Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

29 Nisan Karamürsel Gezisinde Uçan Supermoto!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    kameraya alan arkadaşın en son ettiği laf bitirdi beni ama Herhalde Ali kemal arkadaş "salak...salak a...k
    qsTah ve alikmlarc bunu beğendiler.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kameraya alan arkadaşın en son ettiği laf bitirdi beni ama Herhalde Ali kemal arkadaş "salak...salak a...k
    ahahahahahauhahuahuahahaha yarıldım...
    FOR THE HORDE...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Demekki neymis , nekadar hizli gittginiz degil nekadar iyi durabildiginiz daha onemliymis.
    alikmlarc, Pasaa ® ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Yalnız kurtarılabilirdi gibi geldi bana videodan arkadaş niye öle direk çimlere dalmış ki anlam veremedim
    ANGARAJ

Motosikleti
    cbf 150 HEDEFİM ER6 F
    valla ben tam arkasındaydım motorun gidonu tankerin köşesine vurunca byaaaaa bir korktum eyvah dedim gezi burnumuzdan geldi cocuğa bişey oldu diye aklım dahıldı.korka korka çalıların arasından geçtim bakmak bile istemiyordum korkunç bir manzara ile karşılaşırım diye.baktım ki bizim cocuk tek parça iyice inceleyince yüreğime su serpildi.sonra da işi makaraya aldık ama yineded böyle mıcır yollarda gazın ayarını bilmek lazım allah korusun farklı şeylerde olabilirdi.burda maksat gezmek görmek değil mi!... hızlı gidince etrafın tadı da çıkmıyor birşey de göremiyorsun oysa ki bizim oraya gitmekteki amacımın çevreyi bilmeyenler görsün bilsin diyeydi inşallah bundan sonraki gezilerde daha dikkatli oluruz zira kimsenin kılına zarar gelsin istemem tabiki motorlara da bi zarar gelmesin canımızdan sonra malımız geliyor allah herkesin tabanını düz bastırsın diyerek kazasız belasız yolculuklar herkeze.
    alikmlarc ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

ImShoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HALKBUS
    İyi uçmuş ama
    Domino'sPizza

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    sadece geçmiş olsun diyorum...

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi suçlu sadece uçan arkadaş değil mi? Hadi o bir hata yaptı. Ya önünde giden Racing kullanıcılar? Onlar o tarz bir yolda gaz açılmayacağını bilmiyorlar mı? Onlar yaptığı da hatalı. Asıl apaçiler malesef içimizdeler.
    __To Be Or NoT tO be__

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hocam dogru diyorsun fakat race ler ara ara gazlamasi lazim. Bende onlara kiziyordum ama bi busanin hararetine baktim aklim gitti. Kontagi actigi gibi ibre gostergeyi delip disari firlayacakti neredeyse

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yaklaşık 30 km yol, 30-40 km hızla gidemez ki o Ss kullananlar,motorun hararet yapılmaması için kontrollu olarak hızlandı o ssler..
    eray_uluyazı bunu beğendi.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    arkadaşa geçmiş olsun
    ya ağlasammı gülsemmi anlamadım çocuk bi anda yoldan kayboluyo videoya alan arkadaş son anda salak salak derken koptum zaten
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı alikmlarc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazadan sonra arkadaşımızda ve motorunda hasar olmadığını görünce vurduk makaraya hepberaber...Videonun öncesi var...Kardeşimiz maşallah yetenekli.Tek teker yanlamalar falan iyi ama yeri değildi...Son geçişi yapmayacaktım.Bu kadar gaza geleceğini bilemezdim...
    Ali abi aynen birazda sen gaza getirmişin Tekrar geçmiş olsun şükür ki daha kötü bişey olmadı.
    Hondaaaaaaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    videoyu çeken arkadaşın yorumu yapılabilecek en iyi yorumlardan biri bence..
    -salak! salak mınakoyum

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    kaza sonrası ilk yardım çantasının açılıp motorun hızla sağlığına kavuşturulması ve grubun fazla beklemeden yola çıkması harikaydı.. oysa motorun zincir çıkıp sıkışmış, orası burası yamulmuştu.. grupta ilaç gibi adamlar oluyor. ellerine sağlık. bu da grup sürüşünün güven veren yanlarından sanırım..
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu gibi toplu sürüşlerde gruba uymak lazım, grup lideri olmalı,ayrıca çok kalabalık olan sürüşlerde bana göre,birinin gazlamasıyla diğerlerinin gaza gelmesidirki çok ama çok tehlikeli,bu yüzden tanıdığın 3 5 kişiyle gitmek daha mantıklı geliyor bana..
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi suçlu sadece uçan arkadaş değil mi? Hadi o bir hata yaptı. Ya önünde giden Racing kullanıcılar? Onlar o tarz bir yolda gaz açılmayacağını bilmiyorlar mı? Onlar yaptığı da hatalı. Asıl apaçiler malesef içimizdeler.
    Üstat biz ara ara gaz açmak ZORUNDAYIZ, benim motorun harareti 110 dereceye çıkmıştı bir ara. Şunu da söyleyeyim, arkadaşı gaza getiren biz SS'ler değildik, grup toplanmadan hazır gazlı gelmişti...
    motoseyyah, alikmlarc ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    FOR THE HORDE...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Geçmiş olsun da, kimse kusura bakmasın, 1080p de izleyip olayı görünce tutamadım kendimi epey güldüm. Çünkü biryere çarpmamış, hani çalılara uçmuş sadece...

Buarada uçan motorun marka-model ne? merak ettim
    #sürenadam

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    yorumları okumadan önce vaaay helal olsun akrobasi yapıp engebeli yola geçti diye düşünüp nerden çıkacağını merakla beklerken video bitti yorumları okuyunca üzüldüm grup sürüşlerinde daha dikkatli olunması gerekebilirdi kendisinide konuya bekler geçmiş olsun dileklerimi sunarım
    bu kawasaki bir başka dostummm

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gibi toplu sürüşlerde gruba uymak lazım, grup lideri olmalı,ayrıca çok kalabalık olan sürüşlerde bana göre,birinin gazlamasıyla diğerlerinin gaza gelmesidirki çok ama çok tehlikeli,bu yüzden tanıdığın 3 5 kişiyle gitmek daha mantıklı geliyor bana..
    grup lideri vardı zaten. sert bilekli, ince yürekli abimiz cbr 1100 xx grubu önden çekiyordu. grup yeterince sağlıklı ilerliyordu. süpermotolu arkadaş gruptan değildi sanırım.. onu gaza getiren ise grubun varlığı olsa gerek
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    la süper motolu arkadaş senin ne haddine öle sürmek bak orda ss abilerinwar biraz yerini bil arkadan gel kardeşim zaten motorun sawurur senin çok yüksek ama benden öneri kesinlikle ss yi geçmeyinde bari bir agırlıgınız olsn o adam arkasına dogan slx baglasa yine yer seni

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)