Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

2012 Motosiklet Fuarı | 1-2-3-4 Mart 2012 | Eurasia Moto Bike Expo

Motovento
    REKLAM ALANI
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Şimdi bi aksilik çıkmazsa ben 4 martta gitmeyi planlıyorum.. Bi o günüm uygun malum dershane, okul, bilmemne..
    Bir de babam 4 martta eski arkadaşlarıyla olan okul toplantısından gelecek, 2-3 gibi uçaktan inmiş olur.
    Şimdi son günü diye acaba kaçıracağım şeyler olur mu ? Gösteri ve şovlar önemli değil..
    Ekipman tamamlamak ta istiyorum, mont, dizlik, bahar-yaz için eldiven filan.. Acaba beden kalmış olur mu ?
    Yani kısaca ne avantajım ne dezavantajım olur sizce ?
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

o zaman benzinciye de ruhsatı gösterelim göster ruhsatı doldur depoyu.
    ruhsatın var mı kap gel baba

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bi aksilik çıkmazsa ben 4 martta gitmeyi planlıyorum.. Bi o günüm uygun malum dershane, okul, bilmemne..
    Bir de babam 4 martta eski arkadaşlarıyla olan okul toplantısından gelecek, 2-3 gibi uçaktan inmiş olur.
    Şimdi son günü diye acaba kaçıracağım şeyler olur mu ? Gösteri ve şovlar önemli değil..
    Ekipman tamamlamak ta istiyorum, mont, dizlik, bahar-yaz için eldiven filan.. Acaba beden kalmış olur mu ?
    Yani kısaca ne avantajım ne dezavantajım olur sizce ?
    Kötü değil aksine daha iyi bile olabilir, beden kalmaması düşük bir ihtimal, ama fuarın son günü eldekilerden olabildiğince fazla satabilmek için yapılan daha da güzel indirimler işine yarayabilir.
    arca94 bunu beğendi.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    öyle yada böyle uzak dogu'da olsun avrupa'da olsu satılan ürünler ülkemizde 2-3 katı fiyatına satılıyor,her zaman Ülkemizde araç sürücüleri'nden fahiş fiyatlar alınıyor.
    madem Türkiye'ye ürün satmaya geliyorsun tanıtım fuarına giriş ücretimi olur.
    tamam ücret alırsın ama karşılıgında bir şey (yemek-hediye v.s ) verirsin.ben şahsen görmek istediğim yeni model motosikleti satılan mağazaya giderek görüp yakından inceleyebiliyorum.
    büyük şehirin ve ya İstanbul'un avantajı işte

bana bir sürü marin-yat ve benzeri fuarlardan bedava davetiye geliyor senelerdir arkadaşlarıma dağıtıyorum...
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü değil aksine daha iyi bile olabilir, beden kalmaması düşük bir ihtimal, ama fuarın son günü eldekilerden olabildiğince fazla satabilmek için yapılan daha da güzel indirimler işine yarayabilir.
    O da aklıma gelmedi değil hani.. İndirim yakalamak.
    Beden kalmaması da kötü de en kıytırık modellerden kalması da şey yapıyor beni.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    -arcadiril.blogspot.com-

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de söyle cevap vereyim o zaman. Ben bu fuara eşim ve kızımla birlikte gitmek istiyorum. Bunun için öncelikte insanları yıllardır gayet güzel söğüşleyen IDO'ya 117 TL gidiş - dönüş feribot bilet parası (3 kişi araçsız geçiş için), üzerine bir de uyanık fuarcılara da 60 TL bilet parası vermem gerekiyor. Yemesi, içmesi, metrosuyla birlikte bana fuar masrafı 250 TL. Bunun karşilığında ne alacağım belli değil. Her sene bu yüzden niyetlenip fuara gidemiyorum. Bedava olsun demiyorum ama bu yapılan da fırsatçılığın daniskasıdır. Paris'te Louvre müzesine bile giriş 9 €, ona göre kıyaslayın artık.

Hep söylerim, bizimki gibi kötü niyetli fırsatçıların bol olduğu bir ülkede ekonomi kesinlikle serbest bırakılmamalıdır. Bırakılırsa sonuçları bu olur işte (bkz IDO, bkz fuarcılar, bkz Suzuki, bkz Harley Davidson, bkz... gibi).
    Sizin adınıza şöyle üzüldüm sizin masrafınız İstanbul dısında oturuyor olmanız ve eşiniz ve çocuklarınızla geliyor olmanızdan kaynaklanıyor malum fuar İstanbulda yapılıyor. Belki yılın farklı aylarında Ankara veya İzmir gibi bikaç büyük şehirde daha yapılabilinir ama takdir sizin koskoca İstanbulda yapılanına bile diğer şehirlerden gelenler dahil kaç kişi geliyor.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele 22 lirayı herkesin verebileceği değilde insanların fuar gibi bu tarz organizasyonlarda kendilerini enayi gibi hissetmeleri...birde bedava olsa çoluk çocuk it kopuk gelir diyorlar...o düşünce de yanlış...

bu fuar bir sektörel durum değil...2 tekerleğin tüm toplum için kalbinde bir yeri varsa (malum) demekki giriş ücretinin 20 lira olması fahiş bir durum...açgözlülük çakallık diyebilirim...inan bu parayı vermek ben dahil herkese koyar...zoruna gidiyor insanın...İstanbul içi ve İstanbul dışı ulaşım masraflarıda gözönüne alınırsa yinede fazla...5 lira olsaydı pek göze batmazdı belki...ama 20 lira bu organizasyonu yapan firmanın biraz çakallığı...bedava bilet istemek neden problem olsun ki...yani İstanbuldayız diye bu 20 lirayı ödememe isteğimiz haksız mı...gelmeyenleri düşünün diyosun ama bu bizim neden umrumuda olsun ki ...

bedva bilet istemek en doğal hakkımız diye düşünüorum...senin rahatsız olmanı anlamış değilim..22 lira a paramı allahaşkına...o davetiyey ara ödemek bana enayilik geliyor...mesela hissettirdiği bu durum yoksa 50 lirada verilir yeri geldiğinde herşeye...
    Sevgili Metehan Bey mesajımı dikkatli okuyun lütfen benim sizin bilet istemenizden rahatsız olmuslugum yok sadece bu topikte istiyor olunmasından biraz rahatsızım hepsi bu. Açılır yeni bir topik bedava bilet, davetiye vs. için bişeyler yazmak isteyen oraya yazar, açılır bir topik fuara gelen stunt gösterileriyle ilgili bişey yazmak isteyen oraya yazar fuarla, organizasyonla, katılan firmalarla ilgili bişeyler yazmak isteyende buraya yazar iş çözülür, fuarla ilgili bişey arayanda yok yere 10-15 sayfa okumamıs olur diyorum.
    Artı siz hangi fuarın ücretsiz olduğunu duydunuzki sevgili arkadaslar Türkiye'de. Birçok fuardan bedava davetiye geliyor dağıtıyoruz deniliyor bedava bilet dağıtılmasa fuarlara gelen olmayacakta ondan dağıtılıyor önce su zihniyeti kaldırıp atmamız lazım düşüncesindeyim.

Artı ilk mesajımda yaptığım yorumda aynen devam etmekte bu fuar yılda bir kez yapılıyorsa zamanıda az çok her sene aynıysa koca bir sene boyunca her ay 10 lira koyun kenara size sadece istanbul içinden değil sehir dısından da gelip gidecek para kalır insan istediği zaman yapar arkadaslar.

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten şuan sponsor olan veya stand kuracak olan motorsiklet firmalarından ,yeterli miktarda yada bütçemizin çok üstünde alış-veriş yapıyoruz.
    Demek istediğim zaten bu fuardaki firmalara para kazandırıyoruz.Bu gün iyi bir koruma takımı çeksek altımıza 500 TL fiyatı var.Bu firmalarıda ayakta tutan
    bizleriz. 20 TL 'lik bilette onlardan olsun.Bu çok büyütülecek bişey değil.Gelmek isteyen gelir.. Sıkıntı yok.Benim ,senin motorun olmasa o adam nereden ekmek yiyecek
    Koray bey bu yorumunuza da şöyle katılmayacağım; siz bahsettiğiniz firmalardan aldığınız koruma ekipmanlarını kendinizi kazalara karşı korumak için mi yoksa bi fuar falan olurda bilet verirler diye mi alıyorsunuz? Yada şöyle diyeyim bir bedel ödüyorsunuz ve karşılığında satıcıdan bir ürün alıyorsunuz. Peki bu üründen beklediğiniz faydalar arasında birde davetiye kazanmak mı var, yoksa firmalara zaten alıyorum bir sürü şey biletide verecekler gözüyle mi bakılıyor?

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle yada böyle uzak dogu'da olsun avrupa'da olsu satılan ürünler ülkemizde 2-3 katı fiyatına satılıyor,her zaman Ülkemizde araç sürücüleri'nden fahiş fiyatlar alınıyor.
    madem Türkiye'ye ürün satmaya geliyorsun tanıtım fuarına giriş ücretimi olur.
    tamam ücret alırsın ama karşılıgında bir şey (yemek-hediye v.s ) verirsin.ben şahsen görmek istediğim yeni model motosikleti satılan mağazaya giderek görüp yakından inceleyebiliyorum.
    büyük şehirin ve ya İstanbul'un avantajı işte

bana bir sürü marin-yat ve benzeri fuarlardan bedava davetiye geliyor senelerdir arkadaşlarıma dağıtıyorum...
    Bunun cevabını yukarıda vermişim zaten organizatörler bu davetiyeleri katılan firmalara misafirlerini vs davet edebilsinler diye dağıtıyorlar. Onlarda müşterilerine falan dağıtıyorlar bunları organizatör dağıtmasa sizce fuarlara kaç kişi gider? özelliklede marin ve yat tarzı fuarlara hadi motor alabiliyoruz da yatı kaç kişi alabiliyor yurdumda takdir sizin.
    Artı aranızda gümrük işi yapan veya yapmış olan var mı bilmem ama fahiş fiyatla satılıyor dediğiniz malların yurda giriş fiyatlarını görseniz dudaklarınız uçuklar ben 1,5 sene gümrük müşavirliği firmasında çalıştım ve güğmrükten çektiğimiz mallar Yamaha motorlarıydı. Aklınız almaaz geliş fiyatlarını duysanız. Bu her üründe böyle yurda girerken KDV, MTV, ÖTV vs bilimum vergiyi yiyen nihayetinde tüketici olan bizlere gelene kadar distrübütörü, toptancısı, nakliyecisi, deposu vs bilmem kaç kişinin elinden geçen ürün sonunda bize ulaştığında el yakıyor. Bu o mallarla veya satan firmalarla da pek alakalı değil yani onlarda daha ucuza satıp daha çok satmak ister bence.

Paristeki Louvre müzesine giriş 9 Euro demişti bir arkadaşım onada şöyle cevap vereyim bizim müzelerimize de giriş ücretleri pahalı örneğin Dolmabahçeye tam 20 Tl, yarım 10 Tl ve yılda bir kereye mahsus falan da değil haftanın 5 günü gidin görün. Yani sizde kabul edinki yılda 20 Tl bir kez yapılan bir organizasyona çok değildir. Özellikle o organizasyona çok diyebilirsiniz içi boş diyebilirsiniz keza bazı arkadaslarımda öyle serzenişte bulunmuşlar peki koyun tavrınızı gitmeyin abi bi sonraki sene ya yapmazlar organizasyonu hep beraber tartışmaktan kurtuluruz yada daha çok bilet dağıtırlar siz kazanırsınız daha ne diyim.

Çok uzadı daha da bişey yazmak istemiyorum kirleniyor dediğim topiği daha fazla meşgül emeyeceğim ama fikrim budur ve sabredip okuyan arkadaslarım da az çok anlamışlardır neden bahsettiğimi saygılar suna ii forumlar dilerim.
    kalyo bunu beğendi.
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Ali G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olacak
    Fuar giriş ücreiti ödemek uygundur ama Avrupa daki ceket kask eldivan bot vb.lerin fiatları bize fuarda sunulan fiatlardan ucuz ise yazıklar olsun.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Dinçer Hoca...fuar konu başlığı içinde bu ve buna benzer tüm konularıda yazışabiliriz...ayrıca bilet varmı diye konu açmak zaten abesle iştigal...ne bu bedava bilet arıyorum ne de fuarla ilgili diğer detayların olduğu mesajlara tek bir topik çatısı altında olsa bile kirlilik olarak fazlalık olarak bakmamalısın...

hangi konuda ne olursa olsun (gerekliği gereksiziliği modlar tarafından denetlenen kontrol edilen bir ortam) hiç bir üye...ki buna sende dahilsin mesajlar için topik kirliliği diyemez...rahatsız olduğun mesajları şikayet edersin...de ki yanlışsın...anlatmak istediğin şeyi anlıyorum merak etme...

üçü beşi aramayın kardeşim yılda bir olan fuar demeye getiriyosun kazın ayağı öyle değil...

10 yılda bir yapılsa bile 20 liralık ücret fazladır...kahrolası bir fuar işte...farklı özel bir sunum yok...sembolik bir rakamla ücretlendirilebilir...sonucta alım gücümüz ortada...

alım gücünü ulen 1 milyar maaş alıyosun 20 liramı veremicen eşşoğlueşşek (benim tabirim) diye nitelendirmek yerine bireysel alım gücü günlük harcama tablosu ulaşım ücretleri vs ile karma yapılan bir ortalamaya tekabül etmesi gereken makul bir seviyede olması hayatın doğal akışına en uygun olandır...

sizin mantığınız der ki ulen neye para vermiyon da buna 20 gayme vermicen...ama işte öyle değil...
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Nedir kardeşim bu her sene "fuar davetiyesi" derdi???
    Fuar denilen yerlere giriş ücretli olmaz.Zira içeride bir şeyler satmaya çalışan onlarca firma var.Eee şimdi biz onların sattığı malları görmeye veya satın almaya birde giriş ücretimi ödiyelim.Dünyanın en saçma şeyi bu bence.Zaten fuar organizatörleri katılımcılardan dünyanın parasını kaldırıyorlar.Birde ziyaretçileri yontarsak:oh kaymaklı ekmek kadayıfı.Bu saçmalığa bakalım ne zaman dur denecek.
    Şimdi savunma olarak;alakasız kişilerin fuara gelip fuzili kalabalık yaratmamaları için bu bilet uygulamasını yapıyoruz diyeceklerYooook yemezler kardeşim,bu resmen kaymaklı ekmek kadayıfı dalgası
    Felon ve fall_racer bunu beğendiler.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    fuar a girişin paralı olması gerektiğine inanıyorum...kaldı ki pazar değil...beleş olsun da sonra sızlanmaya başlarsınız çok kalabalıktı hiç gezemedik...

alın verin ekonomiye can verin...

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar a girişin paralı olması gerektiğine inanıyorum...kaldı ki pazar değil...beleş olsun da sonra sızlanmaya başlarsınız çok kalabalıktı hiç gezemedik...

O zaman hipermarketlerede giriş ücretli olsun.Bu belki mahalle bakkalıma yararda 3-5 nasiplenir garibanım
    Ekonomiye böylelikle can verilir canım kardeşim.
    Fuar düzenleyicilerinin cebi doldurularak ekonomiye can verilmez güzel kardeşim.
    piyanist_irf ve nedenamaya bunu beğendiler.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İti kopuğu alkasız insanı fuardan uzak tutmak için sembolik bir 10 tl yeter de artar bile. Ayrıca önceki seneki fuar biletini gösteren ziyaretçiyede(motosikletçiye) 6 veya 7 lira ya bilet kesilebilir Ama amaç farklı...

Amaç Türk insanı keriz yerine koyup söğüşlemek. Ve o davetiyelerin çoğuda işin kötüsü ihtiyacı olanlara değil o parayı çok daha rahat verebilen insanların elinde 3'er 4'er oluyor.

Ben fuara 4 defa gittim ve yıllardır takip ettiğim forumlardan veya kimseden davetiye istemeden gişeden ödeme yaparak girdim herseferinde 3 kuruş 5 kuruş para diyerek ama herseferinde kendimi biraz salak yerine konulmuş hissettim

Geçen yılda heves edip dslr fotoğraf makinesi ile girdim heveslendim şak şuk çıkık çıkık sağı solu çeker güzel fotoğraflar yakalrım diye. Ama 70 dakika zor dayanabildim kendimi dışarı attım.. Motosiklet hastası biri olarak sinemaya gidip bişeyler yesem(sıradan bi aktivite ama) kendimi daha iyi hissederdim dedim çıkınca... bunları zengin edene kadar!

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehir dışından gelecekler(Misal ben)daha fazla masraf yapıcakları için davetiye dilenmemiz çok normal.

Ben hala davetiye dileniyorum!

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Markalar ürünlerinin tanıtımını bir nev-i reklamını yapacak, belkide 5-6 ayda sattıkları ürünleri 4 günde satacaklar, bende bunlar için cebimden para ödeyeceğim. Çok mantıklı...
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    kymco downtown
    naçizane fikrim şudur. diyelim ki toplam davetiye 5000. fuarada 6000 kişi gidiyor. 1000 tanesi ücretini veriyor. rakamlar sallama.mesele şu.ne o 5000 kişi çok fakir ne o 1000 kişi çok zengin.sadece 5000 kişi tanıdığı var yada dergiden gazeteden birşekilde davetiye bulabilmiş.ama bu adaletsiz bir durum.şöyle olsaydı; 100 davetiye 5000 biletli.o 100 davetiyenin bir manası olurdu hakeden alırdı.firma bayileri vesaire.ama böyle bir durum yok.ozaman bu davetiye niye.ya kaldırın davetiyeleri herkes parasıyla girsin(tabiki 20 değil maksimum 5 tl) yada ücretsiz olsun.davetiye yine saçma bir olgu.ha bu fuar organizatörünün belirlediği birşey.azçok fuar organizatörlüğüyle uğraştım tüyapta.firmalardan gelir elde ediyolar bilet geliri bütçede ufacık bir pay.e fuar yer sahibide zaten bir çayı 5tlye satıp köşesini buluyor. e daha ne.
    kalyo bunu beğendi.
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    fuarlar ücretsiz olmalı. yada alınan ücret karşılıgında katılımcı firamalardan alınan bir üründen indirim olarak fayda saglamalı.
    fatih545 bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarlar ücretsiz olmalı. yada alınan ücret karşılıgında katılımcı firamalardan alınan bir üründen indirim olarak fayda saglamalı.
    aynen katılıyorum
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Hepimiz aynen katılıyoruz da hiçbirimiz fuar organize etmiyoruz arkadaslar o adamlar da onca firmayı biraraya getiriyorsa o firmaların 4 gün içinde ayağına o kadar adam getiriyorsa ondan belli bir ücret alır, sana bana da onca firmayı biraraya toplayıp aynı çatı altında bütün ihitiyacını tek seferde tek günde kapı kapı gezmeden en iyisini en uygununu hemen şak diye bulma imkanı veriyorsa senden de ücret alır orayı kiraladığı şirkete de kendisi bi ödeme yapar olay budur, düzen budur bunu gerektirir.
    Ücretsiz olmalıdır olmamalıdır bilmem benim dediğim hiç kendimizi yırtmayalım bu ekonomik düzende böyle bişey olmasını ummak en hafif tabiriyle polyanna olmaktır.

Artı Necati bey hipermarkete de bakkala da giriş ücretli değil örnek yanlış bence gidin siz marketten alın isteyende hipermarketten alsın serbest ekonomi, özgür ülke olay bu. Ama memnun değilseniz ya başka bi fuar daha yapılmasını beklersiniz bedava girişi olan, ya siz yaparsınız (burada ki sizden kastım sadece siz değilsiniz Necati bey), yada bu fuara ya bbedava bilet bulup yada parayı bastırıp gidersiniz veya tavır yapıp hiç gitmezsiniz seçenekler bunlar ama bu fuardan böyle bişey beklemeyin bugüne kadar olmamıs sey bundan sonra da olmaz bence. Beni de bu fuarın organizatörü sanacaklar vallaha değilim sadece doğrucu Davutum
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    4 Mart ta gidiyorum fuara para konusunu hiç düşünmedim bile. Ama burada motosiklet bayisi olan bi tanıdıkta sanırım davetiye varmış kendi gitmeyecekmiş, ziyan olmasın diye kullanabilirim.. Malum öğrenci adamız Lüleburgaz'dan istanbula otobüs parası, oradan metro parası, kaybolursam -ki 17 senedir yaşadığım burgaz da bile yolları karıştırırım adres özürlüyümdür - taksiye vereceğim ücret.. Yemesi içmesi ayrı. 12-1 gibi fuar da olucam babam da 3-4 gibi uçaktan inip yanıma gelecek. 3 saat kadar kendi başıma fuarı gezicem koruma beğenicem babam gelince de uygun bulursak alacağım.. İlk defa fuara gidiyorum mt aleminden abilerim yardımcı olurlarsa müteşekkir (o ne lan?) olurum.. Davetiye filan değil öyle nereye bakılır nereye gidilir filan..
    Belki fuar saatinden önce bi buluşma filan denk gelirsem iyi olur.
    Zaten kaybolmamak için ipod'umu kullanıcam navigasyonu yeterli olur umarım.

3 saat çok uzun gibi ama o kadar çeşitle geçer zaman herhalde. Ayrıca mt den deneyimli abilerimle karşılaşırsam korumalar konusunda da tavsiye ve yardım almak isterim..

İndirim olur hem ayrıca beden kalır mı acaba ? ya da güzel modeller ?
    -arcadiril.blogspot.com-

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence motosikleti olana fuar girişini bedava yapacaksın,zaten bu kişi fuara geldiyse illaki birşeyler alacaktır ama ucuz ama pahalı.ruhsatı göster geç.
    motosikleti olmayana paralı yap_ki motosiklete binmeden kıymetini anlasın..

her sene aynı terane bilet varmı ?
    biletin yok para vermeyi düşünmüyorsun O zaman ne işin var fuar alanında kardeşim..
    motosikleti olmasa da motosiklet aşığı olduğunu kanıtlayan kişiyede beleş olsun

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler