Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Motoshow'06 / 30 Mart - 2 Nisan Dünya Ticaret Merkezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    SHEMOTO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Shemoto, sert yapmışız biraz yahu

Yok cenkmenderescim,

öyle bi niyet yok....

Olsa zaten sabırlı yazmam böyle....

jembajemba'ya açıklama yaptım sadece ...

Biraz sitemkar olabilir...ama sert değil....daha nasıl açıklayabilirim ki.......o kadar kişi hem buradan hem diğer iletişim adreslerinden hiç okumadan pat diye nasıl diye soruyor...okumak zahmetine katlanmayanlar çoğunlukta.... silbaştan herkese özel izahat veremeyiz ki....zaten yapmaya başlasak sizde göreceksiniz ilk açıklama mesajının kaç kez tekrar edildiğini....

sen olsan ne yapardın arkadaşım....

Benim başka birine bir tek mesajım var kızmış olarak yazılmış.... onun da gerekçesi ilgili mesajda ve başlıkta mevcut zaten.

Paylaşımlarımız ve yolumuz hep açık olsun!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alfie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl700v
    Ben Boludan arabamla gelmeyi planlıyorum. Direk çevre yolu bağlantılı, yolu tarif edebilecek biri var mı acaba ?

(Bu arada davetiye olayı istanbullular için harika bişi ama kargo ile alacaklar için pek mantıkl değil sanki, çünkü zaten kargo bedeli bilet parası ile kafa kafaya gelecektir. Ayrıca üzülen, kırılan arkadaşlarda cabası...)

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    [QUOTE=Alfie]Ben Boludan arabamla gelmeyi planlıyorum. Direk çevre yolu bağlantılı, yolu tarif edebilecek biri var mı acaba ?

TEM otoyolundan devam ederek.Mahmutbey otoban gişelerine gelmeden önce
    sağdan havaalanı yoluna sap,havaalını giriş ada dan dönünçe tam karşında.

baltazar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz bu iki fuardan hangisine katılcaz... geçen sene lütfi kırdarakine gitmiştik..bu sene neden birer hafta arayla iki ayrı fuar yapılıyo anlayamadık. adanalı motorcular olarak ikisine birden ayıracak zamanımız yok. birini seçmek zorundayız..ama hangisi?? bilirkişilerden yardım lütfen

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    baltazar, Motoshow'06'yı tavsiye ederim zira Motosiklet 2006'nın genellikle Çin malları ve aksesuarlar üzerine olacağı söyleniyor...
    Motoshow'da ise Çin malları da diğerleri de olacak.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    motoshow'u seç bence. yani Dünya Ticaret merkezini. cümbüş olacak gibi gözüküyor.
    lütfi kırdarda geçen sene insanların oluşturuduğu kalabalıktan tişörtle terlediğimi hatırlıyorum. bu sene artık nefes alınmaz orada.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, biz motosikletlerle toplu olarak 1 Nisan 2006 Cumartesi günü öğlen gibi gitmeyi düşünüyoruz. Haftaiçi iş nedeniyle, Pazar günü de son gün çok yoğun olacağından Cumartesi en uygun gün olur diye düşündük. Takılmak isteyen olursa bekleriz.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9

uydu

Fuar alanına Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden gelecekler için uydu görüntüsü...

.
    .
    .
    .

.
    .Bu iki kavşağın arası tam 8 km.
    .
    .
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

SHEMOTO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alfie adlı üyeden alıntı
    Ben Boludan arabamla gelmeyi planlıyorum. Direk çevre yolu bağlantılı, yolu tarif edebilecek biri var mı acaba ?

(Bu arada davetiye olayı istanbullular için harika bişi ama kargo ile alacaklar için pek mantıkl değil sanki, çünkü zaten kargo bedeli bilet parası ile kafa kafaya gelecektir. Ayrıca üzülen, kırılan arkadaşlarda cabası...)

Sevgili Alfie,

Davetiyeleri kargo ile göndermiyoruz ki zaten....kargo ile nasıl alacaklarmış merak ettim....

Davetiyenizi İstanbuldan bir üye arkadaşınız aracılığı ile alabilirsiniz....

fuarda görüşmek üzere

Davetiyelerin nasıl dağıtılacağı ile ilgili mesajımdan....msg no:35
    Alıntı SHEMOTO adlı üyeden alıntı
    Ayrıca bu tür organizasyonları kaçırmış veya manisi olanlar için...
    ben SHEMOTO ve SKULLHUNTER ile ÖM ve e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Kargo ile davetiye gönderimi yapılmayacaktır. Üye olmayanlara davetiye verilmeyecektir.

Istanbul dışından davetiye talep eden üyeler.....İstanbul'daki bir üye arkadaşı ile iletişime geçip, kendi gerçek ismiyle beraber o kişinin ismini bize bildirirlerse gelen arkadaşa davetiyesi teslim edilir.
    Paylaşımlarımız ve yolumuz hep açık olsun!

miracle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 olcek yakındaaa
    Hee bu arada yakamıza www.motosiklet.net yaka kartlarınıda takalımda hem ayrıcalıgımız olsun hemde birbirimizi tanırız..
    Fuara belli bir saatte biryerde motorla buluşsakta motorsuz gelenleride alıp hepbirlikte gitsek[/QUOTE]

bak bu süper fikir , böle bi iyilik yapsanıza bize ....

miracle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 olcek yakındaaa

saat kaçta ve nerde?

Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, biz motosikletlerle toplu olarak 1 Nisan 2006 Cumartesi günü öğlen gibi gitmeyi düşünüyoruz. Haftaiçi iş nedeniyle, Pazar günü de son gün çok yoğun olacağından Cumartesi en uygun gün olur diye düşündük. Takılmak isteyen olursa bekleriz.
    nerde buluşuyorsunuz ve saat kaçta???

jembajemba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Sayın SHEMOTO öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve açıklamalardan dolayı çok teşekkür ederim...
    Evet yaklaşık 1 sene önce üye olmuştum, fakat geçen sene motosiklet alma imkanım olmadı, belkide o yüzden siteye girmekte hiç alkıma gelmemiş olabilir diye düşünüyorum.
    Ama artık siteyi int. açılış sayfası olarak ayarladım.
    Çünkü burada bulunmaktan ve buradaki üye arkadaşlarımızın bilgi, tecrübe, paylaşım ve yorumlarını okumaktan ayrıca büyük keyif ve mutluluk duyuyorum.
    ayrıca sizlere ve bu sitenin oluşumunda katkısı olan yetkili ve diğer tüm arkadaşlara da sonsuz teşekkür ler ediyorum...
    bu arada acemiliğim içinde sizden çok özür dilerim. Benimki sadece bir yalnış anlama olmuş kusuruma bakmayın. Sevgiler Saygılar...

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Size bir dost tavsiyesi;
    Fuardan bir şeyler almak isteyenler gidebiliyorlarsa ilk gün gitsinler.
    ertesi günlere pek bişi kalmıyor.

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    yaww arkadaşlar bütün markalar iki fuardada olucakmı bazı markaların sadece birtanesine katılacağı söyleniyo bilen varmı
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

boncorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS 2003
    Merhaba dostlar!!!
    Motosiklet fuarları ve davetiyeleri konusunda bir kaç fikrimi sizlerle paylaşmak isterim.
    1-Kesinlikle motosiklet fuarları devamlı olarak büyük şehirlerimizde yapılmalı ki bunun için ilk olarak düşündüğüm yer az evvel okuduğum ve üzüldüğüm gaziantep olmalı. Neden??? motosiklet kullanımına yasak gelmiş! Büyük önder neden şapka devrimini kastamonu da yaptı????
    2-Kanımca motosiklet fuarları gibi organizasyonlara davetiye dağıtımı konusunda iyi düşünmek gerekiyor. Fiyat indirimi yapılabilir ama kesin olarak ücret alınmalı ve bunun organizasyonu yapan sayın yetkililere bildirilmesi güzel olur. Çünkü bir organizasyon için neler gerektiği ve ne kadar bata çıka yapıldığını düşünüyorum da 1 liranın bile hatrı vardır diye düşünüyorum....
    3-Her türlü emeği geçenlere teşekkür ediyorum. heheehheee
    İçimizdeki heyecan hiç dinmesin!!!

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Motoshow06 adlı üyeden alıntı
    Şuanda planlararasında Ankara yok ama ANTALYA VAR

11-14 MAYIS 2006 şöle bir antalyaya uzanalım diyenler için
    çok şükür bi allahın kulunun aklına biz de gelebildikk
    ne zaman olacağı belli mi__????

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    bilet kimde vardır diye sorsam..... neyse vazgeçtim sormuyorum....
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Merhaba arkadaşlar...

Sizlere çok güzel bir önerim var...

Ben daha önce dile getirmek istediğim konuyla ilgili bir topic açtım fakat mod. abim EYONG bu topic'imi kitledi

Neyse arkadaşlar ben konuya değinmek istiyorum eğer güzel organize olabilirsek herkesin müsait olabileceği bir gün güzel bir toplantıyla fuara gidip orda eğlenceli vakitler geçirebiliriz bence en müsait gün bugün olmalıdır...

Avrupa yakasından gelebilecek arkadaşlar için harika bir organizasyon düşünüyorum... Sahil kesiminde bir yerde yada ortak bir noktada toplanıp gidebiliriz diye düşünüyorum arkadaşlar bu konuda önerilerinizi bekliyorum...

Beni habersiz bırakmayın... Bu konuyla ilgili sabit bir başlık açarsanızda çok mutlu olurum...
    Motorsiklet Dostun,Rüzgar Arkadaşın Olsun...

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    dostum ----sick_boy---- daha önce fuar için bir buluşma organize edileceği
    yazılmıştı ama kimseden ses çıkmadı fuarla ilgili her şey bu topikde denmişti
    galiba organizasyonu kıdemliler ayarlıyacak senin topikde bundan dolayı kitlenmiş olabilir
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

ben fuardan kask mont almayı düsünüyorum fakat bilgi verecek birine de ihtiyacım var,ehliyetimi aldım sıra motora gelecek ailem sorun sadece...
    yardım edebilirseniz sevinirim..edtunc@yahoo.com

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler