaza zaten geliyorum demiş. bu arada ali kemal, siperliğe ne oldu.?
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat biz ara ara gaz açmak ZORUNDAYIZ, benim motorun harareti 110 dereceye çıkmıştı bir ara. Şunu da söyleyeyim, arkadaşı gaza getiren biz SS'ler değildik, grup toplanmadan hazır gazlı gelmişti...
    Katılıyorum,daha en başından çalkalanıp kapağı açılmaya hazır kutu cola gibiydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Buarada uçan motorun marka-model ne? merak ettim

Kawasaki klr.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kim o arkadaş?
    Forumdanmı?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kazadan 1 dakka önce irfana dedimki bu girer biyere demiştim ALLAH korusun...böyle dedim. ilk önce kavga var sandım hayabusanın yere düştüğünü gördüm derken hızlı gonzalesmiş meğeresem birebir konuştum sonra bi sıkıntı varmı die sordum işin zevki bu abi die cevap verdi bana.. düşücez kalkcaz enduro yapıyoruz gibisinden konuştu...

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Gülümseyerek üzüldüm.. Yazıkk :S
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Motosikleti
    Yamaha FZ8
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle ali kemali geçtikten sonra saçmalamış resmen bir o yana bir bu yana, kaza zaten geliyorum demiş. bu arada ali kemal, siperliğe ne oldu.?
    Çekim güzel olsun diye söktüm...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Videonun öncesi var tabi daha öncede yazdım.Kaza yapan kardeşimiz iyi kullanıyor aslında.makinanın hakkını veriyor ama bir arkadaşımızında söylediği gibi önemli olan durabilmek...Kaza geliyorum diyordu aslında.Bende yanından "öyle geçilmez böyle geçilir" diye geçince (geçmez olaydım) olanlar oldu...Çekim esnasında ağzımı bozdum biraz kusura bakmasın ama çok korkuttu bizi..sonrası makara muhabbet tabi ;)
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"][B][/B][/COLOR]Virajda yatarım,düzde koşarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    bana o motorcuyu bulun arkadaş alnından öpecem bana öyle adam lazım ya

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Seçkin tehlikeli adamsın, o nasıl başlangıç yahu, titrek titrek...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar bir an toparlayamadım malesef sonuç komik oldu.
    sağlık olsun düşmeyen motorcu yoktur henüz düşmemiş olanı vardır. bütün suç fz8 li arkadaşın o beni gaza getirdi
    GaCCaLL ve teocan94 bunu beğendiler.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Bu adam nereye gitti yav.. Bir gidiş gitti gören olmadı adamı
    Nyse geçmiş olsun.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yeter la vurmayın adam öldü...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    nolmus nolmus

yanımdan gecerken cok korkuttu benı zaten ya sola gecseydım cukurdan kacarken dıye dusunmustum
    www.erkakurye.com

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    direten dönmüş Allah'tan tankere çarpmamış
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı Sercan A. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağlık olsun düşmeyen motorcu yoktur henüz düşmemiş olanı vardır. bütün suç fz8 li arkadaşın o beni gaza getirdi
    Kardeşim çok geçmiş olsun. ogün ben seni çok izledim gerçekten çok güzel süper moto kullanıyorsun. seni hayranlıkla izledim. o yoldan bizden önce defalarca geçtiğini düşünmüştüm o yüzden o gün kaza yapabileceğin aklımın ucundan bile geçmedi. hatta enteresandır virajı neredeyse tamamladıktan sonra uçmuşsun hatta bilerek uçmuşsun gibi göründü. kazadan sonra olsun yada sitedeki yorumlardan sonra olsun mütevaziliğin çok hoş. sana tek bir arkadaş tavsiyesi ki herkes burada yazmıştır bir tavsiye toplu sürüşlerde bu tip sürüşler olmaz. ama 2 - 3 süpre moto çıkarsınız gazlarsınız uçarsınız kalkar bi daha gidersiniz o ayrı bir zevktir. Fakat bilinen güvenli bir parkurda, bilmediğiniz yollarda çok riskli Allah göstermesin yaralanma gibi durumlar olabilir. bu arada motorun nasıl???????
    cbr1100 xx ve ÜmitDURA bunu beğendiler.
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok geçmiş olsun. ogün ben seni çok izledim gerçekten çok güzel süper moto kullanıyorsun. seni hayranlıkla izledim. o yoldan bizden önce defalarca geçtiğini düşünmüştüm o yüzden o gün kaza yapabileceğin aklımın ucundan bile geçmedi. hatta enteresandır virajı neredeyse tamamladıktan sonra uçmuşsun hatta bilerek uçmuşsun gibi göründü. kazadan sonra olsun yada sitedeki yorumlardan sonra olsun mütevaziliğin çok hoş. sana tek bir arkadaş tavsiyesi ki herkes burada yazmıştır bir tavsiye toplu sürüşlerde bu tip sürüşler olmaz. ama 2 - 3 süpre moto çıkarsınız gazlarsınız uçarsınız kalkar bi daha gidersiniz o ayrı bir zevktir. Fakat bilinen güvenli bir parkurda, bilmediğiniz yollarda çok riskli Allah göstermesin yaralanma gibi durumlar olabilir. bu arada motorun nasıl???????
    "arkadaşlar bir an toparlayamadım malesef sonuç komik oldu.
    sağlık olsun düşmeyen motorcu yoktur henüz düşmemiş olanı vardır. bütün suç fz8 li arkadaşın o beni gaza getirdi "

