Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çorlu - Şarköy Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Herşey perşembe akşamı benim canımın sıkılmasıyla başladı hemen telefonu kaptığım gibi "tr100a" nickli Erkin abiyi aradım hadi bir Tekirdağ turu yapalım dedim benimde canım sıkılıyor ama yarın uçmak dereye gidelim dedi olur dedik ve hazırlıkların ardından gece nöbeti 1 saat erken teslim edip yola çıktım Erkin abinin yanına sabah 08:10 gibi ordaydım ve 08:30 gibi yola çıktık çok eğlenceliydi yolların çok bozuk olduğu söylendi bu biraz bizi endişelendirdi tabi gittiğimizde sadece yaklaşık 10 km lik bir yolun çok bozuk olduğunu gördük onunda ayrı bir güzelliği olmadı değil... Daha önceden de planladığımız gibi gezimiz

Tekirdağ
    Kumbağ
    Uçmakdere
    Gaziköy
    Hoşköy
    Mürefte
    ve Şarköy

Buda haritada güzergahımız

olarak tamamlayacaktık ve tamamladıkda... E artık resimler konuşsun fazla çekemedik ama gezip görülmesi gereken yer diyebilirim...

[COLOR="Silver"]
    Peder bunu beğendi.
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Güzel gezi olmuş yolunuz açık tekeriniz düz bassın.
    Dün bizde Bayramiç-kaz dağlarına gezi düzenliyorduk ama arkadaşında motosikletinden dumanlar yükselmeye başlayınca yarı yolda kaldık ve tekrar gerisi gerisi döndük.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    güzel resimler eşliğinde bizde gezdik sayenizde şarköye çok gittim ama şu uçmakdere yolunu göremedik nasip
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel bir gezi olmuş........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

radyasyonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    Güzel gezi olmuş... başka gezilerde buluşup tanışırız inşallah
    Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir.

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı radyasyonlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş... başka gezilerde buluşup tanışırız inşallah
    bu gezi için çok konu açtık tekirdağ ve çorludan arkadaşlar gelsin hepberaber gidelim diye ama hiç ses çıkmadı kısmet değilmiş özelden numaranı falan yollarsan bidahaki gezilerimizde senide çağırırız

ayrıca teşekkürler abiler bir çok yerinde fotolarını çekemedik süper virajlar vardı onun tadından foto bile çekmedim 100 metrede bir S virajlar muhteşemdi 10 km lik iri iri tşlı kumlu yol haricinde

radyasyonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    evet gördüm .ama gittiğiniz gün bana uymuyordu yoksa gelmek isterdim neyse başka sefere
    Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir.

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    hmm anladım hayırlısı inşallah başka sefere diyelim artık

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    güzel gezi...
    harley is making love with davidson

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekirdağdan cub a benzin aldım 3.250 lt yolda kalmamak için pet şişeyede 1.750 lt benzin koyduk tekirdağ barboros uçmakdere...mürefte baktım göstergeye hiç düşmemiş kesin bozuldu herhalde diye depoyu açıp baktım yaklaşık olarak 1lt eksik neyse zamanımızda var (ha bu arada ben 65kg oğlan 72kg arka çanta erzak ve tamir takımları full dolu) şarköye devam gezdik kolalarımızı içtik dinlendik dönüşe geçtik mürefteden sonra birkaç köy geçince benzin azalmaya başladı şişeyi yanımda dağa fazla taşımamak için depoya döktüm tekrar depo fullendi km saati 99 kmyi gösteriyordu alttan ikinci resim benzini koyduktan sonra.
    Bence o yükle 1.75 lt benzinle çok güzel bir yakıt ama motorları sıkıştırıp sürate kalkmadık çok sakin kullandık

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağdan cub a benzin aldım 3.250 lt yolda kalmamak için pet şişeyede 1.750 lt benzin koyduk tekirdağ barboros uçmakdere...mürefte baktım göstergeye hiç düşmemiş kesin bozuldu herhalde diye depoyu açıp baktım yaklaşık olarak 1lt eksik neyse zamanımızda var (ha bu arada ben 65kg oğlan 72kg arka çanta erzak ve tamir takımları full dolu) şarköye devam gezdik kolalarımızı içtik dinlendik dönüşe geçtik mürefteden sonra birkaç köy geçince benzin azalmaya başladı şişeyi yanımda dağa fazla taşımamak için depoya döktüm tekrar depo fullendi km saati 99 kmyi gösteriyordu alttan ikinci resim benzini koyduktan sonra.
    Bence o yükle 1.75 lt benzinle çok güzel bir yakıt ama motorları sıkıştırıp sürate kalkmadık çok sakin kullandık
    bnmkide çok az yaktı erkin abi benzin aldıktan sonra an itibari ile toplam 307 km olmuş içindeki benzin ile 150 200 km rahat yapar bide geziden sonra biraz devirsiz kullandım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    harika kareler beyler...tr 100 a usta ben innovayı sırf bu uzun yolda benzinci aramamak için satmıştım birazda...hiç unutmam bir kefken gezisinde grup sürüşünde benim motor benzini neredeyse bitecekti ormanlık bölgeye girmiştik...nası bi stres yaptım anlatamam...e kalabalığız...ulan dedim senin gibi motoru ben napayım hesabı hemen satmak oldu ilk işim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika kareler beyler...tr 100 a usta ben innovayı sırf bu uzun yolda benzinci aramamak için satmıştım birazda...hiç unutmam bir kefken gezisinde grup sürüşünde benim motor benzini neredeyse bitecekti ormanlık bölgeye girmiştik...nası bi stres yaptım anlatamam...e kalabalığız...ulan dedim senin gibi motoru ben napayım hesabı hemen satmak oldu ilk işim...
    abi mobilden girdigim icin nerde bulundugunu goremedim istanbul ise misafirimiz olun guzel bir gezi yapalim foto cekmedigimiz harika yerler var yolda piknigimizi falan yapariz super olur hemde tanismis oluruz

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 12 000 de sıfır almıştım 2006 da daha kıyamıyorum bozmaya koltuğu genişletip alt kısımdaki grenajla beraber (depoyu büyütebülme imkanı olucak)depoyuda 3.5lt den 6-7 lt ye büyütmeyi hedefliyorum

Ferhat Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba str 250
    alp dostum 125 pulsar almayı düşünüyorum ve araştırmaya girişmiş durumdayım gezi fotolarını gördüm çok güzel olmuş kazasız belasız, benim sormak istediğim senin motorun far bölümü dikkatimi çekti henüz yeni araştırmaya başladığımdan sana sorayım dedim işin özeti sanırım far bölümünü sen sonradan değiştirdin böylesini ilk defa gördüm ve süper görüntüsü var, maliyeti ne oldu merak ediyorum ve nerelerde bulunabilir
    High Hopes....

omemov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APACHE 150-2013
    güzel gezi elinize sağlık bakalım bende bi antakya mersin yapmayı düşünüyorum artçımla beraber bana iyi geldi bu resimleri görmek çekimserliyim azaldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)