Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

DENİZLİ MT Sezonu Açtı-Ağlayan Kaya-Karahayıt-Pamukkale Gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Merhabalar. Denizli Mt çok güzel bir geziyle sezon açılışını yapmış bulunuyor. Kazasız belasız gezimizi tamamladık. Geziye katılan Bayram Abiye, Tekerle ilgili sorun yaşasa da emeği için Ali abiye, Muğladan gelen Mehmet Abiye, Sökeden yorularak buralara gelen Tanıl kardeşime ve bayan arkadaşına(Bir de ismini unuttum ama ufak bir dostumuzda vardı pek tatlı asabi bişey ), Hilmi, Oğuzhan ve Önder kardeşime çok teşekkürlerimi sunarım. Gezilerimizin devamını dilerim. Buyurun resimler.

Evet belediye meydanında toplanıp 12.40 da yola çıkıyoruz. Tanıl kardeşimizi de alıp benzin takviyesini yapmak için duruyoruz.

Uploaded with ImageShack.us
    Ben ve Hilmi kardeşim benziz alıyoruz Bayram Abide yedeğini ayarlıyor.

Tam bu sırada Ali abinin tekeri patlamış sanırım kendisi Karaayıtta görüşebilmek ümidiyle ayrılıyor. Kendisine emeği için teşekkür ediyoruz. İnşallah birlikte daha güzel gezilere gideriz

Bismillah deyip yola koyuluyoruz.

Mehmet abi süpermoto keyfini sürüyor. ben izlemekten keyif aldım. Cross sevdiğim için

Artık düzlükleri bırakalım tırmanmaya başlayalım

Ara ara bozuk olsa da virajlı ve güzel bir yoldu sanırım yoldan herkes keyif aldı. Çünkü kopmalar oluyodu. Ben gayet zevk aldım yolda. Artçım da olduğu için tekerler yere daha sağlam bastı. Güzel virajlar aldık

Güzel bir yolculuktan sonra gezide ilk durağımız ağlayan kaya hocanın yerine geliyoruz. Motorları koyup hemen siparişleri verip etrafı gezmeye başlıyoruz.

Ağlayan Kaya-Yeşildere Şelalesi- Hocanın Yeri manzaraları

Gece geri kalan fotolarıda koyucam. Selamlar.
    piyanist_irf bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    cok güzel bir gezi oldu tüm gelen denizli motosiklet aşıkları sağolsun bir daha görüsürüz insallah sökeden gelen arkadasımızdan haber varmı ulasmısmı sökeye acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

resimler cok güzel olmus sağol mert kardesim
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Güzel bi gezi olmuş bir usakli olarak valla memnun oldum keşke bizim uşak MT de böyle bi gezi duzenlese kalkıp istanbuldan ta usaga giderim yanıma Metehanida alırım :-) ver elini uşak:-)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar kalan resimleri de yüklüyorum.

---------- Post added 26-03-2012 at 00:40 ---------- Previous post was 25-03-2012 at 23:37 ----------

Evet fotoğraflara Ağlayan kaya manzaralarından devam ediyorum.

Bunu çekerken biraz ıslandık ama olsun

Alabalıkların havuzu

Evet az sonra yemeğimiz olacak alabalıklar

Ve nacizane soframız

Evet karnımızı doyurduktan sonra ufak dostumuzu da yolculuk için hazırlayıp 2. rotamız Karahayıta doğru yol alıyoruz. Mehmet abi muğlaya yola gideceği için onu uğurluyoruz kalan arkadaşlarla yola devam ediyoruz.

Ya ismini unuttum. Kendisini biraz yol vurdu hasta olur gibi oldu. Tanıl kardeşimiz dostumuzun durumunu bize bildirirse seviniriz. Gezimizin neşe kaynağı oldu

Burada yolda çok çekmedik ama 1-2 video var onu koyacağız. Bu arada tabi Karahayıta inişe geçtiğimiz için hızla geliyoruz. Karahayıt-Kırmızı sudan resimler

Suyun bu şekilde çıktığı bi kaç nokta bulunmakta

Diğeride burası. Burası daha sıcak ve basınçlı şekilde çıkmakta.

Tabi dostumuzunda denizlide iz bırakmaya ihtiyacı var

Karahayıtın kırmızı suyunuda gezdikten sonra havanında yavaş yavaş kararmaya yaklaşmasıyla birlikte vakit kaybetmeden son noktamız Pamukkaleye doğru yol alıyoruz. Pamukkale yolunda maket uçak uçuranlarla ilgili videomuz var. Pamukkaleye geliyoruz. Pamukkalenin eski tadı olmasa da halen beyazlığı korumakta. Pamukkaledeki otellerin suyu kendi havuzlarına yönlendirmesi sonucu travertenlerde artık su yoktur. İnşallah ileri ki zamanlarda tekrardan su akar.

Travertenlerin tamamını sığdırmaya çalıştık

Evet arkadaşlar bundan sonrası artık dönüş yoluydu. Giderken fotoğraf faslı da bitmiş oldu. Sökeden gelen arkadaşlarımızı da uğurladık sağ salim varmışlar. Kazasız belasız güzel bir geziyi tamamladık. Bu arada videolar da bunlar. Umarım açılır. Tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum. Selamlar...

Ağlayan kaya gidiş yolu

Karahayıt gidiş yolu

Karahayıt kırmızı su

Pamukkale gidiş yolu

Pamukkale maket uçak

Videoların üzerine tıklayınca yeni sekmede açılması gerek heralde.

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

Arkadaşlar ilk fotolarda bi sıkıntı oldu sanırım gözükmüyor. İlk gönderdiğim fotoları tekrar yüklüyorum.

Evet belediye meydanında toplanıp 12.40 da yola çıkıyoruz. Tanıl kardeşimizi de alıp benzin takviyesini yapmak için duruyoruz.

Tam bu sırada Ali abinin tekeri patlamış sanırım kendisi Karaayıtta görüşebilmek ümidiyle ayrılıyor. Kendisine emeği için teşekkür ediyoruz. İnşallah birlikte daha güzel gezilere gideriz

Mehmet abi süpermoto keyfini sürüyor. ben izlemekten keyif aldım. Cross sevdiğim için

Ara ara bozuk olsa da virajlı ve güzel bir yoldu sanırım yoldan herkes keyif aldı. Çünkü kopmalar oluyodu. Ben gayet zevk aldım yolda. Artçım da olduğu için tekerler yere daha sağlam bastı. Güzel virajlar aldık

Güzel bir yolculuktan sonra gezide ilk durağımız ağlayan kaya hocanın yerine geliyoruz. Motorları koyup hemen siparişleri verip etrafı gezmeye başlıyoruz.

---------- Post added at 01:41 ---------- Previous post was at 01:22 ----------

Bunlarda gözükmeyen 2 video.

Karahayıt kırmızı su
    [img=http://img713.imageshack.us/img713/1595/file27634.mp4.frm.jpg]

Pamukkale maket uçak
    [img=http://img535.imageshack.us/img535/61/file27634r.mp4.frm.jpg]
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    arkadaşlar , çok güzel bir gezi olmuş , zevkle izledim videoları ve fotoğrafları , işim gereği şehir dışında olduğum için geziye gene gelemedim ama olsun sizleri buradan görebilmekte güzel , devamını dilerim hepimiz adına...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ya bayram adamın asabısını bozma uleyyyynnn buradan denizli ne kadar çeker geliyorum

tosunum içim gönlüm açıldı valla biz alıştık buraları bıkkınlık vermeye başladı , resimlerin başındaki şelelenin bir benzeri de bizim burada vardı diyecektim kiiiiiii

sonraki resimleri görünce şöyle yutkundum, birdenbire tuhaflaştım , hemen oradan uzaklaştım

bu arada o ufaklığın cinsi pincher mi ? çok sevimli kerata ama aynı zamanda da apaçi, ne kaskı var ne koruması

kardeşim tekerinize sağlık tabiri caizse tabiatın altını üstüne getirmişsiniz , tekerinize taş değmesin , inşallah bir gün o coğrafyayı birlikte gezmek nasib olur ,

hepinize selamlar, kendinize iyi bakın
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    çok güzel bir gezi olmuş, organize eden arkadaşlara teşekkürler.
    çook eski bir arkadaşımla bu gezi vasıtasıyla karşılaşmak bile yeterli benim için. lastik sıkıntı yaratmasa daha iyi olacaktı ama neyse kısmet değilmiş.
    hazır yola çıkmışken ben de karahayıt-pamukkaleyi dolaşayım dedim. bu arada maket uçakları ben de seyretmeye doyamadım.

karahayıtın ağlayan kaya tarafından inerken kenardaki vadiden bir fotograf..

paraşütçü yerine olmak isterdim. aslında denemek lazım. bi araştırayim.

yeni bir gezide umarım görüşürüz.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar , çok güzel bir gezi olmuş , zevkle izledim videoları ve fotoğrafları , işim gereği şehir dışında olduğum için geziye gene gelemedim ama olsun sizleri buradan görebilmekte güzel , devamını dilerim hepimiz adına...
    Teşekkür ederiz. İnşallah sizlerle gezmekte nasip olur. Tekrardan güzel bir gezi yapmak dileğiyle. Selamlar...

---------- Post added at 14:27 ---------- Previous post was at 14:22 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bayram adamın asabısını bozma uleyyyynnn buradan denizli ne kadar çeker geliyorum

tosunum içim gönlüm açıldı valla biz alıştık buraları bıkkınlık vermeye başladı , resimlerin başındaki şelelenin bir benzeri de bizim burada vardı diyecektim kiiiiiii

sonraki resimleri görünce şöyle yutkundum, birdenbire tuhaflaştım , hemen oradan uzaklaştım

bu arada o ufaklığın cinsi pincher mi ? çok sevimli kerata ama aynı zamanda da apaçi, ne kaskı var ne koruması

kardeşim tekerinize sağlık tabiri caizse tabiatın altını üstüne getirmişsiniz , tekerinize taş değmesin , inşallah bir gün o coğrafyayı birlikte gezmek nasib olur ,

İrfan Abi Denizli otobüsle adapazarına 9-10 saatte geliyodu. Valla motornan ne kadar sürer bilmiyorum ama sana yollarmı dayanır yaw

Ha bu arada küçük dostumuzun adı Sanchez di sanırım. Valla abi ben cinsini bilmiyom ama kendinden 10 kat büyük köpeğe kafa tutar cinsten

İnşallah abi her zaman kapımız açık biliyosun bekleriz. Görüşmek üzere sağlıcakla kal abi. Selamlar...

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Arkadaşım Alinin daha birinci dk.da lastik arızası beni üzdü :( ,
    ama iyiki yolda arızalanmadı , tahminimden daha güzel bir gezi oldu özellikle dönüş yolu benim için süper geçti (tek döndüm mecburen) virajlı yollar ve toz toprak yani :D , tanıl arkadaşımıza kız arkadaşı (ismini hatırlamadım özür) ve köpecikleri "sançez" ki gezini maskotu oldu özellikle teşekkür ediyorum, ve tabiki diğer arkadaşlarımızın ellerine, kollarına ve ayaklarına sağlık . 8 nisanda polis haftası kortejine ayarlayabilirsem gelmeyi planlıyorum , görüşmek üzere
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş, organize eden arkadaşlara teşekkürler.
    çook eski bir arkadaşımla bu gezi vasıtasıyla karşılaşmak bile yeterli benim için. lastik sıkıntı yaratmasa daha iyi olacaktı ama neyse kısmet değilmiş.
    hazır yola çıkmışken ben de karahayıt-pamukkaleyi dolaşayım dedim. bu arada maket uçakları ben de seyretmeye doyamadım.

karahayıtın ağlayan kaya tarafından inerken kenardaki vadiden bir fotograf..
    http://img822.imageshack.us/img822/9349/dsc01034z.jpg

paraşütçü yerine olmak isterdim. aslında denemek lazım. bi araştırayim.
    http://img40.imageshack.us/img40/9048/dsc01039d.jpg

yeni bir gezide umarım görüşürüz.
    Ali abi İnşallah daha güzel geziler yaparız. Bu arada sende günü boş geçirmemiş gezmişsin ne güzel. Aslında karşılaşabilirmişiz. Neyse sağlık olsun İnşallah daha güzel geziler de görüşürüz. Selamlar...

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Alinin daha birinci dk.da lastik arızası beni üzdü :( ,
    ama iyiki yolda arızalanmadı , tahminimden daha güzel bir gezi oldu özellikle dönüş yolu benim için süper geçti (tek döndüm mecburen) virajlı yollar ve toz toprak yani :D , tanıl arkadaşımıza kız arkadaşı (ismini hatırlamadım özür) ve köpecikleri "sançez" ki gezini maskotu oldu özellikle teşekkür ediyorum, ve tabiki diğer arkadaşlarımızın ellerine, kollarına ve ayaklarına sağlık . 8 nisanda polis haftası kortejine ayarlayabilirsem gelmeyi planlıyorum , görüşmek üzere
    Teşekkür ederiz Mehmet abi tekerine sağlık yoldan geldin bizimle gezip bide yola gittin. Çok teşekkür ederiz. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Kortejde inşallah görüşürüz. Selamlar...

Motosikleti
    yamaha crypton kral kr100-77 ve mondial zn 125
    gezi çok güzeldi emeginize tekerinize sağlık katılan arkadaşlara çok çok teşekkürler...
    yamaha crypton 110cc

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Gerçekten güzel geziydi.Herkese tekrar teşekkür ederim Sanchezinde durumu iyi cinsi chihuahua ifran abi. Fotoğraflara geçiyim ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi olmuş o köpecik nedir öyle maşallah tam sevmelik

Üşümüştür ama hayvancık
    Yuce123 bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Tanıl kardeşimizde koymuş fotoları teşekkür ederiz. Sanchez de iyiyse tamamdır
    Yuce123 bunu beğendi.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Çok güzel keyif alınmış olduğu belli
    Biz ne zaman gezeceksek
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

her zaman bekleriz irfan abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

tanıl ve kız arkadası ve Sanchez sizi tanıdımıza menmum olduk en kısa zamanda bizde sizin oralara geliriz

ali abi pamukkaleye geldimizde seni aradık cokdan gitmissin abi en kısa zamanda görüsmek üzere

mehmet abi 8 nisanda bekliyoruz

gelen arkadaslara cok cok tşkler ediyorum
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Denizli Mt çok güzel bir geziyle sezon açılışını yapmış bulunuyor. Kazasız belasız gezimizi tamamladık. Geziye katılan Bayram Abiye, Tekerle ilgili sorun yaşasa da emeği için Ali abiye, Muğladan gelen Mehmet Abiye, Sökeden yorularak buralara gelen Tanıl kardeşime ve bayan arkadaşına(Bir de ismini unuttum ama ufak bir dostumuzda vardı pek tatlı asabi bişey ), Hilmi, Oğuzhan ve Önder kardeşime çok teşekkürlerimi sunarım. Gezilerimizin devamını dilerim. Buyurun resimler.

http://img718.imageshack.us/img718/1238/fotoraf1149.jpg

http://img210.imageshack.us/img210/3...toraf1150o.jpg

http://img846.imageshack.us/img846/8310/fotoraf1151.jpg

http://img851.imageshack.us/img851/329/fotoraf1155.jpg

http://img190.imageshack.us/img190/786/dsc05438ap.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/8700/dsc05441r.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/2550/dsc05443k.jpg

http://img268.imageshack.us/img268/1503/dsc05444s.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/5104/dsc05446sm.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/5715/dsc05460wt.jpg

http://img16.imageshack.us/img16/7046/dsc05459l.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/5413/dsc05456x.jpg

http://img864.imageshack.us/img864/3567/dsc05455s.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/6713/dsc05453nr.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/1028/dsc05452gu.jpg

http://img571.imageshack.us/img571/5396/dsc05451r.jpg

http://img194.imageshack.us/img194/3411/dsc05450sq.jpg

http://img268.imageshack.us/img268/4121/dsc05448o.jpg

http://img860.imageshack.us/img860/104/fotoraf1160.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/8264/fotoraf1161.jpg

Ağlayan Kaya-Yeşildere Şelalesi- Hocanın Yeri manzaraları
    http://img534.imageshack.us/img534/3791/dsc05472r.jpg

http://img16.imageshack.us/img16/3023/dsc05470j.jpg

http://img825.imageshack.us/img825/3440/dsc05468s.jpg

Gece geri kalan fotolarıda koyucam. Selamlar.
    Bayram kardeşim ilk paylaşımındaki resimler açılmıyor.

Motosikleti
    kanuni caracal 200
    ilk resimler niye yüklendi

zongoku Nickli Üyeden: Karahayıtın kırmızı suyunuda gezdikten sonra havanında yavaş yavaş kararmaya yaklaşmasıyla birlikte vakit kaybetmeden son noktamız Pamukkaleye doğru yol alıyoruz. Pamukkale yolunda maket uçak uçuranlarla ilgili videomuz var. Pamukkaleye geliyoruz. Pamukkalenin eski tadı olmasa da halen beyazlığı korumakta. Pamukkaledeki otellerin suyu kendi havuzlarına yönlendirmesi sonucu travertenlerde artık su yoktur. İnşallah ileri ki zamanlarda tekrardan su akar.

Bayramcım affına sığınarak düzeltmek istiyorum. Travertenlerin suyu belirli aralıklarla bilinçli olarak kesiliyor ki durgun sudaki kalker çökebilsin ve travertenler beyazlasın. Beklemede olan bölümlere giriş yasaklanıyor. Su her zaman akıyor ama belirli periyotlarla yönü değiştiriliyor. Dışardan okuyan arkadaşlarımız Pamukkale bakımsız zannetmesinler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Güzel bir gezi olmuş arkadaşlar tebrikler. Ehliyetimi alınca inşallah bende gezilere katılacağım. Sınava 3 hafta kaldı.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı uğuralp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram kardeşim ilk paylaşımındaki resimler açılmıyor.
    İlk resimleri konunun alt kısımında tekrar yükledim bi sıkıntı oldu tekrar yüklendi ilk resimler.

---------- Post added at 23:43 ---------- Previous post was at 23:37 ----------

Alıntı uğuralp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zongoku Nickli Üyeden: Karahayıtın kırmızı suyunuda gezdikten sonra havanında yavaş yavaş kararmaya yaklaşmasıyla birlikte vakit kaybetmeden son noktamız Pamukkaleye doğru yol alıyoruz. Pamukkale yolunda maket uçak uçuranlarla ilgili videomuz var. Pamukkaleye geliyoruz. Pamukkalenin eski tadı olmasa da halen beyazlığı korumakta. Pamukkaledeki otellerin suyu kendi havuzlarına yönlendirmesi sonucu travertenlerde artık su yoktur. İnşallah ileri ki zamanlarda tekrardan su akar.

Bayramcım affına sığınarak düzeltmek istiyorum. Travertenlerin suyu belirli aralıklarla bilinçli olarak kesiliyor ki durgun sudaki kalker çökebilsin ve travertenler beyazlasın. Beklemede olan bölümlere giriş yasaklanıyor. Su her zaman akıyor ama belirli periyotlarla yönü değiştiriliyor. Dışardan okuyan arkadaşlarımız Pamukkale bakımsız zannetmesinler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Güzel bir gezi olmuş arkadaşlar tebrikler. Ehliyetimi alınca inşallah bende gezilere katılacağım. Sınava 3 hafta kaldı.
    İnşallah sizde ehliyeti alınca daha güzel geziler yaparız beraberce.

Pamukkale ile ilgili verdiğiniz bilgiler için de teşekkür ederim. Ama yine de eski beyazlığı kalmadı gibi. Yaza tekrardan travertenlere verirlerse suyu daha da beyazlaştığı bi anda gitmek lazım. Gerçekten korunması gereken bir güzellik.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)