Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

MT İSTANBUL / 29.10.2011 Cumartesi Şehitlerimizi Anma ve Cumhuriyet Kortej Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    korteje katılamadım ancak varmış bir hayır, kaza geçiren abimiz için beni aradılar ve geldim motosikletini olay yerinden evine çektim büyük bir hasar söz konusu değil motosiklet yürür durumda çizik ve ezik var..

hakan abininde sağ el bileği 2 yerden kırılmış taksim ilk yardımda kolu alçıya alındı ardından eve gönderildi bileği dışında full koruma olduğundan dolayı başka bir yerinde büyük bir hasar yoktur ... kazanın detaylarını kendisi tek kolu ile anlatır.. evde buna bolca vakti olucak motor serüveninede 3 ay kadar mecburi ara vermiş durumda...

kaza ise tam gülhane sapağını geçtikten sonraki sirkeci yönünde ikinci ışıklarda meydana gelmiştir.. onunla birlikte ahmet isminde bir arkadaş daa motosikletyle daha düşmüştür fakat onun sağlık durumu iyi kendinde yada motorunda bişey yok...

herkeze geçmiş olsun ve tekrardan 29 ekim cumhuriyet bayramımız kutlu olsun....
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ALEXANDER 1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet.net ailesi ve üyelerine en içten duygularımla teşekkür ederim,bu kadar kalabalık olarak en büyük bayramımıza sahip çıktıkları için.
    LINCOLN 6 ECHO

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Videoyu ekleyen ugurcanchopper

Erhan Hocam fotoğrafları bekliyorum 4 gözle.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bi gündü herkese teşekkürler b.çekmece grubu için çok talihsiz bi kortej oldu Hakan abi kaza yaptı :( şehitliğin ordan hemen çıkmak durumunda kaldık.Hepinizin tekeri düz bassın.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Gerçekten on numara oldu. Neredeyse baştan sona kimse kimseyi geçmedi. Herkesi tebrik ediyorum.

Kaza geçiren Hakan kardeşimize de geçmiş olsun diyorum...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Kardeşimize geçmiş olsun
    Bu yıl daha sürüş ilkelerine uyulan ,amacın bilincinde bir sürüştü ,herkez sağolsun .
    All over the world

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    güzel bir kortejdi bende araba ile gelmiştim ama biri artçı alır diye full korumalarımıda yanıma aldım.sağolsunlar mt den tek giden arkadaşlar artçı alma zahmetinde bulunmadılar burdan kendilerini şiddetle kınıyorum....hani hepimiz kardeştik?hani birlik,hani beraberlik?
    ama sağolsun son dakikada mt den olmayan (ismini yanlış hatırlıyosam beni affetsin) transalp'li "Bahadır" isimli arkadaşım bizi kırmayıp artçı olmamı kabul etti.kendisine çok çok teşekür ediyorum.birlikte güzel bir kortej geçirdik.Hatta (böyle şeyler söylenmez ama) kgs si bitmiş doldurmam lazım deyince hiç düşünmeden kendiminkini verdim.benim bildiğim dostluk budur.Umarım bir daha karşılaşırız kendisiyle....
    neyse artık bidahakine inşallah kendi motosikletimle katılırım....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir kortejdi bende araba ile gelmiştim ama biri artçı alır diye full korumalarımıda yanıma aldım.sağolsunlar mt den tek giden arkadaşlar artçı alma zahmetinde bulunmadılar burdan kendilerini şiddetle kınıyorum....hani hepimiz kardeştik?hani birlik,hani beraberlik?
    ama sağolsun son dakikada mt den olmayan (ismini yanlış hatırlıyosam beni affetsin) transalp'li "Bahadır" isimli arkadaşım bizi kırmayıp artçı olmamı kabul etti.kendisine çok çok teşekür ediyorum.birlikte güzel bir kortej geçirdik.Hatta (böyle şeyler söylenmez ama) kgs si bitmiş doldurmam lazım deyince hiç düşünmeden kendiminkini verdim.benim bildiğim dostluk budur.Umarım bir daha karşılaşırız kendisiyle....
    neyse artık bidahakine inşallah kendi motosikletimle katılırım....
    Bana gelsen ben seni artçı alırdım o kalabalıkta kimse sorum luluk almakta istemeyebilir bunu unutmayalım.
    Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ederiz.

