Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

20 Kasım pazar SAPANCA gezi-kahvaltı(tayfa)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Arkadaşlar ....20 kasım pazar sabahı
    Toplanma yer, istanbul avrupa yakası
    Yer:levent bp saat:09:00 buluşma 09:10 teker döner 2.köprü yolunda anadolu yakası gişelerde 20 dakikada oluruz.
    İstanbul anadolu yakası:
    Yer:Tem anadolu yakası gişeler
    saat:09 30 buluşma - 09:45 de tekerler döner pendik kurtköy opet tesislerinden arkadaşlarıda alıp 10:30 da hareketle ( bu arada geç kalanlarıda toplamış oluruz ) istikamet tem den sapanca
    Saat 12:30 13:00 civarı sapanca da olunur ve uygun bir yerde geç kahvaltı-öğlen yemeği muhabbetler derken saat:15:30 gibi geri dönüş başlar derim...

Özel not:1-havalara göre giyinmekte fayda var
    2-her zamanki gibi full koruma
    3-çift grup yapılır yavaşlar ve daha yavaşlar olarak...
    4-Ben daha yavaşlar gruptayım.....grup karar almış

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

1-siyah atmaca
    2-Cbr 1100 xx
    3-onury
    4- motoseyyah
    5-furkanmg
    6-alikmlarc
    7-stepfunk
    8-anil89tas
    9-speedy2
    10- unnamed-
    11-Black Belt
    12-Seçkin
    13-Undocap ve Nafel Transalp
    14-zenon
    15-chronix
    16-farcob
    17-Holocaust46
    18-samet10
    19- samet10un arkadaşı galiba 1 kişi daha gelecek ama o net değil netleşince cumartesi listeyi güncellerim 2 kişi geliyoruz
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    pazar sabahı nöbet var artık başka bir güzel hafta sonuna.gerçi ben zaten pazar günleri genelde çalışıyorum
    sizlere güzel yolculuklar,sohbetiniz bol olsun izmit-Kocaeli tayfasına selamlar
    merak ettim bizim İrfan nerde hiç sesi çıkmamış ,yoksa uzaklardan dürbünle gideni-geleni gözetliyormu
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Listeye beni de ekler mısınız? +1 hanım da olacak

Motosikleti
    Alıntı baysalorhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listeye beni de ekler mısınız? +1 hanım da olacak
    1-siyah atmaca
    2-Cbr 1100 xx
    3-onury
    4- motoseyyah
    5-furkanmg
    6-alikmlarc
    7-stepfunk
    8-anil89tas
    9-speedy2
    10- unnamed-
    11-Black Belt
    12-Seçkin
    14-zenon
    15-chronix
    16-farcob
    17-Holocaust46
    18-samet10
    19- samet10un arkadaşı galiba 1 kişi daha gelecek ama o net değil netleşince cumartesi listeyi güncellerim 2 kişi geliyoruz
    20-21:Baysalorhun ve yenge
    22:

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar sabahı nöbet var artık başka bir güzel hafta sonuna.gerçi ben zaten pazar günleri genelde çalışıyorum
    merak ettim bizim İrfan nerde hiç sesi çıkmamış ,yoksa uzaklardan dürbünle gideni-geleni gözetliyormu
    nöbetlerimiz aynı tamer usta

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Eğer yukarıdaki listede adı olmayanı yapa paça guruptan atmayacaksanız bende gelebilirim. Fakat belli değil. sonra o gün sen nerden çıktın arkadaş felan olmasında
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Kendimi de ekliyeyim,
    1-siyah atmaca
    2-Cbr 1100 xx
    3-onury
    4- motoseyyah
    5-furkanmg
    6-alikmlarc
    7-stepfunk
    8-anil89tas
    9-speedy2
    10- unnamed-
    11-Black Belt
    12-Seçkin
    14-zenon
    15-chronix
    16-farcob
    17-Holocaust46
    18-samet10
    20-21:Baysalorhun ve yenge
    22-esirci01

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

Tamer'cim keşke gelebilseydin mana ile görüşmüş olurduk,hatta Sinan'ı,Uğur'u da alıp,

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    aslına bakarsanız bende gelmeyi çok isterim ama sanırım gelemeyeceğim hem birde yol çok uzun yahu

artık yedikleriniz içtikleriniz sizin olur gördüklerinizi anlatırsınız ...tekerleriniz düz bassın
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Eurobet-Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR
    Herkese Merhaba,
    Siteye yeni üye oldum. Buluşmaya sakıncası yoksa bende katılmak istiyorum.

Motosikleti
    Alıntı Eurobet-Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,
    Siteye yeni üye oldum. Buluşmaya sakıncası yoksa bende katılmak istiyorum.
    ne demek kardeşim levent bp de buluşuruz...

Eurobet-Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR
    Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Alıntı Eurobet-Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.
    Pazar günü muhabbetlere dalar kaynaşırsın zaten bizde apaçi tipler yok o yüzden rahat edersin....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Anadolu yakasından katılacak arkadaşlar için;
    saat 10.00da pendik köprüsünde buluşulup, tem mehmetçik vakfına geçilecektir..
    orada avrupa yakasındakilerle buluşup 10.30 da hareket edeceğiz...
    Pendik köprüsüne gelirim diyen arkadaşlar belirtirlerse ona göre orada bekleyeceğiz...

Motosikleti
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslına bakarsanız bende gelmeyi çok isterim ama sanırım gelemeyeceğim hem birde yol çok uzun yahu

artık yedikleriniz içtikleriniz sizin olur gördüklerinizi anlatırsınız ...tekerleriniz düz bassın
    amin muhterem....

---------- Post added 19-11-2011 at 00:00 ---------- Previous post was 18-11-2011 at 23:58 ----------

hakketen irfandan ses seda yok yarın arıyayım bari.....olmadı bi koşu gider çayını içer gelirim....

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be abi..İrfansız gezi olmaz bence kamber o olmalı...hem bayraktar hatta sadıç...

ben rodajdayım balım...fazla motoru sıkıştırmak istemiyorum...bide pazar sabahı 8 de nöbetten çıkıcam 1 e kadar uyumam lazım...
    hey gidi selocanlar beeee kış geldi felan içimize kapandık gibi düşünürken bu sapanca olayı bomba gibi olmuş, tüm gönül dostlarına abi ve kardeşlerime teşekkür ediyorum..

bayağı bi zamandır buraya girmiyordum bu akşam benim eliften (kızım) arta kalan zamandan istifade bilgisayarı ele geçirdim , tabi ilk işim buraya bakmak oldu

çok değerli kardeşlerim ve abilerimi yine her zamanki gibi hazır kıta görmek beni gururlandırıyor ancak yine kafalarda soru işareti bırakacağım ki zorundayım, gelebilirsem sürpriz olur kesin konuşamıyorum ekmek kavgası hayatın gerçeği önce iş gündüz vardiyasına geçtim ve tekrar geceye dönecem demeye yüzüm yok , her zaman olduğu gibi ,gece çalışıp sabahta toplantıya, geziye, gazlardım malesef sümüklerimi çeke çeke gezi fotoğrafarına bakacağım gibi geliyor onun için ,içim eriye eriye beni listeye şimdilik eklemeyin diyorum

fakat şöylede bi durum var insan alıştımmı fena oluyo agalar harbi gelmeyi çok istiyorum bayağı zaman oldu zaten istanbuldaki 29 ekim teröre lanet korteji yarası anca geçerken , üstüne bide sapanca gezisi hokka gibi içime oturmuş vaziyette ..

ulem daha ne diyeyim pazar akşamı düğünüm var , hava erkenden kararıyor gelsem bile saat 3 gibi oradan ayrılmam gerek , bunu geçtim de vardiya işini ayarlayabilirsem koşa koşa zıplaya zıplaya , dip gaz gelmeyen ne olsun
    sanki her şey ben gidemeyeyim diye kurgulanıp tasarlanmış yauuuu

metecim oldummuydu oluyo işte kanka ne yapcan işte bunada nasip diyolar, inşallah gelmeye çalışacağım ya nasippppp...

hepinizi öptüm... gıdınızdan ulem...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    izmit ve civarı gelicekler 11.15te sakarya yolu üzeri özdilek avmde bulusuyoruz...tekrar haber veriyim dedim

Motosikleti
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin muhterem....

---------- Post added 19-11-2011 at 00:00 ---------- Previous post was 18-11-2011 at 23:58 ----------

hakketen irfandan ses seda yok yarın arıyayım bari.....olmadı bi koşu gider çayını içer gelirim....
    abi allah aşıkna bak allah,ın adını andım bi uğrayıverin kardeşinize eğer gelemezsem sıcak bi ekmek tutuşturayım top casenize beni bundan (mutluluktan) mahrum etmeyin , siz köy ekmeğinin tadını unutmuşsunuzdur ağzınız yana yana yemenin tadı başkadır demedi demeyin...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    aranılan kan bulundu ve İrfan abim geldi..
    abim vallaha özledik durum el verirse bi akşam üstü çay içmeye gelecez yanına en son...
    alıştırdın bizi kendine...

Motosikleti
    valla tamer abi uzaklardan pek gözetlemem abi yauuu görsem atlarım zaten için rahat ola helede sapanca kocaeli işin içine girecek ben sessiz kalacam pöhhhh,

fakat benim işlerde seninki gibi nanay görünüyor abi bakalım nasip diyorum şimdilik...

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranılan kan bulundu ve İrfan abim geldi..
    abim vallaha özledik durum el verirse bi akşam üstü çay içmeye gelecez yanına en son...
    alıştırdın bizi kendine...
    sen ne diyon ebubekir can suyu gibi gelir kardeşim valla güzel olur , bayağıdır yoktum bende (yurtdışındaydım dermişim ) yok yok şaka yapıyom bodrum,daydım ama bizim evin bodrumunda kafayı sıyırdım bişeylerle , dış dünyayla kapsama alanı dışına çıkmışım farkında olmadan ki, bu akşam sinyal ful çekmeye başladı derin nefeslenip atlayıp geldim , ekmek davası şekerim anla işte...

hepinizi özledim ulem valla inşallah gelmeye çalışacağım ama bisürü soru işareti kafamda

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    abim bende pazar günü sadece özlediğim için nerdeyse bi çay içimlik gidiyorum...
    gidecem çay içip geri dönecem inş.
    bende katılamadım bi kaç zamandır tayfaya...
    atacaklar kemik tayfadan benide(:

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)