Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

MT İSTANBUL / 29.10.2011 Cumartesi Şehitlerimizi Anma ve Cumhuriyet Kortej Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var

Facebook Etkinlik Sayfası
    (Lütfen tüm arkadaşlarınızı etkiliğe davet edin)

Merhaba arkadaşlar bu sene düzenleyeceğimiz organizasyonumuz 29 ekim cumartesi günü yapılacaktır. Bu senede terörü lanetlemek, şehitlerimizi anmak ve Cumhuriyet Bayramımızı kutlamak üzere bu sürüşe siz değerli üyelerimizin de katılım göstereceğine inancımız tamdır.

Bu sene yapılacak kortejde sorumlu arkadaşlarımız kelleci nickli üyemiz(YASİN),aparatnickli üyemiz (CEM) ve cbr1100 xx(TÜNAL)nickli üyelerimizdir. Kelleci(YASİN) ve aparat(CEM) Anadolu gurubuyla birlikte hareket edecek ve Dolmabahçeye geldikten sonra Avrupa yakası gurubuyla buluşacaktır. Anadolu yakası gurubu gelince İnönü stadının yanında sıraya girilecek sonra gurubun liderliğini cbr1100xx(TÜNAL) alarak taksim üzerinden sizleri edirnekapı şehitliğine götürecektir.Görevli arkadaşların talimatlarına mutlaka uyulmasını ve kesinlikle birbirinizi geçmeminizi öneririz.O gün görevli arkadaşlarımızın seçtiği reflektör yelek giymiş(yardımcı) arkadaşlarımızda sizleri emniyetli bir şekilde Edirnekapı şehitliğine ulaştıracaklardır.

Öncelikle bu anlamlı günde grup sürüşümüzü çift sıra halinde yapacağız ve kimse birbirini geçmeyecek kopmalar olursa da herkes buluşma yerlerine gelecek sorun olmayacak güzergahları tek tek yazacağım zaten yol belli yerler belli Ancak bu kadar uyarıya rağmen birbirini geçenler olursa sürüşden çıkarılacaktır.

Şehitlik Ziyareti

Anadolu Yakası Buluşma Noktası ve Saati: 29 Ekim 2011 Cumartesi
    Saat 13:00 Eski Salı Pazarı
    Hareket Saati: 13:30

Avrupa Yakası Buluşma Noktası ve Saati: 29 Ekim 2011 Cumartesi
    Saat: 14:00 Dolmabahçe OtoPark Meydanı.
    Hareket Saati: Takriben 14:30-15:00 Anadolu grubunun gelişi ile birlikte hareket edilcek

Hareket Saatleri ve Rota:
    Anadolu yakası grubu saat 13:30 da Eski Salı Pazarından hareketle, E5 Çevre Yolu, Boğaziçi Köprüsü, Barbaros Blv., Beşiktaş, Dolmabahçe Oto Park rotasi izlenerek, Avrupa yakası gurubu ile buluşacaktır. Avrupa yakası ile birlikte hareket ederek İnönü stadı çevresinden Taksim istikametine gidilecektir. Taksim - Haliç köprüsü takip edilerek Fatih - Edirne kapı istikameti ile Şehitlik'te durulacaktır. Şehitlerimiz için dua ve saygı duruşunun ardından serbest olarak dağılınacaktır.

Kortej

Kortej Kuralları :
    - Motosiklet kıyafetlerimizi giyecegiz. Motosiklet sürücü ve yolcuları kesinlikle KASK takacaklardır. KASK takmayan suruculer Korteje ALINMAYACAKTIR.
    - Kortejin amacına uymayan Bayrak, Afiş, vb. materyaller kesinlikle bulunmayacaktır. ( Kluplere ait, İsim ve Sembol iceren Afiş, Bayrak vb. materyaller, farklı din, siyasi vb. goruş afiş vb. materyaller olmayacaktır.)
    - Sürüş hızı ve konvoya kesinlikle uyulacaktır. Aşırı sürat, tehlikeli ve rahatsız edici hareketler, gereksiz sollama vb. hareketler Kesinlikle YASAKTIR !

Arkadaşlar grup sürüşü esnasında herhangi bir aksilik yaşanmaması için lütfen tıklayın
    Göstereceginiz hassasiyet için teşekkürler arkadaşlar lütfen kurallara uyalım yaşanan aksilikler hepimizi üzecektir.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 29 Ekim 2011 Cumhuriyet Bayramında şükran ve rahmetle anıyoruz.

Aziz Şehitlerimiz,
    "Temiz kanlarınız ile suladığınız ebedî istirahatgâhınız olan vatan topraklarında rahat uyuyunuz. Emanetinizin bekçisiyiz.Başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, gözlerini kırpmadan asil kanlarını bu topraklara akıtarak sonsuzluğa ulaşan aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz."

Hepimiz bu ülkenin vatandaşlarıyız. Türk, Laz, Ermeni, Yahudi, Kürt...
    Terörün hiçbir haklı sebebi olamaz. İşte bunu göstermek kararlılığımızı sergilemek için motosikletli Şehitlerimizi Anma ve Cumhuriyet Kortej Sürüşüne tüm "Ben İnsanım, Ben Türk'üm" diyen herkesi bekliyoruz.

Bizler,
    Özgürlüğe düşkünlüğü ile tanınan MOTORCULAR olarak terörü ve masumların canlarına kıyılmasını kınamak ve lanetlemek için birleşiyoruz.

Unutmayınız ki biz Cumhuriyetimizin 88. yıl dönümünü kutlamak ve Terör'e DUR demek için bu kortejde yer alıyoruz. Lütfen buna ve motorcuya yakışır şekilde davranınız.

Bize yakışan şekilde kortejde yer almanız gerektiğini unutmayınız !

Türk Bayraklarınızı Unutmayınız !!!

Cumhuriyetimizin 88. kuruluş yıldönümünü ve Cumhuriyet Bayramınızı en içten duygularımızla kutluyoruz.

Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü, O'nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Adım adım 100. kuruluş yılına yaklaşmakta olduğumuz Cumhuriyetimiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir.

Biz motosiklet tutkunları olarak Cumhuriyet'i hep birlikte koruyacağız ve sonsuzluğa kadar yaşatacağız.

Bizler, Cumhuriyeti korudukça Cumhuriyetimizin nice yıldönümleri huzur ve mutluluk içinde kutlanacaktır.

Herkesin Cumhuriyet Bayramını kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin huzurlarında saygıyla eğilirken, hepinize saygılar sunuyoruz.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bayrağımla beraber orada olacam.

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Kesinlikle katılacağım. Tüm bilinçli motosiklet kullanıcılarının katılmasını dilerim.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Yine her seneki gibi renkli ve güzel geçeceğine eminim ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    İnsallah aksilik olmaz da bende katilirim...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çalışıyor olmaz isem orada olacağım...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gelmek isterdim ama askerde olacağımdan gelemeyeceğim.. bedenim denizlide kalbim sizin yanınızda olacak...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    İnşallah, her zamanki gibi oradayız.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    istanbul anadolu tarafından gelen arkadaşlar buluşup birlikte gidelim arkadaşlar bu anma günümüz hepimizin günü birbirimize destek olalım
    havaların şartı ne olursa olsun orda olacağım inşallah

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    cenk senin ilk kortejin olacak.. ben kaç sefer katıldığımı unuttum.... eski fotolardan bulup eklesemmi ne yapsam.. eğer asker de olmasaydım kesin katılacatım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    orda olacağım..

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

yanlız ilk defa katılacak olmamdan mütevellit ben 80 i geçmeye karşıyım
    motosikletim cruiser bir çinli riske girmek istemiyorum.
    süratiniz kortej adabınca umarım +70 değildir
    selamlar.
    What goes around, Comes back arround...

sipsivri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL 650 V TRANSALP
    Bu etkinliği Facebook'da da açar mısınız.Oradan da paylaşalım
    Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
    Göztepe-İSTANBUL

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cenk senin ilk kortejin olacak.. ben kaç sefer katıldığımı unuttum.... eski fotolardan bulup eklesemmi ne yapsam.. eğer asker de olmasaydım kesin katılacatım...
    hadi anam hadi sen git askeri merasime katıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orda olacağım..

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

yanlız ilk defa katılacak olmamdan mütevellit ben 80 i geçmeye karşıyım
    motosikletim cruiser bir çinli riske girmek istemiyorum.
    süratiniz kortej adabınca umarım +70 değildir
    selamlar.
    Grup sürüşü olacagı için ortalama hız 60/70 arası olacaktır ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende geliyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    motorumu sattım çok iyi artçı olurum kelleci arkan boşsa talibim....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Bende oradayım..

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Tüm dostları ,vatanseverleri saygıyla selamlar,şehitlerimize Allahtan (c.c.) rahmet,gazilerimize sifalar diliriz..Eminim muhteşem bir kortej olacak ve tüm dostlarımız gerektiği şekilde yerlerini alacaklardır.Bizlerde elimizden geldiğince bizlere verilen vazifeleri belirlenen kurallar dahilinde yerine getirmeye çalışacağız.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Bayraklarımızla orada olacağız

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu sattım çok iyi artçı olurum kelleci arkan boşsa talibim....
    De get yengeden izin al önce

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi anam hadi sen git askeri merasime katıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Grup sürüşü olacagı için ortalama hız 60/70 arası olacaktır ...
    cem abi dizliklerin bu sefer geliyo
    Drift Religion

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogru mt de ilk olacak kanka haklısın

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Bende kortejde olacağım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)