Deneyim tecrübe böyle oluyor çok geçmiş olsun yakışıklı..Biraz espiri olacak illaki işin içinde....Konuşmada söylediğim gibi sen bizden birisin ve san veya bu sitedeki arkadaşların herhangi birisinin üzülmesi hepimizi mutsuz eder.Daha dikkat hem seni hemde bizleri mutlu edecektir. Allaha emanet olun....
    Onur Y. ve binbaki bunu beğendiler.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Hocam geçmiş olsun. Motorun marka, model neydi ? :D
    undefined

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Değerli kardeşim farkındaysan seni en çok ben eleştirdim.İnan kaza olacağı o kadar belliydi ki nitekim hiç olmayacak bir yerde kaza yaptın.
    Sürüşünü takip ettim yeteneklisin ,belli ki o yolu da iyi biliyorsun,fakat grup sürüşlerinde sadece yetenekli olmak tek başına yeterli olmuyor.Sakın "bak işte gördünmü" , yada bilgiçlik taslama babında anlama bu yazdıklarımı.O grupta başka yetenekli ve çok tecrübeli arkadaşlar da vardı,ya onlarda yeteneklerini göstermeye kalksaydı nasıl bir kaos ortamı olurdu düşünebiliyormusun.
    Kaza ise her an hepimizin başına gelebilir,zira cbrxx(Tünal kardeşim) hiç olmayacak bir yerde nerdeyse 30 km/h hızla giderken hemen yanımda kayıp düştü ki bu kişi uygun yollarda 300 km/h süratle motosiklet kullanan yetenekli ve tecrübeli bir arkadaşımızdır.
    Velhasıl kelam hepimiz hergün yeni bir şeyler öğreniyoruz. Sonu espri konusu olan kaza bize grup sürüşlerinde nasıl davranmamız gerektiğini bir kez daha irdelettirdi.

e hoşgeldin değerli kardeşim.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. haklısınız bilinçsiz davrandım biraz. Allahtan benim yüzümden kimseye bişey olmadı

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "arkadaşlar bir an toparlayamadım malesef sonuç komik oldu.
    sağlık olsun düşmeyen motorcu yoktur henüz düşmemiş olanı vardır. bütün suç fz8 li arkadaşın o beni gaza getirdi "

Deneyim tecrübe böyle oluyor çok geçmiş olsun yakışıklı..Biraz espiri olacak illaki işin içinde....Konuşmada söylediğim gibi sen bizden birisin ve san veya bu sitedeki arkadaşların herhangi birisinin üzülmesi hepimizi mutsuz eder.Daha dikkat hem seni hemde bizleri mutlu edecektir. Allaha emanet olun....
    teşekkür ederim. ders olsun herkese diyorum sadece

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim farkındaysan seni en çok ben eleştirdim.İnan kaza olacağı o kadar belliydi ki nitekim hiç olmayacak bir yerde kaza yaptın.
    Sürüşünü takip ettim yeteneklisin ,belli ki o yolu da iyi biliyorsun,fakat grup sürüşlerinde sadece yetenekli olmak tek başına yeterli olmuyor.Sakın "bak işte gördünmü" , yada bilgiçlik taslama babında anlama bu yazdıklarımı.O grupta başka yetenekli ve çok tecrübeli arkadaşlar da vardı,ya onlarda yeteneklerini göstermeye kalksaydı nasıl bir kaos ortamı olurdu düşünebiliyormusun.
    Kaza ise her an hepimizin başına gelebilir,zira cbrxx(Tünal kardeşim) hiç olmayacak bir yerde nerdeyse 30 km/h hızla giderken hemen yanımda kayıp düştü ki bu kişi uygun yollarda 300 km/h süratle motosiklet kullanan yetenekli ve tecrübeli bir arkadaşımızdır.
    Velhasıl kelam hepimiz hergün yeni bir şeyler öğreniyoruz. Sonu espri konusu olan kaza bize grup sürüşlerinde nasıl davranmamız gerektiğini bir kez daha irdelettirdi.

e hoşgeldin değerli kardeşim.
    hocam kanım kaynadı bir an ve sıcak basmıştı uçmak istedim kendimi dikenlerin içinde buldum
    kulağımıza küpe olur artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

kawasaki klr
    motoseyyah bunu beğendi.

arkadaşım geçmiş olsun...bir sürü şey yazılıp çizilmiş...ben birşey demiyorum...tatlıya bağlandığına göre...mesele yok...sağlıcakla kal...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)