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

Hakan kardeşim gözlerinden öperiz geçmiş olsun seni mutlaka ziyarete geleceğiz....imza için alçıda yer bırak bizlere.....

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12:15 sularında avcılar tayfasıyla buluşmak için haramidereden giderken düştüm. korumalarım tam olduğundan çizik bile yok . Ama kafam yere iyi çarptı yıldızları gördüm. Nasip olmadı buluşmak olsun sağlık olsun.motorda ön taraf hasarlı gösterge maşa disk falan bakalım kaç para tutacak.Ne güzel de geçip gittiler motorcu kardeşler yanımdan :-(
    Kardeşim geçmiş olsun.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    [QUOTE=cbr1100 xx;2482547]Bana gelsen ben seni artçı alırdım o kalabalıkta kimse sorum luluk almakta istemeyebilir bunu unutmayalım.
    Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ederiz.[COLOR="Silver"]

öncelikle teşekür ederim ama ben anadolu yakasından katıldım ve öyle dışardan kefal gibi dalıpta millete beni artçı alda demedik...gruptaki arkadaşlarla birlikte araştırdık ama neyse dediğim gibi bidahakine Allah nasip ederse kendi motorumuzla katılırız inşallah yada daha önceden ayarlarız...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlış mesaj

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle teşekür ederim ama ben anadolu yakasından katıldım ve öyle dışardan kefal gibi dalıpta millete beni artçı alda demedik...gruptaki arkadaşlarla birlikte araştırdık ama neyse dediğim gibi bidahakine Allah nasip ederse kendi motorumuzla katılırız inşallah yada daha önceden ayarlarız...
    vallahi bilsem alırdım keşke buralara yazsaydınız önce, ya da yazdıysanız görmemişimdir kusura bakmayın, benim de artçımın işi çıktı gelemedi kendimi boşlukta hissettim

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    benim ilk katılımım oldu gerçekten çok duygulandım bu anlamlı günde birlik ve beraberlik içinde olduğumuz için bütün mt ailesine sonsuz sevgi ve saygılar. bu arada kaza yapan kardeşimize geçmiş olsun,bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni edirim.

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    güzel oldu 19 mayısta devam edelim.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yollar tranşlandığından oluklarda dengem bozuldu gidon sekiz çizince yerde buldum kendimi. sol tarafıma düştüm sol dizlik parçalandı. Korumasız olsaydım kafaMda dizimde ellerimde kesin hasar oluşurdu. Çok şükür bir şey yok. Şimdi belediyeyi mahkemeye vermek var ama taşeron ıvır zıvır kaç yere açıcaksın davayı. Alahından bulsunlar...
    kardeşim büyük geçmiş olsun keşke arasaydın beni yardım edebilceğimiz birşey varsa yardım ederdik geleceğini bildirseydin yada biz listedeki herkes gelince çıktık beklemeden
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Kortej guzeldi , şehitlikte aldığımız kaza haberiyle ayrılmak zorunda kaldık. Dönüş yolunda dalgınlığımdan bende kaza yaptım . Hala şaşkınım motorda da bende de pek bişey yok. Viraja fazla hızlı girdim dönemeyip arkayı kaydıra kaydıra bariyere vurdum . Motor düşmedi bariyere dayandı ama ben bariyere oturdum. Katılan destek veren herkese teşekkürler. Benim ve hakan abinin kazası hariç güzel bi gündü.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO

Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    HONDA PCX Bİ ZAMANLAR

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Katılan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
    Drift Religion

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)