Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankara'da askerim etimesgut'ta olan arkadaşlar ziyarete gelin beni

Motovento
    REKLAM ALANI
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaşlar konu başlıgında oldugu gibi ziyaret etmek isteyen gelebilir. hafta içi çarşamba hafta sonu cumartesi pazar ziyaret günüdür. etimesgut zırhlı birlikler egitim okulu ve tümen komutanlıgındayım. 1.ALAY 2.TABUR 3. BÖLÜK TEYİM. FARUK YILMAZ'IN ZİYARETÇİSİYİM DERSENİZ.bana haber verirler zaten gelmem 10 dk sürer nizamiyeye beklerim arkadaşlar
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaşlar gelen olmadı. hafta sonu pazar günleri çarşım var. saat: 08:00-09:00 arası çıkıyorum.
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Arkadaşım, askerliğe haja devam ediyor musun? Kimsin nesin? tanıt biraz kendini, motorla olan ilişkinden bahset. İlla ki görüşmek isteyen çıkacaktır.

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    ben de orada askerlik yapmıştım..acemi birliği idi..hayatımın en zor kışını yaşamıştım orada..sene 2001........wayyy bee..arkadaşlar bu kardeşimizin ziyaretine gidin..çünki bir asker için en büyük moral ziyaretçisinin gelmesidir...gidin ki mutlu olsun...
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Allahım ya adam angarada ziyaretçi istiyor Ben hakkari çukurca'da yaptım orda ne çarşı nede ziyaretçi 7/24 askersin.. ankaradasın çarşın var insan görebiliyorsun kesin cep telefonuda kullanıyorsundur.. kıymetini bil angaranın taşı topraa altındır
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)