Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2006 Motosiklet.Net Gezi Programı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Selamlar Değerli motosiklet.net kullanıcıları ve motor dostları,

Bu çalışmadaki ana amaç: "hiçbir çıkar gözetmeksizin" siz değerli motorseverler ile mümkün olduğu kadar fazla birlikte olmak ve bu süreçte yeni arkadaşlıkların, dostlukların oluşmasına katkıda bulunmaktır.

Bunu yaparken her zaman sizlerin değerli önerilerine ve katkılarına açık olacağımızı özellikle bilmenizi isteriz.

Bu konuda sizler için hazırlanmış, tamamen taslak bir çalışma olan Motosilet.net 2006 gezi programlarını görebilirsiniz.

Konudaki gezilerin tarihleri ayrıca sitede ilan edilecek olup, prensip olarak Nisan ayından başlamak üzere her ay 1 gezi tertiplenerek, eylün ayına kadar sizlerler en az ayda bir kez birlikte olmayı planlıyoruz.

Bu gezilerin hafta sonlarında düzenlenmesi herhalde daha uygun olacaktır diye düşünüyoruz.

Gezilerdeki yol haritalarını ekte göreceksiniz ancak olası güzergah değişiklikleri, mola yerleri, yemek, bütçe gibi detayları da açıklacak gezi topiklerinde bulacaksınız.

Ayrıca her ay içerisinde buradaki programlar dışında spontan ve süpriz gezilerimizde siteden takip edebilirsiniz.

Takdir edersinizki tüm bu organizasyonları bir kişinin günlük hayat içerisinde yapabilmesi pek olası değil. bu nedenle hepimiz tarafından belirlenecek yöntemle seçilecek bir "gezi komitesi"nin bu işleri yapmasının doğru olacağını düşünüyoruz. Her gezi için gezielcek yer hakında bilgisi olan kişilerden yardım alınacaktır. Destekleriniz bekliyoruz.

Saygılarımızla

Zühtüpaşa (Alican) Ledo (Levent)

2006 yılı için gezi düzenlenecek yerler hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki linklerde mevcut. Gezi tarihler henuz belirlenmedi ve yeni yerler eklenecek.
    Gezi yapılacak yerler hakkında bilgisi olan arkadasların yardımlarını bekliyoruz.

Gezi düzenlenecek yerler

Atv Safari - Şile - Ağva - İznik - KIYIKÖY KASTRO ÇAMLIK - KARASU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Merhaba arkadaşlar
    bence bu geziler süper ama istanbul nisandan önce birkere daha toplanıp gezilerle ilgilenecek komiteyi seçmeli
    ilk toplantıdaki katılımı düşünürsek bu toplantı daha kalabalık olacağı kesin
    birde biz büyük bir aileyiz bu yüzden güzargah ve hareket saatleri çok titiz ayarlanmalı
    yüksek cc makineler kadar da küçük cc ler var (benim gibi)
    herkez birlikte yavaş yavaş mı gidecek
    yoksa iki guruba ayrılıp küçük cc ler bir saat önce çıkıp gezi yerine girmeden buluşulacak mı
    mesela ben çanakkale gezilerine baktım ama servisim onların peşine takılırsam gidemiyeceğimi ama motoru sıkıştırmadan her yere gidebileceğimi söyledi
    bu cc farkı için ne düşünüyorsunuz
    bence bu geziler önce ikinci bir toplantı yapıp komiteyi seçelim ve benim gibi kafasında sorular olan arkadaşlar bu soruların cevaplarını bulsun
    özelikle de sesiz bir mekan olursa daha iyi olacağını düşünüyorum
    mesela belgırat ormanında bir piknik olabilir büyük bir ateşin başında kuş sesleri ve sohbet tadında bir toplantı
    Rüzgarınız bol olsun

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar izmir gurubunu davet eden yok bakıyorum şöyle bir istanbul u gezsek ve dinlesek gözlerimiz kapalı, izmir'ede bekliyoruz,

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar izmir gurubunu davet eden yok bakıyorum şöyle bir istanbul u gezsek ve dinlesek gözlerimiz kapalı, izmir'ede bekliyoruz,
    Her zaman bekleriz..

Motosikleti
    1000RR06
    abi beni unutmayın ben ağvalıyımmmmmm nerede ne var ne yapılır benden sorulur
    Acımadıki, acımadıki

burakoksuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezilere katılmak için belirli şartlar var mı?
    Mesela bi sitede 5000km şartı 250cc üstü şartı....vb maddeler vardı.
    Bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim..Ayrıca....
    ERHAN BEY ve siteye katkısı olan tüm arkadaşlar forumlar ve organizasyonlar için gösterdiğiniz çaba için çok teşekkürler.
    Bu site ve üyelerinin sayesinde çok şey öğrendim...Devamının olacağıda kesin..
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK TECRÜBE KAZANILIR.ZAMAN İNSANLARI DEĞİL ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    atv safari linkinde şile-ağva çıkıyor yaw
    bu arada atv safari de kesin varım
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler