Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motoshow'06 / 30 Mart - 2 Nisan Dünya Ticaret Merkezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Evet arkadaşlar fuar günleri yaklaşıyor ve güzel bi plan yapıp organize olmamız gerek

Önerilere açık olalım...
    Motorsiklet Dostun,Rüzgar Arkadaşın Olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Daha önce site üyeleri olarak PAZAR günü fuarda buluşulacağı gibi şeyler konuşulmuştu ama Ankara ve Eskişehir motosiklet.net üyeleri CUMARTESİ günü fuardalar. Bence uygun olursak cumartesi yapalım büyük buluşmayı, vakti uygun olanlar pazar da tekrar gidebilirler, böylece 2 gün de buluşulmuş, görüşülmüş olur.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

mgbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...

Fuar için Kocaeli Grubu

Kocaeli Grubuna dahil olmak isteyen arkadaşlar, aşağıdaki linkten listeye kendilerini ekleyebilirler.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=10099

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    En sonunda fuar davetiyeme kavuştum. Arkadaşım sağolsun motorunu alacağı bayiden bizim içinde davetiye ayarlamış.

Ancak bayide "davetiyeyi veren firma" bölümünde o firmanın kaşesi olmaması halinde kapıdaki görevlilerin problem çıkartacağı yönünde bir bilgi verilmiş arkadaşıma.

Şimdi bildiğim kadarıyla sitemizdede baya bir davetiye dağıtımı oldu. Fuar yetkilisi bu duruma açıklık getirirse iyi olur. Gerçi bendeki davetiye kaşeli, ama elinde kaşesiz davetiyesi olan kapıda bir süprizmi yaşayacak şimdi?
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Fuardan birşeyler alacaklar için Cumartesi bile çok geç. Aslında imkanım olsa da Perşembe şöyle hızlıca bir gezebilsem çünkü birkaç şey almak istiyorum. Toplu olarak gidilecekse en uygun günün Cumartesi olduğunu tekrar hatırlatmak isterim. Pazar günü inanılmaz dolu oluyor ve motosikletle çok alakalı olmayan insanlar sadece gezmek için Pazar gününü seçiyorlar, çoluk çocuk topluca geliyorlar.

Skull, artık şu buluşma detaylarını netleştirseniz diyorum. Yoksa biz ona göre ayrı bir program yapmak zorunda kalacağız.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Kesinlikle boy'a katılıyorum artık fuar buluşmasını netleştirelim ne dersin??
    Motorsiklet Dostun,Rüzgar Arkadaşın Olsun...

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Arkadaşlar fuar biletleri kesin 5 ytl mi?Biletler fuar alanının dışında her hangi bir yerden de alınabiliyormu?

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    birlikte gidiş için tek bir yerde toplanılmasından yanayım. ama istanbul dışından gelenler istanbulu tam olarak bilmediğinden dolayı istanbulda bildikleri yerlerde toplanma isteyeceklerdir, doğaldır. ben fuarın avrupa yakasında olmasından dolayı toplanma yerinin de avrupa yakasında olması taraftarıyım. çünkü buluşma yerini anadolu yakası yaparsak avrupa yakasındakiler boş yere köprüyü geçecek. o yüzden motosikletle gitmek isteyenler için benim tavsiyem
    1-beşiktaş-üsküdar iskelesinin orada bulunan büyük alan(asker veya polis orada ne kadar beklememize izin verir, bilinmez)
    2-Yıldız Teknik Üniversitesinin yanındaki camiinin(Yıldız Camii) bulunduğu sokak veya oradaki yeşil alan.
    sonuçta hava güzel olursa böyle bir organizasyonun gerçekleşeceği kanaatindeyim.

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    davetiyemi aldım başta ***shemoto*** olmak üzere organizasyonda emeği geçen tüm aileye teşekkürler fuar alanında bir arada olabilmek dileğiyle
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

Fuar 'a ulaşım ve davetiye

Anadolu yakasından, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ndeki motor fuarı için servis var mı? Ayrıca, fuara giriş davetiyesini nereden temin edebilirim?
    Teşekkür ederim.

arkadaslar fuardan motor almayı düşünüyorum kredı kartına taksıt yaparlarmı bır bılgısı olan varmı acaba?
    bırde benım ılk motorum olacak ben 150 lilik keeway almayı dusunuyorum sızce nasıl ?
    yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T

taksit var mı taksit

Alıntı elenor500 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar fuardan motor almayı düşünüyorum kredı kartına taksıt yaparlarmı bır bılgısı olan varmı acaba?
    bırde benım ılk motorum olacak ben 150 lilik keeway almayı dusunuyorum sızce nasıl ?
    yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

ewet ben de alıcam taksit konusunu bilen varsa lütfer yazsın.....

dışarıdan gelenlere davetiye

ya istanbul da oturmuyoruz diye zate her şeyi kacırıyoruz.
    motoshow a gelicem insallah.
    davtiyeleri anadolu yakasında dagıtan bi yer yokmu acaba

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuar alanına kamera fotğraf makinesi gibi kayıt cihazları ile girebiliyomuyuz
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

fuar için davetiye alabiliyormuyuz?nasıl?

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "elenor500",Kredi kartına taksit yapıyorlar.Ayrıca ihtiyaç kredisi ilede satış imkanlarının olduğunu belirtti birçok satıcı. üyesi olduğunu söylediğinde bazı avantajlar ve indirimlerde sözkonusu olabiliyor.

"f16",Günlük sitemizi takip edersen o güne kadar biletlere mutlaka ulaşabilirsin.

"cgl125",Fuarı gezerken fotoğraf mak. ve video kameraların serbest olduğunu gördüm.

bilet istiyoruz

numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    bugün fuarda shemotoyu gördüm. ya hiç bukadar tahmin etmezdim. acaip koşturuo. helal olsun vala. bende unutmuşum yaka kartı almayı. yedik fırçayı neyse. cnr da görüşmek üzere...
    Hayat, hâyâl..

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    (silindi) üyesi olduğunu söylediğinde bazı avantajlar ve indirimlerde sözkonusu olabiliyor.
    (silindi)
    Bu konuda nerelerde avantaj olduğunu öğrenebilir miyiz?

Yoksa tüm satıcılara biz www.motosiklet.net üyesiyiz, "var mı bize avantaj" mı diyeceğiz?

Bence bu satış noktaları önceden bilinirse, dilenci gibi ortalıkta dolanmayız. Değil mi?
    The Ruler of Titans

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    "elenor500",Kredi kartına taksit yapıyorlar.Ayrıca ihtiyaç kredisi ilede satış imkanlarının olduğunu belirtti birçok satıcı. üyesi olduğunu söylediğinde bazı avantajlar ve indirimlerde sözkonusu olabiliyor.

"f16",Günlük sitemizi takip edersen o güne kadar biletlere mutlaka ulaşabilirsin.

"cgl125",Fuarı gezerken fotoğraf mak. ve video kameraların serbest olduğunu gördüm.
    yetkili arkadaşlar biraz aydınlatsa bizi lütfi kırdardaki fuarda serbestti bundada serbes olur diye tahmin ediyorum fakat olmazsa ne yapıcaz kamerayı motorun üstüne mi bırakıcaz
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler